10

Oby dziś wyciągał kilka piłek z siatki to może skończy tak głupio gadać 0:5 wystarczy:-)

0

Leo jestem za tym by było ich więcej w gablocie klubowej i na twoim koncie i nie mam wątpliwości że będzie ich o wiele więcej z takim podejściem.

1

Oby został bo jest świetny i do tego młody,a Bravo ma już swoje lata i nie ujmują mu ale czas na Matsa bo to z nim wiążemy przyszłość i po to przychodził do klubu by być pierwszym bramkarzem i jak go puszczą to jeszcze będziemy tego żałować bo ma zadatki na drugiego Neuera.

0

Oby Suarez zdobył Pichchi i złotego buta bo mu się należy jak nikomu innemu w tym sezonie za jego poświęcenie dla drużyny i teraz niech drużyna pomoże mu w tym indywidualnym wyróżnienie bo rok ten nawet nie znalazł się w jedenastce roku,a już nie mówię o podium złotej piłki razem z Leo i Ney.

8

Ja bym powiedział 5 finałów:-)Cztery w lidze i PK:-)VeB

0

0

Kiedyś może wygrają tą 11 Lige Mistrzów ale nie wydaje mi się żeby to na doszło teraz więc Arbeloa musisz sobie poczekać jeszcze troszke jak chcerz nakręcić sobie film z Pigue:-)

0

Żegnaj Johan i dziękujemy Tobie za wszystko.

0

To my teraz gramy 6 i 12 kwietnia z Atletico tak?

0

Ponownie i drogie panie które tu są mam pytanko na którym programie leci dziś mecz Barcy?Z góry dzięki

2

Neymar jest młody i jeszcze po gra w Copa America,a IO u siebie mogą mu się nietrafić już nigdy i jest w odpowiednim wieku żeby pokazać ile jest wart i czy potrafi udźwignąć presję tego turnieju w walce o złoto dla swego kraju i zgodzę się z Tobą że o złotym medalu żądło kto wspomina ale to był by dobry bodźce dla Neymar jak chciał by osiągnąć poziom jak Leo.pozdro

2

Barca zawsze szanuję rywala i dlatego pokazuje najpiękniejszy futbol na Świecie:-)

2

a wy tylko słownik ortograficzny i nic wiecej co ja w szkole jestem żeby tak na to uwagę zwracać daj sobie spokoj bo się spocisz zwrazenia pozdro

0

Zobaczymy ile dostanie chajsu na transwery bo z główna bata nie ukręci,a sami widzicie jak Barca chce kogoś kupić to wszyscy cene podbijają żeby tylko utrudnić nam wzmocnienie składu.

0

Pozazdrościć miłego oglądania meczu z wysokości trybun

6

Neymar jak prawa tak i lewa noga strzela dobrze trzeba mu to oddać 11/12 godne podziwu:-)

0

Jak Real trafi na jakiegoś mocnego rywala to się zdziwię bo jak każdy tu kibic też jestem zdania że będzie to Wolzburg lub Benfica.

0

Alibi i więcej :-)

1

To ja bym tak pragnął żeby Barca w niedzielę zrobiła znich miazgę i po każdym golu biegali po piłkę i na środek ja stawiali że bym im jak najwięcej baranek na pukać najlepiej z 10 i może wtedy sobie gadać że Barca nie okazała im szacunku burak z Madrytu.

0

Gratulacje tatuśiu oby młody był taki prze kozak jak Ty za kilkanaście lat:-)Gratulacje Busi!

4

Jak kupią kogoś takiego jak Dybale to niech sobie jedzie na oba turnieje jak tak bardzo mu zależy,ale niech się zaliczy że przegapi okres przygotowawczy z drużyną i będzie przemęczony co się równa z grzaniem ławy na początku sezonu i żeby później nie robił fochów.

0

dzięki za info:)

0

Mam pytanko oprócz Neymara ktoś jest jeszcze zagrożony absencją w razie żółtej kartki?

3

Jak można być tak zrozumiałym dupkiem żeby mówić"gdyby wszyscy byli na takim poziomie jak ja byli byśmy pierwsi"brak szacunku dla kolegów z drużyny.

0

Po to mamy tridente z przodu jak by ktoś miał słabszy dzień to inny bierze ciężar gry na swoje barki i narazie to działa jak należy:-)

0

33 mecze bez porażki i Leo w głównej roli:-)VeB

0

Mascherano niech strzela i będzie po kłopocie i wkącu brameczek sobie napuka bo mu też się należy...:-)

0

Nie ważne są buziaczki i przutulanki tylko to co jest na boisku on ale jest śmieszny w tych irytujących swoich wypowiedziach bo na boisku to on buty by mogł całemu naszemu tridente czyścić razem ze swoimi kolegami z ataku.

4

Nie obraził bym się jak do końca sezonu byśmy nie przegrali w LL LM i PK by było dopiero coś:-)

0

Ja nie wiem co jest że my tylko jesteśmy zawsze karani podwójnie,a inni mają zawsze jakieś ulgi lub wogóle nie są karani...np. taki Cr7 nie że bym się czepiał ale ktoś tu wszystko zrobi by Barca skączyła swoją dominacje bo ktoś ma ból dupy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?