0

Pójdzie do Napoli i tam też będzie grzał ławe bo jest Mertens i Insinie no i Arek więc nie wiem czy jest sens zmieniać Barcelone na Napoli:/

0

Gdzie jest Wali?
Pewnie już u białych :)

0

Czyżby kogoś dupa bolała zazdrości:)Wenger aut!

0

Ale co mieli zrobić jak Angole tylko więcej i więcej nie ma to sensu teraz zostało nam wrócić do korzeni i stawiać na talenty ze szkółki może wkącu ktoś wyskoczy do pierwszego składu i nas miło zaskoczy bo innej opcji nie widzę.

0

Wszystko pod publikę jacy to oni nie są zajebiści.

18

Takich ludzi nam potrzeba w naszym klubie bo mało który jest tak oddany swojemu obecnemu klubowi ,a po drugie mówi otwarcie o tym jak bardzo kocha Barca obojętnie co się wydarzy:/

0

To samo jest w Bundeslidze Bayern podkupuje wszystkich że swojego podwórka i oslabia swoich przeciwnikow i rok w rok mistrza będą zgarniać:/

0

Dzięki za info nie wiedziałem:)

0

A Nelson Samedo to gdzie?

0

Już dawno nie było tak ciekawych grup więc zapowiadają się ciekawe pojedynki w grupach i oczywiście w dalszej części turnieju.VeB

6

100%szacunek Lucas!

0

Jest wart tej kasy i jestem bardziej przekonany do tego transferu niż do Paulinio choć go jeszcze nie skreślam bo nie zagrał u nas jeszcze ani minuty.

0

Nie gwizdali bo w 90% byli tam turyści :)Ale mam nadzieję że pokaże dla czego go kupili i udowodni swoją wartość i przydatność dla zespołu.

4

Gomesa powinniśmy jak najszybciej sprzedać bo z niego nic nie będzie gościu nie radzi sobie wogule jak cały nasz środek pola aż oczy bolą a Busi jest bez formy że żal patrzeć:/Real zjada nas w każdej formacji obyśmy ogarnęła się w tym meczu bo skończy się manitą a tego bym nie zniósł!

0

No lepiej ująć się tego nie dało hahaha.......:)

4

Grubego nie ma:) i wkącu Icardi dostał swoją szanse zabaczymy co z tego będzie i jak Sampaoli to poukłada.

1

hahaha............dobre

0

Kiepsko 5/10:/:/

0

Tak jak mówisz chyba stałe:)

2

Nie wiem czy mam płakać czy się śmiać z tego wszystkiego:/

4

Aż łezka się kręci w oku;)szacun

2

To jak dzisiaj oficjalnie Neymar w P$G to jutro ofensywa po Cutinho i Dembele bez jakiegoś pi...olenia:)

2

Mecz poezja dla oczu aż miło czasem znów sobie go obejrzeć i jeszcze te mega piękne stroje:)

0

Hahahaha dobre:)

3

No to Alves popłynełeś jak chce się rozwijać to musi być odważny:)i iść do P$G jak dla mnie zrobi krok w tył.

0

Szczerze Ci powiem że oni zapomniałem,a naprawdę zrobił na mnie dobre wrażenie w poprzednim sezonie bo jest szybki dobry technicznie i gra dobrze prawą i lewą nogą ,nawet dobra opcja tylko ciekawe za jakią cene jest do wyciągnięcia z Napoli.

4

Jeśli Neymar już ponoć poinformował swoich najlepszych kolegów o odejściu i kluby dopinają już transfer to moim zdaniem nie powinien dziś zagrać ani minuty bo nie szanuje ani naszego klubu ani jego barw bo przez niego przez te wszystkie lata ciągnie się ten smrut po jego transferze z Santos do Barcy bo wielce chciał grać że swoim idolem Messim w drużynie i uczyć się od niego,a tak naprawdę chodzi mu chyba tylko o kasę że by się zgadzała.Więc jeśli już on sam podjął decyzję i wie że będzie grał w P$G w nadchodzącym sezonie powinien usiąść dziś na trybunach i popatrzeć sobie co stracił i już nigdy nie odzyska!VeB

0

Jak by chodziło o naszego Leo to może bym się martwił bo on nie jest do zastąpienia na tą chwilę,ale Neymar moim zdaniem jest do zastąpienia szczególnie jak dostaniemy 222mln euro:) i dobrze je zainwestujemy to kupimy i konkretnego środkowego pomocnika i lewo skrzydłowego:)

2

Można po negocjować 200mln i Veratti i dogadani:)

0

Na TVP1:)Neymar show

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?