Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu Dembele poczuł się dobrze hahaha....:)
0
@Bobo25 Ty chyba żartujesz z tym że mogą sobie brać Arthura zamiast Vidala mam nadzieję.
16
On przebija już nawet Vermalnena:)
9
Przed chwilą czytałem artykuł po meczu Ter Stegena i mówi tam że to jego pierwsza asysta więc WTF:)
1
Todibo na mecz na Sevillą no to największy sprawdzian dla niego i jestem bardzi ciekaw jak go zda :)
2
Dembele przybył z kolegą:)
0
Tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa ja wiem też że piłkarze dużo zarabiają ale kiedy oni mają odpoczywać jak już grają i tak dużo meczy w trakcie roku,a tu co chwilę nowe rozgrywki wymyślają tragedia.
0
Mats zawieś swoją karierę reprezentacyjną do póki Neuer gra i ten palec grzebalec jest trenerem bo nie ma sensu jeździć na zgrupowania I siedzenia na ławie,a do tego tracenie cennego czasu który mógł byś spędzić z rodziną:)
1
@Naturopata tak:):):):)
1
@Kapitan hawk Faktycznie dobre oko:)
0
@pawelfcb22 Jak i z Romą tak i z Liverpoolem zagrali mecz wyjazdowy(rewanżowy) bez presing i bardzo bojażliwie,a wystarczyło tylko zagrać jak by był to kolejny mecz,a nie myśleć że by tylko nie stracić najszybciej gol.
9
Graty Roberto oby tylko więcej takich meczy jak z Realem i nie zapomniany z P$G:)
2
Szkoda że nasza drużyna nie uczy się na błędach i powiela je rok w rok:/
0
Teraz nam wychodzą te wszystkie turne po Stanach i Azji oby jak najszybciej się ogarneli.
1
Wszystko fajnie tylko nie lubię bardzo drużyn które grają na czas już od 25 minuty meczu bo to jest słabe!
1
@Crema Catalunya Dzięki wielkie bo jestem na wakacjach i jest problem ze znalezieniem meczu w dobrej jakości,a mecz trzeba zobaczyć oczywiście:)
0
Gdyby od samego początku prowadził się i robił to o co klub go prosi to by media nie miały o czym pisać,a jak media piszą to ludzie w to wierzą.
0
Widać że Suarez z roku na rok coraz gorsze statystyki wykręca co by nie było zegara biologicznego nie oszukasz:/
0
@Czarny19 Ja:):):)
0
Okładka As wymiata i ta poważna mina Messiego:)
0
Ty Franki Busi i Artur i jestem spokojny :)
3
I tak przez cały rok wywiady z trenerami i piłkarzami o Neymarze aż do nas nie trafi.
1
No no no...........:)
.
0
@Tomek54321 Nie musisz tego czytać,a tym bardziej komentować bo to moje spostrzeżenia i sugestie.pozdrawiam
0
I w takich chwilach przydał by się Neymar który potrafi wziąść na siebie odpowiedzialność i poprowadzić drużynę po wygraną.
0
Barca klubem marzeń Dembele no to niech to pokaże,a nie cały czas pajacuje z zachowaniem i dyscypliną.
0
Ci co tu piszą że Neymar nie jest nam potrzebny to przypomnę im to na koniec sezonu bo z Valdkiem i bez Neya LM nie zdobędziemy.
3
https://www.meczyki.pl/newsy/neymar-w-koszulce-barcelony-firma-promowana-przez-pilkarza-wstawila-zdjecie-a-pozniej-je-usunela-zdjecie/121745-n ciekawe ile w tym prawdy.
1
Ja też się ciesze na mecz z Dortmundem tak hak ty Leo:)
4
Luis Enrique wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jego córka Xana zmarła dzisiaj w wieku 9 lat.Nie wiem czy czytaliście ale jak dla mnie jest to chyba największą tragedia jaka może spotkać człowieka (ojca matkę) sam jestem ojcem i nawet nie chce myśleć jak muszą się czuć w tej tragicznej chwili.Trzymaj się Luis.