2

@Guess Liverpool tak miał i Klop na puchar wystawił samych młodych ze szkółki i odpadli z Aston Villą jak się nie myle.

0

Fakt faktem że Dembele za to wejście należało się czerwone.

0

@kejdzi Rashford który brał udział w akcji bramkowej był na pozycji spalonej.

0

Aube...........


1

Jak Atletico chce Depaya to niech nam pomogą ściągnąć Aube my im zawsze na ręke idziemy teraz ich kolej.

1

Tak ale jak będą go omijać kontuzje i uwierzy w siebie i swoje uniejętności.

1

@FCBach Tak dopiero w półfinale jest rewanż.

1

@BARCA1899Messi W końcu Mateu Chaos:)

2

@BARCA1899Messi Bo Alba zawieszony w meczu ligowym za czerwoną więc Balde teraz odpoczywa bo z Atletico czeka go nie lada wyzwanie.

4

Bardzo podoba mi się ta coroczna inicjatywa naszego klubu by chociaż na chwile te chore dzieciaki mogły zapomnieć o swoich chorobach super sprawa.

0

@Emhyr No też tak sądze że na piwocie byłby o niebo lepszy szkoda że Xavi tego tak nie widzi, Kunde testuje i przesówa na prawą obrone i daje rade to i z Garcią niech spróbuje szczególnie że szukają następcy Busiego,a może się okazać że nie trzeba szukać i kasy wydawać.

0

Real dobrze kombinuje Benzema zakończy kariere w Realu lub będzie grał mniej ,a Endrick w skoczy w jego miejsce i będą mieli trio z Brazyli Vini Rodrygo i Endrick poczekamy zobaczymy może i my do tego czasu odbudujemy się finansowo.

4

I jak tego gościa nie lubić.

0

Ile trzeba mieć pakietów żeby wszystko oglądać Netflixy Disneye i Prime Video,a żeby mecz obejrzeć ukochanej Barcelony to trzeba mieć Canal+ Eleveny i Polsat Sport Premium na LM a na LE Viapley masakra jakaś ciekawe co jeszcze wymyślą.

0

Legenda jednyn słowem!

1

Dzięki Geri za te wszystkie lata i serducho oddane za klub.Powodzenia i do zobaczenia VeB!

1

A wczoraj w Madrycie też była ręka taka nijaka tylko karny teraz dla białych a Ancelotti nie ma nic do powiedzenia czy była czy nie było?

3

@DanielBara Riada nie spełnia wymogów LM by być zarejstrowany.

3

Tym meczem schował Busquetsa do szafy,oby Xavi też tak to widział.

0

Barca 2:1 Villareal
Fati i Lewy

2

Gratulacje dla całej trójki teraz dalsza praca i po kolejne trofea i nagrody.VeB

0

Barca 3:1 Inter oby tak było;)

10

Jak ja się ciesze że ten dzieciak trafił do nas i co by nie mówić o Kumanie chwała że dał mu szanse się pokazać,a on się odwdzięczył w najlepszy sposób jak tylko potrafił vamos Pedrito!

0

Gaviemu zostało z dzieciństwa jak go Tata nosił na barana:)

1

Jak to nie był karny to ja już się nie znam.

0

Po pierwsze nic wam nie zabrali bo karny się nie należał,a po drugie to za ten cios z łokcia to czerwona się należała.

12

Czy mi się wydaje czy Dembele w końcu dojrzał bo z tego wywiadu wnioskuje że nastąpiła mentalna zmiana u tego chłopaka,a to dobrze wróży na przyszłość.

0

,,Przyszła kryska na matyska''

0

Jak to się mówi ,,pierwsze koty za płoty'' balonik pękł pompowany przez cały tydzień, ciśnienie z piłkarzy zeszło więc teraz na spokojnie w kolejnym meczu po wygraną z szacunkiem dla przeciwnika ale z lepszą skutecznością pod bramką.VeB

9

Serducho do walki na boisku ma ale honoru ambicji i rozumu nie za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?