1

100% szacun Valdek:)

1

Jeśli dobrze pamiętam to na Camp Nou:/

0

Przecież wiem zwałe sobie robię:)

0

Ani asysty ani gola przy naszych zawodnikach,a jest 0:1 WTF:)

1

:):):):):):):):)

2

No w ķońcu sobie dobrze co nie którzy odpoczną przed bardzo ważnym meczem jaki nas czeka już we wtorek:)VeB

0

Chyba Ty :):):)

0

Bujaj dzwona hahaha....:)

0

Nie mi to oceniać czy jestem piękny i gładki ale napewno przystojniejszy niż on hahaha......;)

1

Nie chce ujmować niczego drużynie MU ale obronę to oni mają nie zbyt solidną.

0

Vinicius twarzą Reprezentacji Brazyli z tym nosem jak poznańska pyra:)

0

A ponoć na początku sezonu zapewniali że mecze Realu i Atletico z Barcą będą pokazywane równocześnie na Eleven i na Canale:/Te mecze miały być wyjątkiem i obie stacje miały je puszczać:/

0

Przecież tak nie wolno:)

0

To po co oni co roku na Bernabeu kible remontowalu jak teraz całkowity remąt robią:)

1

Zidane: "nie chcę zadowolić wszystkich. Sezonu nie rozgrywa się jedenastoma piłkarzami".Valdek jest innego zdania niż Ty Zizu;)

0

A u nas może będzie dużo grał co:)

0

Jeśli to prawda to lipa:/

1

Ciekawe czy Messi obrazi się o trolla:)

2

Najlepiej kupimy wszystkich o których piszą i zniszczyły wszystkich co mecz bo będziemy mieli 2 jedenastki najlepsze na święcie i co mecz rotacja całym składem:)

0

Nigdy bym nie chciał takiej wymiany bo Kimmich jest dobry ale zbyt szklany.

1

I chyba zapomniałeś o Thierry Henry który był u nas rewelacyjnym napastnikiem:)

1

Ładniutkie ładniutkie :)

11

Tak jak zawsze gada głupoty tak teraz muszę mu przyznać rację 100%!

13

Ciekawe czy teraz gra Argentyny się coś zmieni bo gadać to każdy potrafił:)

2

Ty napewno masz problem ze wzrokiem Vinicius bo nie widzisz który klub jest lepszy no i bramki też w sumie nie widzisz więc polecam wizyte u okulisty:)

3

Jak by to wypaliło to tylko pogratulować naszemu zarządowi za tak dobry ruch:)My dajemy im młodych graczyi którzy chcą pograć na wyższym poziomie ale nie łapią się u nas do skladu,a po czasie i ograniu się na wyszym poziomie mogli by wrócić do nas i spróbować swoich sił w Barcelonie:)

0

LM w weekend nie ma to jak zabijać tradycję oby to nie przeszło.

1

Ciekawe gdzie jest Luis Enrique który zdobył z Barcą kilka ważnych pucharów w tym tryplet, nie każdy trener może się pochwalić takim osiągnięciem:)

0

A moim zdaniem faul był i jak zobaczysz sobie powtórkę to zdanie zapewne zmienisz.

0

:):):):):):):):)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?