0

@Debfc David Villa

2

@Magicc89PL Thierry Henry;)

0

@Bobo25 Benzena nie stety:)

0

Oj chyba bajeczny Francuz idzie po swoją pierwszą korone króla strzelców LL szok:)

0

@Kacper0309 Gaya jest LO więc za Albe

3

Zdrowych i spkojnych Świąt życze wszystkim faną Barcy.

0

Gaviego bym nie wystawiał jak grozi mu wykartkowanie na Seville bo tam będzie bardziej potrzebny taki walczak jak on.

1

Messi :):):):):)

0

No to klątwa rzucona i Elche się przełamie bo nie ma lepszego momentu na to jak teraz:)

16

Dzięki Kun za krótki ale jak wspaniały moment w którym mogłem cię widzieć w barwach blaugrany powodzenia i dużo zdrówka.

0

Mniej niż zerooooooo....

0

W tym meczu najbardziej podobał mi się Abde że nie bał się wchodzić w drybling i jeszcze w nagrode gola strzelił no i nie zmordowany Gavi od którego reszta drużyny może się uczyć jak się walczy o każdą piłke i za herb który noszą na sercu!

1

@maciach Benfika musi wygrać bo ma 5 pkt. a my 7pkt.

0

@CuleLbn Hahahahaha.......

2

To za taką kase to latem Haland jest do wzięcia bez negocjowania z Dortmundem jedynie co to kasa dla Raioli i pensja do ugadania.

0

@normasubiektywna To jest Ferran;)

2

Skład przedstawiony przez MD chyba najlepszy bo Mingueza ostatnio bez formy,a Araujo to nasza ściana.

2

Ktoś ma może filmik z jego nie mrawej rozgrzewki?

16

Mam nadzieje że wraca tiki-taka ,a u rywali w porach sraka:)

1

Tak wszyscy się podniecają i jarają jak to Premier League jest wyrównana i najśilniejsza i że każdy z każdym może wygrać ale jak Barca lub Real przegrywają lub remisują z drużynami niżej notowanymi to już cieniasy,a może jest tak że LL też się wyrównuje i prezentuje lepszy poziom co się przekłada na większe emocje widowisko i nie z każdym mecze 3 pkt.

9

Fajne odpowiedzi,a najlepsze o Unzué i o Xavim który potrafi zmienić oblicze i obraz meczu w jego trakcie czego Kuman nigdy nie będzie potrafił.I na uznanie zasługuje ilość meczy bez porażki.

0

Skład asa chyba najbardziej rosądny i oby 3 pkt.

0

O Nazario się w nim obudził

2

100% się zgadzam z każdym twoim słowem kapitanie!

0

@ArturS Benfica nie Porto

6

Pique i Umtiti bez kombinowania,a będzie dobrze i przynajmniej zobaczyny jak wygląda fizycznie Umtiti

5

Przynajmniej walczy o każdą piłke i jak by tak każdy walczył to i wyniki były by lepsze w każdy meczu.

21

Teraz przynajmnuej wierz jak to jest jak przeciwko twojej drużynie gra się ostro i czasem nie czysto co ty często stosowałeś w Getafe

0

@Chlebek23391 Bo mają mecze LM we wtorek

4

@arasz1819 Bo jest jak jest:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?