Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu chyba jest Madrytu bo taka wypowiedź do nich pasuje:/
2
Kolejny obiecujący piłkarz młodego pokolenia z Brazylii gdzie klub ma 70% praw do zawodnika a resztę jakaś firma :/coś mi to przypomina:)
25
To jest jeden z tych piłkarzy co jak zaczynają w jakimś klubie i go bardzo kocha to tam już do końca kariery zostaje i wydaje mi się że Saul takim gościem jest więc szacunek dla niego bo nie liczy się tylko chajs,a rodzina którą widocznie tworzą w Atletico:)Szacun Saul 2026!
6
My nie traktujemy naszych legend jak w Madrycie i troszkę szacunku dla Inwestycji się należy!
0
I ta mina Songa bezcenna:)
7
A Daniego Alvesa nie zaprosił czy może redakcja nie uwzględniła jego w tym krótkim artykule:)
0
Właśnie gram z kumplami w PES turniej i jestem Barca,a Messiego jest królem strzelców więc wszystko się zgadza :)Sto lat królu!!!
0
Ronaldo to lubi i też poprosi file o grę dla Maroka:)
0
Haha to było dobre ale obyś się mylił:)
0
Kolejny Hiszpański puchar powędruje do Kataloni:)
0
Sprzedać z dwóch trzech pomocników Dembele na skrzydło,a Messiego do środka jako rozgrywającego którym już tak naprawdę jest i spisuje się doskonale do tego Veratti i jakiś prawy obraca i skład marzenie na przyszły sezon:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mandżukić bez dwuch zdań:)
0
Święta prawda niech każdy sobie zapamięta jak Valverde teraz wygląda i niech przypomni sobie to poh 3 lata jego pracy u nas:)
0
Tylko ten rezerwowy jest lepszy od Benzemy tylko ZZ będzie zawsze stawiał na swego rodaka:)
11
Jestem przekonany że jak by do nas trafił to gryz by dla nas trawę i do tego ma nie złe umiejętności i świetne przyśpieszenie,do Umtitiego tez ludzie nie byli przekonani a jak przyszedł bo bardzo tego chciał by zagrać u nas to w jaki sposób się odpłacił i okazał się strzałem w 10:)
0
Aż się łezka kręci w oku:)Cudowny sezon pełen uśmiechu i pucharów!
0
Obyś wyciągnął z tej reprezentacji to co jest tak od dawna tam skryte i zapomniane:)
1
Aż dwa razy musiałem przeczytać nagłówek bo nie wierzyłem własnym oczom:)
0
Masz rację bordowe spodenki by były lepsze:)
5
Ten wywiad z Pique to jak by rozmawiali z Iniestą bardzo zrównoważone i dyplomatyczne wypowiedzi jak nie Pique:)Ciekawe jak długo tak wytrzyma haha....
1
Miałem to też napisać pod tym artykułem ale byłeś już pierwszy:)szczera prawda dwa lata i będzie innym człowiekiem:)
3
Ta kadra robi wrażenie i pomyśleć że będzie na lata bo wielu jest tam młodych chłopaków:)
0
Jeśli jest jakaś iskierka nadzieji na to że Cutinho mógł by do nas przyjść to trzeba wszystko zrobić żeby go ściągnąć do nas,a będziemy mieli klasowego pomocnika na lata:)
2
Pierwsze widzę taki strój ale Ci powiem bardzo ładne:)
1
Co racja to racja wyciągnąć ile się da:)
0
Śmieszne to że jak by mieli go sprzedać za 20 mln jak daliśmy za niego 30 i do tego ostatnio pokazuje że był wart tych pieniędzy i zapowiada się dość dobrze bo jak narazić jest jeszcze młody i obiecujący ale jak zwykle nasz zarząd zrobi interes życia kupić za 30 sprzedać za 20:) Oby były to tylko kolejne ploty prasowe:)
0
Nie trzeba było dawać dupy w pewnych meczach to nie trzeba było liczyć na kogoś pomoc;/
0
Z nami pewnie zagrają mecz życia, a jak z Realem graja to po prostu brak słów co oni wyprawiają.
5
Barca nazwała Imieniem i Nazwiskiem Johanna Cruyfa mini stadion.pozdro