0

Dziękóweczka :)

0

Ma może ktoś jaki link do meczu będę bardzo wdzięczny:)

0

Aż się papa sama śmieje i łezka się w oku kręci:)

1

O tym samym sobie pomyślałem i niech Valverde się nie zachowuje jak bez Rakiety byśmy sobie nie poradzili bo to nie Messi,a przynajmniej Rakitić sobie odpocznie bo ostatnio kiepsko w oczach wygląda:)

0

Było wiele sezonów z zawodnikami, którzy oczywiście są bardzo dobrzy i zasługują na wyróżnienia, ale ostatecznie to nagroda dla najlepszego, a nie za zdobyte trofea. Tytuły wygrywają drużyny.I Alba powiedział to głośno co wszyscy wiedzą ale boją się to powiedzieć bo Messi miał najlepsze statystyki indywidualne,a Złotą Piłką to nagroda indywidualna,a nie zespołowa!

4

Zamiast Rakiticia do pomocy Coutinho,a w ataku Dembele i było by git:)

1

Po prostu nas dymają,a ja rok temu wykupiłem sobie Eleven tylko po to że by oglądać Barce:/

0

Pogba wyżej od Busiego haha....:)

5

Juan Cámara (Miedź Legnica):)

2

Panie Pele tylko że kiedyś piłka była bardziej chaotyczna i bardziej oparta na atakach:/A w dzisiejszym futbolu jest więcej taktyki i schematów obronnych aby powstrzymać przeciwnika więc jestem ciekaw jak Pan Pele z Panem Maradoną poradzili by sobie z taką piłką jak jest obecnie:)

31

Dobrze że jest Rakitić i mam nadzieję że od pierwszej do ostatniej minuty będzie bo on akurat minut potrzebuje bo ostatnio mało grał:)

1

Widać widać i oby tak dalej panowie:)

19

Santi fajnie znów widzieć cię na boisku jak grasz po tym co przeszłeś i wycierpiałeś.Szacun 100%:)

3

Teraz nam wychodzi pochopne sprzedawanie Marlona i Miny:/

0

Ja po proszę ja można:)dzięki z góry!

0

Ja nominuje siebie bo nie ma lepszego od siebie samego:)pozdro 600!

9

Jest Alenia więc nie trzeba nikogo kupować tylko dać mu prawdziwą szansę się pokazania.

1

Bez urazy ale mu się marzy 30 meczy w sezonie,a nie potrafi zagrać chociaż 5 by nie złapać znów kontuzji:/

1

Jak my sprzedajemy to dla każdego jest za drogo bo nie gra za wiele,ale jak to my kupujemy to ceny z kosmosu choć dany piłkarz pokazał się dobrze w kilku spotkaniach bawi mnie zawsze taka sytuacja:)a Paco jest wart wiecej niż jakieś 23 mln sle to jest Barca czyli wiecznie Bleck Friday.

3

Betis też ostatnio nas pokonał na Cam Nou choć 15 lat nie potrafili z nami wygrać więc te całe statystyki można sobie wsadzić w d. . e!

1

Pewnie że taķ:)

0

I wierz co teraz ku.. a ręki by nie miał:)

1

I taka prawda dobrą i zdyscyplinowaną postawą zatuszuje swoje pozaboiskowe mankamęty.

0

Literówka się wkradła ale wiadomo znalazł się jeden nadgorliwy i ciekawe czy ty błędów nie popelniasz poligloto:)pozdro

0

I tak lepiej niż Malcolm więc nie ma co narzekać:)

1

Haos i wszystko jasne:)

0

Po prostu obrona gra tragicznie:/

0

Rakitić w kącu sobie odpocznie no chyba że Valdek go na siłę wystawi haha....:)

0

I byś piwo wiśiał:)

1

Był 14 godzin temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?