Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pisałem wczoraj przed meczem że trzeba uważać na Liverpool nawet mająć taką przewagę bo piłką jest nie obliczalna:/Wielka szkoda ale cóż trzeba żyć dalej!VeB
1
No to masz cios:/
25
Ja ja czytam te komentarze nie których tutaj osób to przypominam że rok temu też mieliśmy przewage,a graliśmy z gorszym rywalem i wiecie jak się skończyło więc proszę o pościągliwość bo do póki piłką w grze to może wszystko się zdarzyć szczególnie w piłce nożnej.Obyśmy po meczu wy świętowali awans do finału,a nie wylewać pomyje na naszą drużynę!Do boju Barca!
3
Aż się mordka cieszy jak się to ogląda i wspomina:)
1
Też to widziałem ale ponoć ustawił piłkę tam gdzie sędzia zaznaczył sprejem:)
0
W meczu Liverpool vs Newcastel Salaha znieśli na noszach i nie wyglądało to dobrze więc on chyba też nie zagra w wtorek.
2
I tu się z Tobą zgodzę nie ważne czy gra się 3 minuty czy 45 minut trzeba być skoncentrowanym,a nie gram 3 minuty to mam to w dupie.
0
I bardzo możliwe że podniesie 3 puchary:)
0
Dzięki przyda się:)
0
Faktycznie dzięki:)
0
Była jakaś kolejka LM w której Leo grał i nie był wybrany na najlepszego zawodnika?
0
Messi w tym sezonie więcej strzelił goli ale Aguero ma ich więcej w całej karierze grając PL.
2
Powodzenia Maestro!
3
W Poznaniu na Starym Rynku kozaczyli kibice Manchesteru City i tak dostali po głowie że do teraz chyba im się kręci:)
0
A jutro w przeglądzie sportowym Barca wygrywa i Mane w przyszłym sezonie na Camp Nou:)
0
1:0 na wyjeździe dobry wynik mają szczególnie że gra chwilami im się nie kleiło.
0
Takiego meczu jutro właśnie potrzebujemy i oczywiście Leo tak zmotywowanego:)
6
To nie znaczy że Messi musi ciągnąć całą drużynę bo jak każdy nie zagra na najwyższym poziomie to będzie lipa bo z Tobą Messiemu złotą klatkę i co wtedy,każdy musi dać z siebie 200%!VeB
21
50 mln to minimum co muszą dać choć ja twierdzę że Malcom jest wart troszkę więcej tak 60-70 mln,udowodnił już nie raz że potrafi grać i do tego dochodzi jego młody wiek.
9
100% się z Tobą Busi zgadzam że w ostatnich latach dokonujecie czegoś historycznego:)
3
Ja w sobotę jadę na 30 mojego znajomego ,,Wielki fan Realu Madryt '' i mam nadzieję że w jego urodziny będę mógł wypić jego zdrowie i majstra ukochanej drużyny:)VeB
0
Przecież piszą że po 5:/
9
0
Nie 1 i 7 maja to jest środa i rewanż we wtorek.
58
Diego przejmie Reprezentację Argentyny i zrób tam porządek raz na zawsze:)
1
Zapomniałeś o Coutinho jeszcze:)
0
Tak i pierwszy mecz gramy na Camp Nou.
0
Ja obudziłem akurat roczną bratanice:)
0
Solskjaer nie bądź drugim José Mourinho,my też w pierwszym meczu mieliśmy mniej odpoczynku bo z Atletico graliśmy i później z wami na wyjeździe i jak się chce to można i to bez marudzenia:)
5
Powiem Ci że nie tylko Ciebie Valdek zaskoczył:)