0

Po co nam kolejny napastnik jak mamy na lawce Pedro,Munira lub Sandro.

0

Mi wyszlo 13789 to jest jakies chore!Porownalem z Messiego zarobkami i mu licznik sie obracal jak wskazowki zegara albo szybciej gdzie ja zarobilem w tym czasie 2grosze haha.

0

Nie wierz ze to Real dla nich zawsze zrobia wyjatek!

0

Z takim zapalem i ambicja to wydaje mi sie ze bedzie lepszy od Tiago,szczegulnie ze Tiago nie moze wrucic do pelni formy po tej koszmarnej kontuzji jaka mu sie przytrafila rok temu.

0

Rondo juz zagra w derbach ale mam nadzieje ze jest bez formy i nic nie zdziala.

0

Jesli tak gra to moze kosztowac nawet 100mln:-)Poprostu Madryd zazdrosci ze gra u nas,a nie u nich.

0

Jak ma zawsze zamiar tak grac to go chce zawsze w podstawowej jedenasce.

0

Trzy krotnie pokonalismy Atletico,raz w lidze i dwa razy w Pucharze Krola,a rok temu nawet nie potrafilismy im bramki strzelic.

0

Gdyby jakis zawodnik z Barcelony zachowal sie jak Ronaldo to by palzowal z 6 meczy albo wiecej!Poprostu sa rowni i rowniejsi.

2

Typowe dla pilkarzy z Madrytu chamstwo i agresja,trzeba umiec przegrywac z klasa!VeB

0

I moze go chca kupic za 40 mlm albo mniej haha

1

Pewnie ze Sanchez byl i jest lepszy pod kazdym wzgledem od Griezmanna i nie dziwie sie ze Barca wolala Chiliczyka,tylko ze go sprzedala za grosze,a on w Arsenalu wymiata i ile bramek im tam pyka.

1

Takze lubilem ogladac Batistute,mial nie zle
jeb..encie z daleka

0

Tylko Messi i Ronaldo grali odrazu w najsilniejszych ligach swiata,a Ney gral w lidze brazylijskiej gdzie nie mozna wogule porownywac z tymi dwoma ligami

5

Oby Suarez wkancu sie odblokowal na dobre bo jak dzis Neymara nie bedzie to ma ku temu duze pole popisu bo bedzie mogl z Messim sie wiecej szukac na boisku.

0

Najpierw pasy zrobia poziome,a moze za rok barwy zmienimy bo tak Nike bedzie chciala.Jak nie cale koszulki w reklamach to jakies beznadziejne kroje koszulek meczowych.Niech Barca zmieni sponsora na Adidasa i wtedy stroje beda ciekawsze bo Nike widac ze nie ma juz pomysluw ja zaprojektowac stroje Barcelonie.

0

Fajnie ze w takim meczu gdzie awans jest juz roztrzygniety graja mlodzi ktorzy mozliwe ze w przyszlosci beda podstawowymi graczami pierwszego zespolu!VeB

1

Ronaldo to zarozumialy dupek,w pilke to on moze potrafi grac ale skromnosci to mu brakuje!

0

Liga Angielska jest bardziej konkurencyjna z tego wzgledu ze tam nie boja sie atakowac,a nie autobus stawiaja i pilki na afere wybijaja jak graja z Barcelona.Ale w sumie jak by tak popatrzec to kto by nie gral z Barca to sie cofa pod swaja bramke i tylko licza na kontratak lub jakis staly fragment gry!

0

Ja odejdzie to wielu ludzi odejdzie z nim bo wiele bylo gwiazd w Barcelonie ale grajacej legendy taka jak jest Messi juz nie bedzie!Kibicuje Barcy 22 lata i wiele widzialem w pilce ale takiego geniuszu jaki ma Leo to jeszcze nie.Messi jest kompletnym pilkarzem nie do zastapienia,choc moze obnirzyll troch forme to i tak ciagnie Barce do przodu i bez niego moglo by byc ciazko w bardzo waznych i trudnych spotkaniach!VeB

0

Nie mial by wyjscia,albo oddaje albo wylatuje!

0

Przed kontuzja byl jednym z najlepszych bramkazy,a teraz bedzie rezerwowym w MU i po co mu byla zmiana otoczenia ze by tak skaczyc,a mogl u nas zakonczyc kariere bo pierwszej mlodosci to juz Victor nie jest!

0

Pamietacie jak w Ralu co rusz zmieniali trenera i na dobre to nigdy im nie wychodzilo,teraz my podarzamy tym sladem i jesli tak bedziemy zmieniac trenerow jak rekawiczki to nigdy nie bedzie stabilizacji w druzynie,a co za tym idzie takze tytulow za ktorymi wszyscy tesknimy!!!

0

Dlaczego jak w Barcelonie sa klopoty to nagle Marca i As pisze tyle o kryzysie w Barcy,a jak jestesmy na fali wznoszacej to nawet wzmianki o nas nie ma.Jak chca to niecch pisza o Barcy ale w kazdy wydaniu,a nie tylko ze by na mieszac w naszym klubie buce z madrytu

0

Fajny ten pomysl z uhonorowaniem Messiego na Camp Nou podczas meczu z Atletico Madryt,wkacu to do bylego zawodnika Atletico a zarazem do Telmo Zarry nalezal ten rekord.Chociarz chlopaki z Madrytu beda mogli zrobic naszemu Leo szpaler w oddaniu nalerzytego szacunku za to osiagniecie

0

Gdzie mozna zobaczyc skrot tego meczu?

0

Lepiej nie mogl tego ujac i porownac:-)Brawa dla tego pana z Madrytu:-P

0

Nie tylko on by sie przydal z tych dawnych lat,ja tam tesknie za Rivaldo!

1

Roni byl wyjatkowym zawodnikiem i gral by dalej u nas tylko lubi balowac jak wiekszosc Brazyliczykow,a wlodarze klubu nie lubia nie swornych zawodnikow ktorzy nie potrafia podpozadkowac sie zasada ktore panuja w klubie taki byl Roni,Eto'o i Ibra dla tego pozegnali sie z klubem choc byli wyjatkowymi pilkarzami.Zadnego z tych pilkarzy nie mozna porownywac do siebie i do Messiego bo kazdy z nich ma inna charakterystyke gry i umiejetnosci szczeleckie.Widze ze nie ktorz co tu sie wypowiadaja to zapomnieli ile Leo zrobil dla klubu i zapomnieli jak potrafil sam w pojedynke objechac trzech lub wiecej przeciwnikow i zapakowac fantastyczna bramke lobujac brankarze,ile bylo takich przepieknych bramek ktorymi Messi uszczesliwial nas wszystkich,jesli ktos twierdzi ze Leo nie zasluguje na szacunek nawet przy mniejszej skutecznosci szczeleckiej to mam nadzieje ze jak pobije rekort Zary co pewníe juz bawem na stapi i zostanie najskuteczniejszym strzelcem La Ligi ktory od 60 lat nie zostal przez nikogo pobity to ci wszyscy przestana watpic w magie Leo!VeB

0

Czepiacie sie tego Messiego jak on byl by od bieganía,on wystarczajaco robi ze by bramki wpadaly,inni niech biegaja jak nie maja takiego zmyslu szczeleckiego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?