Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mokrychlopiec Collado strzelec tego pięknego gola.
0
@Rioletto Widać że nie wierzysz we własny klub choć jeszcze sezon nie przegrany bo do końca jeszcze dużo meczy i punktów do wygrania jak i stracenia ale nadzieja zawsze umiera ostatnia!VeB
0
@Rioletto Po to że do Realu mniej punktów tracimy oczywiście jak dzisiaj wygrają jak do Atletico więc Atletico musi przegrać sprawa oczywista.
0
Pierwszy raz będę kibicował że by Real wygrał w derbach nie wierzę haha...
0
@sztrupcak W Środę
17
Byle nie dostać 6 bramek i powalczyć o honor bo o awans raczej będzie ciężko nie stety.
0
Takie nastawienie i dopingowanie klubu bardzo lubię i mam nadzieje że udzieli się to też naszym piłkarzą bo dzisiaj musi być walka o każdy kawałek trawy!Do boju Barca po zwycięstwo!!!
0
Barca 2:0 P$G marzy mi się taki wynik.
0
@Pustelnik Pierwszy mecz gramy w Barcelonie więc jeszcze na reważ w Paryżu musisz poczekać.
0
@jogas88 Bo Lewy był chyba na spalonym choć Var sprawdzał tą sytuację i gola uznał.
3
Faul taki na ciągany Alby ale jak już sędzia dyktuje przewinienie Suso to Barcy należy się karny bo cała akcja zaczęła się już w polu karnym.
1
@Norbi2021 i do łożył do tego już drugiego
8
@Adi123456789 Sprzedać jak sprzedać ale za jaką kasę oni to zrobili haha...po prostu mistrzowie biznesu.
23
Oby więcej takich Pedrich w naszym klubie:)
0
No Griz o byś tak dalej strzelał bo jest to nam bardzo potrzebne że by móc dalej walczyć o mistrzostwo.
0
@Maciux7 dzięki............
2
Ma ktoś link do meczu bo na TVP Sport jest Juve vs Spal i nie mogę nigdzie znaleźć meczu.
0
@kejdzi Jak się nie mylę to bawił się w bukmacherke.
1
@koksik2700 Albo nie możesz się doczekać tego meczu jak Ja:)
0
@koksik2700 Jutro jest mecz nie dziś
4
Dobry pomysł gorszy na pewno nie będzie,a przy tylu minutach co Trincao napewno lepsze wyniki wykręci.
0
@karlu105 Początkowo podawali 17 ale mogli godzinę zmienić.
0
@zonku89 W niedziele o 17
2
Ponoć Gruzmanna piłka była widziana w kosmosie taki NASA podała komunikat.
0
Oby skład Mundo Deportivo i będzie dobrze.VeB!
0
A Araujo ale ma masywne i potężne nogi masakra.
0
Nie lubię tych rzeźników z Bilbao i zawsze podwójnie cieszę się jak z nimi wygrywamy co nie stety ostatnio słabo nam wychodziło dla tego liczę tym razem na wygraną!VeB
5
Wielki chłop z tego Araujo oby był z niego taki też zawodnik.
1
Niech kupią go za te 5 mln i pogra u nas nawet do końca sezonu i się zobaczy co z niego będzie,bo sprzedać zawsze można i to nawet zyskiem bo jak go ktoś inny kupi i tam będzie strzelał to będziemy lamentować czemu go nie kupiliśmy za te 5 mln.
0
@FCB-Anek Firpo