Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też bym go nie skreślał tylko dał prawdziwą szansę na grę w środku pola tam gdzie czuje się najlepiej,a później bo oceniał.
1
Wszystkie kluby mają tak samo więc nie wiem po co ten płacz.
3
Jak oni wymienią Artura na Pjanicia to chyba oszaleje bo to była by najgubsza wymiana ze strony Barcelony:/ Bośniak 31 w tym roku,a Brazyliczyk 23 i do tego trzeba dać zaufać Arturowi bo potęcjał ma tylko swoją mentalność w podejściu do piłki musi zmienić i więcej być odważnym.
2
Ta najlepiej sprzedać wszystkich prawych obrońcòw i później kombinować kogo tam posłać brak słów mam tylko nadzieję że te głupoty wymyślają gazety,a nie nasz kochany zarząd.
3
100% szacun Christo!
0
Wszystko fajnie ale chyba pomylili strony na wywiad z tym Judaszem i zdrajcą akesz z nim z tej strony!
10
Ja rozumiem że kryzys że pandemia ale wycenianie przez prasę Umtitiego na 25-30mln to jakiś kiepski żart z którego nie wiem czy się śmiać czy płakać?!
0
Ja bym tylko kupił jakiegoś napastnika tą trójkę włączył do składu i odzyskał z wypożyczenia Coutinho bo trzeba oszczędzać w dobie kryzysu jaki panuje na Świecie i w klubie.
1
Fati może iść jedyne na wypożyczenie pod jednym warunkiem że będziemy mieli skrzydłowego jak Fati z prawdziwego zdarzenia,a nie jakiś Grizmann i Couthinio na siłę tam grający.
0
Bardzo dobra postawa Artur to się ceni :) marzeniem było granie w Barcelonie i chce je spełniać.
2
Hej ku..a coś cie tak cicho :)
1
Krótsze treningi?to ile one będą teraz trwały?bo ostatnio Malcom mówił że trenowali 40-50 min. to może po 20-25 min. będzie ok że by się nie przemęczali za bardzo od razu.
2
Ostatnie zdanie najbardziej mnie rozbawił',,Piłkarz musi być profesjonalistą, ważne jest bycie
otoczonym dobrą atmosferą, bo pieniądze nie są dla niego problemem. On chce być najlepszy na świecie, choć wciąż jest młody" bo te dyrdymały że jest lepszy od Leo i CR7 to jakieś stek bzdur.
0
Jak Schalke nie ma kasy na wykup Todibo to wraca do nas,a nie kolejne wypożyczenie aż skończy mu się kontrakt i odejdzie za darmo,a my będziemy szukać obrońcy za gruby chajs bo Piqabera już swoj lata ma.
1
To jest nasz el Magico!Wielki piłkarz jeszcze większy człowiek.VeB
9
W pojedyńczych meczach na neutralnym stadionie mamy szanse wygrać z każdym,a do tego do zdrowia wraca Suarez i nie wiadomo jak potoczy się rehabilitacja Dembele.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Hahahahah.....dobre dobre :)
0
@AxelF :):):):):):):):):)
1
A Ty na ile wyceniasz swoje zdrowie bo moje jest dla mnie bez cenne.
0
Zgadzam się z tym że zdrowie jest ważniejsze od pieniędzy!
1
Faktycznie hiszpańscy sędziowie są na światowym poziomie hahaha... to u nas w ekstraklasie sędziowie są na zdecydowanie lepszym poziomie czego nie można powiedzieć o samej grze naszych piłkarzy:)
0
Kai Havertz raczej odpada bo niby jest zdecydowany na Bayern.
0
Trzymaj się Pep:/
6
Ta za Umtitiego najlepiej wziąś 30 mln a za Coutinho 60 mln i jak zwykle w Barcelonie promocje jak Biedronce masakra.
1
Dużo zdrówka Rustu dla Ciebie i wszystkich co walczą z tym syfem!
0
A ja dziś dostałem wypowiedzenie z roboty więc niech już skończy się ta pandemia albo Messi niech coś podaruje bo teraz ciężko może być z kasą lub z dostaniem roboty:/
0
Més que un club
0
Pismaki piszą co im do głowy wyleci,a ludzie łykają wszystko jak młody pelikan i krytykują piłkarzy.Dobrze że Messi przemowił w imieniu drużyny i wyjaśnił całą sytuację.
3
Jakoś nie chce mi się wierzyć z tą propozycją od Barcy 70 mln + Semedo jakieś 50 mln + Vidal ze 20 mln to daje minimum 140 mln,a klauzulą za Martineza przez pierwsze 2 tygodnie lipca jest 111 mln więc gdzie tu logika
1
1. 7-5pkt.
2. 18-3pkt.
3. 17-1pkt.