0

O 17stejjjjjjjjjjjj

8

To jak to jest dostajesz 5 kartek w LL,a nie możesz grać w PK nie rozumiem tego przecież są to inne rozgrywki więc jak dostaniesz czerwoną kartkę w pucharze to nie możesz grać w lidze:/?

0

Wcześniej przeczytałem ten artykuł na innej stronie i nie był tak to wyjaśnione i już myślałem że podzielimy los Realu i sobie pomyślałem że karma wraca jak wszyscy z FCB śmiali się z nich ale chyba kamień z serca wszystkim spadł co nie:)

0

Składa według Sportu najbardziej mi pasuje:)

2

Jak De Jong nie chce przyjść do nas to nie:/ pomoc nie mamy aż tak kulawą by płakać,a te 70 mln można by zainwestować w następcę Suareza bo to jest pozycja która potrzebuje najbardziej wzmocnienia.

4

No mieliśmy klasyczna 9 której teraz tak bardzo szukamy i potrzebujemy bo Suarez potrzebuje odpoczynku :/dzięki Valdek.

13

Barbarzyński wyczyn ale Ty Leo jesteś nie z tej ziemi więc się nie liczy hehe.....oby tak dalej :)

0

Statystyki Leo Messiego w LaLidze:
- 435 meczów;
- 400 bramek;
- 159 asyst.
Jak dla mnie barbarzyński statystyki:)

2

Prawie więcej pucharów zdobył niż bramek :)9>12 powodzenia Munir.

0

Nie stety ale tylko w necie:/

0

Prawo nożny następca Gerarda :):):)

1

Oglądam tą paczkę wykonaniu Realu ale z Madrytu:)

1

Najlepsze jest to że Sevilla zremisowała z Atletico i tylko Barca musi wygrać,a będzie 5 i 7 pkt. przewagi nad czołówką.

0

FC Barcelona gra dziś na wyjeździe z Getafe w swoim pierwszym meczu w 2018 roku chyba mamy już 2019:)

0

Widać że Dembele świetnie dziś się bawił na boisku jak i u dzieci w szpitalu:)

7

Mi się wydaje że po prostu jest zwykłym wstydliwym gościem na którego są skierowane wszystkie kamery i oczy jego fanów.

36

Atletico z kolei wybrane klubem roku jestem ciekaw za co bo nie chyba za piękną grę haha dobre sobie:)

0

Chwała panu tylko szkoda że za darmo jednak Barca to za wysokie progi jak na jego nogi powodzenia Munir.

0

Moussa Wague został włączony do pierwszego składu jak się nie myle ale nie jestem pewien w 100%

0

ALE ON I TAK NIE GRA WIĘC NIE MA RÓŻNICY CZY ON JEST CZY GI NIE MA:)

0

TO JA POPROSZE O TE MARZENIE ZWIAZANE Z HARRY KANE:)

3

Chyba ktoś na łeb upadł Malcom zostaje bo nawet nie dostał prawdziwej okazji pokazania się nam tyle w temacie:)

1

No jedenastka całkiem ciekawa w szczególności pomoc i atak:)

0

A ja myślę że warto go kupić bo wart jest więcej niż te 10/15 mln,a jak już u nas będzie i dostanie kontrakt na 5 lat to wtedy będzie musiał dostosować się do warunków panujących w klubie bo jak nie to się to sprzeda z korzyścią dla nas bo przynajmniej jest wart jakieś 50/60 mln:)

0

Sunday Express: Barcelona, Real Madryt i AC Milan uważnie obserwują sytuację Marcusa Rashforda, który może odejść z Manchesteru United po zakończeniu obecnego sezonu.A co powiecie na tego napastnika z Suareza?

1

Jak się nie myle to 7 mln,a chciał od nich 10 mln na sezon.

73

Atletico vs Juventus dwie najbardziej ofensywne drużyny hehe...jak fajnie że na siebie trafili :)

6

Klasową 9 jest Harry Kane i takiego gracza na potrzeba za Suareza,a nie tam jakiś rezerwowych.

1

Wy potrzebujemy przede wszystkim napastnika i obroncy prawo nożnego bo tam największe braki,a nie kolejnych pomocników bo tych to mamy aż za dużo.

0

Najpierw to on kible musi wyremontować bo od kilku lat ma z nimi problem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?