Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw z klubu odejść powinni Arda,Gomes,D.Suarez
Delofeu,a Rafini dał bym czas po kontuzji bo przed kontuzją prezentował się dobrze i Vidala zostawìł bym bo gdy gra to prezentuje się odpowiednio to asystuje lub strzela gole.
0
No i taki wiadomości lubię czytać:)
1
Też nie mam tego syfu i żyje i do tego mam wielu znajomych:)
0
Też mnie to najbardziej szokowało ale nie powinno to dziwić bo w końcu to nasz Leo król rekordów.
2
Co by nie mówić kocur z tego naszego Suareza:)
1
Mogliśmy go mieć jak Neymar odszedł do P$G bo Monaco go nam proponowało za 150 mln żeby nie wzmacniać lokalnego rywala ale zarząd nie brał tej opcji pod uwagę nie stety:/
4
Jestem za że Roberto do środka bo tam się prezentuje najlepiej i ma to ostatnie podsnie czego napewno Gomes.
0
Haha dobre ale się uśmiałem:)
0
I nic się nie zmieni w Hiszpani z poziomem sędziowania do puki nie będzie Var-a.
1
Miło się czyta taki wywiady w szczególności że jest ich mało bo to jest w kącu Messi:)
0
A we Francji nie było 1.5 pkt.za jednego gola?
14
No proszę jak miło:)
7
To ja poproszę tak i mecz charytatywny obu jedenastek:)
0
A Ty tak serio:/?
0
Chyba już czas powoływać chłopaków z rezerw bo ostatnio dosyć często o nich się wspomina i że by się nie zniechęcili do dalszej ciężkiej pracy bo jak to się mowi "ciężka pra a się popłaca".
1
Tomek Hajto się kłania :)
0
Tylko pamiętaj że Ronaldo jest starszy od Leo i jak Ronaldo nie będzie już grał to Messi może go dogonić,a nawet przegonić.
0
Może i tak jak ja czytałem była już Szwajcaria:)
0
Przecież jest napisana Szwajcaria,a nie Szwecja więc nie wiem o co Ci chodzi:/
0
Dzięki i racja co do urody tego gola nie złe jebniecie ma Amaiza.
0
Gdzie można obejrzeć skrót meczu Barcy B bo nie mogę nigdzie znaleźć? Z góry dzięki.
0
Wszyscy już wracają ze zgrupowania i co widać są w formie strzeleckiej i bez kontuzji co najwazniejsze więc lucze że wygramy z Atletico na Wanda Metropolitana:)
0
Teraz też wiedzieli że muszą wygrać i był presing od początku meczu,a nic to nie przyniosło w postaci bramki i w tym jest problem że nikt tam nie potrafi wykączyć akcji którą Messi im wypracuje i tego się obawiam w ostatnim meczu.
0
Jak oni nie potrafią u siebie przy własnej publiczności nawet strzelić jednego gola nie mówię już o wygranej z Peru to nie wiem co by miało się wydarzyć że by oni wygrali na wyjeździe z Ekwadorem:/trzymam kciuki ale widzę to w ciemnych kolorach dla Argentyny.
2
Tak jak mówisz nie inaczej:)
4
A Diego Costa to Hiszpan z krwi i kości co:) Wejś się ogarni,każdy ma wolność słowa,a że Pique gra w Barcelonie to fanów z Madrytu to podwójnie boli więc dla tego tak reagują na jego wypowiedzi.I teraz widzisz jak to jest jak ktoś krytykuje twoją opinie choć masz wolność słowa;)pozdrawiam
4
To są najważniejsze mecze Reprezentacyjne!
13
Jeśli będą musieli zagrać to niech zagrają i to koncertowo dla całej Kataloni ,a kibice nie śpiewają i dopingują swój zespół w tym szczególnym dla nich dniu.Visca Barca! Visca Catalonia!
0
Byłem troszkę sceptycznie nastawiony do tego transferu ale nie skreślałem odrazu Paulinio bo każdy zasługuje na szanse,a on ją wykorzystuje w najlepszy sposób i to cieszy:)VeB
0
Szacun Gigi!!!!!