0

Sto lat Ney obyś długo nas radował swoją magią:)

0

100 lat Gerard:)

3

No nie dziwie się że ten śmieszny prezes La Ligi Tabs nie chciał goal-line bo jak jego ukochany klubik ma najwięcej korzyści z tego że sędziowie im pomagają błędnym decyzjami i wypatrują winik meczu to jak miało by się skończyć to, biali mistrzostwa by wogule nie zdobyli bo jak teraz mają problem i raz na 8 lat wygrają lige to goal-line by jej już pewnie nigdy nie zdobyli :)

0

Jamesa Rodriguez też gra w Eutopie,a dokładnie w Realu ale widocznie nie przepada za nim albo za Realem:)jak nie wspomniał o nim bo przecież to gwiazda Kolumbi.

0

Chcieli mieć tryplet będą mieć trypla haha:)VeB

0

Dzisiaj tylko wygrać i awansować do półfinału i się zrewanżować za nie udane wyniki na początku sezonu:)

2

Jak przy wyniku 0:1 dla Barcy na Aneota i przy remisie może awansować Sociedad?:/

0

A sędzia 2 metry dalej i jak zwykle nic nie widzi:/

0

A gdzie pytanie o A.Vidala?ci dziennikarze spadają na psy:)

10

Uwielbiam Rivaldo:)mój ulubiony piłkarz za czasów gry w Barcy. VeB

0

No i dobrze po co nam koleś który ma 33 lata lepiej latem kupić kogoś młodego na lata.

1

Mam nadzieje że Vidal dostanie dzisiaj szanse bo jak gra to nie jest wcale gorszy od Roberto.Po trzy punkty Barca!

2

Nie obchodzi ich dobro piłkarzy tylko hajs żeby się zgadzał.Lubiłem tego Łysego ale powoli robi to co poprzednicy tylko oficjalnie hsjs hajs i tylko hajs!

1

Ney wygląda jak po dobrym melanż:)Wesołych Świąt!

0

Chciał bym że by Barca wylosowała Fc Porto bo z innymi już graliśmy w ostatnich latach i fajnie by było zobaczyć taki dwumecz,a i tak jak chce się wygrać LM to trzeba pokonać wszystkich którzy staną nam na drodze:)VeB

0

Szczerze brzydkie te stroje,a te brązowe to już nie mówię bo my jesteśmy Barca!a nie Roma:/

0

No właśnie gdzie jest nasz Teodor który strzela ostatnio na zawołanie:)

0

Z artykułu który na stronie Barcy przeczytałem 16 listopada to MU dostaje od Chevroleta co roku 54 mln więc nie wiem czy tym masz rację czy oni.

0

Barca teraz dostanie 55 mln od Rakutena,a MU dostaje od Chevroleta 54 mln na rok więc o jeden milion jesteśmy lepsi:)

2

Już oddawna wiedziałem że Pikabera ma gadane ale nie sądziłem że załatwi takiego sponsora co zapłaci nam najwięcej za miejsce na koszulce:)

2

Graliście tak słabo i kiepsko aż oczy w nocy bolały ale mam nadzieję że ogarniecie się i awansujecie na MŚ.

12

Brazylia vs Argentyna kąsek jakich mało:)

1

Jak i brakuje mu jeszcze do piłkarskiego poziomu Messiego tak i mógł by się uczyć kultury boiskowej od Leo bo gdy oni go kopią to on im pokazuję boiskowa magie i tym im pokazuje kto jest lepszy na boisku i po za nim,a te słowa co miał sobie każdy odpisać to mi tylko jedno do głowy przychodzi"burak".

0

Tak jak mówisz trzeba wziąś wolne bo idę akurat na popke w ten dzień i nie wyobrażam sobie pracować w tym dniu:)

0

Haha dobry komentarz:)

0

Na papierze to oni mają skład i się dziwie co tak kiepsko im na razie idzie ale mam nadzieje ze jutro jeszcze nie pokarzą na co ich stać bo nie możemy gubić kolejnych punktów bo czołówka nam odskoczy i nie będzie zbyt ciekawie.VeB

0

Z tamtych czasów mój ulubiony piłkarz miło znów o nim usłyszeć:)

0

Mam to zdjęcie na tapecie:)

0

Siemka wszystkim mam pytanie gdzie będzie leciał mecz Argentyny z Urugwajem?Dzięki z góry z info:)

18

Przypomina mi Messiego jak prowadzi piłke:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?