0

Jakoś mnie to nie dziwi:/zawsze jesteśmy inną miarą mierzeni!

0

Chyba już nie pamięta jak z Bayernem sędzia nie widział lub nie chciał widzieć tych goli że spalonych Krystyny i tylko ciągle wraca do meczu Z PSG:)Żenada pani Ramon! A czerwona ewidentne chodżby za sam zamiar wejścia w taki sposób:/

8

Ten to ma dopiero teksty haha:)

3

Król Leo!Dzisiaj rząsził,dzielił no i załatwił nam bardzo ważne 3 punkty.VeB

4

Piękna mozaika i oby piękny doping był bo to jest najważniejsze oprócz wspaniałej gry naszych zawodników VeB!!!

0

Ja tam wierzę w dokonania remontach szczególnie że wczoraj mieliśmy okazję tylko zbyt dużego pecha:/VeB

0

Kiepskie i tyle w temacie:/

0

Widzę że nie tylko Ja pracuje w nocy z soboty na niedzielę:)A tak po za tym to kto by cię chciał Zizu na trenera Barcy:/

7

Ja tu na posiłku w pracy odpalam stronę, a tu taka miła niespodzianka o 2 w nocy:)

2

Kim jest Pique? Facetem z wielkim kochones którego nie zdołał by nikt unieść w w białej części Hiszpani:)

0

Ooo jak miło Ja tu kończę nockę,a tu poranny przegląd prasy i dalej transferowa saga trwa:)

0

I teraz się zacznie saga że Neymar chce grać w Premier League u Mu lub Pepa:)

1

Widzę że większość chciała by na Lisy trafić choć mi się marzy mecz z Dortmundem:)

1

Taka prawda że oni sami się wyeliminowali tak kiepską i bojaźliwa grą bo gdy by zagrali choć w 50% tak jak w pierwszym meczu to nie było by gadania o błedach sędziego i o wypatrzeniu meczu,jeśli nie będzie wideorejestratorów to błędy zawsze będą bo sędzia ma kilka sekund na podjęcie dobrej lub złej decyzji raz na naszą korzyść,a raz nie:/

2

Nie lubie go ale trzeba mu oddać że znaleść się potrafi pod bramką i do tego jest strasznie skuteczny:/

0

Widzisz poprawiłeś moje błędy ale też zrozumiałeś co mam do przekazania i o co mi chodzi:)A jak byś chciał wiedzieć to jak Barca gra to tak jak Ja bym grał bo żyje każdym meczem bo kocham ten klub:)Pozdro...

4

Aja bym chciał zagrać wkącu z Dortmundem:)ciekawy meczyk by był:)

2

Dzięki za info:)

3

A co odwaliła żona Di Marii bo nie widziałem?:/

0

Temu panu już podziękujemy za te wypociny,widocznie zbyt dużo pije po pogromie i wielkim wstydzie jaki Paryż doznał na Camp Nou :)

0

Miałem tak samo wczoraj że nie mogłem zasnąć,a jak dziś oglądam powtórki tego gola Roberto to aż łezka się kręci w oku;)

1

Miałem to samo w robocie jak gadałem z fanbojami z Realu,a dzisiaj nawet slowa o meczu nie powiedzieli,a nie sorki powiedzieli że karny na Suarezie z kapelusza ale co mieli powiedzieć jak mnie samego ten mecz zatkał:)

0

Nie mam słów i pytań na to się dziś wydarzyło:)VeB

1

Jestem pewien że wygramy ale nie awsnsujemy niestety,bo PSG naprwno coś strzeli mając tak dobrych piłkarzy w ofensywie:/szkoda że my nie potrafiliśmy strzelić w pierwsxym meczu 1 lub 2 brameczek:/szkoda

1

Niestety wielcy piłkarze i trenerzy odchodzą od nas ale klub zawsze będzie istniał i tworzył piękną historie,a reszt zostanie w naszych głowach i sercach na zawsze.VeB

5

Ale Inesta lepszy bez formy niż Gomes z formą bo Iniesta ma chociaż spokój i technike, a Gomes jest drewniany i z piłką przy nodze spanikowany:)

28

Isco Veratti lub Thiago tyle w temacie.

0

My oddamy Realowi Andre Gomesa,a oni oddadzą nam Isco i pasuje.

2

Jak wygrywaliśmy tryplet to LE najlepszy itp i itd a jak dostaliśmy nie złą lekcje od PSG to od razu najlepiej sprzedać połowę drużyny i wyrzucić trenera tylko co to da jak problem leży w mentalności drużyny i po prostu trzeba dostać czasem dobrą lekcje tak jak zrobił to kiedyś Bayern a teraz PSG żeby wiedzieli że na stojąco meczu się nie wygra bo to nie LL i przeciętna drużyna tylko top 10.I przestańcie gadać że LE nie nadaje się dla Barcy bo trypletu nie dostaje się za darmo.

0

Co roku kibli nie remątują więc pewnie czss na szatnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?