0

@mokrychlopiec Collado strzelec tego pięknego gola.

0

@Rioletto Widać że nie wierzysz we własny klub choć jeszcze sezon nie przegrany bo do końca jeszcze dużo meczy i punktów do wygrania jak i stracenia ale nadzieja zawsze umiera ostatnia!VeB

0

@Rioletto Po to że do Realu mniej punktów tracimy oczywiście jak dzisiaj wygrają jak do Atletico więc Atletico musi przegrać sprawa oczywista.

0

Pierwszy raz będę kibicował że by Real wygrał w derbach nie wierzę haha...

0

@sztrupcak W Środę

17

Byle nie dostać 6 bramek i powalczyć o honor bo o awans raczej będzie ciężko nie stety.

0

Takie nastawienie i dopingowanie klubu bardzo lubię i mam nadzieje że udzieli się to też naszym piłkarzą bo dzisiaj musi być walka o każdy kawałek trawy!Do boju Barca po zwycięstwo!!!

0

Barca 2:0 P$G marzy mi się taki wynik.

0

@Pustelnik Pierwszy mecz gramy w Barcelonie więc jeszcze na reważ w Paryżu musisz poczekać.

0

@jogas88 Bo Lewy był chyba na spalonym choć Var sprawdzał tą sytuację i gola uznał.

3

Faul taki na ciągany Alby ale jak już sędzia dyktuje przewinienie Suso to Barcy należy się karny bo cała akcja zaczęła się już w polu karnym.

1

@Norbi2021 i do łożył do tego już drugiego

8

@Adi123456789 Sprzedać jak sprzedać ale za jaką kasę oni to zrobili haha...po prostu mistrzowie biznesu.

23

Oby więcej takich Pedrich w naszym klubie:)

0

No Griz o byś tak dalej strzelał bo jest to nam bardzo potrzebne że by móc dalej walczyć o mistrzostwo.

0

@Maciux7 dzięki............

2

Ma ktoś link do meczu bo na TVP Sport jest Juve vs Spal i nie mogę nigdzie znaleźć meczu.

0

@kejdzi Jak się nie mylę to bawił się w bukmacherke.

1

@koksik2700 Albo nie możesz się doczekać tego meczu jak Ja:)

0

@koksik2700 Jutro jest mecz nie dziś

4

Dobry pomysł gorszy na pewno nie będzie,a przy tylu minutach co Trincao napewno lepsze wyniki wykręci.

0

@karlu105 Początkowo podawali 17 ale mogli godzinę zmienić.

0

@zonku89 W niedziele o 17

2

Ponoć Gruzmanna piłka była widziana w kosmosie taki NASA podała komunikat.

0

Oby skład Mundo Deportivo i będzie dobrze.VeB!

0

A Araujo ale ma masywne i potężne nogi masakra.

0

Nie lubię tych rzeźników z Bilbao i zawsze podwójnie cieszę się jak z nimi wygrywamy co nie stety ostatnio słabo nam wychodziło dla tego liczę tym razem na wygraną!VeB

5

Wielki chłop z tego Araujo oby był z niego taki też zawodnik.

1

Niech kupią go za te 5 mln i pogra u nas nawet do końca sezonu i się zobaczy co z niego będzie,bo sprzedać zawsze można i to nawet zyskiem bo jak go ktoś inny kupi i tam będzie strzelał to będziemy lamentować czemu go nie kupiliśmy za te 5 mln.

0

@FCB-Anek Firpo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?