1

@Konradowskyy a teraz nadejdą czasy kibola ,naciągacza na mieszkania i lichwiarza, odurzającego się na debatach i gościa który nie wyczyścił się z tego czy byl Alfonsem czy nie.Trochę wstyd i obciach no ale cóż niektórzy się z nim identyfikują;)

0

@BorzyKrzys czl
Łowiekiem.A ty widzę chyba nie...

0

@MichuZ44 bez jaj za chwilę jest presezon trzeba papiery złożyć wszystko załatwić.Jak Nico chce przejść to chcę jego prawo.

1

@BorzyKrzys
PieprzenieNie chcę aby mój glos poszedł na jakiegoś kibola czy alfonsa czy cwaniaczka mieszkań.
Jednym się należy a innym nie.Niech nie pieprzy.Nikt nie mówi że ktoś wybory sfałszował ale nie wszyscy byli tu uczciwi.
https://wiadomosci.wp.pl/nieprawidlowosci-w-komisji-wyborczej-wszczeto-sledztwo-7171107411688320a

0

@4Fabregas4 nie koniecznie bo zostanie przyuczony do stylu Barcy. Oczywiście może być tak jak mówisz i może on być
1.Na handel
2 może pomoc do awansu
3 o tym czy ktoś się nadaje czy nie to trener musi zobaczyć nie eyrekuje
Byli abde trincao i inni ale też za 5 mln ściagnieto Pedriego
Na 1 wolne miejsce Barca sprawdza kilku zawodników aby znaleźć tego 1

0

@Karol145 no nie ja grałem w klubie i wiem co to jest presezon z bieganiem sankami itp......jest mega istotny nie znam już ale interwały zostawiłem.Poxa tym Flick przyszedł z inna filozofia i pod to robil treningi ci zawodnicy mają łatwiej.. Poczytaj sobie książkę Guardioli okres Monachium jak mial oznaczone boisko aby zawodnicy trzymali się sektorów.Poxa tym ćwiczysz przygotowanie fizyczne daje ci to reakcje ruch itp....Araujo mial kilka ko tuzji i zwyczajnie jest pod forma dlatego robia dla niego program jak dla Pedriego oceniaja skład mięśni itp robią mu badania jaki trenig grobić.Jak jest w formie jest nie do przejścia na takiego Sorlota niezbędny....to samo na viniego czy Mbappe ale musi być w formie

0

@Karol145 moment wyjaśnijmy kwestie Araujo
Plusy
Siła
Szybkość
Wzrost
Potrafił przez cały rok nie przegrać pojedynku.
Kiedy przyszedł Flick Araujo doznał kontuzji nie uczestniczyl w nauce spalonego wrócił w grudniu.W listopadzie do gry wrócił Gavi i formę osiągnęła w ostatnim meczu..Czemu jego nie wyrzucisz?
Fermin Lopez krótsza kontuzja wpierw biegał jak gavi potem byly asysty do Roberta, potem strzelał w bramkarza I panu Bogu w okno.
Potem przyszedł mecz z Realem nie uznali mu bramki w kolejnych meczach tak.wrocil do formy.
Czemu oczekujesz formy od Araujo.On musi przejść presezon Flick musi z nim potrenować aby normalnie wrócil do formy.
Dlatego nikt go nie wyrzuca.Z całym szacunkiem ale tu graja samo inteligenci i tego nie brakuje.Jesli będzie grał z Andreasem to on może spokojnie rozgrywać bo potrafi.Natomiast ostatnia linia musi być skuteczna na poziomie topu.Martinez i Cubarsi nie są.Chodź uważam go za talent tylko nie ma odpowiednich narzędzi.Czyli szybkości wzrostu.On moze grać tylko z Araujo ktory naprawić rzeczy w defensywie albo z Andreasem. Na pewno nie z Martinezem.Inteligencja boiskowa za dużo mu na Mbappe czy Dembele nie pomogą bo wylaza piłkę na wolne pole i mu uciekną i Sajonara przy wysokiej obronie jest dużo miejsca.Tego obaj nie spełniają.Cubarsiego zostawiłbym bo to wychowanek młody i w 90% meczu będzie bardzo dobry.Ale trochę jeszcze 33 letni.....

0

@Karol145 .my grając wysoką obroną grając wysoką linia musimy mieć szybkich silnych wysokich stoperów którzy naprawią swój błąd wrócą i zrobią wślizg za najlepszymi. Tych karsmetrow nie ma Garcia ani Martinez a ten element może jest to nasza słabość. być decydujący w LM

0

@4Fabregas4 on ma być do drugiego zespołu. I Flick ma mu się w presezonie przyjrzeć .na razie można kupić tym zapomniec

0

@4Fabregas4 myślę że będą zmiany yamal na w ostatnich meczach się snuł.Nie zawsze będzie miał dzień i coś będzie trzeba zmienić.Pomysl jest dobry.

0

@Karol145 nie jest problemem bo cała reszta rozgrywa problem kto realnie po złej pułapce czy stracie jest wstanie za nim pobiedz i zrobić wślizg i to może zrobić Araujo I Andreas .Tamci sa za wolni bez planu B Efekt najwięcej remontad .Czyli atak maskuje braku obrony.Im dalej od bramki tym większa szansa na dogonienie gościa z pilką tak naprawdę.

0

@CLS63AMG
Zalety Martineza długie crossover podania .Dobre pułapki ofsajdową
Umiejętność ustawiania się
Waleczność
Krótkie i długie podania po ziemi
Spokuj pod presją

Wszystko to jest super ale tyczy ofensywy a w defensywie jest dobre na 90% przeciwników Barcy
Niestety te 10% obejmuje te mecze decydujące o LM
To pół finaliści LM
Poszczególni zawodnicy dysponującymi lepszymi parametrami
Jak nie raz pisałem
3 zawodnikow interu ma 193cm
Martinez 182 Cubarci 184cm
To 10 cm mniej....
Przegrali w 2 meczach 1 połowy 4 :0
Dalej sa też wolni biegahmja 32km
Mbappe biega 34km tyle co nasz Andreas czy Araujo- Efekt Mbappe pakuję 3 bramki
Generalnie w la lidze są goście 4 osoby ktorzy zapakowali 3 bramki.Jak moze Martinez walczyć z zsorlotem 195cm;) z całym szacunkiem tylko Araujo może i Andreas
Efekt w meczu z interem nie najszybszy Cubarci robi Karnego.Nie chcę myśleć co zrobi z nimi Dembele czy szybkie live.Niestetu Martinez ma 33 lata i będzie tylko wolniejszy.

0

@4Fabregas4 to kwestia zaufania trenera

0

@ViscaelBarca2007 a nie jest oglądam Barce od czasów kiedy grał Kuman Romario i nue pamiętam aby tyle barca musiała remontad robić.Atak przykrywką slabość obrony...

0

@CLS63AMG Martinez jest znakomity na 90% zespołów z którymi mierzy się Barca zarówno ofensywie jak i defensywie.Nienadaje sie jednak na 10% zespołów z topu od płf LM plus live oraz zawodnikow pokrojuMbappe
On jest za wolny Mvappe biegał 34 w me czu z nami on 32...Andreas biega 34 Araujo to samo potrafi jak zawodnik go ogra to wrócić i wsluzgiem wybić piłkę ten sam problem ma Cubarci w meczu z interem zrobił karnego.O wzroście obu nie wspomnę 182 i 184 przy 3 zawodnikach interu 193;) 10 cm różnicy tak naprawdę.Efekt 4:0 dka interu w 1 polowie.
Im 4 zawodników w ludze strzeliło po 3 bramki.....
Wada i cubarsiego i Martineza jest taka ze hak spieprzą pułapkę nie ma opcji abym wrócili i wskuzgiem napraeili błąd .Andreas to zrobi. No i 33 latach nie wspomnę

1

@Comentateiro zgadzam się z Tobą świetny skład budują.Jedyny ruch ktory mnie niepokoi to odejście Andreasa kosztem zostawienie zmartinexa który ma 33 lata i wady jeśli chodzi o defensywę bo w ofensywę jest ok

0

@Karol145 ie przesadzaj mieli rekordowo najmniej steaconych bramek z Andreasem i kounde w la lidze gdzie zdobyli mistrzostwo.O fenomenalnie kontrolował viniego .Nie orzegrał ani jednego pojedynku 1 na 1 więc przesadzasz.To co trzeba zrobić to kontuzje i nad tym pracują.Zgadzam się z opiniami deco.Porzadek zrobiono z zdembele i walczy o złotą piłkę od rozegrania w tym zespole jest tu każdy.
Natomiast mało stoperów jest tak szybki silnych ma wzrost.Martinez z Mbapoe w klasyku tez sie nie skoncentrował stracił piłkę i zmbapoe wpakował bramkę.
Barca nie aspiruje tylko do wygrania la ligi tylko do LM.Do półfinałów inigo daje rade potem już nie i to jest z nim problem bedzie tylko starszy I jest to zawodnik na 1 rok...

0

@4Fabregas4 tych obciążeń będzie coraz więcej wystarczy kontuzja yamaha i jest problem a to mistrzostwa Europy a to klubowe mi syrzostwa a to mundial....Zespół musi mieć wartościowych zmienników. Ostatnio w lidze Europy widać ze fizycznie był zmęczony

0

A dlaczego nie ma w tym Martineza I innych stoperów tylko bierze się tych 2.
Martinez ma 33 lata jest wolny i niski. Ie do wozi z klubami z topy..... w obronie bo atak jest ok

0

@gumaz no właśnie karol nawrocki ma wiele tytułów nie bardzo wiadomo kim jest kot w worku

2

@4Fabregas4 ale yamal będzie mógł odpocząć. Mamy po 2 prawych i lewych skrzydłowych i ewentualnie Raphinia.Wszyscy będą mieć rotacje dojdą ci klubowe mistrzostwa swiata to inaczej musisz siły rozkładać

0

@Karol145 jak się zgadzam ze Martinez daje radę i jest bardzo dobry z 90% zespołów z którymi gra Barca ale nie na pół finalistów LM taki Mbappe, Dembele zrobią z niego miazgę nie ta szybkość.Takze jak ze wzrostem 82 może pwalczyć z 3 zawodnikami interu 193cm to 11 cm różnicy Cubarci ma 184 to 9 cm różnicy .Gotowe bramki z rożnych .Oni we 2 stracili 4 bramki w 2 meczach 1 połowów.
Zalety Martineza
Osobowość długie i krótkie podania także górne oraz spalone.
Natomiast problem Martineza jest wtedy kiedy nawali ze spalonych nie ma szansy dogonić zawodnika w orzeciwieństwie do Andreasa który biegał tyle co Mbappe i on to pokazał stracił piłkę dobiegł do gościa i wybił.
Co do Araujo
1 nie przeszedł presezonu.
2.Wrocił miesiąc po ferminie i gavim od razu na trudniejszą rundę.
A przecież gavi zagrał dobry ostatni mecz A fermin formę pokazał dopiero na nie uznanym klasyku.Czemu iczekujesz formy u Araujo skoro zawodnicy którzy wracali miesiąc wcześniej idzyskali formę na samym końcu sezonu.Araujo ma wzrost i i szybkość i siłę. Jeśli Mvappe biegał z nami 34 km a martinez 32km to jaką szanse ma na interwencję ....Mbappe strzelił 2 bramki.
Dla mnie zandreas ma 33 lata i tak naprawdę1 obrońcami powinien być Andreas ktory powinien rozgrywać i Araujo bo jak pułapka zawiedzie to mają szansę dogonić i wybić piłkę tego nie zrobi ani Cubarci ktory z interem zrobił karnego na Lautaro ani Martinez.Są za wolni.Ty ustawienie nie pomoże Mbappe wypyści piłkę i go pojedzie podobnie jak Dembele....
To nie jest wina Cubarsiego czy Martineza po prostu maja takie a nie inne parametry.


0

@Karol145 a ja bym Sorzedał Martineza jest za stary za wolny i za niski na pół fina listów KM plus live.Nie ma planu B jak źle zrobi spalony wtedy jest gol i remontada.Fermin Lopez doszedł z formą na ostatni klasyk a gavi na ostatni mecz sezonu .Nie ma co iczekuwać ze Araujo bedzie w firmie jak wrócił do gry miesiąc po nich.Adekwarnie musiałbyś sprzedać gaviego.

0

@addept co z tego czy pol roku czy miesiąc jak nikt tego Inigo nie był wstanie obronić....

0

@czerwil
Czego tu nie rozumieć inigo Martinezjest bardzo dobrym zawodnikoem na 90% zespołów z którymi mierzy się barca
Niestety jest za słaby na zawodników bardzo szybkich albo bardzo wysokich grających w topowych klubach.Niestety w tych 10% są wszystkie kluby z pół finałów LM plus live.Oraz poszczególni zawodnicy la ligi jak Mbappe.

0

@Rifek chrustiansen biega 94km dałby radę.Gdyby Araujo byl w formie również wziąłby go bark bark.

Tu podam czemu araujo powinien zostać.
Fermin I gavi wrócili o miesiąc wcześniej niż Araujo w listopadzie.Wpierw fermin I gavi biegali bez formy potem u fermina pojawiły się asysty do Roberta potem strzaly w bramkarza i panu w okno. A potem byl nieuznana gol z Realem.Potem byly bramki do końca sezonu.Kontuzja gaviego byla dłuższa i on na ostatni mecz pokazał formę.Nie ma sie co dziwić ze Araujo nie jest w formie a nie miał presezonu i Flick mu systemu spalonych nie tłumaczył uczul się w boeguAraujo będę icenial po presezonie jak dojdzie do formy.

1

@Ja124477yr4 a ja zawodnik mający 182cm ma wygrywać pojedynki główkowe z 3 zawodnikami interu 193? Dodam ze z nimi przegraliśmy w 2 polowach 2 meczy dostaliśmy 4:0.jak zawodnik który biega 42 km ma wygrać pojedynek z Mbappe ktory w meczu z nami strzelił 3 bramki.Jedna po błędzie Martineza.
Czy wiesz ze jest 4 zawodnikow w lidze co im wpakowalo 3 bramki.Cubarci ma nie wie lepsze parametry. ANDREAS biega 34km i jest wyższy od nich dwóch.Problem jest taki że jak spieprza spalonego to nie mają planu B bo nie dogonia zawodnika jak Cubarci starał się lutaro dogonić zrobił karnego.Andreas jak popełnił błąd dogonić i wybił piłkę .Tego nie ma ani Cubarci ani qmqrtinez.A gramy wysoka obroną.Mozna chwalić za przerzuty podania, spalone.Ale reszta w defensywie z ekipami inter szybki zawodnikami Realu byłby problem to samo z psg z dembele czy live. Z zespołami niżej spoko .Ale na top jest problem.Stas tyle remontad.

0

Żaden nie powinien odejść powinien odejść inigo martinez ktory jest wiekowy jest za wolny i za niski.Nie daje rady topowymi zespołom.

0

@normasubiektywna też nie do końca jest jak mówisz zniszczenie fabryk w iranie do rakiet dalekiego zasięgu to zniszczenie koalicjanta chin sa slabsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?