Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie wzmianka ,,Houston mamy problem".:)
0
A gdzie Yery Mina?
2
Król nic dodać nic ująć!DI0S
1
No ręce lecą jak to na takie rzeczy patrze:/
1
@Encore Na uczył by naszych jak w golfa się gra:)
5
To co pomoc Coutinho - De Jong - Artur,a atak Dembele - Grizmann - Messi obrona Semedo - Pigue - Umtiti - Alba:) a nie Valverde jest trenerem:/
0
Wielki piłkarz,a jeszcze większy człowiek:)
3
Philippe Coutinho i Rakitić,a nie Dembele jak już i bez żadnego hajsu to ok bo wolę Dembele jest młodszy i jest szansa że się ogarnie jeszcze,a jak nie to możne będzie go sprzedać w przyszłości.
0
Genialnie się czyta takie artykuły bo można dowiedzieć się coś nowego i ciekawego o naszym klubie:)
0
@BARCA1994MiSzCzu210 To i tak więcej niż Coutinho i Dembele:/
9
Witaj Antek na pokładzie :) teraz udowodnij ile Ty jesteś tak na prawde wart:)
3
@KarOlniczaK Obyś nie miał racji bo się załamie psychicznie:)
9
Najlepiej sprzedać Clement Lenglet i Umtitiego postawić tylko na atak i będzie ok będziemy strzelać po 5 goli a tracić 7:)
1
Ta Todibo sprzedać,Pique cały sezon bez zmiennik jak Alba:/ więc wiadomo jak to się skończy pod koniec sezonu:/
1
@XBlairrX Ameryki nie odkryłem bo zrobił to Krzysztof Kolumb:)Ja tylko stwierdzam fakty pozdrawiam.
19
Grizmann może dostać numer 7 tylko jak Coutinho odejdzie lub sam mu odda numer bo rok temu numer 7 czekał na niego,a on z tego nie skorzystał.
5
Militao jak pomyślał o rywalizacji z Barcą i Messim to od razu słabo mu się zrobiło.
0
@Akrobata Dobrze gadasz bo ci co piszą te głupoty nigdy nie popełnili błędu w swoim życiu.Neymar jest nam potrzebny bo Messi z roku na rok jest coraz starszy,a nie młodszy.
0
Za te słowa pewnie dostanie karę ale dobrze gada w końcu jak kapitan.
0
Grizmann ma dopiero 27 lat więc najlepszy wiek dla piłkarza,a LL znać więc będziemy mieli z niego dużo uciech tak czuję.
1
Podejrzewam że chodziło mu o to że Grizmann jest napastnikiem,a De Jong defensywny pomocnikiem który rozbija ataki rywala i Grizmann miał po prostu problem z minięciem De Jong lub z rozegraniem akcji dla tego powiedział że to najlepszy zawodnik z którym się mierzył.
0
Śmieszne te ceny za naszych zawodników przy innych nie opierzonych graczach co nie:/
2
Powiem Ci że oglądałem mecz i faktycznie jak by sędzia skorzystał z VAR-u to Argentyna miała by dwa karne ale tak jak Leo mówi sędziowie byli dziś z gospodarzami turnieju i naprawde fajnie dzisiaj grała Argentyna.
1
Przecież jest napisane czasu polskiego.
8
Malcom i Coutinho jeszcze bym sprzedał jak by miał przyjść Ney i Griezmann ale Dembele w żadnym wypadku jest zbyt młody i ma czas aby pokazać cały potencjał jaki w nim drzemie.
0
PSG jest gotowy sprzedać Neymara za 222 mln euro lub za 130-150 mln plus dwóch piłkarzy Barcelony. Najprawdopodobniej w grę w tym przypadku wchodziliby Rakitić, Coutinho lub Umtiti. [Le Parisien, Marca] widzieliście tego newsa bo mi normalnie ręce opadają.
0
Miałem koszulkę Barcy z jego nazwiskiem i od niego zaczęła się kibicowanie ukochanemu klubowi:)
3
Powodzenia i dziękujemy za poświęcenie tak wspaniałego drugiego bramkarza jakim byłeś!
2
Ta Dembele i Cothinho za Neymara chyba PSG na łeb upadło nich sobie po liczą ile my za nich daliśmy bo na pewno Ney nie jest tyle wart w obecnej dyspozycji,a jeśli nasz zarząd na to przystanie to do widzenia im mówię!
5
Ja tam bym chciał powrotu Neymar i transferu Grizmana choć oboje zrobili złe wybory w swoim życiu względem Barcy ale każdy w życiu się myli i oni o tym dobrze wiedzą dla tego chcą do nas dołączyć,a jeśli chcemy nadal wygrywać na ligowym podwórku i rywalizować w LM to ich potrzebujemy obojętnie co by nie mówić o nich takie jest moje zdanie możecie się że mną zgodzić lub nie pozdrawiam:)