0

W końcu Dembele poczuł się dobrze hahaha....:)

0

@Bobo25 Ty chyba żartujesz z tym że mogą sobie brać Arthura zamiast Vidala mam nadzieję.

16

On przebija już nawet Vermalnena:)

9

Przed chwilą czytałem artykuł po meczu Ter Stegena i mówi tam że to jego pierwsza asysta więc WTF:)

1

Todibo na mecz na Sevillą no to największy sprawdzian dla niego i jestem bardzi ciekaw jak go zda :)

2

Dembele przybył z kolegą:)

0

Tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa ja wiem też że piłkarze dużo zarabiają ale kiedy oni mają odpoczywać jak już grają i tak dużo meczy w trakcie roku,a tu co chwilę nowe rozgrywki wymyślają tragedia.

0

Mats zawieś swoją karierę reprezentacyjną do póki Neuer gra i ten palec grzebalec jest trenerem bo nie ma sensu jeździć na zgrupowania I siedzenia na ławie,a do tego tracenie cennego czasu który mógł byś spędzić z rodziną:)

1

@Naturopata tak:):):):)

1

@Kapitan hawk Faktycznie dobre oko:)

0

@pawelfcb22 Jak i z Romą tak i z Liverpoolem zagrali mecz wyjazdowy(rewanżowy) bez presing i bardzo bojażliwie,a wystarczyło tylko zagrać jak by był to kolejny mecz,a nie myśleć że by tylko nie stracić najszybciej gol.

9

Graty Roberto oby tylko więcej takich meczy jak z Realem i nie zapomniany z P$G:)

2

Szkoda że nasza drużyna nie uczy się na błędach i powiela je rok w rok:/

0

Teraz nam wychodzą te wszystkie turne po Stanach i Azji oby jak najszybciej się ogarneli.

1

Wszystko fajnie tylko nie lubię bardzo drużyn które grają na czas już od 25 minuty meczu bo to jest słabe!

1

@Crema Catalunya Dzięki wielkie bo jestem na wakacjach i jest problem ze znalezieniem meczu w dobrej jakości,a mecz trzeba zobaczyć oczywiście:)

0

Gdyby od samego początku prowadził się i robił to o co klub go prosi to by media nie miały o czym pisać,a jak media piszą to ludzie w to wierzą.

0

Widać że Suarez z roku na rok coraz gorsze statystyki wykręca co by nie było zegara biologicznego nie oszukasz:/

0

@Czarny19 Ja:):):)

0

Okładka As wymiata i ta poważna mina Messiego:)

0

Ty Franki Busi i Artur i jestem spokojny :)

3

I tak przez cały rok wywiady z trenerami i piłkarzami o Neymarze aż do nas nie trafi.

1

No no no...........:)


.

0

@Tomek54321 Nie musisz tego czytać,a tym bardziej komentować bo to moje spostrzeżenia i sugestie.pozdrawiam

0

I w takich chwilach przydał by się Neymar który potrafi wziąść na siebie odpowiedzialność i poprowadzić drużynę po wygraną.

0

Barca klubem marzeń Dembele no to niech to pokaże,a nie cały czas pajacuje z zachowaniem i dyscypliną.

0

Ci co tu piszą że Neymar nie jest nam potrzebny to przypomnę im to na koniec sezonu bo z Valdkiem i bez Neya LM nie zdobędziemy.

1

Ja też się ciesze na mecz z Dortmundem tak hak ty Leo:)

4

Luis Enrique wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jego córka Xana zmarła dzisiaj w wieku 9 lat.Nie wiem czy czytaliście ale jak dla mnie jest to chyba największą tragedia jaka może spotkać człowieka (ojca matkę) sam jestem ojcem i nawet nie chce myśleć jak muszą się czuć w tej tragicznej chwili.Trzymaj się Luis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?