Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie jak to zaczyna wyglądać że nasi ulubieńcy wiedzą powoli że mają znów szanse sięgnąć po potrójną koronę i wrzucają kolejny bieg,a sami dobrze wiemy że jak już się na dobre rozpędzą to zatrzymać ich nie sposób i oby tak było.
0
Gdyby to Messi i Ney mieli dziś już po bramce a Suarez jeszcze nie to by pewnie ona karnego wykonywał bo między nimi jest taka przyjaźń i chemia na boisku że tam nie ma kto więcej...mam nadzieję że będzie tak przez wiele lat.
0
Żeby tak każdy mówił prawdę jak ten Pan to by było miło:-)
0
9 z krwi i kości jakiej nam było trzeba:-)
12
Lubię Zizu ale zaczynać gadać jakieś głupoty żeby pewnie Ronaldo czuł się dobrze i nie robił fochów bo jak ktoś może być najlepszy na świecie jak jeszcze przed chwilą Messi zgarnął swoją 5 złota piłkę i nie został wybrany sam przez siebie na najlepszego piłkarza globu tylko przez trenerów,dziennikarzy i piłkarzy z całego świata więc nie wiem po co takie głupie gadanie że Ronaldo jest najlepszy jak każdy wie nawet w Madrycie że Leo jest Bogiem futbolu.VeB
1
Nie się pukną w tą głowę bo Neymar już powiedział że nigdzie się nie wybiera:-)
0
Oprócz taketu to ma jeszcze charakter wojownika z wielkim sercem do futbolu.Król LEO ME5S!!!
1
No rozwaliłeś mnie tym tekstem haha 100% szacun:-)
0
Jak tak zmienia kluby to pewnie za kilka lat zawita jeszcze do nas:-)
0
Nie tylko Ty ja też przez chwilkę szukałem Realu a tu Pikuś i ich już nie ma:-)
31
Oby Messi strzelił hat-trick w swoim 500 oficjalnym meczu dla Barcy i tym samym pobił rekordy strzelonych goli ustalony przed rokiem przez BBC:-)
0
Prawdziwy dżentelmen z tego Pana szacun:-)
3
I to odróżnia Leo od Krystyny że nasz Leoś szczela wielkim zespołą i w ważnych meczach,a Krystyna strzela ogórka i w mało ważnych meczach.
0
Nie wiem czy to dobry pomysł żeby go sprzedawać może go wypożyczyć bo nie wiadomo co z niego będzie bo jeszcze nie widziałem go w regularnej grze w pierwszym składzie.
0
Oby tak dalej się rozwijał a będzie z niego pożytek bo talent to on ma i to nie mały.Ciężka praca zawsze się opłaca.Powodzenia Alan
4
Ja to bym widział u nas Isco a jak nie on to Verratti.
2
Dlaczego Rudy a nie Verma
0
To on by sprzedał Neymara to chyba ma gościu nie pokoleji pod kopułą dobrze że nie wygrał tych wyborów.
0
Jeśli Messi sie wykuruje to i tak nie zagra od poczatku spotkania i ze by nie bylo tak ze wejdzie w drugiej połowie i któryś z tych bialych brutali bedzie polował na kolano Messiego by wyłączać go z gry znow na kilka miesięcy bo po nich wszystko mozna sie spodziewać.Obym się mylił co do tego.VeB
2
Szkoda że dopiero za 10 lat ,a nie w przyszły sezon bo naprawde są fantastyczne jak nasi piłkarze wyglądali by w nich jak super bohaterowie co by do nich pasowało haha:)
0
Nie wiem czemu nie stawia na Bartre tylko na Mathiue przecież nasz rudy ostatnio w kiepsciutkiej formie co kazdy widzi,a Marc jak gra to nie zawodzi i mógł by dostawać wiecej okazji do gry bo zaraz bedzie problem jak bedzie chcial odejsc by szukać minut w innym klubie,my zamiast odmladzać skład to w drugą stronę i za parę lat pół składu trzeba będzie wymienić bo młodzi odejdą w szukaniu minut a starszy nie będą się nadawać i trzeba będzie bezsensu wydawać siano na piłkarzy młodego pokolenia ale to jest tylko moja opinia na ten temat.
1
Ja problem mają to do Leo i już nie pamiętają jak go krytykowali ze ciagnoł sam ten wozek na MŚ.Jego winna że Higuain spiepszyl karnego i przegrali,a teraz ze musi się wykurować bo mają problem ze nie awansują.Jak znamy Messiego to będzie chciał pomóc im bo jest oddany swojej Reprezentacji i pokazać wszystkim co go krytykują ze jest zbawieniem dla tej drużyny i niech się następnym razem dwa razy za stanowią jak coś powiedzą lub napiszą.
0
A Ty się tu bawisz w nauczyciela od gramatyki i poprawiasz wszystkie błędy.Śmieszny jesteś.
0
Marzy mi się ze byście wrucili do nas w takim zamiarze I objęli kiedyś stery ukochanej Barcy i osiągnęli wszystko to co osiagneliscie jako pilkarze.VeB
6
155 mln za 5 sezonów, a teraz 70 mln za sezon to jest ogromna różnica, nie jestem za tym szejkusami ale siano za reklamę na koszulce jest konkretne szczególnie ze nasi zawodnicy zarabiają z roku na rok coraz to więcej:)
2
Od dłuższego czasu zastanawiam się ze na tyle klubów w Europie tylko Barca złamała jakieś przepisy i źle zakontraktowala młodych zawodników.FIFA sama jest skorumpowana i zamieszania w afery A czepiają się klubu który chcę pomóc młodym chłopaka w rozwoju piłkarskim, rozumiem jak by rodzice tych dzieciaków mieli jakieś pretensje lub oskarżenia w kierunku klubu ale czegoś takiego nie było a jeszcze stają w jej obronie.Mamy dwóch piłkarzy których czeka absencja do stycznia bo komuś na tym bardzo zależy ze by Barca przestała rozdawać karty w Europie i na własnym podwórku bo za długo rzadziny w piłkarskim świecie. Mam tylko nadzieję ze przezwyciezymy te wszystkie kontuzje i afery wokół klubu I zakazy i po nowym roku pokażemy wszystkim kto znów jest najlepszy bo jesteśmy więcej niż klub. VeB
6
Tego dupka powinni zawiesić po prostu boiskowy brutal i co z tego ze przeprosił jak jednemu nogę złamał a drugiemu więzadła zerwał i obydwum sezon zakończył, a on może będzie sobie grał i polowal dalej!
0
Chyba zapodam sobie te koszulke bo są zajefajne i najlepsze z tegorocznych kompletów.
3
Szkoda ze tylko potrafi stać w polu karnym i dobijac kolegów wypracowane akcje no i karny jego konik:)nie grzmot tylko lis
0
Najpierw niech zrobią oni porządek w tej swojej lapowkarskier siedzibie, a potem niech patrza na reszte bo uczepili sie nas jsk by nie bylo innych klubow ktore lamia wszelkie zasady.