Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1.Nr.4 pkt. 5
2.Nr.21 pkt. 3
3.Nr.14 pkt. 1
Choć ciężko wybierać w samych ciasteczkach:)
2
1.Messi vs Getafe 5 pkt.
2.Rivaldo vs Valencia 3 pkt.
3.Messi vs MU 1 pkt.
Choć każda bramka dla mnie jest piękna i trudno wybierać:)
0
Żadne rozwiązanie nie jest dobre bo albo ligą coś nie pasuje albo UEFA ma problem albo piłkarze nie będą mieli zbyt dużo odpoczynku przy natłoku meczów.
3
Finał LM 2009 Fc Barcelona vs MU Leo Messi
0
@cyron1 Chciałem ale mam dzwonić dopiero w poniedziałek bo leksrzy nie ma:/
18
#zostańwdomu chętnie ale muszę iść do roboty na 6stą.
0
Bardzo fajne.............
1
@KrystianR Pierwsze jak przeczytałem to sobie pomyślałem o latający korku w stronę bocznego sędziego i się nie pomyliłem hahaha...
16
I to jest ten trener co stawia na młodych masakra:/
3
Riqui Puig ma to co ma Busi,a czego brakuje De Jongowi i Arturowi czyli wizja gry i prostopadła piłka do napastników tylko mieć nadzieję na szybkie dołączenie do pierwszego zespołu.
2
Widzę że wszyscy mają takie samo zdanie o tym panu więc ja też się pod tym podpisuje!
0
@lukasz159 Ten mecz będą puszczać na Canale+ i Eleven 1 więc jak masz to obejrzysz:)
1
Bardzo fajnie że wraca klasyczny krój z pionowymi pasami i oby wrócił z tymi koszulkami dawny piękny i porywający styl :)
7
Andres to lubi:)
0
@Hiroshima Jedynie to może dać nam LL bo w LM nie będzie grał:)
1
@Fantastyczny Chłopiec Bo już za późno na zgłoszenie go do LM.
16
Fajnie i przyjemnie się czyta wypowiedzi Messiego jak kiedyś Andresa:)
0
@Lucassito To jak cię już nudzi gra Barcy i to klepanie które jest w DNA to polecam Tobie zacząć być fanem BVB:) I kibicem jest się na dobre i na złe z drużyną którą kochasz!
1
@hihohihox https://www.fcbarca.com/93693-dlaczego-barcelona-nie-sprowadzila-erlinga-haalanda.html
3
@hihohihox Polecam przeczytać czemu Barca nie kupiła Haalanda to sama zobaczysz że nie było nas na niego stać w zinowym oknie.
0
@el_radwano A czemu nie przecież gazety lubią troszke za kłamywać prawde:)
0
Może ten cały szum przez Madryt bo chcą w końcu mistrzostwo zdobyć,a Barca cały czas idzie z nimi łeb w łeb,a wiadomo czym większy syf u nas tym większy spokój u białych co lepiej wpływa na drużynę takie moje zdanie na ten temat.
0
@zielonyziomek jeden dwa dopiero w półfinale
1
@Flores Hahahahaha....dobre dobre:)
2
@Conthino1993 Bo część tu ludzi ma wahania nastroju jak Fati formy co w jego wieku jest dość normalne:)
1
A Haaland był za 35 mln do kupienia i nikt się nie interesował,a on w Bundeslidze 3 mecze 7 goli nie mówię co on robił w LM i w lidze Austryjackiej szkoda że do nas nie trafił,ale nic stracone 75 mln klauzuli i jest nasz:)
0
@kamzar Ta Perła napewno się przyda do derbów Madrytu i oby Atletico dało radę:)
0
@Mariouche Dopier w półfinale jest 2 mecz
0
@DLFCB Nie oddanie hołdu ś.p Kobiemu.
0
Żółci jak Lekersi