Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To witamy Nowego socios:)
91
Jestem ciekaw jakiego haka ma na ciebie Neuer bo teraz Ter Stegen go zjada na śniadanie panie palec grzebalec;)
20
Myślę że Pelego rekord spokojne przebije,a wtedy jestem ciekaw co Pele wtedy powie ciekawego:)
6
Ja tam chcałem że byśmy trafili na Manchester United i idealnie trafiłem i jestem zadowolony z losowanua:)
0
No to Ci powiem że jestem w szoku i dzięki za świetne info:)
0
Czyli TVP środe puści rewanżowy mecz w Ajaxu z Juve bo Polak gra:/
0
Szczególnie w tak krótkim czasie:) bo chciał bym sam powrotu Pepa na ławke Barcy:)
0
Ja też twierdze że Lenglet był tam zbyt ewidentnie przyczymywany i nie mógł wyskoczyć do tej piłki.
3
To by dopiero było ćwierćfinał bez żadnej drużyny z Hiszpanii po prostu skandaloza!
4
Nie trawię typa ale mam nadzieję że teraz jak trzeba będzie to skorzysta z VAR'u a nie będzie twierdził że wszysto widział:)
3
Mam nadzieję że Valverde wystawił taki skład by szybko zamknąć mecz i zmiany w drugiej połowie bo jeśli nie to nie czaje typa i żeby nie było powtórki z zeszłego sezonu:/
0
No to na bojowo:)
0
Powiem wam że dość często śledzę Bundeslige i odkąd Barca zaczeła pisać o Serbi to częściej oglądać Frankfurt i mile jestem zaskoczony tym gościem dużo się porusza po boisku,szuka piłki i ma dobre wykończenie,przypomina trochę Luisa no i do tego jest dość młody więc dużo może się jeszcze u nas nauczyć przy Leo i Suarezie ja bym brał go jeśli cena była by rozsądna.
0
I pomyśleć żę Perez kiedyś powiedział dziennikarzowi pod czas wywiadu że Suarez jest za słaby żeby grać w Realu dlatego go nie chce kupić:)
0
Ba poziomie Busiego i Pique czyli koło 10 mln.
46
Gwizdy i obelgi: Spotkanie było dość przyjemne, niczego nie słyszałem.Cały Pique:)
0
Noooooooooo....
0
Zawieszony jest ale w lidze na El Clasico.
4
Dani CarVARal :)
41
Mam tylko nadzieję że będą was tylko kibice wspierać,a nie jeszcze sędziowie:)
0
Suarez nadal milczy:)chyba cisza przed burzą i gradam goli:)
0
Żaden Andre Silva on jest cieńki bolek.
2
I tak trzymaj Abi gdzie ci bedzie lepiej jak nie w domu:)VeB!
2
Po co kolejny pomocnik i to jeszcze za ponad 100 mln lepiej przeznaczyć tą kase na klasowego napadziora,pomoc mamy dobrze obsadzoną.
0
Łapy precz od Erica śmi.....ele.
0
No tak ,a jak inaczej ma być?
5
Skład Marki i nie ma innej opcji plis plis plis Valdek:)
0
Barcelona zmęczyła się czekaniem na Adriena Rabiota i skreśliła już możliwość sprowadzenia go latem. [Mundo Deportivo] Czytaliście panowie i panie:)
0
Ładne jaja z tym nie uznanym golem dla Ajaxu ale jak będą tak grać w drugiej połowie to powinni to wygrać:)
6
Bardzo fajny artykuł :)