Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O 17stejjjjjjjjjjjj
8
To jak to jest dostajesz 5 kartek w LL,a nie możesz grać w PK nie rozumiem tego przecież są to inne rozgrywki więc jak dostaniesz czerwoną kartkę w pucharze to nie możesz grać w lidze:/?
0
Wcześniej przeczytałem ten artykuł na innej stronie i nie był tak to wyjaśnione i już myślałem że podzielimy los Realu i sobie pomyślałem że karma wraca jak wszyscy z FCB śmiali się z nich ale chyba kamień z serca wszystkim spadł co nie:)
0
Składa według Sportu najbardziej mi pasuje:)
2
Jak De Jong nie chce przyjść do nas to nie:/ pomoc nie mamy aż tak kulawą by płakać,a te 70 mln można by zainwestować w następcę Suareza bo to jest pozycja która potrzebuje najbardziej wzmocnienia.
4
No mieliśmy klasyczna 9 której teraz tak bardzo szukamy i potrzebujemy bo Suarez potrzebuje odpoczynku :/dzięki Valdek.
13
Barbarzyński wyczyn ale Ty Leo jesteś nie z tej ziemi więc się nie liczy hehe.....oby tak dalej :)
0
Statystyki Leo Messiego w LaLidze:
- 435 meczów;
- 400 bramek;
- 159 asyst.
Jak dla mnie barbarzyński statystyki:)
2
Prawie więcej pucharów zdobył niż bramek :)9>12 powodzenia Munir.
0
Nie stety ale tylko w necie:/
0
Prawo nożny następca Gerarda :):):)
1
Oglądam tą paczkę wykonaniu Realu ale z Madrytu:)
1
Najlepsze jest to że Sevilla zremisowała z Atletico i tylko Barca musi wygrać,a będzie 5 i 7 pkt. przewagi nad czołówką.
0
FC Barcelona gra dziś na wyjeździe z Getafe w swoim pierwszym meczu w 2018 roku chyba mamy już 2019:)
0
Widać że Dembele świetnie dziś się bawił na boisku jak i u dzieci w szpitalu:)
7
Mi się wydaje że po prostu jest zwykłym wstydliwym gościem na którego są skierowane wszystkie kamery i oczy jego fanów.
36
Atletico z kolei wybrane klubem roku jestem ciekaw za co bo nie chyba za piękną grę haha dobre sobie:)
0
Chwała panu tylko szkoda że za darmo jednak Barca to za wysokie progi jak na jego nogi powodzenia Munir.
0
Moussa Wague został włączony do pierwszego składu jak się nie myle ale nie jestem pewien w 100%
0
ALE ON I TAK NIE GRA WIĘC NIE MA RÓŻNICY CZY ON JEST CZY GI NIE MA:)
0
TO JA POPROSZE O TE MARZENIE ZWIAZANE Z HARRY KANE:)
3
Chyba ktoś na łeb upadł Malcom zostaje bo nawet nie dostał prawdziwej okazji pokazania się nam tyle w temacie:)
1
No jedenastka całkiem ciekawa w szczególności pomoc i atak:)
0
A ja myślę że warto go kupić bo wart jest więcej niż te 10/15 mln,a jak już u nas będzie i dostanie kontrakt na 5 lat to wtedy będzie musiał dostosować się do warunków panujących w klubie bo jak nie to się to sprzeda z korzyścią dla nas bo przynajmniej jest wart jakieś 50/60 mln:)
0
Sunday Express: Barcelona, Real Madryt i AC Milan uważnie obserwują sytuację Marcusa Rashforda, który może odejść z Manchesteru United po zakończeniu obecnego sezonu.A co powiecie na tego napastnika z Suareza?
1
Jak się nie myle to 7 mln,a chciał od nich 10 mln na sezon.
73
Atletico vs Juventus dwie najbardziej ofensywne drużyny hehe...jak fajnie że na siebie trafili :)
6
Klasową 9 jest Harry Kane i takiego gracza na potrzeba za Suareza,a nie tam jakiś rezerwowych.
1
Wy potrzebujemy przede wszystkim napastnika i obroncy prawo nożnego bo tam największe braki,a nie kolejnych pomocników bo tych to mamy aż za dużo.
0
Najpierw to on kible musi wyremontować bo od kilku lat ma z nimi problem:)