Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Udane zawody Sergio oby tak dalej, a co najważniejsze są 3 punkty! VeB
0
No to teraz z górki jak już pierwszy nie strzelony
2
O to mi chodziło ale źle trochę to sformułowane dzięki za poprawke:)
0
Powodzenia Pedrito i wiele zwycięstw i pucharów tylko byle nie znam:)
0
Sandro potrzebuje więcej czasu na boisku z chłopakami o stawkę ale i tak prezentuje sie nie zle jest waleczny i silny fizycznie na tą chwilę Munir przy nim wypada słabiutko.
0
Braida jeśli zosta w klubie i jeszcze jego pozycja się umocnila to od stycznia napewno będzie napietal ze by ściągnąć Pogbe.
13
Pamietam tego gola jak dzis. Płakałem ze szczęścia ja małe dziecko.
0
Zakochałem się w nich, czemu nie sa drugim kompletem. Pewnie rzadko beda w nich wystepowsc:(
0
Najładniejsza okładka :)
0
Niech zostanie przecież nie możemy każdego wychowanka na wypożyczenie dawać lub sprzedawać.
2
Rewelacja ten artykuł I zgadzam się w 100% z tym panem
4
Jeśli Bale bedzie numerem jeden w druzynie to CR7 za rok odejdzie bo nie przelknie tego ze już nie grają na niego i nie strzela tylu bramek, ciekawe czy karne też mu zabiorą.
2
Barcelona chciała pożegnać Valdesa ale ze złapał kontuzję pod koniec sezonu to on stwierdził ze nie chcę hucznego pożegnania, i to samo było z naszym wojownikiem Puyolem.
0
Nigdy nie robiłem sobie przerwy od kibicowania Barcelonie nawet jak dominował Real bo zawsze jestem z nimi na dobre i na źle.
0
Sam się utozsamiasz chyba z Moto klubem, a lat mam tyle co Ty, no chyba ze masz 10. A Barcelonie kibicuje od 7 roku życia więc zachowaj dla siebie te bezcenne komentarze ok. Pozdrawiam
0
Nie cieszy i nie cieszyło jak od nas odszedł bo chciałem aby został ale ona zdecydował inaczej i chciał czego innego jak by unas mu było źle.
14
I tyle było Valdesowi po odejściu od nas. Teraz to po gra ale w Legi Warszawa. A Barca chciała go zatrzymać, a on ich olal i Karma go dopadła mam nadzieje ze tego żałuję. VeB
0
Oby meczyk był ciekawy i Argetyna awansowała bo o 5tej wstaje do roboty i może być ciężko hym...
3
Az milo po patrzec jak klub dziekuje swoim legendom za tyle lata spedzonych w klubie nie to co Real traktuje swoich pilkarzy jak szmaty.
2
Uwielbiałam go i pokochałam za jego inteligentna i flegmatyczna grę, ale zarazem bajeczna technikę i tę cudowne gole. Tęskni Riv!!!
0
Możemy dokonywać transferow ale dopiero będą mogli grać po sankcjach.
0
Marca dała fajny tytuł,, Pan finałów ". Oby dziś także tak bylo
0
Także chcieliśmy jechać ze znajomymi na finał do Berlina bo miała być Stefan kibica i byla na finale pucharu Niemiec i mieli ja zostawię do finału LM, ale nie wyświetlał meczu tylko kibice sie zebrali i kibicowali bez jakiej kolwiek transmisji ale w pabach będą na pewno puszczać.
0
Zajefajne ten trzeci komplet!
0
az się leska kraci w oku
2
I poklonil się jak go Messi na dupe posadził przy lobiku
0
Real jak by nie patrzeć jak wejdzie do finału to miał najłatwiejszy drogę, ale jak wygrywać LM to z najlepszymi tak jak Barca
2
Teraz jak o kimś jest glosno to zaraz 80 mln wołaj, dawniej jak ktoś był mega grankiem to za 20 mln byl kupiony i sie mówiło ile siana ktoś dał. W głowach im się już............
0
Nie wydaje mi sie ze PSG wygra z nami jesli w pierwszym meczu bedzie brakowac im 4 podstawowych zawodnikow tacy jak Zlatan,Veratti,Luiz i Thago.Wszystko przemawia za tym ze Barca wyjdzie z tego dwu meczu zwyciesko.VeB
0
Nie Bawarczykow tylko Aptekarzy