Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real sprzedaje młodego nie ogranego Marcos Llorente za 40 mln,a my naszych zawodników sprzedajemy jak na promocji w Biedronce:)
0
Ja za małego nosiłem koszulkę Barcy i do dziś nosze jej barwy to może też kiedyś zagram dla ukochanego klubu:)
8
Wymiana Coutinho za Neymara i git oboje mają 27 lat tylko Ney lepiej gra na lewym skrzydle.
0
Że nie ma nikogo w tym roku co ma takie statystyķi więc ZP należy się Messiemu bo to nagroda indywidualna,a nie drużynowa o czym nie którzy chyba zapomnieli.
2
Jedna bramka na każdy mecz rozegrany i jedną na górkę do tego 19 asyst masakra jak dla mnie.
18
Byle co jesz byle co gadasz:)
0
Sprzedać Rakiticia i Coutinho cofnąć do drugiej linii i będzie ok po co zaraz sprzedawać Dembele lub Coutinho.
0
Dla mnie mega i te powinny być drugim kompletem:)
0
Dokładnie tak jak mówisz:)
1
Brawo Ty:)........
0
Już się nie mogę doczekać jego gry w koszulce Barcy z jego wizją gry przypomina mi troszke naszego Ineste:)Jeszcze raz witamy Frenki!
24
Szczerze powiedziawszy tak powinien się zachować nasz pierwszy kapitan.Szacun Marc!
0
Nie mówię że Cillessen ma kosztować 80 mln ale napewno nie 15mln bo może jest starszy od Kepy ale jak dla mnie o wieke lepszy i przynajmiej 25-30 można za niego wołać przy tych stawkach jakie teraz są.
0
Też sobie pomyślałem o Chelsea ile dała za Kepe:)
0
Na Puchar Gampera lub na turne jak co roku.
1
De Jong już jest De Ligt i ciebie trenerinio też zapraszamy z otwartymi ramionami:)
0
Bo on powiedział że nigdy w życiu nie będzie prowadził Barcy bo jest kibicem Espaniolu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za 40 mln to Malcoma mogą od nas kupić bo Rakitić jest wart przynajmniej 60 mln,a jak Barca sprzeda go za te pieniądze co proponuje MU to brak słów na ten zarząd bo nas doją przy każdym transferze jak się da,a u nas promocje jak w Biedronce przez cały rok.
1
Dać im Coutinho i 60 mln i brać Mbappe:)
1
Szkoda Girony bo w pierwszej rundzie walczyła o puchary,a w rundzie drugiej spadek i to do Segunda Division:/Wielka szkoda!
0
A Messi nie ma 35 goli czy tego z Getafe mu nie zaliczyli bo do końca nie było wiadomo czy samobój czy Leo.
15
Ta a jak przyjdzie do nas i będzie strzelał bramek za bramką i do tego asystował to Ci wszyscy co tu wypisują że go nie chcą to będzie go wychwalać pod niebiosa jaki to on nie jest zajebisty i dobrze że do nas trafił, lepiej poczekać i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie niż wypisywać głupoty jak te wszystkie pismaki.
2
Oby nasze kobitki dzisiaj wygrały było by miło :)Vamos kobietki!
8
To co on robi dla tych dzieci chorujących na nowotwór to aż serce napawa dumą:)Człowiek złoto!
0
Ale mu siadła na nodze:)
0
Już teraz grają już w ciągu toju zbyt dużo meczów,a oni chcą jeszcze więcej meczy do rozegrania w nowej LM chore i gdy bym ja był zawodnikiem to na pewno nie podobała by mi się tą zmiana.
0
Pomyśleć co będą robić De Jong i Artur w środku pola:)
0
Ja bym chciał aby został ale w końcu mógł by zagrać cały sezon w środku pomocy nie na skrzydle,a jak nie ma miejsca w środku to sprzedać Rakiticia bo jest starszy ,a nie wydaje się by był lepszy technicznie i szybszy od Coutinho .
0
Święte słowa!!!!!