Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemka za ile chcerz odstąpić jeden kod?
0
Ja wiem że to ten sam stadion ale na mecz danej drużyna zmienia się nazywa i barwy klubowe bo jak są derby Mediolanu to ktoś musi być gospodarzem,a ktoś gościem na tym stadionie:)
2
To Milan gra na San Siro.
0
Na San Siro gra Milan,a Inter na Giuseppe Meazza:)
9
Mega pomysł i świetne ukoronowaniem króla futbolu:)
0
Najgorsze to za późno zrobione zmiany bo po wejściu Semedo Dembele i Vidala gra była szybsza co przyniosło kolejne bramki.
6
Vidal musi jutro zagrać bo ma rachunki z nimi do wyjaśnienia no i potrafi im gola strzelić:)
14
Wiedziałem że wybierze tą interwencję ze strzałem Lewego bo to było na prawdę niezła parada:)
4
Za Źelińskiego chcą 100 mln:)
13
A Rakitić i Buzi nie są przeciążeni im też przydał by się odpoczynek panie trenerze:/
0
Też to zobaczyłem że brakuje tej prostopadłej piłki otwierającą wolną przestrzeni ale mam nadzieje że przyjdzie to z czasem jego gry:)
2
FC Barcelonie zagrało dziś dwóch byłych zawodników Sevilli: Ivan Rakitić i Clement Lenglet. Po zakończeniu meczu Hiszpan i Francuz udzielili mediom krótkich wypowiedzi?:)
38
No to czas panie Valverde na powołanie i danie prawdziwej szansy Malcomowi bo liczba lewo nożnych musi się zgadzać na boisku:)
0
Dobre sobie odważny trener hehe.....bo zaraz nie wytrzymam :)
5
No na pewno Valverde znajdzie gdzieś na stadionie dwa wolne miejsca dla chłopaków haha.....:)
1
Zgadzam się z Tobą w 100% i Valverde ma jakiś problem emocjonalny,a w tym najbardziej szkoda mi tego Malcoma:/
0
Z tego co pamiętam to chodziło mu o klub z Europy gdzie mógł by się spotkać w LM z Barcą.
2
W Evertonie więcej biegasz i skurcze cię łapią bo Everton to nie Barca gdzie piłke w posiadaniu Barca ma mniej wiècej 80% posiadania na mecz:)
7
To Leo będzie LM ,,Liga Mistrzów":)
1
130 milionów za obrońce hahahaha................:)
2
A tak z innej beczki Paco w BVB 3 brameczki zapakował w 35 minut:)
0
Dzięki bardzo:)
1
Tylko on jest najbogatszym Polakiem,a Ja nie stety jestem przeciętnym Kowalskim w tym kraju i ile można wykupywać tych pakietów sportowych że by sobie obejrzeć mojej ukochanej drużyny mecz:/
6
I znów szukanie meczu w necie bo Solorz to skanera i żyd:/
2
I znów nie zagra Malcom bo go nie powołał po woli mnie drażni Valverde:/
0
Jak pokazali jak z nami grać?:/
0
On tyle bramek takich strzelił że dla nich to zwykła bramka:)
0
A co powiecie o tym Rodrigo jako następca lub zmiennik dla Suareza?
2
EV nie pajacuj bo w Bilbao nie było chsjsu to stawiałeś na młodych i nie doświadczonych,a u nas jest chajs ale też są młodzi i zdolni chłopcy z La Masii którzy potrzebują nabrać doświadczenia w pierwszym składzie więc daj im minuty na które zasługują!
0
Pewnie dla tego że by Azjaci mogli sobie też obejrzeć,godzina do d..p jak na el clasico:/