0

Tylko że oni grają dalej,a my nie i w tym jest różnica że oni nic nie grają i potrafią strzelić,a my nie:/

2

Gdy by Ernesto nie bał się wystawić Mine to by te dryblasy z Romy nie miały tak łatwo w naszym polu karnym:)

0

Jak nie wiesz co to potrójna korona to mi ciebie szkoda haha......

0

Ni to będzie Chaos w Manchesterze tylko pozazdrościć :)

0

Mniejsza z tym szpalerem nie chcą niech nie robią i tak są już dosyć upokorzeni tym że przez cały sezon patrzą na nas z dołu i do tego jeszcze meczu nie przegraliśmy i jest szansa na potrujną korone po raz trzeci;)

0

Marzy mi się sezon bez porażki do tego finał LM z RM gdzie z nimi wygrywamy i co za tym idzie wygranie trypletu to by był sezon już nie do powtórzenia marzenie:)

0

Tylko po co zmieniać Atletico na Juve jak to ta sama pułka tylko liga słabsza:)

4

Do 60 minuty nie było pana Messiego dobry gościu haha.....

1

Nie ma to jak na nocce poczytać sobie poranny przegląd:)

47

Leo aż wyszedł z tarasu widokowego bo nie mógł już dłużej na to patrzeć,upakarzający wynik:/

14

Ronaldo jest bezczelny najpierw kopie w ziemie jak by szukał ziemniaków ,a późnej się awanturuje i damaga się karnego.

5

Jestem Patriotą i zawsze kibicuje naszym z całego serca,ale tobie Leo i Argentynie życze że byście wznieśli puchar MŚ.

0

Szachtar Donieck

4

A wyobrażasz sobie że Real jakimś fartem wygrywa z nami finał i trzeci raz z rzędu zdobywa LM i to jeszcze z nami bo w jednym meczu może się wszystko zdarzyć: lepiej grać z nimi dwumecz:)

1

Koncertowo Dembele:)

0

Nie zła bajeczka Dembele:)Zaczyna pokazywać na co go stać,a to pewnie nie wszystko:)VeB

4

Real,City,Sevilla, Roma,Juventus,Liverpool,Bayern i mam nadzieję że Barca.Gratulacje dla Sevilli:)

0

Przy tym filmiku nie źle się uśmiałem haha .....

0

Bardziej Macieja Rybusa:)

0

Nie wiem jaki sens jest jak by Iniesta zmienił Barce na City bo pewnie odgrywał by role zmiennika albo chociaż rotacyje rola tak jak u nas,a po drugie Pep mówił że nie będzie wyciągał zawodników z Barcy.

0

Grizmann jak przyjdziesz na Cam Nou w przyszłym sezonie to sobie strzelisz nie jedną bramke i wygrasz nie jeden mecz,a teraz niech zostanie tak jak jest ok:)

1

Szczery facet z tego Luisa,a to się ceni ale i tak mam nadzieję że twoja zła passa na Cam Nou zostanie podtrzymana:)VeB

4

Odważny z niego chłopak ciekawe jak ja bym się zachował w takiej sytuacji szacun!

1

Henry ma 100% racje bo do puki Messi będzie grał to Neymar musi się z tym pogodzić.

1

Na calna plus sport będzie łączona transmisja meczu Barcy Chelsea i Bayern Besyktas a na canale plus sama Barca

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Dziękuję Szefuncio za te lata i serducho które tu zostawiłeś.VeB

1

Zamiast Gomeza sprzedać to Rafinhi się pozbywają byle by nie było jak bratem :/

0

Dzięki Ronii za te lata które zostaną na zawsze w mojej głowie i sercu.VeB VeR!

1

No Dżepetto z Pinokia też chłopca nie zrobił bo jak ktoś drewniany się urodził to taki zostaje aż do śmierci:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?