0

Wiecie jak to zaczyna wyglądać że nasi ulubieńcy wiedzą powoli że mają znów szanse sięgnąć po potrójną koronę i wrzucają kolejny bieg,a sami dobrze wiemy że jak już się na dobre rozpędzą to zatrzymać ich nie sposób i oby tak było.

0

Gdyby to Messi i Ney mieli dziś już po bramce a Suarez jeszcze nie to by pewnie ona karnego wykonywał bo między nimi jest taka przyjaźń i chemia na boisku że tam nie ma kto więcej...mam nadzieję że będzie tak przez wiele lat.

0

Żeby tak każdy mówił prawdę jak ten Pan to by było miło:-)

0

9 z krwi i kości jakiej nam było trzeba:-)

12

Lubię Zizu ale zaczynać gadać jakieś głupoty żeby pewnie Ronaldo czuł się dobrze i nie robił fochów bo jak ktoś może być najlepszy na świecie jak jeszcze przed chwilą Messi zgarnął swoją 5 złota piłkę i nie został wybrany sam przez siebie na najlepszego piłkarza globu tylko przez trenerów,dziennikarzy i piłkarzy z całego świata więc nie wiem po co takie głupie gadanie że Ronaldo jest najlepszy jak każdy wie nawet w Madrycie że Leo jest Bogiem futbolu.VeB

1

Nie się pukną w tą głowę bo Neymar już powiedział że nigdzie się nie wybiera:-)

0

Oprócz taketu to ma jeszcze charakter wojownika z wielkim sercem do futbolu.Król LEO ME5S!!!

1

No rozwaliłeś mnie tym tekstem haha 100% szacun:-)

0

Jak tak zmienia kluby to pewnie za kilka lat zawita jeszcze do nas:-)

0

Nie tylko Ty ja też przez chwilkę szukałem Realu a tu Pikuś i ich już nie ma:-)

31

Oby Messi strzelił hat-trick w swoim 500 oficjalnym meczu dla Barcy i tym samym pobił rekordy strzelonych goli ustalony przed rokiem przez BBC:-)

0

Prawdziwy dżentelmen z tego Pana szacun:-)

3

I to odróżnia Leo od Krystyny że nasz Leoś szczela wielkim zespołą i w ważnych meczach,a Krystyna strzela ogórka i w mało ważnych meczach.

0

Nie wiem czy to dobry pomysł żeby go sprzedawać może go wypożyczyć bo nie wiadomo co z niego będzie bo jeszcze nie widziałem go w regularnej grze w pierwszym składzie.

0

Oby tak dalej się rozwijał a będzie z niego pożytek bo talent to on ma i to nie mały.Ciężka praca zawsze się opłaca.Powodzenia Alan

4

Ja to bym widział u nas Isco a jak nie on to Verratti.

2

Dlaczego Rudy a nie Verma

0

To on by sprzedał Neymara to chyba ma gościu nie pokoleji pod kopułą dobrze że nie wygrał tych wyborów.

0

Jeśli Messi sie wykuruje to i tak nie zagra od poczatku spotkania i ze by nie bylo tak ze wejdzie w drugiej połowie i któryś z tych bialych brutali bedzie polował na kolano Messiego by wyłączać go z gry znow na kilka miesięcy bo po nich wszystko mozna sie spodziewać.Obym się mylił co do tego.VeB

2

Szkoda że dopiero za 10 lat ,a nie w przyszły sezon bo naprawde są fantastyczne jak nasi piłkarze wyglądali by w nich jak super bohaterowie co by do nich pasowało haha:)

0

Nie wiem czemu nie stawia na Bartre tylko na Mathiue przecież nasz rudy ostatnio w kiepsciutkiej formie co kazdy widzi,a Marc jak gra to nie zawodzi i mógł by dostawać wiecej okazji do gry bo zaraz bedzie problem jak bedzie chcial odejsc by szukać minut w innym klubie,my zamiast odmladzać skład to w drugą stronę i za parę lat pół składu trzeba będzie wymienić bo młodzi odejdą w szukaniu minut a starszy nie będą się nadawać i trzeba będzie bezsensu wydawać siano na piłkarzy młodego pokolenia ale to jest tylko moja opinia na ten temat.

1

Ja problem mają to do Leo i już nie pamiętają jak go krytykowali ze ciagnoł sam ten wozek na MŚ.Jego winna że Higuain spiepszyl karnego i przegrali,a teraz ze musi się wykurować bo mają problem ze nie awansują.Jak znamy Messiego to będzie chciał pomóc im bo jest oddany swojej Reprezentacji i pokazać wszystkim co go krytykują ze jest zbawieniem dla tej drużyny i niech się następnym razem dwa razy za stanowią jak coś powiedzą lub napiszą.

0

A Ty się tu bawisz w nauczyciela od gramatyki i poprawiasz wszystkie błędy.Śmieszny jesteś.

0

Marzy mi się ze byście wrucili do nas w takim zamiarze I objęli kiedyś stery ukochanej Barcy i osiągnęli wszystko to co osiagneliscie jako pilkarze.VeB

6

155 mln za 5 sezonów, a teraz 70 mln za sezon to jest ogromna różnica, nie jestem za tym szejkusami ale siano za reklamę na koszulce jest konkretne szczególnie ze nasi zawodnicy zarabiają z roku na rok coraz to więcej:)

2

Od dłuższego czasu zastanawiam się ze na tyle klubów w Europie tylko Barca złamała jakieś przepisy i źle zakontraktowala młodych zawodników.FIFA sama jest skorumpowana i zamieszania w afery A czepiają się klubu który chcę pomóc młodym chłopaka w rozwoju piłkarskim, rozumiem jak by rodzice tych dzieciaków mieli jakieś pretensje lub oskarżenia w kierunku klubu ale czegoś takiego nie było a jeszcze stają w jej obronie.Mamy dwóch piłkarzy których czeka absencja do stycznia bo komuś na tym bardzo zależy ze by Barca przestała rozdawać karty w Europie i na własnym podwórku bo za długo rzadziny w piłkarskim świecie. Mam tylko nadzieję ze przezwyciezymy te wszystkie kontuzje i afery wokół klubu I zakazy i po nowym roku pokażemy wszystkim kto znów jest najlepszy bo jesteśmy więcej niż klub. VeB

6

Tego dupka powinni zawiesić po prostu boiskowy brutal i co z tego ze przeprosił jak jednemu nogę złamał a drugiemu więzadła zerwał i obydwum sezon zakończył, a on może będzie sobie grał i polowal dalej!

0

Chyba zapodam sobie te koszulke bo są zajefajne i najlepsze z tegorocznych kompletów.

3

Szkoda ze tylko potrafi stać w polu karnym i dobijac kolegów wypracowane akcje no i karny jego konik:)nie grzmot tylko lis

0

Najpierw niech zrobią oni porządek w tej swojej lapowkarskier siedzibie, a potem niech patrza na reszte bo uczepili sie nas jsk by nie bylo innych klubow ktore lamia wszelkie zasady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?