Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
@Hawajczyk nie chamstwo to jest to co robi kaczyńskì wyprawia
Trzeba mieć tupet ,aby po rozbiorach 2 wojnach i komunie, starać się wprowadzać tą samą co komuna tylko dostosowane jest to do dzisiejszych czasów i ograniczenia w postaci ue i poparcia.A brak mld z ue której polityka pisu spowodowała za to powinni mieć 25 lat.Bo to nie tylko kpo tylko w ostatnim momencie poszły środki spójności czyli na drogi.Orban je bez powrotnie stracił.Gdyby nie następcy to Polska byla by w ogromnej dupie biorąc pod uwagę zbrojenia czy zmiany w energetyce czy to ze mamy 4 tys dróg budować. O skłóceniu polakow nie powiem.Ale Polacy do wrzucenia Lecha na Wawel byli zjednoczeni.Od tego momentu zmieniło się wszystko....
0
@RosjaninBut nie popieram treści ,ale ją rozumiem. Kobieta przeszła komunę pewnie jako dziecko wojnę i nie po to Polska wywalczyła wolność aby przyszedł sobie Jarek i to pozamiatał i szedł w stronę autokracji.......dka niej to komuno wróć.Dlatego to rozumiem.Jest akcja( jarek ) kierunek autokracja jest reakcja protesty.....
0
@MesQueUnClub_87 jak w prl wtedy też władza była nie praworządna .Ludzie na ulicach z nią walczyli.Ona to zna i nie chcę aby pqństwo szło w tą stronę.Nie robi tego dla siebie tylko dla przyszłych pokoleń .Trudno podejrzewać ją o aborcję.
0
@MesQueUnClub_87 tylko profil tej kobiety nie jest taki ze ona chodzi i gryzie sama z siebie tylko walczy o praworządność i o kwestie aborcji.
0
@Kinginiesta przykro mi ale pis łamał i praworządność i wprowadzał zmiany w aborcji.Co do zborcji sam kaczyński przyznał ze to błąd.
Sąd Najwyższy zdecydował Aktywistka "Babcia Kasia" została ostatecznie uniewinniona od zarzutu naruszenia nietykalności policjantów z kwietnia 2021 roku. Decyzję podjął Sąd Najwyższy, oddalającym tym samym kasację prokuratury.
0
@Safrani
Została uniewinniona.
Sąd Najwyższy zdecydował Aktywistka "Babcia Kasia" została ostatecznie uniewinniona od zarzutu naruszenia nietykalności policjantów z kwietnia 2021 roku. Decyzję podjął Sąd Najwyższy, oddalającym tym samym kasację prokuratury.
0
@MesQueUnClub_87
Wiadomo że pis łamał praworządność
I dochodziła kwestia aborcji gdzie sam kaczyński stwierdził że to był błąd co zrobili.Natomuast to jest kobieta która jest starsza i nie robi tego dka siebie tylko dla pokoleń pamięta komunę.Nie musi tego robić.
Sąd Najwyższy zdecydował Aktywistka "Babcia Kasia" została ostatecznie uniewinniona od zarzutu naruszenia nietykalności policjantów z kwietnia 2021 roku. Decyzję podjął Sąd Najwyższy, oddalającym tym samym kasację prokuratury.
1
Największe wzmocnienie w tym sezonie to może być Andreas ,Araujo , Gavi w tym sezonie na Bernala liczę raczej w orzyszlym roku kontuzje miał ciężką jak miał gavi ten rok czasu wraca do formy to pewnie z Bernalem będzie podobnie.Garcia na bramce też fajne wzmocnienie.
0
@draxidox trzeba spytać pis kogo tam sprowadzał . Hociaż nie wiadomo czy wiedzą;)
0
@Reviven nie wiem czy to krótki turniej my zaczynamy presezon oni kończą sezon zobaczymy jak z kontuzjami będzie...
1
@don'T.R.I.P.e powiem ci jedno to obok Andreasa jedyny zawodnik ktory powinien złym założonym szalonym jest wstanie naprawić błąd. Iech się bierze do roboty i robi formę
0
@Laminedependencia nie zapominaj że pis zafundował wszystkim 17% inflacji w praktyce to 25% bo z podatków dopłacaliśmy do paliwa albo brali ta kasę z Orlenu o ile pamiętam.te skutki sąodczuwalne do dziś.
0
@grzechu1999 może ale biegać i tak muszą i te minuty zozstawią
0
Dobrze niech się męczą to pewnie z psg będziemy rywalizować
0
@michal26 ciekawe czy te poprawki zadziałają na twardej nawieszchni
2
Ciekawe czy Świątek utrzyma taką formę na twardej nawierzchni.Na pewno większą różnorodność pomaga ( slajs, gra przy siatce czy szybszy serwis)chodź slajs pewnie nie będzie tyle stosowała na pewno For...ma stabilniejszy.Jestem ciekaw jak to się przełoży na inne nawieschnie bo główny cel to Australia.
0
@Kasy jakby ekipa mentzenq nie dolewała oliwy do ognia;)
0
@Faro mize żałuję głupoty jako zrobił
0
@RoberDzik póki może niech gea .....może mu się 1 heszcze uda.Nie przejadał za nimTo bardzo inteligentny mocny psychicznie wyrobnikWypracowany do bólu.Osobiście wolałem zawodników Edberg ,Sampras, Agassi, Federer , Kraicek,Rafter.Mieli nie samowite czucie gry.....
0
@VegetaPolska tylko trzeba zmusić gwiazdy do biegania w presingu Ti jest bardzo trudne.vini , Mbappe belinhh.....Zawodnik dzisiaj nie biegający w defensywie to pół zawodnika dlatego maja niskie km jako drużyna
0
@cules100pro Być moze powinni wymienić viniego na zawodnika którego naprawdę potrzebują dalej nie ma rozegrania nie wiem jak z tą nową 9 i mają 2 lewo sokrxydłowych
0
@lukash dla mnie zwyczajnie czuję się bezkarny nawrocki go ulasjawi.Szuka rozgłosu i destabilizuje jedyne co bym robił to go nie słuchał
0
@kiper09 nie płakałbym nad kadrą jest bardzo dobra nicobma słabe liczby tak naprawdę
4
@michal26
A co mówi prawo.
publiczne zaprzeczanie Holocaustowi jest w Polsce przestępstwem. Art. 55 Ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu przewiduje karę grzywny lub pozbawienia wolności do lat 3 za publiczne i niezgodne z faktami negowanie zbrodni określonych w art. 1 pkt 1 tej ustawy, w tym zbrodni nazistowskich, które obejmują Holokaust.
Wyjaśnienie:
Przestępstwo:
Publiczne zaprzeczanie Holocaustowi jest w Polsce traktowane jako przestępstwo, a nie tylko jako obraźliwa opinia.
Podstawa prawna:
Artykuł 55 Ustawy o IPN precyzuje, że karalne jest negowanie zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, w tym nazistowskie, wbrew faktom.
Kary:
Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny lub pozbawienia wolności do lat 3, a wyrok podlega podaniu do publicznej wiadomości.
1
@RozowaPantera
https://www.fcbarca.com/127555-marc-bernal-bede-z-druzyna-w-presezonie-ale-nie-wiem-kiedy-znow-zagram.html
1
@RozowaPantera dodam tylko ze gavi też jak bernal wrócił do treningów przed presezonem i zagrał dopiero w listopadzie.Dla Bernala kierunek powrotu bedzie podobny .
1
@RozowaPantera cytuję słowa bernala gra będzie w listopadzie.A gavi tez wrócil dużo biegał.I on wrócił jak Dermin tylko Dermin miał krótszą przerwę.Wpuerw obaj walczyli i wkurw pojawiły sue u fermina asysty do Roberta potem zaczol strzelać w bramkarza I panu Bogu w okno potem zrobił akcje z golem w meczu z Realem gdzie mu nie uznali a po tem zaczoł regularnie strzelać.gavi w ifensywie zagrał dobry mecz ostatni i Flick liczył na niego mniej jeśli chodzi o środek.Powtarzam to co mówi sam Bernal jego powrót będzie jak gaviego.
0
Bernal mówił że powrót będziezie podobnie do gaviego czyli listopad.Gavi mecz w formie zaliczył jako ostatni.Casado niecodejdzie raczej.Bernal zawodnik to raczej przyszły sezon a nie nadchodzący jeszcze musi zaadoptować się do ligi.gavi już grał.....
0
@Encore zawsze mówiłem że to źle I powinien zostać kurczę on i młody by roznieśli wszystkich plus Raphinia w środku.