17

Udane zawody Sergio oby tak dalej, a co najważniejsze są 3 punkty! VeB

0

No to teraz z górki jak już pierwszy nie strzelony

2

O to mi chodziło ale źle trochę to sformułowane dzięki za poprawke:)

0

Powodzenia Pedrito i wiele zwycięstw i pucharów tylko byle nie znam:)

0

Sandro potrzebuje więcej czasu na boisku z chłopakami o stawkę ale i tak prezentuje sie nie zle jest waleczny i silny fizycznie na tą chwilę Munir przy nim wypada słabiutko.

0

Braida jeśli zosta w klubie i jeszcze jego pozycja się umocnila to od stycznia napewno będzie napietal ze by ściągnąć Pogbe.

13

Pamietam tego gola jak dzis. Płakałem ze szczęścia ja małe dziecko.

0

Zakochałem się w nich, czemu nie sa drugim kompletem. Pewnie rzadko beda w nich wystepowsc:(

0

Najładniejsza okładka :)

0

Niech zostanie przecież nie możemy każdego wychowanka na wypożyczenie dawać lub sprzedawać.

2

Rewelacja ten artykuł I zgadzam się w 100% z tym panem

4

Jeśli Bale bedzie numerem jeden w druzynie to CR7 za rok odejdzie bo nie przelknie tego ze już nie grają na niego i nie strzela tylu bramek, ciekawe czy karne też mu zabiorą.

2

Barcelona chciała pożegnać Valdesa ale ze złapał kontuzję pod koniec sezonu to on stwierdził ze nie chcę hucznego pożegnania, i to samo było z naszym wojownikiem Puyolem.

0

Nigdy nie robiłem sobie przerwy od kibicowania Barcelonie nawet jak dominował Real bo zawsze jestem z nimi na dobre i na źle.

0

Sam się utozsamiasz chyba z Moto klubem, a lat mam tyle co Ty, no chyba ze masz 10. A Barcelonie kibicuje od 7 roku życia więc zachowaj dla siebie te bezcenne komentarze ok. Pozdrawiam

0

Nie cieszy i nie cieszyło jak od nas odszedł bo chciałem aby został ale ona zdecydował inaczej i chciał czego innego jak by unas mu było źle.

14

I tyle było Valdesowi po odejściu od nas. Teraz to po gra ale w Legi Warszawa. A Barca chciała go zatrzymać, a on ich olal i Karma go dopadła mam nadzieje ze tego żałuję. VeB

0

Oby meczyk był ciekawy i Argetyna awansowała bo o 5tej wstaje do roboty i może być ciężko hym...

3

Az milo po patrzec jak klub dziekuje swoim legendom za tyle lata spedzonych w klubie nie to co Real traktuje swoich pilkarzy jak szmaty.

2

Uwielbiałam go i pokochałam za jego inteligentna i flegmatyczna grę, ale zarazem bajeczna technikę i tę cudowne gole. Tęskni Riv!!!

0

Możemy dokonywać transferow ale dopiero będą mogli grać po sankcjach.

0

Marca dała fajny tytuł,, Pan finałów ". Oby dziś także tak bylo

0

Także chcieliśmy jechać ze znajomymi na finał do Berlina bo miała być Stefan kibica i byla na finale pucharu Niemiec i mieli ja zostawię do finału LM, ale nie wyświetlał meczu tylko kibice sie zebrali i kibicowali bez jakiej kolwiek transmisji ale w pabach będą na pewno puszczać.

0

Zajefajne ten trzeci komplet!

0

az się leska kraci w oku

2

I poklonil się jak go Messi na dupe posadził przy lobiku

0

Real jak by nie patrzeć jak wejdzie do finału to miał najłatwiejszy drogę, ale jak wygrywać LM to z najlepszymi tak jak Barca

2

Teraz jak o kimś jest glosno to zaraz 80 mln wołaj, dawniej jak ktoś był mega grankiem to za 20 mln byl kupiony i sie mówiło ile siana ktoś dał. W głowach im się już............

0

Nie wydaje mi sie ze PSG wygra z nami jesli w pierwszym meczu bedzie brakowac im 4 podstawowych zawodnikow tacy jak Zlatan,Veratti,Luiz i Thago.Wszystko przemawia za tym ze Barca wyjdzie z tego dwu meczu zwyciesko.VeB

0

Nie Bawarczykow tylko Aptekarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?