Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca 3:0 Eibar
2
Czyli wiem że nic nie wiemy tyle o przyszłości Messiego.
1
Wesołych Świąt dla wszystkich i obyście wrócili wypoczęci i pełni nadziej na resztę sezonu!
1
Bardzo ładny gest ze strony Lengleta z tym wsparciem dla Wagué choć mało grał jest nadal naszy zawodnikiem.
0
Barca 2:1 Juventus
0
@wolny99991 Pamiętam ale Fabregas jak i Pique to co innego bo są wychowankami La Masi.
0
@Pawlusek No fakt ale przez to że przyszedł do nas rok później był wagonikiem odstawiony na boczny tor bo tak Messi chciał i dopiero ostatnio zaczął jeździć tym samym torem co cała drużyna.
10
Pociąg o nazwie Barcelona przejeżdża tylko raz więc dobrze że wsiadłeś panie Dest:)
8
Żaden Coutinho na skrzydle tylko Dembele.
0
Żegnaj Diego!żegnaj legendo!spoczywaj w pokoju!
1
A co się dziwić jak przerwy nie było że by dobrze się zregenerować i tu jeszcze mecze co 3 dni.
0
Zdrowiej szybko i wracaj silniejszy!
2
Ta ciekawostka wiele mówi o Dembele i teraz zgadnij którą nogą będzie strzelał:)
2
Najlepszy skład przedstawił Mundo Deportivo i taki chciał bym dziś zobaczyć od 1 minuty.
1
Najpierw wszyscy chcieli jak najszybszej dymisji Bartomeu,a teraz płaczą że zostawił tonący statek i uciek jak szczur.
1
Skład MD spoko tylko za Busiego Pjanić,a za Griezmanna Dembele bym dał.
0
Lepiej późno niż później :)
0
Barca 3 : 1 Real
1
@mikokarla jednak korekta i gola nie ma
0
@mikokarla już 1:1
0
@Luccas Od kiedy zrezygnował z reprezentacji:)
1
@Edoss
0
Porto Barca Lazio Rennes tak bym chciał ale wiem że tak nie będzie bo trafimy na Liverpool Inter i Borusie Mönchengladbach.
0
Celta Vigo 1:3 Fc Barcelona
0
Z takim nastawieniem i talentem da radę ma na tą miesiąc :)
0
No teraz nie ma Suareza ani Vidala czyki przyjaciół Messiego to bedzię musiał podawał innym więc może będzie tyle goli ile oni nam dawali.
0
Dzięki Luis i powodzenia oby nie tylko przeciwko nam:)
0
Dziękuję Luis za te wszystkie lata i powodzenia na nowej drodze życia,nigdy cię nie zapomnimy nasza strzelbo.
3
Możemy co jedynie to wymienić 1 do 1 Umtiti za Depaya,a nie jeszcze dopłacać 20-25 mln po prostu januszy interesu mamy w tym klubie,ja rozumiem że klub chce się pozbyć zawodnika z wysoką pensją i który leczy ciągle kontuzje ale np.taki Real właśnie sprzedał swojego rezerwowego Jamesa do Evertonu za 25 mln można można tylko trzeba umieć.
3
Messi mógł by brać przykład z Ivana jak zachować się w stosunku do klubu,a Barca powinna być zawsze pierwszym wyborem po tylu latach spędzonych w klubie!Powodzenia Rakitić i dzięki za wszystko co zrobiłeś dla naszego klubu.