2

@marcinkidon Nie ma to jak naszą legende Rivaldo obrażać na forum Barcy:/żenada!

0

Jak tak Messi z Suarezem nalegają na transfer Neymara to niech dołożą coś z swojej kieszeni:)

3

Bardzo fajnie że tak uhonorowani Johana bo dzięki nie mu jesteśmy najlepszym klubem na świecie!

2

Bardzo ładny ten pomnik przynajmniej oddaje rzeczywistość danego piłkarza,a nie jak to coś :)>https://images.app.goo.gl/9u1e6VvK7xs4BFDBA" target="_blank" rel="nofollow">https://images.app.goo.gl/9u1e6VvK7xs4BFDBA

1

@snoopy No właśnie że Peraz jest lewo nożny:)

0

@JacaBarca Tak jak mówisz jak jest ktoś chętny na Rafinie to musi teraz po tym co pokazuje zapłacić troszkę więcej,a nie za czapkę śliwek.

3

Valdek dziś zabłysnoł tym składem i tymi zmianami ale jak nie kiedy jak nie dzisiaj przy takim wyniku i własnej widowni:)

0

No i fajnie oby teraz 3 pkt. były na naszym stadionie.VeB

3

Jak Neymar nie przyjdzie do nas i pójdzie do Realu to ja bym na miejscu Barcy po myślał w przyszłym letnim okienku transferowym o Mbappe bo mało jest taki ofensywnych graczy jak on,a ponoć on sam chce odejść z P$G po sezonie.

0

@GrzesiekFCB A jak po co się szczypać kawa na ławę i już:)

0

@ventriloquist1 Teraz akurat nie mam bo zainwestowałem w coś innego :)

1

Dać te 100 mln teraz i za rok dopłacić resztę bo jest nam potrzebny jak woda na pustyni.

2

@Skila_nie_kupisz Szkoda bo Dembele kosztował nas bedzię łącznie 140 mln,a Mbappe był do kupienia z 170 mln z Monaco.

9

I pomyśleć że Mbappe był nam oferowany jak kupowaliśmy Dembele ale bali się kupić młodszego z Francuzów:/

0

Od Rafinhi????????

6

Lubię grać w pomocy :)Valdek nie wiedział i dla tego go na skrzydło wystawiał hehe....

0

@DonFerdinando Jak nie przyjdzie Neymar to dał bym Coutinho jeszcze rok że by pokazał czy nadaje się do naszego klubu czy to tylko nie udany transfer za grube miliony.

24

Chyba na łeb upadł ktoś w naszym zarządzie że się na to zgodzili no chyba że Neymar jest już dogadamy z nami.

2

Od Dembele to wara jest zbyt młody i perspektywiczny mogą dostać Coutinho w wieku Neymara i troszkę starszego ale jeszcze doświadczonego Rakiticia,a jak nie pasuje to nara!

0

@Katalonczyk300593 bez porównania:)

0

Mam nadzieje że to stare zdjęcie bo Artur wygląda troszke okrąglutko.

0

@buldog I zapomniałeś o ,,ostateczna ofensywa Barcy po Neymara" haha....to już się robi nudne ale też zabawne:)

0

A co mają mówić nie chce go wolimy Neymara,a jak by został to jak by się czuł w klubie w którym go koledzy nie chcą.

2

Jak ma Neymar iść do Realu to niech już zostanie w P$G tak będzie lepiej dla wszystkich.

20

Same mecze towarzyskie więc spoko bo sobie po odpoczywa w czasie przerwy reprezentacyjnej i będzie miał siły na LL i LM:)

35

46 mln to im nawet na Rakiticia nie starczy,a gdzie tu jeszcze na Vidala śmieszni są haha...


1

@j8rzozi Na estadios.pl

0

No Gizmann ładnie sobie lobnoł:)

1

@kel Polsat sport:)

0

@DlacbpanMessi Wtorkowy mecz Barcelony z Chelsea (12:30) będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?