BlAugrAnAPolAnd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Kołobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jako kibic FCB jestem zadowolony z tego rezultatu, jednak dziwi mnie postawa Realu. Grając u siebie, mając za sobą fanów i wiedząc, że to tzw. mecz o życie, Real przegrywa, ale po jak bardzo słabym spotkaniu.
Zidane miał poukładać zespół, ale problem tkwi w mentalności i realcjach tj. zawodnik-zawodnik. Brak tam empatii tj. np. w Barcelonie, czy Atleti. Real ma lepszych graczy niż Atletico, ale ma słabszy zespół. A o zespół w tym sporcie chodzi.
0
Technicznie napewno nie jest lepszy, ale ma to coś co pozwoli mu być liedys najlepszym
0
A ja wierzę Bartrze. Ja bym go zostawił, dać mu Enrique powinien dawać regularnie co jakiś czas. Prędzej Mathieu bym oddał, bo jest wiekowy, nie ma tych perspektyw co Bartra. Apeluję! Bartra powinien zostać !!! Lepszy dobry zawodnik, potrzeba mu ogrania , niż $$$. Wszyscy krytykują LVG, ale on by w Man. Utd. rozwinął Marca na poziom min. Laporty, czy Marquinhosa
0
Mamy poważny problem kogo obsadzić na pozycji GK. Bravo - pewny, doświadczony, przewiduje i ma szczęście, co jest w piłce niezbędne
Stegen - nogami gra fenomenalnie, jest pewny, jak określił komentator " nie ma układu nerwowego "
Musimy poważnie się zastanowić, bo Bravo ma swoje lata, a ter Stegen nie będzie chciał grać wiecznie jako ten" drugi" . Może by tak ter Stegen w La Liga, Bravo w CL i pucharach?
0
Dzisiaj będę ciekaw jak zagra Mathieu, ponieważ ostatnio grał mocno średnio, pod lupę biorę też Ardę, liczę na jego 1 bramkę dzisiaj. Ciekawi mnie też jak zaprezentuje się Roberto, chociaż o niego jestem raczej spokojny.
Reszta teamu to najlepsi możliwi piłkarze Barcy.
No i bym zapomniał... Alves, może dzisiaj będzie twój dobry dzień. Zamknij usta krytykom.
2
No raczej nie. To tak jakby powiedziwć, że wspaniale gdyby Iniesta grał w Realu...
1
Vermaelen i Mathieu trzeba by było sprzedać
0
Jak myślicie, uda się w nast. okienku ściągnąć Verattiego Laporte lub Pogbę. Kogo byście sprzedali? Bo ja chyba pozbyłbym się Mathieu, Adriano i może Vermalena. I jeszcze Marquinhos by się przydał... Co sądzicie o 100 baniek za Ardę?
0
No karne to trzeba przećwiczyć, albo strzela tylko Busi lub Iniesta i ewent. Messi
0
Przypadek...nie sądzę:)
1
Bravo- bezrobotny
Alex- średnio, jeden z gorszych meczy u nas
Pique- jeden z lepszych, najlepszy obrońca
Mathieu- mizeria
Adriano- mizeria
Busi- ok, ale bez szału
Rakitić- dobry mecz
Arda- szkoda 100% , przeciętnie
Messi- man of the match
Suarez- karny niestrzelonu, aczkolwiek b.dobry mecz
Neymar- na 4, ok bez polotu dzisiaj
0
Wiem, ale nie powiem... no skoro nie,, trudno
1
Chciałem podsumować mecz, ale powiem tylko tyle : GENIUSZ
0
Jak myslicie kto bedzie mistzrem Polski
1
Sytuacja w BPL jest interesująca:
1. Arsenal- wyglądają na najsolidniejszą drużynę,.typuję, że wygrają PL mimo dobrej postawy Leicester
2. Leicester- objawienie sezonu może zwolnić tempo, z czasem mogą " utracić" formę, złapać zadyszkę, ale LM i tak wywalczą spokojnie
3. Totenham- grają najlepszą piłę od kilku lat, mogą namieszać w walce o LM
4. City- drużyna Pellegriniego niby solidna, ale co jakiś czas wtapiają poszczególne mecze, raczej LM będzie, ale z 3,4 miejsca w lidze
5. United- Żelazny Tulipan z całym szacunkiem do jego osoby i osiągnięć rozstroił drużynę z czerwonej cz. Manchesteru na współkę z Moysem, Utd muszą walczyć o LE lub o puchar Anglii co będzie z obecną formą i szkoleniowcem bardzo trudn
O LE powalczy jeszcze Liverpool choć " rozpueszczenie" jest nadto widoczna w tym sezonie nawet pod wodzą Kloppa
0
Fajnie by bylo, gdyby nasi zaczęli latać... o Stochu nie wspominając..
0
Ok, mają piłkarzy wypalonych, słabych. Głownie zastanawia mnie czemu LVG nie umie zbudowac zespolu, przeciez to mimo wszystko nie jest slaby trener, czemu nie sprowadzi do klubu pilkarzy odpowiadajacych jego filozofoii
2
Nie dziwmy się. My też nie chcemy, aby Real świętował jakiś puchar na Camp Nou, było by nie swojo, dziwnie byśmy się czuli. Był by uszczypliwe komentarze, podsmiewanie sie z siebie.
Realowi żal, że mogliby zobaczyc puchar, który do nich nie należy
1
Jest mistrzem asyst, mógłby zastąpic Inieste , ale to mało prawdopodobne.
0
Wiem, że to serwis o FcBarcelonie, ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego United grają taki piach, bo oglądałem mecz i byłem zdziwiony przegranej z Sunderlandem 2-1
3
O czym ty mówisz? Busquets to jeden z najlepszych ZAWODNIKÓW świata. Nie jest najlepszy ( lepszy jest wg mnie np. Iniesta), ale ma fenomenalny przegląd pola. Ma mankamenty np. jest nie za szybki, ale mówiąc na Niego drrwno... Obejrzyj parę jego akcji, meczów i potem napisz co sądzisz. To tylko moja priv. Opinia,masz prawo sądzić inaczej.
Pozdrawiam :)
0
City - klub napompowany przez szejków, jedyne co Neya może przekonac to Guardiola i kasa, bo perspektywy sportowe w porównaniu do Barcelony liche
United - klub w kryzysie, będą zawirowania z trenerami Lvg na pewno zmarnuje Neya bo stawia na zespół, nie na gwiazfy. Mou może z Utd powalczyć o duże cele, ale myślę, ze obie drużyny nie są dobre dla Neymara
Liga Angielska nie jest dla Neymara. Będą ciągle kontuzje i o ZP może zapomnieć...
Ale kto wie ?
0
Widzę w Nim nowego Xaviego. Ma niesamowity przegląd pola i dobrze rozumie filozofię Lucho. Jeszcze ponad rok temu myślałem, że to będzie kolejny niewypał, zmarnowany talent. Teraz widzę, jak bardzo sie myliłem.
BTW. Roberto już stał się ważnym zawodnikiem, a teraz liczę na Munira i Bartrę
0
Na początku pracy " zwalniałem " Lucho i niechlubnie chcę się do tego przyznać. Wiem, że na efekty ciężkiej pracy trzeba nieraz troszkę poczekać. Cała nagonka medialna jest w XXI w jest czynnikiem naturalnym, ale nie wolno jej słuchać, trzeba robić swoje. Barca Guardioli była niepowtarzalna, może bardziej efektowna. A może dopiero poznawaliśmy tiki takę i była dla nas jedyna i niepowtarzalna. Barca Lucho jest efektowna i efektywna do bólu. Taki team chce zawsze oglądać. Lucho powodzenia i moje gratulacje!!!
Chyba nie obejrzę niestety meczu z Levante, ale będę śledził wynik na 1000000% Życzę Wam, oglądającym miłego meczu :)
0
Dziennikarze Błagam przestańcie.
-Real chce Neya
-Real chce Suareza
-Real niedługo "kupi" Messiego. Ba cały skład Barcy,...
Neymar gdzie ci będzie lepiej niż w Barcelonie. Masz szanse zastąpić kiedyś Messiego. Nie bądż drugim Figo, proszę.
0
La Masię trzeba trochę zmodyfikować. Myślę, że w tej kwestii Bartomeu zawodzi... Mamy pary dobrych wychowanków tj. Roberto, Bartra, Munir zaczyna grać, ale reszta... np taki Sandro. Obym się mylił
0
Tak się zastanawiam co wy piszecie. Wypalony klub ... United... Powrócili do europejskich pucharów, to nic, że do LE, grają w nim bardzo słabi piłkarze tacy jak De Gea, Mata, Martial, Rooney... :) 2 słabsze sezony, a wy już mówicie wypalony klubik. Gdyby takim był, napewno Mou chciałby do nich dołączyć... Po prostu SAF był magikiem, potrafił zrobić z przeciętnych grajków piłkarzy przez duże P. Moyes i LVG nie są w stanie dogadać się z szatnią, jak United wygra jakieś trofeum to zaczniecie piać, że zmartwychwstali.
Pozdrawiam
0
No calkiem niezłe, chcialbym zobaczyc model 3 D
4
TervStegen -praktycznie bezrobotny
Alex - ma zadatki na Alvesa za najlepszych lat
Pique - Perfect
Mathieu - Dobry mecz, wolej niczym Messi
Alba - jak zawsze, solidnie
Busi - pokaz mocy
Iniesta - serce Barcy w pierwszej poł.
Arda - Turek coraz lepiej gra, może być inwedtycją na najbliższe 3,4 lata
MSN - to już chyba nie ma co pisać
Roberto - bardzo dobrze
Bartra- dobrze
Adriano - asysta dla Suareza 1 klasa, jest naprawdę dobry, ale cóż. Alba jest jednak niepodważalnym nr 1
Na plus także:
- Camp Nou świętujące wejscie Czeryszewa, skandujące Messi i Enrique
PS. Garry chyba już powoli żegna sie z Valencią, dzisisj jego mina zdradziła wszystko. Totalnie bezradny, piłkarze Nietoperzy wyglądają jak przypadkowa zbieranina, jak druzyna z polskiej Ekstraklasy, potrzebna jest rewolucja, bo jeszcze grozi im spadek...
Życzę miłej ( nawet bardzo, bardzo, bardzo ) miłej nocy
VeB !!!
0
Pierwsza połowa to magia, czary, poezja i finezja w wykonaniu naszych. Szkoda Karnego Neya, ale zabrakło szczęścia. Akcja na 2-0 najlepsza akcja w tym roku. Na plus najbardziej Tridente i Busi z Iniestą