Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
100% szacun Valdek:)
1
Jeśli dobrze pamiętam to na Camp Nou:/
0
Przecież wiem zwałe sobie robię:)
0
Ani asysty ani gola przy naszych zawodnikach,a jest 0:1 WTF:)
1
:):):):):):):):)
2
No w ķońcu sobie dobrze co nie którzy odpoczną przed bardzo ważnym meczem jaki nas czeka już we wtorek:)VeB
0
Chyba Ty :):):)
0
Bujaj dzwona hahaha....:)
0
Nie mi to oceniać czy jestem piękny i gładki ale napewno przystojniejszy niż on hahaha......;)
1
Nie chce ujmować niczego drużynie MU ale obronę to oni mają nie zbyt solidną.
0
Vinicius twarzą Reprezentacji Brazyli z tym nosem jak poznańska pyra:)
0
A ponoć na początku sezonu zapewniali że mecze Realu i Atletico z Barcą będą pokazywane równocześnie na Eleven i na Canale:/Te mecze miały być wyjątkiem i obie stacje miały je puszczać:/
0
Przecież tak nie wolno:)
0
To po co oni co roku na Bernabeu kible remontowalu jak teraz całkowity remąt robią:)
1
Zidane: "nie chcę zadowolić wszystkich. Sezonu nie rozgrywa się jedenastoma piłkarzami".Valdek jest innego zdania niż Ty Zizu;)
0
A u nas może będzie dużo grał co:)
0
Jeśli to prawda to lipa:/
1
Ciekawe czy Messi obrazi się o trolla:)
2
Najlepiej kupimy wszystkich o których piszą i zniszczyły wszystkich co mecz bo będziemy mieli 2 jedenastki najlepsze na święcie i co mecz rotacja całym składem:)
0
Nigdy bym nie chciał takiej wymiany bo Kimmich jest dobry ale zbyt szklany.
1
I chyba zapomniałeś o Thierry Henry który był u nas rewelacyjnym napastnikiem:)
1
Ładniutkie ładniutkie :)
11
Tak jak zawsze gada głupoty tak teraz muszę mu przyznać rację 100%!
13
Ciekawe czy teraz gra Argentyny się coś zmieni bo gadać to każdy potrafił:)
2
Ty napewno masz problem ze wzrokiem Vinicius bo nie widzisz który klub jest lepszy no i bramki też w sumie nie widzisz więc polecam wizyte u okulisty:)
3
Jak by to wypaliło to tylko pogratulować naszemu zarządowi za tak dobry ruch:)My dajemy im młodych graczyi którzy chcą pograć na wyższym poziomie ale nie łapią się u nas do skladu,a po czasie i ograniu się na wyszym poziomie mogli by wrócić do nas i spróbować swoich sił w Barcelonie:)
0
LM w weekend nie ma to jak zabijać tradycję oby to nie przeszło.
1
Ciekawe gdzie jest Luis Enrique który zdobył z Barcą kilka ważnych pucharów w tym tryplet, nie każdy trener może się pochwalić takim osiągnięciem:)
0
A moim zdaniem faul był i jak zobaczysz sobie powtórkę to zdanie zapewne zmienisz.
0
:):):):):):):):)