Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Debfc David Villa
2
@Magicc89PL Thierry Henry;)
0
@Bobo25 Benzena nie stety:)
0
Oj chyba bajeczny Francuz idzie po swoją pierwszą korone króla strzelców LL szok:)
0
@Kacper0309 Gaya jest LO więc za Albe
3
Zdrowych i spkojnych Świąt życze wszystkim faną Barcy.
0
Gaviego bym nie wystawiał jak grozi mu wykartkowanie na Seville bo tam będzie bardziej potrzebny taki walczak jak on.
1
Messi :):):):):)
0
No to klątwa rzucona i Elche się przełamie bo nie ma lepszego momentu na to jak teraz:)
16
Dzięki Kun za krótki ale jak wspaniały moment w którym mogłem cię widzieć w barwach blaugrany powodzenia i dużo zdrówka.
0
Mniej niż zerooooooo....
0
W tym meczu najbardziej podobał mi się Abde że nie bał się wchodzić w drybling i jeszcze w nagrode gola strzelił no i nie zmordowany Gavi od którego reszta drużyny może się uczyć jak się walczy o każdą piłke i za herb który noszą na sercu!
1
@maciach Benfika musi wygrać bo ma 5 pkt. a my 7pkt.
0
@CuleLbn Hahahahaha.......
2
To za taką kase to latem Haland jest do wzięcia bez negocjowania z Dortmundem jedynie co to kasa dla Raioli i pensja do ugadania.
0
@normasubiektywna To jest Ferran;)
2
Skład przedstawiony przez MD chyba najlepszy bo Mingueza ostatnio bez formy,a Araujo to nasza ściana.
2
Ktoś ma może filmik z jego nie mrawej rozgrzewki?
16
Mam nadzieje że wraca tiki-taka ,a u rywali w porach sraka:)
1
Tak wszyscy się podniecają i jarają jak to Premier League jest wyrównana i najśilniejsza i że każdy z każdym może wygrać ale jak Barca lub Real przegrywają lub remisują z drużynami niżej notowanymi to już cieniasy,a może jest tak że LL też się wyrównuje i prezentuje lepszy poziom co się przekłada na większe emocje widowisko i nie z każdym mecze 3 pkt.
9
Fajne odpowiedzi,a najlepsze o Unzué i o Xavim który potrafi zmienić oblicze i obraz meczu w jego trakcie czego Kuman nigdy nie będzie potrafił.I na uznanie zasługuje ilość meczy bez porażki.
0
Skład asa chyba najbardziej rosądny i oby 3 pkt.
0
O Nazario się w nim obudził
2
100% się zgadzam z każdym twoim słowem kapitanie!
0
@ArturS Benfica nie Porto
6
Pique i Umtiti bez kombinowania,a będzie dobrze i przynajmniej zobaczyny jak wygląda fizycznie Umtiti
5
Przynajmniej walczy o każdą piłke i jak by tak każdy walczył to i wyniki były by lepsze w każdy meczu.
21
Teraz przynajmnuej wierz jak to jest jak przeciwko twojej drużynie gra się ostro i czasem nie czysto co ty często stosowałeś w Getafe
0
@Chlebek23391 Bo mają mecze LM we wtorek
4
@arasz1819 Bo jest jak jest:)