Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dał by pograć nowo wprowadzonym,a nie meczy ciągle jednych i tych samych szczególne że gramy na Cam Nou:/
0
Bardziej pasuje mi skład Marki ale zamiast na prawej obronie Roberto chętnie bym zobaczył dziś Semedo.
0
Żadne zespoły z tego samego państwa nie mogą być razem w grupie więc chciał bym zobaczyć mecze z Dortmund,Inter i Monaco coś innego i bardzo wymagającego:)
0
Czyli kupiliśmy go 30 mln trzy lata temu,a teraz wypożyczamy za 2 mln z obowiązkiem kupna za 23 plus 5 zmienne co daje 30 baniek i jeśli Barca będzie chciała go sobie zostawić to zostanie u nas czyli udany dil:)
1
I to się nazywa poranny przegląd prasy:) I co bardzo cieszy to 3 pkt. i żadnej kontuzji na tym kretowisku,na lepszych boiskach grałem w Lidze Okręgowej:)
0
Komar to Dembele:)
25
Skład spoko ale zamiast Roberto na prawej obronie stawiał bym w tym sezonie na Semedo jakoś bardziej mi tam pasuje.
0
I tu się z Tobą zgodzę w 100%
0
Dobre dobre hehe........
0
El Magico widać formie:)
1
Z tego względu że my wygraliśmy La Liga i Puchar Króla gdzie graliśmy właśnie z Sevillą i to że Sevillą grał z nami w finale ale przegrała jej się należy finał o Super Puchar Hiszpanii z nami.
16
Jak tak go chcą to klazula wynosi 400mln i wszystko w temacie.
0
Nie wiem co ty chcerz od tego składu bo jak dla mnie jest spoko:/
0
Śmieszy mnie jak jeszcze Vidal nie rozegrał u nas minuty,a ludzie twierdzą że po co on nam i już nie pamiętają jak było z Paulinio,a to zawodnicy o bardzo podobnym profilu tylko że cena za Vidala była promicyjna i do tego jest bardziej ograny w Europie z bardzo dużym doświadczeniem więc nie wiem po co to narzekanie.
0
Dzięki Alexis za te lata i powodzenia w Sevilli ale nie 12 sierpnia:)
2
Jak za tą cene i tak doświadczony zawodnik grający tyle lat w Europie na najwyższym poziomie to transfer bomba:)Witamy Vidal!
0
Strach pomyśleć co by się stało jak by ta banda dzikusów weszła na stadion z bombami:/
1
Dzięki Dinge za wszystko i powodzenia!
0
Messi z ekipą wrócił z wakacji czyli wraca już nie długo najlepsza liga świata:)
3
I to zyskiem dla klubu kupiony za 16.5 mln sprzedany za 20 plus zmienne więc jest progres w naszym klubie:)
0
Vidal jak się nie myle próbował go strącić ale troszke mu zabrakło:)
0
Wchodząc na stadion wszyscy patrzyli w górę jak by nigdy nie widzieli tak wielkiego stadiony zabawna sytuacja:)
0
To się jeszcze okaże podczas sezonu w którym będzie musiał znów walczyć o miejsce w pierwszym składzie oby miał na tyle ambicji i ducha walki bo nikt mu nic za darmo nie da w takim klubie jakim jest Barca.
1
Mam prawo oczywiście tylko niech później nie kręci nosem że Barca kupiła Malcolna na jego pozycję .
0
Masz rację i jestem tego samego zdania że Dembele zamiast marudzić i kręcić nosem to powinien skrócić wakacje i udowodnić ile jest wart.
9
W końcu trzeba dawać młodym ze szkółki szanse tak jak było to kiedyś i co na dobra nam wychodziło, mamy ku temu okazję jest Alba który pograć jeszcze kilka lat i nauczy mlodych co nie co i nawet jak dozna kontuzji to wydaje się że mamy na tyle zdolnych bocznych obrońców że dadzą sobie rade,a przy tym złapią sporo doświadczenia i przyszłości nie trzeba będzie wydawać dużego hajsu na LO obrońce,a po drugie jak nie będziemy stawiać na szkółkę to znaczną uciekać od nas i póżniej trzeba wydawać gruby hasj na zawodników.
0
Oby tak było jak mówisz i miało sensowną nazwe:)
4
Tak długo jak żyje i kibicuje temu klubowi zawsze było Cam Nou i nie wyobrażam sobie innej nazwy tego stadionu ale to jest nie uniknione przy takiej inwestycji jaką jest odnowienie i modernizacja stadiony mam tylko nadzieje że nazwa będzie do wymówienia,a nie jakaś Jopońska lub Arabska nazwa:/
17
Dzięki Digne i powodzenia w Evertonie obyś wywalczył sobie tam miejsce.
1
Zamiast narzekać i się zamartwiać powinien skrócić sobie urlop jak robili to kiedyś inni nasi zawodnicy szczególnie że za dużo nie grał w sezonie przez kontuzje,a na MŚ gownie siedział na ławie i wypoczywał więc dziwie mu się że nie ma chęci pokazania się w szczególności że nie ma wielu zawodzników z podstawowego składu i jest to idealna okazja dla niego.