0

Gościu chyba jest Madrytu bo taka wypowiedź do nich pasuje:/

2

Kolejny obiecujący piłkarz młodego pokolenia z Brazylii gdzie klub ma 70% praw do zawodnika a resztę jakaś firma :/coś mi to przypomina:)

25

To jest jeden z tych piłkarzy co jak zaczynają w jakimś klubie i go bardzo kocha to tam już do końca kariery zostaje i wydaje mi się że Saul takim gościem jest więc szacunek dla niego bo nie liczy się tylko chajs,a rodzina którą widocznie tworzą w Atletico:)Szacun Saul 2026!

6

My nie traktujemy naszych legend jak w Madrycie i troszkę szacunku dla Inwestycji się należy!

0

I ta mina Songa bezcenna:)

7

A Daniego Alvesa nie zaprosił czy może redakcja nie uwzględniła jego w tym krótkim artykule:)

0

Właśnie gram z kumplami w PES turniej i jestem Barca,a Messiego jest królem strzelców więc wszystko się zgadza :)Sto lat królu!!!

0

Ronaldo to lubi i też poprosi file o grę dla Maroka:)

0

Haha to było dobre ale obyś się mylił:)

0

Kolejny Hiszpański puchar powędruje do Kataloni:)

0

Sprzedać z dwóch trzech pomocników Dembele na skrzydło,a Messiego do środka jako rozgrywającego którym już tak naprawdę jest i spisuje się doskonale do tego Veratti i jakiś prawy obraca i skład marzenie na przyszły sezon:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mandżukić bez dwuch zdań:)

0

Święta prawda niech każdy sobie zapamięta jak Valverde teraz wygląda i niech przypomni sobie to poh 3 lata jego pracy u nas:)

0

Tylko ten rezerwowy jest lepszy od Benzemy tylko ZZ będzie zawsze stawiał na swego rodaka:)

11

Jestem przekonany że jak by do nas trafił to gryz by dla nas trawę i do tego ma nie złe umiejętności i świetne przyśpieszenie,do Umtitiego tez ludzie nie byli przekonani a jak przyszedł bo bardzo tego chciał by zagrać u nas to w jaki sposób się odpłacił i okazał się strzałem w 10:)

0

Aż się łezka kręci w oku:)Cudowny sezon pełen uśmiechu i pucharów!

0

Obyś wyciągnął z tej reprezentacji to co jest tak od dawna tam skryte i zapomniane:)

1

Aż dwa razy musiałem przeczytać nagłówek bo nie wierzyłem własnym oczom:)

0

Masz rację bordowe spodenki by były lepsze:)

5

Ten wywiad z Pique to jak by rozmawiali z Iniestą bardzo zrównoważone i dyplomatyczne wypowiedzi jak nie Pique:)Ciekawe jak długo tak wytrzyma haha....

1

Miałem to też napisać pod tym artykułem ale byłeś już pierwszy:)szczera prawda dwa lata i będzie innym człowiekiem:)

3

Ta kadra robi wrażenie i pomyśleć że będzie na lata bo wielu jest tam młodych chłopaków:)

0

Jeśli jest jakaś iskierka nadzieji na to że Cutinho mógł by do nas przyjść to trzeba wszystko zrobić żeby go ściągnąć do nas,a będziemy mieli klasowego pomocnika na lata:)

2

Pierwsze widzę taki strój ale Ci powiem bardzo ładne:)

1

Co racja to racja wyciągnąć ile się da:)

0

Śmieszne to że jak by mieli go sprzedać za 20 mln jak daliśmy za niego 30 i do tego ostatnio pokazuje że był wart tych pieniędzy i zapowiada się dość dobrze bo jak narazić jest jeszcze młody i obiecujący ale jak zwykle nasz zarząd zrobi interes życia kupić za 30 sprzedać za 20:) Oby były to tylko kolejne ploty prasowe:)

0

Nie trzeba było dawać dupy w pewnych meczach to nie trzeba było liczyć na kogoś pomoc;/

0

Z nami pewnie zagrają mecz życia, a jak z Realem graja to po prostu brak słów co oni wyprawiają.

5

Barca nazwała Imieniem i Nazwiskiem Johanna Cruyfa mini stadion.pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?