0

Siemka za ile chcerz odstąpić jeden kod?

0

Ja wiem że to ten sam stadion ale na mecz danej drużyna zmienia się nazywa i barwy klubowe bo jak są derby Mediolanu to ktoś musi być gospodarzem,a ktoś gościem na tym stadionie:)

2

To Milan gra na San Siro.

0

Na San Siro gra Milan,a Inter na Giuseppe Meazza:)

9

Mega pomysł i świetne ukoronowaniem króla futbolu:)

0

Najgorsze to za późno zrobione zmiany bo po wejściu Semedo Dembele i Vidala gra była szybsza co przyniosło kolejne bramki.

6

Vidal musi jutro zagrać bo ma rachunki z nimi do wyjaśnienia no i potrafi im gola strzelić:)

14

Wiedziałem że wybierze tą interwencję ze strzałem Lewego bo to było na prawdę niezła parada:)

4

Za Źelińskiego chcą 100 mln:)

13

A Rakitić i Buzi nie są przeciążeni im też przydał by się odpoczynek panie trenerze:/

0

Też to zobaczyłem że brakuje tej prostopadłej piłki otwierającą wolną przestrzeni ale mam nadzieje że przyjdzie to z czasem jego gry:)

2

FC Barcelonie zagrało dziś dwóch byłych zawodników Sevilli: Ivan Rakitić i Clement Lenglet. Po zakończeniu meczu Hiszpan i Francuz udzielili mediom krótkich wypowiedzi?:)

38

No to czas panie Valverde na powołanie i danie prawdziwej szansy Malcomowi bo liczba lewo nożnych musi się zgadzać na boisku:)

0

Dobre sobie odważny trener hehe.....bo zaraz nie wytrzymam :)

5

No na pewno Valverde znajdzie gdzieś na stadionie dwa wolne miejsca dla chłopaków haha.....:)

1

Zgadzam się z Tobą w 100% i Valverde ma jakiś problem emocjonalny,a w tym najbardziej szkoda mi tego Malcoma:/

0

Z tego co pamiętam to chodziło mu o klub z Europy gdzie mógł by się spotkać w LM z Barcą.

2

W Evertonie więcej biegasz i skurcze cię łapią bo Everton to nie Barca gdzie piłke w posiadaniu Barca ma mniej wiècej 80% posiadania na mecz:)

7

To Leo będzie LM ,,Liga Mistrzów":)

1

130 milionów za obrońce hahahaha................:)

2

A tak z innej beczki Paco w BVB 3 brameczki zapakował w 35 minut:)

0

Dzięki bardzo:)

1

Tylko on jest najbogatszym Polakiem,a Ja nie stety jestem przeciętnym Kowalskim w tym kraju i ile można wykupywać tych pakietów sportowych że by sobie obejrzeć mojej ukochanej drużyny mecz:/

6

I znów szukanie meczu w necie bo Solorz to skanera i żyd:/

2

I znów nie zagra Malcom bo go nie powołał po woli mnie drażni Valverde:/

0

Jak pokazali jak z nami grać?:/

0

On tyle bramek takich strzelił że dla nich to zwykła bramka:)

0

A co powiecie o tym Rodrigo jako następca lub zmiennik dla Suareza?

2

EV nie pajacuj bo w Bilbao nie było chsjsu to stawiałeś na młodych i nie doświadczonych,a u nas jest chajs ale też są młodzi i zdolni chłopcy z La Masii którzy potrzebują nabrać doświadczenia w pierwszym składzie więc daj im minuty na które zasługują!

0

Pewnie dla tego że by Azjaci mogli sobie też obejrzeć,godzina do d..p jak na el clasico:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?