0

Barca 3:0 Eibar

2

Czyli wiem że nic nie wiemy tyle o przyszłości Messiego.

1

Wesołych Świąt dla wszystkich i obyście wrócili wypoczęci i pełni nadziej na resztę sezonu!

1

Bardzo ładny gest ze strony Lengleta z tym wsparciem dla Wagué choć mało grał jest nadal naszy zawodnikiem.

0

Barca 2:1 Juventus

0

@wolny99991 Pamiętam ale Fabregas jak i Pique to co innego bo są wychowankami La Masi.

0

@Pawlusek No fakt ale przez to że przyszedł do nas rok później był wagonikiem odstawiony na boczny tor bo tak Messi chciał i dopiero ostatnio zaczął jeździć tym samym torem co cała drużyna.

10

Pociąg o nazwie Barcelona przejeżdża tylko raz więc dobrze że wsiadłeś panie Dest:)

8

Żaden Coutinho na skrzydle tylko Dembele.

0

Żegnaj Diego!żegnaj legendo!spoczywaj w pokoju!

1

A co się dziwić jak przerwy nie było że by dobrze się zregenerować i tu jeszcze mecze co 3 dni.

0

Zdrowiej szybko i wracaj silniejszy!

2

Ta ciekawostka wiele mówi o Dembele i teraz zgadnij którą nogą będzie strzelał:)

2

Najlepszy skład przedstawił Mundo Deportivo i taki chciał bym dziś zobaczyć od 1 minuty.

1

Najpierw wszyscy chcieli jak najszybszej dymisji Bartomeu,a teraz płaczą że zostawił tonący statek i uciek jak szczur.

1

Skład MD spoko tylko za Busiego Pjanić,a za Griezmanna Dembele bym dał.

0

Lepiej późno niż później :)

0

Barca 3 : 1 Real

1

@mikokarla jednak korekta i gola nie ma

0

@mikokarla już 1:1

0

@Luccas Od kiedy zrezygnował z reprezentacji:)

1

@Edoss

0

Porto Barca Lazio Rennes tak bym chciał ale wiem że tak nie będzie bo trafimy na Liverpool Inter i Borusie Mönchengladbach.

0

Celta Vigo 1:3 Fc Barcelona

0

Z takim nastawieniem i talentem da radę ma na tą miesiąc :)

0

No teraz nie ma Suareza ani Vidala czyki przyjaciół Messiego to bedzię musiał podawał innym więc może będzie tyle goli ile oni nam dawali.

0

Dzięki Luis i powodzenia oby nie tylko przeciwko nam:)

0

Dziękuję Luis za te wszystkie lata i powodzenia na nowej drodze życia,nigdy cię nie zapomnimy nasza strzelbo.

3

Możemy co jedynie to wymienić 1 do 1 Umtiti za Depaya,a nie jeszcze dopłacać 20-25 mln po prostu januszy interesu mamy w tym klubie,ja rozumiem że klub chce się pozbyć zawodnika z wysoką pensją i który leczy ciągle kontuzje ale np.taki Real właśnie sprzedał swojego rezerwowego Jamesa do Evertonu za 25 mln można można tylko trzeba umieć.

3

Messi mógł by brać przykład z Ivana jak zachować się w stosunku do klubu,a Barca powinna być zawsze pierwszym wyborem po tylu latach spędzonych w klubie!Powodzenia Rakitić i dzięki za wszystko co zrobiłeś dla naszego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?