1

Dest i Emerson na prawej,a Roberto albo do środka albo na sprzedaż tak ja to widzę.

0

Barca 2 :1 Atletico

7

Za zwyczaj rywale mają gorsza passe z nami i się przełamują więc teraz czas na nas bo jest nam to potrzebne jak tlen!Po 3 pkt.w niedziele Barca!

4

I oby można było dzisiaj dopisać do jego osiągnięć kolejna porażkę z Barcą.

2

Jak chce odejść to lepiej zrobić wymianę Dembele wróci do ojczyzny do P$G a w drugą stronę powędruje zbłąkana owca Neymar który bardzo by chciał wrócić i pokazać że popełnił błąd bo mi nie powiem brakuje trochę tej jego magi!Piłkarz doskonały,a jako człowiek trochę zbłonkany.

1

@Skipper1987 Canal+Sport2

1

@kwizatz LM i LE będą istnieć ale na innych zasadach jak dotychczas,a Super Liga będzie osobnym turniejem w którym tylko te drużyny które są założycielami i 8 zaproszonych będą mogły grać tylko w tym turnieju i nigdzie indziej.

0

Nie wiem czy to jest dobry pomysł:/

3

Mamy to panowie i panie:)

1

Szkoda że on nie sędziował klasyku może by Barca dostała karnego chociaż jednego z dwóch jak jest taki skrupulatny.

3

,,Oglądanie Messiego w innym klubie byłoby dziwne" w tym zdaniu to 100% racji.

0

Bardzo fajnie się czytało:)

0

Real vs Barca 1:3:)

5

Oficjalnie: Mateu Lahoz kontuzjowany, El Clásico poprowadzi za niego Gil Manzano!Jednak cuda się zdarzają haha..


0

Czy kogoś dziwi Mateu Chaosa sędziujący El Clasico?!Masakra

3

Nelson Araujo o czymś nie wiem:)

14

Fajnie potoczyła się jego kariera i fajnie by było jak by zatoczyła koło:)

10

Ja na miejscu zarządu zrobił bym wszystko że by go pozyskać mało tego że ma dopiero 20 lat to jaki już poziom prezentuje,a najlepsze jeszcze przed nim.

0

Ostatnia odpowiedź najśmieszniejsza:)taki mały pstryczek w nos białych haha...

0

Dlaczego w klasyfikacji Zamora nie ma Ter Stegena?powinien być na 3 miejscu!

2

@PatrychoO To akurat jest Argentyńczyk :)

7

Płacenie takiej kasy za zmiennika Alby to jest głupota lepiej postawić na któregoś z naszych wychowanków Mirande lub tego Balde,a te 25 mln przeznaczyć na kupienie napastnika z prawdziwego zdarzenia.

11

To jest artykuł dla hejterów Koemana którzy twierdzą że się nie nadaje!

0

I wczorajszym meczem udowodnili że jak jakaś drużyna stawia autobus w polu karnym to my musimy strzelać za pola karnego bo wczoraj co bramka to ładniejsza,a mamy kim strzelać więc muszą częściej próbować.

0

I wizyta na Camp Nou oczywiście!

8

@mikokarla Jakie sprzedanie Messiego jak on może odejść na koniec sezonu za darmo bo ma takie prawo więc albo zostanie i przedłuży kontrakt albo odejdzie.

6

Wczoraj to nie winna Lengleta że był karny bo po pierwsze Icardi wbiegł pod nogi Lengleta jak ten biegł i patrzał na piłkę,a po drugie piłka nie leciała do Icardiego tylko do rąk Ter Stegena i nie było szans by Icardi to strzelił więc sędzia nie powinien podytkować karnego i jak by zobaczył sobie cała akcje,a nie tylko nadepnięcie to by podjął inna decyzję co nie zmienia faktu że Lenglet ostatnio w polu karnym jest zbyt elektryczny.

1

@Tibu Gra na prawym skrzydle i lewa nogę mam lepszą więc ma z kim walczyć o miejsce w składzie.

0

Ja tam wierze bo jak oni nam strzelili u nas to my możemy też tego dokonać u nich potrzebne jest tylko właściwe nastawienie i wiara,a gdy piłka w grze wszystko jest możliwe!VeB

0

Barcelona przekazała Alexowi Collado, że od przyszłego sezonu awansuje do pierwszego zespołu. Klub chce też przedłużyć z nim umowę o dwa lata. [@santiovalle]To jest fajny news.






Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?