Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zawsze mnie to dziwi że agent ma więcej do powiedzenia niż piłkarz który go zatrudnia:/
2
Real i Atlético wyjdą osłabione z meczu, który może dać Barcelonie mistrzostwo. Raczej ten mecz nie zapewni nam już mistrzostwa bo zbyt dużo meczy nam zostało i to nie z byle kim,a w tym roku liga jest wyrównana i nie można choć na chwilę się zrelaksować bo może nas to dużo kosztować:/
0
Statystyki ma dobre do ilości meczy rozegranych:)
0
Nie jeszcze i mam nadzieję że Leo będzie zdrów bo teraz zaczyna się dopiero decydująca faza sezonu.
0
Mogła by być kontuzja Messiego przez 3-4 tygodnie:)
0
No i to jest wiadomość dnia jeszcze tylko Messi i Dembele do składu wrócą i jazda z prześcieradłami:)
3
Szczęka mi opadła po tym co właśnie przeczytałem 100% szacun Christo!
5
Nie wiem nad czy nasz zarząd się zastanawia Pique ma juź swoje lata,mamy Todibo i De Ligta jak by przyszedł było by bosko.
0
Vermalen i po kłopocie:)
2
Na obrone:):):)
1
No i pięknie:):):)
0
Ma kontuzje i nie jest.
9
To tylko teraz Barca musi znów uprzedzić PSG z Matthijs de Ligt i chyba im żyłka pęknie:)
1
Ale we wszystkich rozgrywkach jak by co:)
1
Waryjot z niego:):):)
0
Lenglet i Umtiti to lewonożni,a Pique i De Ligt to prawo nożni stoperzy więc wydaje mi się że po 2 jest ok bo wiadomo że Vermalena po sezonie już u nas nie będzie,a Todibo wypożyczyć i zobaczyć co tak naprawde jest z niego za grajek bo na pewno potencjał to on ma.
4
Nie mam nic do Coutinho ale jak P$G chce się zemścić i zapłacić klauzule 400 mln to proszę bo żaden zawodnik nie jest tyle wart no chyba że Messi:)
9
Z tego co pamiętam to zawodnicy Realu umniejszaki znaczenie tego pucharu.
36
,,Real naprawdę chce ten puchar" przecież przed rokiem jak odpadli to mówili że ten puchar nie ma znaczenia:/
1
Nie wiem co powiedzieć :0
0
Ale to nie jest starcie ligowe tylko Puchar Króla:)
1
Dokładnie tak jak mówisz wstyd i hańba.
1
Żygać mi się chce jak czytam te nie które komentarze jak nie ma rotacji to narzekają ale jak Valdek robi roszady w składzie to narzekanie i lament że ile to nie dostaniemy po prostu dramat:/
0
Szczerze to tak bym jutro zagrał z Sevillą bo tam jest trudny teren no i bez Messiego.
0
Dlaczego oni twierdzą że on nie będzie grał jak Suarez musi czasem sobie odpocząć,a po to to chyba ściągneli.
0
I oby tą tendencja została potczymana:)
2
W necie tylko:/
0
hahahaha........
0
Dzięki za info bo nawet nie zdawałem sobie ze statystyk tych dwuch panów:)
0
Dzięki bardzo za linka:)