1

Dał by pograć nowo wprowadzonym,a nie meczy ciągle jednych i tych samych szczególne że gramy na Cam Nou:/

0

Bardziej pasuje mi skład Marki ale zamiast na prawej obronie Roberto chętnie bym zobaczył dziś Semedo.

0

Żadne zespoły z tego samego państwa nie mogą być razem w grupie więc chciał bym zobaczyć mecze z Dortmund,Inter i Monaco coś innego i bardzo wymagającego:)

0

Czyli kupiliśmy go 30 mln trzy lata temu,a teraz wypożyczamy za 2 mln z obowiązkiem kupna za 23 plus 5 zmienne co daje 30 baniek i jeśli Barca będzie chciała go sobie zostawić to zostanie u nas czyli udany dil:)

1

I to się nazywa poranny przegląd prasy:) I co bardzo cieszy to 3 pkt. i żadnej kontuzji na tym kretowisku,na lepszych boiskach grałem w Lidze Okręgowej:)

0

Komar to Dembele:)

25

Skład spoko ale zamiast Roberto na prawej obronie stawiał bym w tym sezonie na Semedo jakoś bardziej mi tam pasuje.

0

I tu się z Tobą zgodzę w 100%

0

Dobre dobre hehe........

0

El Magico widać formie:)

1

Z tego względu że my wygraliśmy La Liga i Puchar Króla gdzie graliśmy właśnie z Sevillą i to że Sevillą grał z nami w finale ale przegrała jej się należy finał o Super Puchar Hiszpanii z nami.

16

Jak tak go chcą to klazula wynosi 400mln i wszystko w temacie.

0

Nie wiem co ty chcerz od tego składu bo jak dla mnie jest spoko:/

0

Śmieszy mnie jak jeszcze Vidal nie rozegrał u nas minuty,a ludzie twierdzą że po co on nam i już nie pamiętają jak było z Paulinio,a to zawodnicy o bardzo podobnym profilu tylko że cena za Vidala była promicyjna i do tego jest bardziej ograny w Europie z bardzo dużym doświadczeniem więc nie wiem po co to narzekanie.

0

Dzięki Alexis za te lata i powodzenia w Sevilli ale nie 12 sierpnia:)

2

Jak za tą cene i tak doświadczony zawodnik grający tyle lat w Europie na najwyższym poziomie to transfer bomba:)Witamy Vidal!

0

Strach pomyśleć co by się stało jak by ta banda dzikusów weszła na stadion z bombami:/

1

Dzięki Dinge za wszystko i powodzenia!

0

Messi z ekipą wrócił z wakacji czyli wraca już nie długo najlepsza liga świata:)

3

I to zyskiem dla klubu kupiony za 16.5 mln sprzedany za 20 plus zmienne więc jest progres w naszym klubie:)

0

Vidal jak się nie myle próbował go strącić ale troszke mu zabrakło:)

0

Wchodząc na stadion wszyscy patrzyli w górę jak by nigdy nie widzieli tak wielkiego stadiony zabawna sytuacja:)

0

To się jeszcze okaże podczas sezonu w którym będzie musiał znów walczyć o miejsce w pierwszym składzie oby miał na tyle ambicji i ducha walki bo nikt mu nic za darmo nie da w takim klubie jakim jest Barca.

1

Mam prawo oczywiście tylko niech później nie kręci nosem że Barca kupiła Malcolna na jego pozycję .

0

Masz rację i jestem tego samego zdania że Dembele zamiast marudzić i kręcić nosem to powinien skrócić wakacje i udowodnić ile jest wart.

9

W końcu trzeba dawać młodym ze szkółki szanse tak jak było to kiedyś i co na dobra nam wychodziło, mamy ku temu okazję jest Alba który pograć jeszcze kilka lat i nauczy mlodych co nie co i nawet jak dozna kontuzji to wydaje się że mamy na tyle zdolnych bocznych obrońców że dadzą sobie rade,a przy tym złapią sporo doświadczenia i przyszłości nie trzeba będzie wydawać dużego hajsu na LO obrońce,a po drugie jak nie będziemy stawiać na szkółkę to znaczną uciekać od nas i póżniej trzeba wydawać gruby hasj na zawodników.

0

Oby tak było jak mówisz i miało sensowną nazwe:)

4

Tak długo jak żyje i kibicuje temu klubowi zawsze było Cam Nou i nie wyobrażam sobie innej nazwy tego stadionu ale to jest nie uniknione przy takiej inwestycji jaką jest odnowienie i modernizacja stadiony mam tylko nadzieje że nazwa będzie do wymówienia,a nie jakaś Jopońska lub Arabska nazwa:/

17

Dzięki Digne i powodzenia w Evertonie obyś wywalczył sobie tam miejsce.

1

Zamiast narzekać i się zamartwiać powinien skrócić sobie urlop jak robili to kiedyś inni nasi zawodnicy szczególnie że za dużo nie grał w sezonie przez kontuzje,a na MŚ gownie siedział na ławie i wypoczywał więc dziwie mu się że nie ma chęci pokazania się w szczególności że nie ma wielu zawodzników z podstawowego składu i jest to idealna okazja dla niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?