0

1.Nr.4 pkt. 5
2.Nr.21 pkt. 3
3.Nr.14 pkt. 1
Choć ciężko wybierać w samych ciasteczkach:)

2

1.Messi vs Getafe 5 pkt.
2.Rivaldo vs Valencia 3 pkt.
3.Messi vs MU 1 pkt.
Choć każda bramka dla mnie jest piękna i trudno wybierać:)

0

Żadne rozwiązanie nie jest dobre bo albo ligą coś nie pasuje albo UEFA ma problem albo piłkarze nie będą mieli zbyt dużo odpoczynku przy natłoku meczów.

3

Finał LM 2009 Fc Barcelona vs MU Leo Messi

0

@cyron1 Chciałem ale mam dzwonić dopiero w poniedziałek bo leksrzy nie ma:/

18

#zostańwdomu chętnie ale muszę iść do roboty na 6stą.

0

Bardzo fajne.............

1

@KrystianR Pierwsze jak przeczytałem to sobie pomyślałem o latający korku w stronę bocznego sędziego i się nie pomyliłem hahaha...

16

I to jest ten trener co stawia na młodych masakra:/

3

Riqui Puig ma to co ma Busi,a czego brakuje De Jongowi i Arturowi czyli wizja gry i prostopadła piłka do napastników tylko mieć nadzieję na szybkie dołączenie do pierwszego zespołu.

2

Widzę że wszyscy mają takie samo zdanie o tym panu więc ja też się pod tym podpisuje!

0

@lukasz159 Ten mecz będą puszczać na Canale+ i Eleven 1 więc jak masz to obejrzysz:)

1

Bardzo fajnie że wraca klasyczny krój z pionowymi pasami i oby wrócił z tymi koszulkami dawny piękny i porywający styl :)

7

Andres to lubi:)

0

@Hiroshima Jedynie to może dać nam LL bo w LM nie będzie grał:)

1

@Fantastyczny Chłopiec Bo już za późno na zgłoszenie go do LM.

16

Fajnie i przyjemnie się czyta wypowiedzi Messiego jak kiedyś Andresa:)

0

@Lucassito To jak cię już nudzi gra Barcy i to klepanie które jest w DNA to polecam Tobie zacząć być fanem BVB:) I kibicem jest się na dobre i na złe z drużyną którą kochasz!

3

@hihohihox Polecam przeczytać czemu Barca nie kupiła Haalanda to sama zobaczysz że nie było nas na niego stać w zinowym oknie.

0

@el_radwano A czemu nie przecież gazety lubią troszke za kłamywać prawde:)

0

Może ten cały szum przez Madryt bo chcą w końcu mistrzostwo zdobyć,a Barca cały czas idzie z nimi łeb w łeb,a wiadomo czym większy syf u nas tym większy spokój u białych co lepiej wpływa na drużynę takie moje zdanie na ten temat.

0

@zielonyziomek jeden dwa dopiero w półfinale

1

@Flores Hahahahaha....dobre dobre:)

2

@Conthino1993 Bo część tu ludzi ma wahania nastroju jak Fati formy co w jego wieku jest dość normalne:)

1

A Haaland był za 35 mln do kupienia i nikt się nie interesował,a on w Bundeslidze 3 mecze 7 goli nie mówię co on robił w LM i w lidze Austryjackiej szkoda że do nas nie trafił,ale nic stracone 75 mln klauzuli i jest nasz:)

0

@kamzar Ta Perła napewno się przyda do derbów Madrytu i oby Atletico dało radę:)

0

@Mariouche Dopier w półfinale jest 2 mecz

0

@DLFCB Nie oddanie hołdu ś.p Kobiemu.

0

Żółci jak Lekersi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?