0

A pisałem wczoraj przed meczem że trzeba uważać na Liverpool nawet mająć taką przewagę bo piłką jest nie obliczalna:/Wielka szkoda ale cóż trzeba żyć dalej!VeB

1

No to masz cios:/

25

Ja ja czytam te komentarze nie których tutaj osób to przypominam że rok temu też mieliśmy przewage,a graliśmy z gorszym rywalem i wiecie jak się skończyło więc proszę o pościągliwość bo do póki piłką w grze to może wszystko się zdarzyć szczególnie w piłce nożnej.Obyśmy po meczu wy świętowali awans do finału,a nie wylewać pomyje na naszą drużynę!Do boju Barca!

3

Aż się mordka cieszy jak się to ogląda i wspomina:)

1

Też to widziałem ale ponoć ustawił piłkę tam gdzie sędzia zaznaczył sprejem:)

0

W meczu Liverpool vs Newcastel Salaha znieśli na noszach i nie wyglądało to dobrze więc on chyba też nie zagra w wtorek.

2

I tu się z Tobą zgodzę nie ważne czy gra się 3 minuty czy 45 minut trzeba być skoncentrowanym,a nie gram 3 minuty to mam to w dupie.

0

I bardzo możliwe że podniesie 3 puchary:)

0

Dzięki przyda się:)

0

Faktycznie dzięki:)

0

Była jakaś kolejka LM w której Leo grał i nie był wybrany na najlepszego zawodnika?

0

Messi w tym sezonie więcej strzelił goli ale Aguero ma ich więcej w całej karierze grając PL.

2

Powodzenia Maestro!

3

W Poznaniu na Starym Rynku kozaczyli kibice Manchesteru City i tak dostali po głowie że do teraz chyba im się kręci:)

0

A jutro w przeglądzie sportowym Barca wygrywa i Mane w przyszłym sezonie na Camp Nou:)

0

1:0 na wyjeździe dobry wynik mają szczególnie że gra chwilami im się nie kleiło.

0

Takiego meczu jutro właśnie potrzebujemy i oczywiście Leo tak zmotywowanego:)

6

To nie znaczy że Messi musi ciągnąć całą drużynę bo jak każdy nie zagra na najwyższym poziomie to będzie lipa bo z Tobą Messiemu złotą klatkę i co wtedy,każdy musi dać z siebie 200%!VeB

21

50 mln to minimum co muszą dać choć ja twierdzę że Malcom jest wart troszkę więcej tak 60-70 mln,udowodnił już nie raz że potrafi grać i do tego dochodzi jego młody wiek.

9

100% się z Tobą Busi zgadzam że w ostatnich latach dokonujecie czegoś historycznego:)

3

Ja w sobotę jadę na 30 mojego znajomego ,,Wielki fan Realu Madryt '' i mam nadzieję że w jego urodziny będę mógł wypić jego zdrowie i majstra ukochanej drużyny:)VeB

0

Przecież piszą że po 5:/

9

tyle w temacie panie Milner:)

0

Nie 1 i 7 maja to jest środa i rewanż we wtorek.

58

Diego przejmie Reprezentację Argentyny i zrób tam porządek raz na zawsze:)

1

Zapomniałeś o Coutinho jeszcze:)

0

Tak i pierwszy mecz gramy na Camp Nou.

0

Ja obudziłem akurat roczną bratanice:)

0

Solskjaer nie bądź drugim José Mourinho,my też w pierwszym meczu mieliśmy mniej odpoczynku bo z Atletico graliśmy i później z wami na wyjeździe i jak się chce to można i to bez marudzenia:)

5

Powiem Ci że nie tylko Ciebie Valdek zaskoczył:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?