Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje że zbyt agresywni nie będą podczas meczu bo to tylko Puchar Gampera,a prawdziwe wyzwanie czeka nas za tydzień czyli start ligi.VeB
20
Najsmutniejsza chwila jaką przeżyłem będąc kibicem mojej ukochanej Barcelony,nie lubie się wzruszać ale w tamtej chwili łzy same napływały do oczu widąc pożegnanie naszego Króla futbolu.
7
Real sprzedaja do Gerafe za 10 mln Mayorala,a my nie możrmy nikogo za podobną kase sprzedać bo takie Getafe lub inne tego typu drużyny twierdzą że nie mają kasy bo wiedzą że musimy sprzedawać że by zarejestrować zakupionych zawodników i liczą że Barca odda za darmo lub za bezcenn ale mam nadzieje że nie długo się to skończy jak wszystko zostanie uporzątkowane.
1
@burza1982 Piątek
1
Kto by powiedział że to my najwięcej wydamy na tą chwile choć ostatnio mieliśmy takie problemy finansowe,fajnie jak by teraz zaczeli wyprzedaż nie potrzebnych zawodników bo jest ich zbyt za dużo w obecnej kadrze.
1
@johny11 Zgadzam się z Tobą 100% i tak jak już pisałeś że mamy w każdej formacji przynajmniej jednego doświadczonego zawodnika,a w ataku nam tego brakowało przy młodym Ansu Ferranie no i Dembele wiadomo że jest Aubameyang ale to nie ten poziom co 34 letniego kilera którego potrzebowaliśmy jak zbawienie mam tylko nadzieje że udowodni wszystkim nie dowiarką że wiek to tylko liczby pozdro.
15
Na pewno drużyna zyska na obecności Lewego i będziemy się cieszyć z bramek Lewangolskiego:)
0
Na prawde poranny przegląd prasy,ja wstaje do pracy,a tu proszę:)
0
@Tom_Sta Przede wszystkim krótsza umowa o 25 lat jak CVC i lepsza kasa jak się nie myle o jakieś 200 mln
36
Łapie za serce historia Roberta i oby akt.4 był równie piękną historie w jego życia.VeB
2
Pięknie skwitował w 4 zdaniach Dembele i się raczej nie pomylił oby Dembele miał ambicje i chciał to wszystko zmienić pod batutą Generała.
0
A nie lepiej De Ligta z Juve wyciągnąć i dać im Depaya i coś kasy i każdy zadowolony.
0
Zawsze kupowałem koszulki Barcy bez nazwiska danego zawodnika ale teraz będzie pierwsza z nazwiskiem i numerem Lewandowski 9 wiadomo czemu pierwszy Polak i może ostatni oby nie ale lepiej dmuchać na zimne:)
1
Super wywiad!super facet!witaj i powodzenia!
0
Może tak Mistrz Polski też mają dobrą szkółke z której wychodzi wielu utalentowanych chłopaków.
5
Ostatnie zdanie jest najbardziej trafne.
0
Ja biegałem też w koszulce Barcy Rivaldo może też byście mnie chcieli:)
3
Wszystkie inne drużyny potrafią sprzedawać swoich zawodników tylko u nas jest jakaś wypożyczalnia i to jeszcze tylko część wynagrodzenia chcą pokrywać i może bez obowiązku wykupu.Fajnie jak Barca przestała by być f.......i na rynku transferowym bo aż płakać się chce!
0
Biednemu zawsze wiatr w oczy
1
Bardzo bym tego chciał bo jestem fanem Albicelestes od czasów Gabriela Batistuty i fajnie jak by nasza legenda Leo na koniec swojej kariery zdobył z Reprezentacją najważniejsze i nie zdobyte przez niego trofeum.
0
Za kase którą pobiera od klubu to bym go zostawił ale jak uzupełnienie składu jeszcze przez jeden sezon do póki się nie podniesiemy z kolan finansowo,a później pożegnać naszą legende z honorami na jakie zasługuje.
0
Jak ma odejść De Jong ale oczywiście za rosądą cene to Nico musi zostać bo ma papiery że by u nas grać,a do tego jest młody i dużo może po prawić pod okie Xaviego jak tylko dostanie tylko tyle okazji co dostał Gavi oraz Pedri.
0
To dlaczego panie Tabs pozwoliłeś pzełdo przydentowi Bartomeu na takie rzeczy ,co do doprowadziło nasz klub do takiego stanu w jakim jest a teraz jak wierz że mamy ciężko to dolewasz oliwy do ognia i się gupio uśmiechasz.Jesteś tak samo winny tej sytuacji co Bartek bo mu na to pozwolił zamiast być tak rygorystyczny jak teraz jesteś.
1
Te informacje powinny być wysyłane do pan Tabsa bo on przy każdej okazji jak tylko może to kłody pod nogi rzuca,a widać że bez Barcy ta liga by dużo traciła.
1
Kiedyś to było nie to co teraz:)
9
No i pewnie po temacie jeśli chodzi o ten transfer bo 45 mln to troche za dużo.
0
@Deny06 40mln.........
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ważne 3 pkt.Dobrego wieczoru VeB miłej majówki;)
5
Ale z tym realnem czasem gry to mają racje bo ostatnio to się zrobiło modne szybkie 1:0 i gramy na czas jako ostatnio Cadiz i Rayo.