Boniek10
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Araujo to byk i kocur oby go kontuzje omijały a bedzie naszą ścianą na lata.
1
No i Pedri nie wytrzymał tępa i ilości meczy rozegranych szkoda.
0
Wiem i to mnie martwi bo ich stać i mogą robić sobie co chcą,a ich przyjaciel Cerefin na wszystko oko przymyka.
1
To jego przyjaciel z P$G niech uważa bo oni co okienko łamią finansowe fair play
0
Mam nadzieje że Laporta powalczy o tego Hålanda bo jest naprawde dobry.
10
,,Jestem bardzo szczęśliwy, że moje przejście do RB Lipsk wyszło dobrze, to ekscytujący klub, który zawsze miał ofensywny styl gry i dlatego bardzo dobrze pasuje do mojej gry. Jestem przekonany, że Lipsk jest idealnym następnym krokiem dla mojej kariery i przyszłego rozwoju. To był ostateczny powód mojej decyzji o zmianie klubu''. Decyzją była kasa ,a nie ofensywny styl gry który jest też w Barcelonie i która postawiła na ciebie i chciała że byś został i grał w pierwszej drużynie!Co do Emersona to powodzenia i dzięki za miłe słowa o bordowo-granatowych barwach!
0
Nie ma już Messiego teraz Griz jest już na walizkach więc czas na info Haland leci na testy do Barcelony haha...marzenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze zapomnieli wspomniećw L'Esportiu że w grupie B bardzo ciekawie się zapowiada starcie Atletico z Liverpoolem Milanem i Porto.
2
Będzie ciężko i zarazem ciekawie w naszej grupie i mam nadzieje że wyjdziemy z grupy choć najmocniejsza grupa to B z Atletico Liverpool Porto i Milan.
1
Może to i dobra wiadomość bo po odejściu Messiego będzie miał więcej miejsca i luzy w kreowaniu akcji i cześciej oddawał strzały na bramke bo wiemy wszyscy że to ma tylko psycha musi wytrzymać,a będzie dobrze.
32
Martin mam nadzieje że bedziesz nas cieszył przez cały sezon swoimi bramkami i zostaniesz królem strzelców LL na przekór wszystkim twoim krytyką.
1
Coutinho 10 weźmie jak w Liverpoolu i bedzię też tak grał jak w tamytch czasach:)
0
@kojot1231 Eric właśnie został zarejestrowany Emerson już jakiś czas temu bo nie było problemu z tego względu że był traktowany jak by wrócił z wypożyczenia,a Aguero ma kontuzje i mogą go w każdej chwili nawet w trakcje sezonu zarejestrować bo przyszedł jako wolny transfer po wygaśnięrciu umowy w City.
10
Man United a nie City jak by co.
3
Szkoda że odszedł z Barcy i to jeszcze do P$G ale i tak dzięki Leo za te wszystkie wspaniałe lata którymi nas raczyłeś i życze powodzenia w dalszym etapie w życiu.I do zobaczenia królu!!!VeB
16
Droga redakcjo może teraz każda chwila z życia Messiego w P$G bedzię opisywana na naszej stronie,starczy tego bo nie dobrze mi się robi jak czytam to wszystko,jestem kibicem Barcy,a nie Leo więc po prosze newsy co słychać u nas w klubie bo to teraz jest już najważniejsze przed startem LaLigi która rusza za 3 dni.
1
,,Przybyłem, aby pomóc i dać z siebie wszystko, mając więcej ochoty niż kiedykolwiek''no ostatnie lata Leo w LM było widać że mazz coraz mniej ochoty i wiary w drużyne że może wygrać z nią LM powodzenia u szejkusów tam masz wszystko do wygrania LM więc bez wymówek.
2
Nico dziś zagrał fantstycznie wiadomo nie wystrzekł się błędów ale z pod presingu wychodził jak stary wyjadacz i mam nadzieje że zagości na stałe w pierwszym składzie.
0
Jestem ciekaw jak P$G spełnia finansowe fair pley jak mają Neymara ,Mbbape i inne gwiazdy i może teraz Messiego najlepiej zarabiającego piłkarza troche to wszystko wątpliwe i wydaje mi się że pan Čerafin ma jakieś układy z prezesem Nasserem Al-Khelaifi.
2
Jak Messi wybierze P$G to nie złą tam pake będą mieli i LM na wyciągnięcie ręki co mnie naprawde zaboli.
5
Aż łzy cisną się do oczu jak oglądam filmiki z Leo strzelającego te prze piękne golazo dla naszego klubu i że już nie zobaczymy tege w naszych barwach.
0
No to wiadomość dnia wiechała jakie się nie spodziewałem i nadal nie dowierzam masakra!
0
@bernardFCB Polsat Sport News
0
Panie Kuman,a gdzie miejsce dla Braithwaita który ma serce do walki choć umiejętności nie te na FCB.
1
Fajny meczyk i dajcie ludzie spokój z tym Pedrim ja w jego wieku to też tyle grałam może nie na takim pozionie ale bieganie za piłką to bieganie i mogłem to robić co dziennie i nie czułem zmęczenia.
1
Bardzo fajny wywiad. Fajne i wywarzone odpwiedzi bez lizania nikomu czterech liter.
1
@19Riki20 Możemy go wykupić za 10 mln po sezonie.
2
@Midast Ja nie mówie że wirusa nie ma w cale tylko uważam że media robią z tego nie wiadomo co za cholerstwo.Moja narzeczona też miała Covida,straciła węch i smak do tego miała 38°C przez tydzień i strasznie była osłabiona przy tym,a ja mieszkając z nią całując,pijąc z jednej szklanki i przebywając z nią 24h w jednym pomieszczeniu bo miałem kwarantanne nic mi nie było gdzie media twierdzą że każdy kontakt z zakażonym kończy się zachorowaniem więc ja twierdze że Covid jest jak każdy inny wirus z którym od zawsze mamy kontakt i to zależy od człowieka i jego odporności organizmu czy go złapiesz i jak go przejdziesz.Po prostu musimi się nauczyć żyć z nim bo on zawsze już będzie z nami jak grypa na którą ludzie też umierają,a kolejne lockdawn nie jest nikomu potrzebny bo i tak to nic nie zmieni,a tylko ludzi finansowo wykańcza pozdro.
6
Ten wirus to jedna medialna ściema i tyle w temacie!