Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że z tym Parejo to jakiś żart bo nie mogę tego czytać:/
0
Ale Messi nie lubi grać z Icardim więc raczej plota hehehe.....:)
1
Nie mam pytań i co dziennie to samo:/
2
Dzięki za wszystkie lata Rafa:)Powodzenia!
0
Modrić i Grizmann walczą o złotą piłke haha....ciekawe za co bo na razie Mbappe i Rakitić wnoszą najwięcej do swojej Reprezentacji choć i oni nie zasługują na złoty balon ale już id kilku lat nie czaję jakie kryteria są brane pod uwagę przy wyborze zawodnika roku:/
1
Witamy Artur na pokładzie i mamy nadzieje że uspokoisz środek pola jak robił to Xavi z Iniestą:)
1
Ta Modrić poprowadził Chorwacje do zwycięstwa tylko szkoda że dopiero po golu Periśicia brał na siebie ciężar gry zespołu,a to Rakitic byl pod grą ale co tam jak ktoś meczu nie oglądał to może w to uwierzy:)
17
Jak by nie mogli zrobić prezentacji Artura na Mini Stadionie możliwe że wypełnił by się do ostatniego miejsca:)
0
Jedyne MŚ które Hiszpania zdobyła i to dzięki El Magico jedynemu w swoim rodzaju:)
0
Zgadzam się z Tobą 100%:)
0
Dlatego nie jest mi żal Hiszpani że jadą do domu bo odpaść po walce ,a odpaść po klepsniu piłki to co innego.Żal mi jest Agrentyny bo walczyła dzielnie choć nie zachwyciła ale chociaż było widać że chcą tylko nie mieli zbyt argumentów do pokonania Francji z szybkim jak wiatr Mbappe.
10
Oby Japonia dziś dostała srogie lanie bo po tym co z nami zagrali ostatnie minuty to aż chce się zobaczyć jak zostają dziś upokorzeni przez Belgów:)
1
To niech będzie tą aferą dopingowa bo my wygraliśmy hehe:)
0
Lucas Grizmann był by tylko w cieniu Messiego bo Iniesta od przyszłego sezonu będzie grał w Kobe:) A być w cieniu Messiego to nie wstyd :)
2
To nasza wina panie Tebas że Real w kampanii 17/18 w LaLidze w ogóle nie podjoł walki i że El Clasico w rundzie rewanżowej był o przysłowiową pietruszke z góry za to przepraszamy.
5
Ciekawe jak to jest że jak Neymar przedłużył z nami kontrakt,a później uciekł do P$G po opłaceniu klauzuli to było wszystko ok ale jak Barca chcę wykupić Gruzmanna to już jest łamanie zasad tak samo było z rejestrowaniem młodych zawodników my zostaliśmy ukarani na 2 okienka, Atletico po roku na 1 okienka,a Święty Real żadnej kart za te same wykroczenie dziwna to wszystko:/
0
Wywiad i odpowiedzi na poziomie jaki prezentował podczas gry w Barcy:)100%szacun Xavi:)
0
Nie rozumiem jak Neuer może być pierwszym bramkarzem jak cały sezon stracił na leczeniu kontuzji dziwne to troche:/
0
Aż się popłakałem jak obejrzałem pożegnanie Don Andersa el Magico:)Już czekam za Twój powrót mistrzu!VeB
0
No być tak blisko sezonu bez porażki i można powiedzieć że przegraliśmy przez obrone bo wszystkie ich bramki padły z kontrataku,wielka szkoda bo już drugi raz nie będzie takiej szansy:/
10
Jak patrzeć obiektywnie to na tą chwilę Messiemu się należy złota piłka nawet jak Real nawet zdobędzie LM ale jeszcze zostajś MŚ i to pewnie zadecyduje.
0
Nie mów hop bo jeszcze finał wam został,a z taką grą to różnie bywa no chyba że sędzia znów pomoże tak jak dzisiaj :)
0
Masz ból dupy czy co?:)
0
Wiadomo Ramos że dla was LM jest ważniejsza bo LaLigi nie potraficie wygrać razem z pucharem króla:)
5
Aż nie chce się wierzyć że wszystkie gazety dziękują naszemu Magikowi miło się to czyta:)
0
Widać że Messi i Iniesta mają do siebie ogromny szacunek więc jak Leo nie było to znaczy że nie mógł,a nie że nie chciał.
0
Aż się łezka kręci w oku jak się pomyśli że to ostatnie mecze w koszulce Barcy naszego Magika:/
0
Ale ten czas leci:/R.I.P
1
Emocje będą bo to klasyk i zawsze jest ważny,a do tego gramy o lige bez porażki co jeszcze dodatkowym smaczkiem bo nikt jeszcze tego nie dokonał jak liga składa się z 38 kolejek:)
20
No to już wiadomo że to ostatni sezon Don Andresa w Barcelonie;/