Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rzetafi Nie po prostu są na tyle wycenueni ale Lautaro i prawą i lewą operuje,a Rodrigo prawą noge ma tylko do tego by łapać dobrze równowagę.
2
Wolał bym by wydali 120 mln na Lautaro bo on gra dwoma nogami,a Rodrigo fakt jest tańszy o połowę ale tylko gra lewą nogą no i jakoś mnie nie przekonuje.
2
Bardzo mądra i zrównoważona wypowieć.
2
@stone80 Ściągni na telefon aplikacje TVP Sport i bez problemu obejrzysz mecz.
1
@adukla TVP SPORT
3
Riqui do Busiego Busi do Grizmanna Grizmann z pierwszej do Vidala,a Vidal podeszchwą do Messiego no i gol:)
0
@LODOMIR Przecież jest na dole artykułu.
0
A Messi i Busi też muszą walczyć o skład?:)
0
@Bielik12345 oby nie
0
Nie zła kasa za tą wygraną 115 mln no no!
7
Kolejny artykuł czytam na temat treningu i kolejny bardzo intensywny co mi się bardzo podoba tylko nie wiem jak chłopaki to wytrzymają fizycznie:)
0
@masq Hahahahaha.......
17
@masa11 Nie ma czasu bo też już się pakuje hehe...
3
@kewin Bo już się pakuje hehehe...
3
Ja również dziękuję co by nie było i życzę powodzenia Valdek.
3
Ta szczególnie w Realu panie del Bosque :)
0
Dzięki Valdek powodzenia życzę.
0
Może jak media by tyle nie wypisywały na ten temat to nie było by tej gówno burzy jaka jest teraz bo zarząd czekał na odpowiedni moment żeby wszystko na spokojnie przeanalizować i podjąć słuszną decyzję bo jak by nie patrzeć pierwsza runda w naszym wykonaniu nie była najlepsza,a Valverde nie miał już pomysłu na zespół i do tego te porażki w bardzo ważnych meczach,a tu jeszcze druga runda i decydująca faza LM w której nikt z nas nie chce powtórki z ostatnich dwóch lat.
0
@luigis Niech Marca patrzy na Real jak on traktuje trenerów i swoje legendy klubowa,a o nas niech się zbytnio nie martwią co nie.
1
@grubiorz Nie można było tego lepiej ująć od Ciebie 100% szacun:)
2
@noface I tym wpisem dosłownie podsumowałeś część ludzi którzy tu wypisują te bzdury choć Barca jeszcze nie zagrała meczu pod batutą Setiena.
0
@dariooo To by były jaja i patologia:)
1
Najlepszą opcją jest zwolnienie Valverde już teraz i zatrudnienie Garcii Pimiente z Barcy B bo zna styl i jest bardziej doświatczonym trenerem od Xaviego no chyba że ci dwaj panowie razem w duecie poprowadzą Barca do końca sezonu i może jeszcze dłużej:)
0
Dobranoc tyle w temacie!
0
Jeśli chodzi o te składy to Sportu skład najlepszy choć ja bym widział zupełnie inny.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/adama-traore-wychowanek-fc-barcelony-wreszcie-zjechal-z-kretej-drogi-i-pedzi-na-szczyt/133192-n" target="_blank" rel="nofollow">https://www.meczyki.pl/newsy/adama-traore-wychowanek-fc-barcelony-wreszcie-zjechal-z-kretej-drogi-i-pedzi-na-szczyt/133192-n oblukajcie poniżej zdjęcie jaki z niego byk robi wrażenie:)
0
Ja bym ściągnął za darmo w lato Eriksena 27 lat i do tego świetny grajek.
1
Kiedyś jak graliśmy w 10 to nam to aż tak nie przeszkadzało i potrafiliśmy zdominować rywala,a teraz nawet w 11 mamy z tym problem i w tym jest problem:/
1
@dawid12304 Chodzi o to że Grizmann może też grać na 9 ale do tego cofa do obrony,a Suarez bardzo rzadko to robi,a dziś przy tej czerwonej było nam to potrzebne:/
7
Jak można przy czerwonej kartce dla De Jonga zmienić Grizmana który biega,a zostawia Suareza który oprócz machania łapami to łazi jak święta krowa czyli w tym momencie gramy w ośmiu bo De Jonga nie ma Messi nie broni i zbyt nie robi pressingu no i Suarez który macha i łazi.