0

Nie wszyscy muszą być magikami jak Iniesta by wnosić do zespołu dużo dobrego,i Ja uważam że nie docenia się jego wkładu w sukcesy drużyny,a i zjego techniką nie jest najgorzej bo by napewno do nas nie trafił jak by miał dwie lewe.Spojrz jak fudbol stał się ostatnich czasów bardzo defensywny więc pracuś też jest potrzebny w zespole taka jest moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać bo przecież każdy ma swoje zdanie pozdrawiam.

0

Pamiętam jak Rakitić przyszedł do nas i na początku sie nie sprawdzał choć grał i niektórzy z was go skreślili i najchętniej sprzedali,a tersz nie wyobrażają sobie składu bez Iwana charującego na całym boisku dla drużyny,to co mozna powiedzieć o Ardzie lub Vidalu którzy nie mogli grać przez 6 miechów i jak już przyszedł na nich czas to wszyscy pokładali w nich nadzieję że ich to na oewno trochę zestresowało no i nie poszło tak jak oni chcieli i oczywiście my wszyscy ale dał bym im szanse zrehabilitowania się i pokazania na co ich stać,a nie odrazu sprzedawać.

0

O 3 na koszulce może zapomnieć choć to jego ulybiona cyfra:)

1

Jak to mówią lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać i z Leo to się sprawdza w 100% więc mu można to wybaczyć:-)

0

W Argentynie przydał by się taki Simaone który by tam zrobił porządek nie biegasz nie grasz proste:-)

1

Eto'omiał konflikt z Ronin w Barcelonie i dla tego Eto'o pewnie nie zaprosił R10.

1

Dlaczego zwolnić Martino przecierz dobrze prowadzi Argentyne doprowadził ich do dwuch finałów a to nie jest łatwe,a nie jego winna że nie potrafią strzelać karnych.

18

Dobrze gadasz mistrzu.

0

Cholernie szybki i zwrotny jest oby u nas pokazał ten potencjał.

0

Messi ma 5 złotych piłek,a nie 4:-)

0

I Ronaldo znów za dobrze ułożone włosy i za opaleniznę nie naganną wybrany do jedenastki kolejki,a przecież to nie top model tylko euro:-)

0

Tak go wygwizdują na prawie każdym stadionie a wczoraj bohater Hiszpani,załóż ci co kibice.

0

Jak Neymar chce iść do Paryża za lepszą kasę i tylko walczyć o puchary krajowe to nie idzie za 200mln euro,a za tą kasę kupić Pogbe i Dybale i wszystko gra i nawet nie odczujemy braku Neya.

0

Wstałem o 4tej i nie żałuję bo obejrzałem świetny mecz szkoda że Messi nie zagrał ale ważne że wygrali i to w dobrym stylu.

1

Oby Pogba nie trafił do Realu bo będziemy mieli nie zły ból dupy jak oni mieli i mają jak Neynar trafił do nas bo Pogba jest fantastycznym piłkarzem i do tego w bardzo mlodym wieku.

0

Odchodzi Neymara brat jak to zawsze mówili na siebie i mam nadziej że nigdzie nogi z tęsknoty nie poniosą Neya.Dzięki Dani i wszystkiego dobrego.

0

Wszyscy co odchodzą z Realu mają klauzule Anty-Barca bo biali się boją że podkupomy ich byłych graczy,ale jak miało by tak być że Isco do Juve,a Pogba do nas to biorę w ciemno to rozwiązanie:-)

0

Dybala nie powołany to jakiś chyba żart ze strony Martino.

1

Isco by pasował do nas jak mało kto i zawsze chciałem żeby u nas zagrał i mam nadzieje jeszcze że kiedyś zagra bo technikę i przegląd pola to on ma jak Xavi.

33

Suarez jeż prze kozak ale Messi jest kompletnym piłkarzem w każdym aspekcie gry i może tak grać jeszcze kilka dobrych lat:')

0

Tym bardziej mnie dziwi bo Roberto może grać na kilku pozycjach i to z powidzeniem bo już to udowadniał,lepiej takiego Fabregasa który napewno więcej biega i walczy w środku niż Roberto dobre mi żarty z tym powołaniem.

0

To Bartra na liście choć ogony gra albo wcale,a Robertro nie powołany to jakaś kpina ale w sumie jak ma się tylu dobrych grajków to ciężko później wybrać kogoś do kadry ale lepiej mieć taki problem z wyborem niż nie mieć wyboru:-)

0

Dublet i można będzie powiedzieć sezon bardzo udany:-)VeB

2

Ney też da z siebie wszystko bo się wam należy gruba imprezka:-)DZIĘKUJEMY WAM

10

Aż się dziwię że ZZ nie został najlepszym trenerem normalnie na siłę nagradzają ten Real byle tylko lepiej się poczuli,siedzę i się sam do siebie śmieje.

0

Wiecie może gdzie można kupić tą koszulkę lub zamówić sobie przez neta bo ostatnia co kupiłem to była z Unicefem i później Qatar był sponsorem i powiedziałem sobie że dopóki oni będą naszym sponsorem to nie kupie naszej koszulki,a teraz jest najlepsza okazja by kupić bo kto wie czy zaraz znów nie będą na koszulkach.

0

Pionowe pasy i prostota teraz jeszcze jakiś normalny sponsor na koszulce tylko nie Qatar Airways i będzie gitara bo pomysł ciekawy.

0

No i nic im nie dało to gadanie jedynie tylko naszych to zmobilizowało do manity,jeszcze Grenada i świętujemy Mistrza:-)VeB

0

Mam nadzieje że nasi piłkarze też czytają te wszystkie artykuły i komentarze i jeszcze bardziej będą nastawieni i naładowani na ten mecz bo nie wiem czy jest ktoś w tej lidze oprócz naszych kibiców co chcą że byśmy wygrali tą ligę,a z tydzień Granero i spółka to samo będą gadać że zrobi wszystko by pomóc Realowi.

2

I takiej deklaracji nam brakowało Mats i trzymamy za słowo:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?