5

Może pomóc nie jest zbyt finezyjna ale w końcu mecz Barcy bo ile można czekać:)

0

@kozilll Eleven wykupił wszystkie mecze:)

0

@Vhaeraun Po sezonie ale mogli by się już z nim dogadać bo za Vidala lub Rakiticia był by idealny i to jeszcze za darmo ale trzeba się śpieszyć bo Inter już się stara z nim dogadać:/

1

Kto będzie najgroźniejszym rywalem w Lidze Mistrzów? Inter już nie aktualne:)

0

Jeśli Vidal naprawde już się dogadał z Interem i chce odejść to trochę go nie rozumiem bo Barca gra jeszcze w LM oni w LE,a po drugie nie sprzedawał bym go przynajmniej w tym okienku bo już Alenia odszedł na wypożyczenie i oby zaraz nie było brakòw w pomocy.

0

Taki tam nocny przegląd prasy:)miłej nocy:)

0

W nowym roku życzę Barcelonie tego co każdemu czyli dużo zdrowia oraz lepszego stylu,a wtedy reszta sama przyjdzie:)

0

Tą czarną koszulkę muszę mieć ale bez logo Rakuten:)

18

Ten sezon z Valverde na ławce jeszcze dam radę ale kolejny już nie wiem bo coraz bardziej mnie męczy styl jaki drużyna prezentuje nam kibicą za Valverde.

7

Byle z opcją odkupienia go za rozsądną cenę w razie jak wystrzelił z formą.

1

A Aleix Vidal z obrońcy przez pomocnika do napastnika taki drugi nasz Roberto:)

5

Kadrę na mecz mamy zaj...stą tylko to dobrze Waldek musi poukładać:)VeB

0

Hiszpańscy sędziowie to amatorzy sprzedawczykowie!

1

Karny na Pique powinien być podyktowany :/nie wiem po co jest ten VAR!

0

@Chudini123 W poniedziałek o 12ztej

0

@Remi1899 W poniedziałek o 12

0

Widocznie włodarze Barcy nie dogadali się z Interem w sprawie Lautaro panie Conte hehe...taki żarcik;)Mój kumpel z roboty fan Interu ma jutro lipe:)

25

Luis Enrique (2014-17): 305 goli (w 88 meczach) statystyka masakra ponad sto goli na sezon:)

0

Zaraz Real przez te kontuzje będzie naciskał o przełożenie meczu bo boją się o swoje bezpieczeństwo:)

0

Również ode mnie gratki D10S!

2

@YoungMan TVP Sport o 20:30

0

@Stoiczkow700 Lepszy Zyiech:)

11

Dobrze że Ronaldo nie ma już w Madrycie bo to dopiero by był koniec świata Cyklon,Grzmot i może jeszcze huraganowa Barbara:)

0

Świetny artykuły i miło się czytało:)

0

Wczoraj zagrał bardzo przyzwoicie no i nie boi się iść do przodu,mecz na plus:)

1

Oby wieczorem taki wynik nie padł bo będzie lipa:/

0

Mam tylko nadzieję że Junior Firpo dźwignie dziś ten ciężar meczu i nie da sie objerzdzać jak dzieciak.VeB

2

@CulesBarcelion I to nawet szybciej bo już w środę:)

5

Swój gość,a nie tam jakiś przebieranie:)

0

Interowi jeszcze może strzeli w tym roku:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?