Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Może pomóc nie jest zbyt finezyjna ale w końcu mecz Barcy bo ile można czekać:)
0
@kozilll Eleven wykupił wszystkie mecze:)
0
@Vhaeraun Po sezonie ale mogli by się już z nim dogadać bo za Vidala lub Rakiticia był by idealny i to jeszcze za darmo ale trzeba się śpieszyć bo Inter już się stara z nim dogadać:/
1
Kto będzie najgroźniejszym rywalem w Lidze Mistrzów? Inter już nie aktualne:)
0
Jeśli Vidal naprawde już się dogadał z Interem i chce odejść to trochę go nie rozumiem bo Barca gra jeszcze w LM oni w LE,a po drugie nie sprzedawał bym go przynajmniej w tym okienku bo już Alenia odszedł na wypożyczenie i oby zaraz nie było brakòw w pomocy.
0
Taki tam nocny przegląd prasy:)miłej nocy:)
0
W nowym roku życzę Barcelonie tego co każdemu czyli dużo zdrowia oraz lepszego stylu,a wtedy reszta sama przyjdzie:)
0
Tą czarną koszulkę muszę mieć ale bez logo Rakuten:)
18
Ten sezon z Valverde na ławce jeszcze dam radę ale kolejny już nie wiem bo coraz bardziej mnie męczy styl jaki drużyna prezentuje nam kibicą za Valverde.
7
Byle z opcją odkupienia go za rozsądną cenę w razie jak wystrzelił z formą.
1
A Aleix Vidal z obrońcy przez pomocnika do napastnika taki drugi nasz Roberto:)
5
Kadrę na mecz mamy zaj...stą tylko to dobrze Waldek musi poukładać:)VeB
0
Hiszpańscy sędziowie to amatorzy sprzedawczykowie!
1
Karny na Pique powinien być podyktowany :/nie wiem po co jest ten VAR!
0
@Chudini123 W poniedziałek o 12ztej
0
@Remi1899 W poniedziałek o 12
0
Widocznie włodarze Barcy nie dogadali się z Interem w sprawie Lautaro panie Conte hehe...taki żarcik;)Mój kumpel z roboty fan Interu ma jutro lipe:)
25
Luis Enrique (2014-17): 305 goli (w 88 meczach) statystyka masakra ponad sto goli na sezon:)
0
Zaraz Real przez te kontuzje będzie naciskał o przełożenie meczu bo boją się o swoje bezpieczeństwo:)
0
Również ode mnie gratki D10S!
2
@YoungMan TVP Sport o 20:30
0
@Stoiczkow700 Lepszy Zyiech:)
11
Dobrze że Ronaldo nie ma już w Madrycie bo to dopiero by był koniec świata Cyklon,Grzmot i może jeszcze huraganowa Barbara:)
0
Świetny artykuły i miło się czytało:)
0
Wczoraj zagrał bardzo przyzwoicie no i nie boi się iść do przodu,mecz na plus:)
1
Oby wieczorem taki wynik nie padł bo będzie lipa:/
0
Mam tylko nadzieję że Junior Firpo dźwignie dziś ten ciężar meczu i nie da sie objerzdzać jak dzieciak.VeB
2
@CulesBarcelion I to nawet szybciej bo już w środę:)
5
Swój gość,a nie tam jakiś przebieranie:)
0
Interowi jeszcze może strzeli w tym roku:)