4

Zawsze mnie to dziwi że agent ma więcej do powiedzenia niż piłkarz który go zatrudnia:/

2

Real i Atlético wyjdą osłabione z meczu, który może dać Barcelonie mistrzostwo. Raczej ten mecz nie zapewni nam już mistrzostwa bo zbyt dużo meczy nam zostało i to nie z byle kim,a w tym roku liga jest wyrównana i nie można choć na chwilę się zrelaksować bo może nas to dużo kosztować:/

0

Statystyki ma dobre do ilości meczy rozegranych:)

0

Nie jeszcze i mam nadzieję że Leo będzie zdrów bo teraz zaczyna się dopiero decydująca faza sezonu.

0

Mogła by być kontuzja Messiego przez 3-4 tygodnie:)

0

No i to jest wiadomość dnia jeszcze tylko Messi i Dembele do składu wrócą i jazda z prześcieradłami:)

3

Szczęka mi opadła po tym co właśnie przeczytałem 100% szacun Christo!

5

Nie wiem nad czy nasz zarząd się zastanawia Pique ma juź swoje lata,mamy Todibo i De Ligta jak by przyszedł było by bosko.

0

Vermalen i po kłopocie:)

2

Na obrone:):):)

1

No i pięknie:):):)

0

Ma kontuzje i nie jest.

9

To tylko teraz Barca musi znów uprzedzić PSG z Matthijs de Ligt i chyba im żyłka pęknie:)

1

Ale we wszystkich rozgrywkach jak by co:)

1

Waryjot z niego:):):)

0

Lenglet i Umtiti to lewonożni,a Pique i De Ligt to prawo nożni stoperzy więc wydaje mi się że po 2 jest ok bo wiadomo że Vermalena po sezonie już u nas nie będzie,a Todibo wypożyczyć i zobaczyć co tak naprawde jest z niego za grajek bo na pewno potencjał to on ma.

4

Nie mam nic do Coutinho ale jak P$G chce się zemścić i zapłacić klauzule 400 mln to proszę bo żaden zawodnik nie jest tyle wart no chyba że Messi:)

9

Z tego co pamiętam to zawodnicy Realu umniejszaki znaczenie tego pucharu.

36

,,Real naprawdę chce ten puchar" przecież przed rokiem jak odpadli to mówili że ten puchar nie ma znaczenia:/

1

Nie wiem co powiedzieć :0

0

Ale to nie jest starcie ligowe tylko Puchar Króla:)

1

Dokładnie tak jak mówisz wstyd i hańba.

1

Żygać mi się chce jak czytam te nie które komentarze jak nie ma rotacji to narzekają ale jak Valdek robi roszady w składzie to narzekanie i lament że ile to nie dostaniemy po prostu dramat:/

0

Szczerze to tak bym jutro zagrał z Sevillą bo tam jest trudny teren no i bez Messiego.

0

Dlaczego oni twierdzą że on nie będzie grał jak Suarez musi czasem sobie odpocząć,a po to to chyba ściągneli.

0

I oby tą tendencja została potczymana:)

2

W necie tylko:/

0

hahahaha........

0

Dzięki za info bo nawet nie zdawałem sobie ze statystyk tych dwuch panów:)

0

Dzięki bardzo za linka:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?