6

Araujo to byk i kocur oby go kontuzje omijały a bedzie naszą ścianą na lata.

1

No i Pedri nie wytrzymał tępa i ilości meczy rozegranych szkoda.

0

Wiem i to mnie martwi bo ich stać i mogą robić sobie co chcą,a ich przyjaciel Cerefin na wszystko oko przymyka.

1

To jego przyjaciel z P$G niech uważa bo oni co okienko łamią finansowe fair play

0

Mam nadzieje że Laporta powalczy o tego Hålanda bo jest naprawde dobry.

10

,,Jestem bardzo szczęśliwy, że moje przejście do RB Lipsk wyszło dobrze, to ekscytujący klub, który zawsze miał ofensywny styl gry i dlatego bardzo dobrze pasuje do mojej gry. Jestem przekonany, że Lipsk jest idealnym następnym krokiem dla mojej kariery i przyszłego rozwoju. To był ostateczny powód mojej decyzji o zmianie klubu''. Decyzją była kasa ,a nie ofensywny styl gry który jest też w Barcelonie i która postawiła na ciebie i chciała że byś został i grał w pierwszej drużynie!Co do Emersona to powodzenia i dzięki za miłe słowa o bordowo-granatowych barwach!

0

Nie ma już Messiego teraz Griz jest już na walizkach więc czas na info Haland leci na testy do Barcelony haha...marzenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze zapomnieli wspomniećw L'Esportiu że w grupie B bardzo ciekawie się zapowiada starcie Atletico z Liverpoolem Milanem i Porto.

2

Będzie ciężko i zarazem ciekawie w naszej grupie i mam nadzieje że wyjdziemy z grupy choć najmocniejsza grupa to B z Atletico Liverpool Porto i Milan.

1

Może to i dobra wiadomość bo po odejściu Messiego będzie miał więcej miejsca i luzy w kreowaniu akcji i cześciej oddawał strzały na bramke bo wiemy wszyscy że to ma tylko psycha musi wytrzymać,a będzie dobrze.

32

Martin mam nadzieje że bedziesz nas cieszył przez cały sezon swoimi bramkami i zostaniesz królem strzelców LL na przekór wszystkim twoim krytyką.

1

Coutinho 10 weźmie jak w Liverpoolu i bedzię też tak grał jak w tamytch czasach:)

0

@kojot1231 Eric właśnie został zarejestrowany Emerson już jakiś czas temu bo nie było problemu z tego względu że był traktowany jak by wrócił z wypożyczenia,a Aguero ma kontuzje i mogą go w każdej chwili nawet w trakcje sezonu zarejestrować bo przyszedł jako wolny transfer po wygaśnięrciu umowy w City.

10

Man United a nie City jak by co.

3

Szkoda że odszedł z Barcy i to jeszcze do P$G ale i tak dzięki Leo za te wszystkie wspaniałe lata którymi nas raczyłeś i życze powodzenia w dalszym etapie w życiu.I do zobaczenia królu!!!VeB

16

Droga redakcjo może teraz każda chwila z życia Messiego w P$G bedzię opisywana na naszej stronie,starczy tego bo nie dobrze mi się robi jak czytam to wszystko,jestem kibicem Barcy,a nie Leo więc po prosze newsy co słychać u nas w klubie bo to teraz jest już najważniejsze przed startem LaLigi która rusza za 3 dni.

1

,,Przybyłem, aby pomóc i dać z siebie wszystko, mając więcej ochoty niż kiedykolwiek''no ostatnie lata Leo w LM było widać że mazz coraz mniej ochoty i wiary w drużyne że może wygrać z nią LM powodzenia u szejkusów tam masz wszystko do wygrania LM więc bez wymówek.

2

Nico dziś zagrał fantstycznie wiadomo nie wystrzekł się błędów ale z pod presingu wychodził jak stary wyjadacz i mam nadzieje że zagości na stałe w pierwszym składzie.

0

Jestem ciekaw jak P$G spełnia finansowe fair pley jak mają Neymara ,Mbbape i inne gwiazdy i może teraz Messiego najlepiej zarabiającego piłkarza troche to wszystko wątpliwe i wydaje mi się że pan Čerafin ma jakieś układy z prezesem Nasserem Al-Khelaifi.

2

Jak Messi wybierze P$G to nie złą tam pake będą mieli i LM na wyciągnięcie ręki co mnie naprawde zaboli.

5

Aż łzy cisną się do oczu jak oglądam filmiki z Leo strzelającego te prze piękne golazo dla naszego klubu i że już nie zobaczymy tege w naszych barwach.

0

No to wiadomość dnia wiechała jakie się nie spodziewałem i nadal nie dowierzam masakra!

0

@bernardFCB Polsat Sport News

0

Panie Kuman,a gdzie miejsce dla Braithwaita który ma serce do walki choć umiejętności nie te na FCB.

1

Fajny meczyk i dajcie ludzie spokój z tym Pedrim ja w jego wieku to też tyle grałam może nie na takim pozionie ale bieganie za piłką to bieganie i mogłem to robić co dziennie i nie czułem zmęczenia.

1

Bardzo fajny wywiad. Fajne i wywarzone odpwiedzi bez lizania nikomu czterech liter.

1

@19Riki20 Możemy go wykupić za 10 mln po sezonie.

2

@Midast Ja nie mówie że wirusa nie ma w cale tylko uważam że media robią z tego nie wiadomo co za cholerstwo.Moja narzeczona też miała Covida,straciła węch i smak do tego miała 38°C przez tydzień i strasznie była osłabiona przy tym,a ja mieszkając z nią całując,pijąc z jednej szklanki i przebywając z nią 24h w jednym pomieszczeniu bo miałem kwarantanne nic mi nie było gdzie media twierdzą że każdy kontakt z zakażonym kończy się zachorowaniem więc ja twierdze że Covid jest jak każdy inny wirus z którym od zawsze mamy kontakt i to zależy od człowieka i jego odporności organizmu czy go złapiesz i jak go przejdziesz.Po prostu musimi się nauczyć żyć z nim bo on zawsze już będzie z nami jak grypa na którą ludzie też umierają,a kolejne lockdawn nie jest nikomu potrzebny bo i tak to nic nie zmieni,a tylko ludzi finansowo wykańcza pozdro.

6

Ten wirus to jedna medialna ściema i tyle w temacie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?