Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś mnie to nie dziwi:/zawsze jesteśmy inną miarą mierzeni!
0
Chyba już nie pamięta jak z Bayernem sędzia nie widział lub nie chciał widzieć tych goli że spalonych Krystyny i tylko ciągle wraca do meczu Z PSG:)Żenada pani Ramon! A czerwona ewidentne chodżby za sam zamiar wejścia w taki sposób:/
8
Ten to ma dopiero teksty haha:)
3
Król Leo!Dzisiaj rząsził,dzielił no i załatwił nam bardzo ważne 3 punkty.VeB
4
Piękna mozaika i oby piękny doping był bo to jest najważniejsze oprócz wspaniałej gry naszych zawodników VeB!!!
0
Ja tam wierzę w dokonania remontach szczególnie że wczoraj mieliśmy okazję tylko zbyt dużego pecha:/VeB
0
Kiepskie i tyle w temacie:/
0
Widzę że nie tylko Ja pracuje w nocy z soboty na niedzielę:)A tak po za tym to kto by cię chciał Zizu na trenera Barcy:/
7
Ja tu na posiłku w pracy odpalam stronę, a tu taka miła niespodzianka o 2 w nocy:)
2
Kim jest Pique? Facetem z wielkim kochones którego nie zdołał by nikt unieść w w białej części Hiszpani:)
0
Ooo jak miło Ja tu kończę nockę,a tu poranny przegląd prasy i dalej transferowa saga trwa:)
0
I teraz się zacznie saga że Neymar chce grać w Premier League u Mu lub Pepa:)
1
Widzę że większość chciała by na Lisy trafić choć mi się marzy mecz z Dortmundem:)
1
Taka prawda że oni sami się wyeliminowali tak kiepską i bojaźliwa grą bo gdy by zagrali choć w 50% tak jak w pierwszym meczu to nie było by gadania o błedach sędziego i o wypatrzeniu meczu,jeśli nie będzie wideorejestratorów to błędy zawsze będą bo sędzia ma kilka sekund na podjęcie dobrej lub złej decyzji raz na naszą korzyść,a raz nie:/
2
Nie lubie go ale trzeba mu oddać że znaleść się potrafi pod bramką i do tego jest strasznie skuteczny:/
0
Widzisz poprawiłeś moje błędy ale też zrozumiałeś co mam do przekazania i o co mi chodzi:)A jak byś chciał wiedzieć to jak Barca gra to tak jak Ja bym grał bo żyje każdym meczem bo kocham ten klub:)Pozdro...
4
Aja bym chciał zagrać wkącu z Dortmundem:)ciekawy meczyk by był:)
2
Dzięki za info:)
3
A co odwaliła żona Di Marii bo nie widziałem?:/
0
Temu panu już podziękujemy za te wypociny,widocznie zbyt dużo pije po pogromie i wielkim wstydzie jaki Paryż doznał na Camp Nou :)
0
Miałem tak samo wczoraj że nie mogłem zasnąć,a jak dziś oglądam powtórki tego gola Roberto to aż łezka się kręci w oku;)
1
Miałem to samo w robocie jak gadałem z fanbojami z Realu,a dzisiaj nawet slowa o meczu nie powiedzieli,a nie sorki powiedzieli że karny na Suarezie z kapelusza ale co mieli powiedzieć jak mnie samego ten mecz zatkał:)
0
Nie mam słów i pytań na to się dziś wydarzyło:)VeB
1
Jestem pewien że wygramy ale nie awsnsujemy niestety,bo PSG naprwno coś strzeli mając tak dobrych piłkarzy w ofensywie:/szkoda że my nie potrafiliśmy strzelić w pierwsxym meczu 1 lub 2 brameczek:/szkoda
1
Niestety wielcy piłkarze i trenerzy odchodzą od nas ale klub zawsze będzie istniał i tworzył piękną historie,a reszt zostanie w naszych głowach i sercach na zawsze.VeB
5
Ale Inesta lepszy bez formy niż Gomes z formą bo Iniesta ma chociaż spokój i technike, a Gomes jest drewniany i z piłką przy nodze spanikowany:)
28
Isco Veratti lub Thiago tyle w temacie.
0
My oddamy Realowi Andre Gomesa,a oni oddadzą nam Isco i pasuje.
2
Jak wygrywaliśmy tryplet to LE najlepszy itp i itd a jak dostaliśmy nie złą lekcje od PSG to od razu najlepiej sprzedać połowę drużyny i wyrzucić trenera tylko co to da jak problem leży w mentalności drużyny i po prostu trzeba dostać czasem dobrą lekcje tak jak zrobił to kiedyś Bayern a teraz PSG żeby wiedzieli że na stojąco meczu się nie wygra bo to nie LL i przeciętna drużyna tylko top 10.I przestańcie gadać że LE nie nadaje się dla Barcy bo trypletu nie dostaje się za darmo.
0
Co roku kibli nie remątują więc pewnie czss na szatnie:)