Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Marca już wręczyła złoty balon :)
9
Fajnie że to Betis wygrał bo nie lubie stylu prezentowanego przez drużyny Bordalasa za to Batis fajną ofensywną piłke gra.
2
Ale brameczke zasadził Jutgla palce lizać:)
1
Darmowy transfer w ostatniej chwili okienka i do tego Arsenal opłaca połowe pensji Auba strzał w 10 ten transfer:)
0
,,Reakcja mistrzów''troche słaby ten tytuł w sportcie bo czego my jesteśmy mistrzem w tym sezonie?
0
@wroner Sevilla 2 :3 Real więc lipa:/
2
I trudno się tu nie zgodzć z tą oceną
0
@Genesis Polsat sport premium 1
4
Ten chciał kupić,ten chciał sprzedać kogo to obchodzi ważne że każdy zdrowy i żyje i zadowolony o co tyle szumu.
9
Fajnie że są dodawane do artykułu wideo z bramkami.
6
Kluczowe to są dziś 3 pkt.
4
@lukkobe Pierwsze się liczą bezpośrednie mecze
0
A Polska ma Katar:)
14
Już dawno nie widziałem tak zgodnych ocen redakcji jak i czytelników.
9
Ma plan zaparkować autobus w polu karnym i liczyć że żadna piłka nie wpadnie przez otwarte okno:)
1
Bardzo fajne słowa o drużynie kobiecej.
1
Brawo Dziewczyny za Mistrzostwo i wygraną w Klasyku!
2
@adambądkowski93 Jego agentem nie jest Raiola tylko Moussa Sissoko.
0
Pomoc mamy mocno obsadzoną ale za rosądną cene można ich kupić i sprawdzić na poziomie LL a później podjąć decyzje czy zostawić czy może wypożyczyć lub nawet zyskiem sprzedać.
0
Styl jest ważny ale 3 pkt. dzisiaj jeszcze bardziej.Po zwycięstwo!VeB!
0
Fajnie że w końcu do artykułu zostały dołączone materiały wideo z meczu Barcy B
0
@fazzzi Po Pedriego strzale z dystansu otarła się o plecy Auba choć i tak leciała w światło bramki po strzale Pedriego.
0
Wiedział że po przerwie będzie sabotażystą w drużynie i nie chciał grać z herbem Barcy na piersi:)
0
Wczoraj to Ferran jak sabotarzysta tyle okazji i tak nie skuteczny,ale może przez to że nie miał herbu Barcy na piersi.
0
Legalnie może nie ale nie legalnie już tak:)
0
@fazzzi Viapley
5
A tak z innej beczki Coutinho brameczka i 2 asysty widać że Anglia mu służy.
0
@hazo428 No są ładne ale w białych to prześcieradła grają i niech tak zostanie ale ten krzyż bordowo-granatowy ładny;)
1
Serio białe koszulki wszystko wszystkim ale nie białe,a Spotify fajnie wygląda jako sponsor.
0
@AlexDark00 Faktycznie pomyłka;)