1

Co 6 mln rocznie i może gwarancje ilości meczy rozegranych w sezonie dla 18 latka który dopiero co w zeszłym sezonie powąchał profesjonalną piłke na najwyższym poziomie.

0

,,Musimy rozgrywać teraz dobre mecze, szczególnie podczas zgrupowania w Niemczech, gdzie zagramy z VfB Stuttgart i RB Salzburg."To jak maja mieć zgrupowanie w Niemczech to nie Salzburgiem tyllo RB Lipsk pewnie grają.

1

3

Fajnie bedzie zobaczyć Rivaldo dzięki któremu zacząłem oglądać moją ukochaną Barce:)

0

To nie był akurat wieczór Leo ale za to całej Argentyny!Gratulacje!!!

12

Całym sercem jestem z Argentyną i Leo!

0

1:0 Pedri:):):)

3

@333tricampeones333 Atletico już sobie go zaklepało i po Copa American oficjalne zaprezentowanie zawodnika.

0

Niech więcej z Neymarem przebywa bo jak mądre przysłowie mówi,,kto z kim przystaje tak się sam staje"

0

Też o tym pomyślałem bo dobrze sobie tam radzi.

0

To mam nadzieję że pokaże ten Lwi pazur w Barcelonie.

0

Sto lat Leo!!!!!

5

Fajnie że Dania awansowała bo co by nie mówić świetną piłkę grają,a jeszcze te zdarzenie z Eriksenem i 2 pierwsze mecze z porażką ale się nie podłamali i charakter pokazali brawo!

0

Szkoda Girony:/

0

Dzięki Rivaldo zacząłem oglądać mecze Barcy i zostałem jej kibicem :)

0

Dać szansę Nico Gonzalezowi jak ponoć jest drugim Busim tylko jest szybszy i potrafi zaatakować bramkę przeciwnika i po problemie bo i tak siana nie mamy na dobre wzmocnienia,a Wajnaldun poszedł do P$G.

0

Na razie najciekawszy mecz na Euro dużo emocji i ładne bramki,ale to co najpiękniejsze dopiero jutro czyli mecz Polski:)

0

Chyba już to czytałem że Barca postara się zamknąć transfer Depaya w następnym tygodniu.Wole jak jest mniej pisania,a więcej działania jak z Garcią i Aguero.

5

A nie lepiej napisać że Barca chce wszystkich,a nie stać ich na nikogo.

0

@Scross Depay ma 27 lat jak by co więc tak jak mówisz nic nie ryzykujemy,bo przyszedł by za darmo,a jak nie wypali to można coś na nim zarobić bo chętnych nie brakuje.Choć ja coś przeczuwam że Koeman znajdzie dla niego miejsce w Barcy gdzie pokaże swój potencjał który w MU nie potrafił pokazać.

0

Asnu złote dziecko Barcy wracaj do zdrowia chłopaku czekamy!

0

Dzięki Bartomeu za taki syf co zostawiłeś.

3

Witamy Eric Garcia:)

4

Tak naprawdę nie dali mu prawdziwej szansy na pokazanie co potrafi i co może nam dać,a został potraktowany jak śmieć i 7 mln wyrzucone w błoto masakra.

0

Szkoda że nikt nie chce zrobić zamachu na Tebsa:)

1

Villareal wygrywa puchar Ligi Eurooy,a nie które gazety jakieś mało istotne rzeczy na pierwszej stronie dają zamiast uhonorować zwycięzców!Gratulacje dla Villareal!!!

1

Gdzie ten przereklamowany Donnafiranna do Barcy jak mamy kocura Matsa w bramce.

10

Dzisiaj finał LE z udziałem hiszpańskiej drużyny ,a tylko marka i as poświęciły główną uwagę Villareal po prostu żenada pozostałych gazet.

2

Przynajmniej dziewczyny dzisiaj osiągną swoje marzenia bo już jest 0:3 :)

0

I to bardzo nie ma drugiego takiego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?