Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dest i Emerson na prawej,a Roberto albo do środka albo na sprzedaż tak ja to widzę.
0
Barca 2 :1 Atletico
7
Za zwyczaj rywale mają gorsza passe z nami i się przełamują więc teraz czas na nas bo jest nam to potrzebne jak tlen!Po 3 pkt.w niedziele Barca!
4
I oby można było dzisiaj dopisać do jego osiągnięć kolejna porażkę z Barcą.
2
Jak chce odejść to lepiej zrobić wymianę Dembele wróci do ojczyzny do P$G a w drugą stronę powędruje zbłąkana owca Neymar który bardzo by chciał wrócić i pokazać że popełnił błąd bo mi nie powiem brakuje trochę tej jego magi!Piłkarz doskonały,a jako człowiek trochę zbłonkany.
1
@Skipper1987 Canal+Sport2
1
@kwizatz LM i LE będą istnieć ale na innych zasadach jak dotychczas,a Super Liga będzie osobnym turniejem w którym tylko te drużyny które są założycielami i 8 zaproszonych będą mogły grać tylko w tym turnieju i nigdzie indziej.
0
Nie wiem czy to jest dobry pomysł:/
3
Mamy to panowie i panie:)
1
Szkoda że on nie sędziował klasyku może by Barca dostała karnego chociaż jednego z dwóch jak jest taki skrupulatny.
3
,,Oglądanie Messiego w innym klubie byłoby dziwne" w tym zdaniu to 100% racji.
0
Bardzo fajnie się czytało:)
0
Real vs Barca 1:3:)
5
Oficjalnie: Mateu Lahoz kontuzjowany, El Clásico poprowadzi za niego Gil Manzano!Jednak cuda się zdarzają haha..
0
Czy kogoś dziwi Mateu Chaosa sędziujący El Clasico?!Masakra
3
Nelson Araujo o czymś nie wiem:)
14
Fajnie potoczyła się jego kariera i fajnie by było jak by zatoczyła koło:)
10
Ja na miejscu zarządu zrobił bym wszystko że by go pozyskać mało tego że ma dopiero 20 lat to jaki już poziom prezentuje,a najlepsze jeszcze przed nim.
0
Ostatnia odpowiedź najśmieszniejsza:)taki mały pstryczek w nos białych haha...
0
Dlaczego w klasyfikacji Zamora nie ma Ter Stegena?powinien być na 3 miejscu!
2
@PatrychoO To akurat jest Argentyńczyk :)
7
Płacenie takiej kasy za zmiennika Alby to jest głupota lepiej postawić na któregoś z naszych wychowanków Mirande lub tego Balde,a te 25 mln przeznaczyć na kupienie napastnika z prawdziwego zdarzenia.
11
To jest artykuł dla hejterów Koemana którzy twierdzą że się nie nadaje!
0
I wczorajszym meczem udowodnili że jak jakaś drużyna stawia autobus w polu karnym to my musimy strzelać za pola karnego bo wczoraj co bramka to ładniejsza,a mamy kim strzelać więc muszą częściej próbować.
0
I wizyta na Camp Nou oczywiście!
8
@mikokarla Jakie sprzedanie Messiego jak on może odejść na koniec sezonu za darmo bo ma takie prawo więc albo zostanie i przedłuży kontrakt albo odejdzie.
6
Wczoraj to nie winna Lengleta że był karny bo po pierwsze Icardi wbiegł pod nogi Lengleta jak ten biegł i patrzał na piłkę,a po drugie piłka nie leciała do Icardiego tylko do rąk Ter Stegena i nie było szans by Icardi to strzelił więc sędzia nie powinien podytkować karnego i jak by zobaczył sobie cała akcje,a nie tylko nadepnięcie to by podjął inna decyzję co nie zmienia faktu że Lenglet ostatnio w polu karnym jest zbyt elektryczny.
1
@Tibu Gra na prawym skrzydle i lewa nogę mam lepszą więc ma z kim walczyć o miejsce w składzie.
0
Ja tam wierze bo jak oni nam strzelili u nas to my możemy też tego dokonać u nich potrzebne jest tylko właściwe nastawienie i wiara,a gdy piłka w grze wszystko jest możliwe!VeB
0
Barcelona przekazała Alexowi Collado, że od przyszłego sezonu awansuje do pierwszego zespołu. Klub chce też przedłużyć z nim umowę o dwa lata. [@santiovalle]To jest fajny news.