3

To witamy Nowego socios:)

91

Jestem ciekaw jakiego haka ma na ciebie Neuer bo teraz Ter Stegen go zjada na śniadanie panie palec grzebalec;)

20

Myślę że Pelego rekord spokojne przebije,a wtedy jestem ciekaw co Pele wtedy powie ciekawego:)

6

Ja tam chcałem że byśmy trafili na Manchester United i idealnie trafiłem i jestem zadowolony z losowanua:)

0

No to Ci powiem że jestem w szoku i dzięki za świetne info:)

0

Czyli TVP środe puści rewanżowy mecz w Ajaxu z Juve bo Polak gra:/

0

Szczególnie w tak krótkim czasie:) bo chciał bym sam powrotu Pepa na ławke Barcy:)

0

Ja też twierdze że Lenglet był tam zbyt ewidentnie przyczymywany i nie mógł wyskoczyć do tej piłki.

3

To by dopiero było ćwierćfinał bez żadnej drużyny z Hiszpanii po prostu skandaloza!

4

Nie trawię typa ale mam nadzieję że teraz jak trzeba będzie to skorzysta z VAR'u a nie będzie twierdził że wszysto widział:)

3

Mam nadzieję że Valverde wystawił taki skład by szybko zamknąć mecz i zmiany w drugiej połowie bo jeśli nie to nie czaje typa i żeby nie było powtórki z zeszłego sezonu:/

0

No to na bojowo:)

0

Powiem wam że dość często śledzę Bundeslige i odkąd Barca zaczeła pisać o Serbi to częściej oglądać Frankfurt i mile jestem zaskoczony tym gościem dużo się porusza po boisku,szuka piłki i ma dobre wykończenie,przypomina trochę Luisa no i do tego jest dość młody więc dużo może się jeszcze u nas nauczyć przy Leo i Suarezie ja bym brał go jeśli cena była by rozsądna.

0

I pomyśleć żę Perez kiedyś powiedział dziennikarzowi pod czas wywiadu że Suarez jest za słaby żeby grać w Realu dlatego go nie chce kupić:)

0

Ba poziomie Busiego i Pique czyli koło 10 mln.

46

Gwizdy i obelgi: Spotkanie było dość przyjemne, niczego nie słyszałem.Cały Pique:)

0

Noooooooooo....

0

Zawieszony jest ale w lidze na El Clasico.

4

Dani CarVARal :)

41

Mam tylko nadzieję że będą was tylko kibice wspierać,a nie jeszcze sędziowie:)

0

Suarez nadal milczy:)chyba cisza przed burzą i gradam goli:)

0

Żaden Andre Silva on jest cieńki bolek.

2

I tak trzymaj Abi gdzie ci bedzie lepiej jak nie w domu:)VeB!

2

Po co kolejny pomocnik i to jeszcze za ponad 100 mln lepiej przeznaczyć tą kase na klasowego napadziora,pomoc mamy dobrze obsadzoną.

0

Łapy precz od Erica śmi.....ele.

0

No tak ,a jak inaczej ma być?

5

Skład Marki i nie ma innej opcji plis plis plis Valdek:)

0

Barcelona zmęczyła się czekaniem na Adriena Rabiota i skreśliła już możliwość sprowadzenia go latem. [Mundo Deportivo] Czytaliście panowie i panie:)

0

Ładne jaja z tym nie uznanym golem dla Ajaxu ale jak będą tak grać w drugiej połowie to powinni to wygrać:)

6

Bardzo fajny artykuł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?