Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem dlaczego czepiacie sie pilkarz jak oni nie komentuja tych okrzykow w kierunku ich osoby,sami pilkarze mowili ze Real byl lepszy i to bylo widac,a to jakis redaktorek sportowy wypisuje o okrzykach z trybun w kierunku pilkarzy i trenera.VeB
0
Jak dla mnie Suarez powiníen zagrac wmeczu z Realem,bo moze níe gral tyle czasu ale taki klasowy napastnik potrafi znalesc síe w sytylacjí w ktorej zachowa zimna krew i wykorzysta to co bedzíe mial rstrzelic,a Pedro w obecnej formie to do pustej bramki by nie trafil:-)
0
Puszczają gdzieś mecz Argentyny z Brazylią w TV?
0
W końcu ktoś ich za jaja zlapie jak za czasów Pepa i będą chodzic jak w zegarku bo ostatni sezon mieli jak by byli na wakacjach w Ciechocinku a nie jak by walczyli o najważniejsze trofea!
0
szkoda tylko ze Bale gral już w Europie kilka lat i to w najbardziej silowej i agresywnej lidze,a Neymar dopiero uczy się tej europejskiej pilki wiec dal bym mu czas i wstrzymal się z tymi porównywaniami...
0
Każdy może przegrać i każdy może wygrac,wazny jest to aby wybiegali te 90 minut,a wygrana sama przyjdzie bo Real jest mocny z kontrataku i stalych fragmetow.
0
Ludzi opowiadają jakies głupoty o spadku formy Barcy i Messiego jak on tylko dwa mecze nie strzelil gola.A Barca ma tylko dwa remisy i same wygrane i to ma być spadek formy.Ciekawe co byśmy mieli mowic o Realu.