Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko że oni grają dalej,a my nie i w tym jest różnica że oni nic nie grają i potrafią strzelić,a my nie:/
2
Gdy by Ernesto nie bał się wystawić Mine to by te dryblasy z Romy nie miały tak łatwo w naszym polu karnym:)
0
Jak nie wiesz co to potrójna korona to mi ciebie szkoda haha......
0
Ni to będzie Chaos w Manchesterze tylko pozazdrościć :)
0
Mniejsza z tym szpalerem nie chcą niech nie robią i tak są już dosyć upokorzeni tym że przez cały sezon patrzą na nas z dołu i do tego jeszcze meczu nie przegraliśmy i jest szansa na potrujną korone po raz trzeci;)
0
Marzy mi się sezon bez porażki do tego finał LM z RM gdzie z nimi wygrywamy i co za tym idzie wygranie trypletu to by był sezon już nie do powtórzenia marzenie:)
0
Tylko po co zmieniać Atletico na Juve jak to ta sama pułka tylko liga słabsza:)
4
Do 60 minuty nie było pana Messiego dobry gościu haha.....
1
Nie ma to jak na nocce poczytać sobie poranny przegląd:)
47
Leo aż wyszedł z tarasu widokowego bo nie mógł już dłużej na to patrzeć,upakarzający wynik:/
14
Ronaldo jest bezczelny najpierw kopie w ziemie jak by szukał ziemniaków ,a późnej się awanturuje i damaga się karnego.
5
Jestem Patriotą i zawsze kibicuje naszym z całego serca,ale tobie Leo i Argentynie życze że byście wznieśli puchar MŚ.
0
Szachtar Donieck
4
A wyobrażasz sobie że Real jakimś fartem wygrywa z nami finał i trzeci raz z rzędu zdobywa LM i to jeszcze z nami bo w jednym meczu może się wszystko zdarzyć: lepiej grać z nimi dwumecz:)
1
Koncertowo Dembele:)
0
Nie zła bajeczka Dembele:)Zaczyna pokazywać na co go stać,a to pewnie nie wszystko:)VeB
4
Real,City,Sevilla, Roma,Juventus,Liverpool,Bayern i mam nadzieję że Barca.Gratulacje dla Sevilli:)
0
Przy tym filmiku nie źle się uśmiałem haha .....
0
Bardziej Macieja Rybusa:)
0
Nie wiem jaki sens jest jak by Iniesta zmienił Barce na City bo pewnie odgrywał by role zmiennika albo chociaż rotacyje rola tak jak u nas,a po drugie Pep mówił że nie będzie wyciągał zawodników z Barcy.
0
Grizmann jak przyjdziesz na Cam Nou w przyszłym sezonie to sobie strzelisz nie jedną bramke i wygrasz nie jeden mecz,a teraz niech zostanie tak jak jest ok:)
1
Szczery facet z tego Luisa,a to się ceni ale i tak mam nadzieję że twoja zła passa na Cam Nou zostanie podtrzymana:)VeB
4
Odważny z niego chłopak ciekawe jak ja bym się zachował w takiej sytuacji szacun!
1
Henry ma 100% racje bo do puki Messi będzie grał to Neymar musi się z tym pogodzić.
1
Na calna plus sport będzie łączona transmisja meczu Barcy Chelsea i Bayern Besyktas a na canale plus sama Barca
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Dziękuję Szefuncio za te lata i serducho które tu zostawiłeś.VeB
1
Zamiast Gomeza sprzedać to Rafinhi się pozbywają byle by nie było jak bratem :/
0
Dzięki Ronii za te lata które zostaną na zawsze w mojej głowie i sercu.VeB VeR!
1
No Dżepetto z Pinokia też chłopca nie zrobił bo jak ktoś drewniany się urodził to taki zostaje aż do śmierci:)