0

A gdzie wzmianka ,,Houston mamy problem".:)

0

A gdzie Yery Mina?

2

Król nic dodać nic ująć!DI0S

1

No ręce lecą jak to na takie rzeczy patrze:/

1

@Encore Na uczył by naszych jak w golfa się gra:)

5

To co pomoc Coutinho - De Jong - Artur,a atak Dembele - Grizmann - Messi obrona Semedo - Pigue - Umtiti - Alba:) a nie Valverde jest trenerem:/

0

Wielki piłkarz,a jeszcze większy człowiek:)

3

Philippe Coutinho i Rakitić,a nie Dembele jak już i bez żadnego hajsu to ok bo wolę Dembele jest młodszy i jest szansa że się ogarnie jeszcze,a jak nie to możne będzie go sprzedać w przyszłości.

0

Genialnie się czyta takie artykuły bo można dowiedzieć się coś nowego i ciekawego o naszym klubie:)

0

@BARCA1994MiSzCzu210 To i tak więcej niż Coutinho i Dembele:/

9

Witaj Antek na pokładzie :) teraz udowodnij ile Ty jesteś tak na prawde wart:)

3

@KarOlniczaK Obyś nie miał racji bo się załamie psychicznie:)

9

Najlepiej sprzedać Clement Lenglet i Umtitiego postawić tylko na atak i będzie ok będziemy strzelać po 5 goli a tracić 7:)

1

Ta Todibo sprzedać,Pique cały sezon bez zmiennik jak Alba:/ więc wiadomo jak to się skończy pod koniec sezonu:/

1

@XBlairrX Ameryki nie odkryłem bo zrobił to Krzysztof Kolumb:)Ja tylko stwierdzam fakty pozdrawiam.

19

Grizmann może dostać numer 7 tylko jak Coutinho odejdzie lub sam mu odda numer bo rok temu numer 7 czekał na niego,a on z tego nie skorzystał.

5

Militao jak pomyślał o rywalizacji z Barcą i Messim to od razu słabo mu się zrobiło.

0

@Akrobata Dobrze gadasz bo ci co piszą te głupoty nigdy nie popełnili błędu w swoim życiu.Neymar jest nam potrzebny bo Messi z roku na rok jest coraz starszy,a nie młodszy.

0

Za te słowa pewnie dostanie karę ale dobrze gada w końcu jak kapitan.

0

Grizmann ma dopiero 27 lat więc najlepszy wiek dla piłkarza,a LL znać więc będziemy mieli z niego dużo uciech tak czuję.

1

Podejrzewam że chodziło mu o to że Grizmann jest napastnikiem,a De Jong defensywny pomocnikiem który rozbija ataki rywala i Grizmann miał po prostu problem z minięciem De Jong lub z rozegraniem akcji dla tego powiedział że to najlepszy zawodnik z którym się mierzył.

0

Śmieszne te ceny za naszych zawodników przy innych nie opierzonych graczach co nie:/

2

Powiem Ci że oglądałem mecz i faktycznie jak by sędzia skorzystał z VAR-u to Argentyna miała by dwa karne ale tak jak Leo mówi sędziowie byli dziś z gospodarzami turnieju i naprawde fajnie dzisiaj grała Argentyna.

1

Przecież jest napisane czasu polskiego.

8

Malcom i Coutinho jeszcze bym sprzedał jak by miał przyjść Ney i Griezmann ale Dembele w żadnym wypadku jest zbyt młody i ma czas aby pokazać cały potencjał jaki w nim drzemie.

0

PSG jest gotowy sprzedać Neymara za 222 mln euro lub za 130-150 mln plus dwóch piłkarzy Barcelony. Najprawdopodobniej w grę w tym przypadku wchodziliby Rakitić, Coutinho lub Umtiti. [Le Parisien, Marca] widzieliście tego newsa bo mi normalnie ręce opadają.

0

Miałem koszulkę Barcy z jego nazwiskiem i od niego zaczęła się kibicowanie ukochanemu klubowi:)

3

Powodzenia i dziękujemy za poświęcenie tak wspaniałego drugiego bramkarza jakim byłeś!

2

Ta Dembele i Cothinho za Neymara chyba PSG na łeb upadło nich sobie po liczą ile my za nich daliśmy bo na pewno Ney nie jest tyle wart w obecnej dyspozycji,a jeśli nasz zarząd na to przystanie to do widzenia im mówię!

5

Ja tam bym chciał powrotu Neymar i transferu Grizmana choć oboje zrobili złe wybory w swoim życiu względem Barcy ale każdy w życiu się myli i oni o tym dobrze wiedzą dla tego chcą do nas dołączyć,a jeśli chcemy nadal wygrywać na ligowym podwórku i rywalizować w LM to ich potrzebujemy obojętnie co by nie mówić o nich takie jest moje zdanie możecie się że mną zgodzić lub nie pozdrawiam:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?