0

@APTAPT na razie to co usa zrobiło to wysłało b2 resztę robia Żydzi. Qzablokuja ciśnienie to im statki rozwala beda zaminowywac ciśnienie to zaczną im fabryki rozwalać aż sie nie uspokoją mogą tam wysłać okręty podwodne nimmitz czy Geralda Forda z obstawą.Obrona powietrzna Iranu nie istnieje jeszcze państwa ktore blokują mogą być złe

0

@partymaker nie od brudnej roboty są Żydzi to oni wyczyszczyli niebo bombardowali masę rzeczy a usa wysłało tylko B2 ktore zrobiło swoje

0

@Aragorn33 tylko czym zaatakują jak nie beda tego mieli i nie prawda że nue maja na morzu indyjskim maja bazę maja Żydów bazę maja w Arabii saudyjskiej.Takze w serii i w wielu miejscach.
https://gisplay.pl/mapy/10704-mapa-amerykanskich-baz-wojskowych-na-swiecie.html

0

@clyde sam jesteś naiwny jak myślisz ze ktos zaatakuje nimmitz czy Geralda Forda taka jedna łódź eskortująca taki statek ma 70 tomahowkow na pokładzie w tym atomówki.na samym lotniskowce masz tyle f18 oraz f35 ze to przejebane jest z tym walczyć maja w pobliżu cysterny oko satelity i uzrael ktory lata po niebie i robi co chcę jeśli iran cos zrobi to zniszczą wszystko co zagraża w pobliżu cisniny .
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lotniskowce_typu_Gerald_R._Ford

Na dodatek maja b2

0

@partymaker oczywiście zostawia tam okręty do pilnowania zbombardują na lodzie co bedzie zagrażało I tyle.Jak władza bedzie uparta zabija przywodce

0

@Aragorn33 ostrzelaja i rozminowują i będą pilnować

0

@Roobo nie to bedzie tragedia iranskiej marynarki i rodzin marynarzy

0

@Kgorecki2500 żegnamy irańską marynarkę wojenną szkoda

1

@Aragorn33 to wjadą lotniskowce albo bombowce i po blokadzie.Stracą flotę.....

0

@Vegeta88 fakty są takie przyznał sie do wszystkiego oprócz sutenerstwa gdzie kupuje się z gościem z gangu sutenerów , nie poszedł w sad 24h i nie poszedł w wykrywacz klamstw;) reszta się zgadza .Na tym problem polega. I nie ktoś tylko on .On sam odżałowane sie nie raz bardzo wywiadach czy debacie on sam stwierdził ze kwoty nie zapłacił on sam stwierdził ze orzekał na konto którego nie ma.On sam stwierdził ze sparował z wielkim bu ktory wazyl 143 kilo czyli nie zna go incydentalnie co sam stwierdził i chodzą na ustawki.On sam stwierdził ze podał notariuszowi fałszywe dane bo nie dał tych pieniędzy starszemu facetowi.On sam stwierdził ze nie pomagał starszemu facetowi bo wyjechał do wawy a miał to w umowie.On sam potwierdził że brał udział w ustawkach.To jedt facet ktory sam się pogrążył.A w kwestii sutenerstwa mial 2 możliwości wyjaśnienia sprawy nie wykorzystał a potem wyżej I kłamstwach wiarygodność ma zerową.

0

@Vegeta88 hehe nie rozśmieszaj się chłop sam się pogrążył.
Ustawki - Mentzen go pogrążył
Odurzał się na wizji - kamery go same nagrały
Opowiadał ze wielki bu to go mało zna i sam się przyznal ze sparuje z nim w klubie bokserskim.Mowi ze to duży chłop 143 kilo.Razem uczestniczyli w słynnej ustawce
Wpierw twierdzi ze nyla honorową a okazali sie ze nie byla byl to drugi garnitur lecha byl sprzęt wzięli recydywę i ilości się nie zgadzały.I kibole lecha znaleźli się w szpitalu i tak się policja o tym dowiedziała.
Dodam ze wielki Bu jest związany z gangiem sutenerow a tu jest o to zarzut.Jeśli karol jest czysty mial 2 opcje aby oczyścić się przed wyborami
1 proces 24 h - nie zrobił tego
2 wykrywacz kłamstw była propozycja nie zrobił tego.Gdyby był czysty zrobił by 2 rzeczy zrobił by szach mat i wygrałby wybory nie zrobił tego bo ma coś do ukrycia.
Kwestia mieszkania to kabaret
Lichwa- sam podał ze na lichwiarski procent pożyczył Karolowi kasę
Oszukał notariusza ze wpłacił pieniądze 120 ty
Po czym sam sobie zaprzeczył ze nie zaprzeczył- nie ma dokumentu ze zapłacił za mieszkanie.
Stwierdził ze wplacił na konto .Tylko jest mały szczegół gość nie ma konta.
Czarnek twierdzi ze nie ma dokumentu ze mial się nim opiekować to mu wyjęli że w umowie jest że na się opuekiwax̌ i zrobić pochówek.On nawet nie wiedział ze jest w dps.Orzyrulil mieszkanie wyjechał do wawy uzbal ze nie musi sie juz zajmować.To jakbyś kupił samochód i nie zapłacił ostatniej raty bo już nie mieszkasz w tym mieście;) tylko co kogo to obchodzi;)Sprawę mieszkania prowadzi prokuratura są 2 zgłoszenia.
Nie rozśmieszaj mnie chłopie z tą pucią;)
Bo to jakaś kompromitacja i prowokacja....

0

@Roobo
A wygrał pucia kibol lichwiarz alfons I naciągacz starszego człowieka odurzający się podczas debat....

0

@Kozinho. Niestety państwem żydowskim rządzi skrajna prawica więc czego się spodziewałaś.qja niepopieram w tym konflikcie żadnej strony bo obie strony są złe.Ale popieram atak na obiekty nuklearne i wszystko co jest związane z pociskami balistycznymi gdyż korzysta z tego Rosja mordująca cywilów z Ukraina to samo kwestia shachodow.Jesli chodzi o te cele w 100% to popieram jest to w interesie polski .Bo w radzionkowie mamy bazę do zestrzeliwania rakiety z Iranu nie chce aby to katalog mi nad moja głowa.Atak na te obiekty jest zgodny z interesem Polski.

0

@takisobiektos ale jak ma iran jej użyć jak izrael im raz na jakiś czas niszczy ten program :)ale czy iran przyczynua sie do ludobójstwa tak wysyla ruskim części rakiety balistyczne oraz dal technologie i wysyła shachidy do niszczenia ludności cywilnej w ukrainie.Sponsorowali izis i bazę ktorzy stosowali pas ahachidq a baza uderzała cywilnymi samolotami w wieże.a także dają rakiety jemenowi ktory strzela do cywilnych statkow.Iran to nie jest biedne państwo;) tobteokratycxny reżim gdzie ludzie sa pokazowo wieszani na stadionach czy miastach.....

0

@takisobiektos czy widziałeś jakiegoś Żyda stosującego oss shachida ktory mowi ze na ziemi to bedzie źle ale jak to wykonasz to w niebie dostaniesz nagrode

0

@takisobiektos a widziałeś żeby jej użyli i czy jest to na 100% potwierdzone?

0

@clyde i albo zabijają naukowców albo niszczą albo wpuszczają im wirusy. Do tego programu.Iran ma dużo krwi na rękach przekazal shahidy i technologie ruskim ktorzy uprawiają ludobójstwo ake rakiety balistyczne jemenowi ktory niszczy cywilne statki.Daje broń hamasowi i hezbolachowi sponsorował bazę i isis .To nie jest grzeczne oanstwo.Kazfy kraj musi zgłosić nowa wirowkę teraz nie zgłosili wirówki najnowszej generacji.Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jeśli by strzelali di usa to zrobią to przez rumunie I Polskę gdzie są bazy w radzionkowie i rumuni.Problem w tym że część rakiet spada po drodze do uzraela.Niech to sianie w Europie....Sory nie ufam fundamentalistom religijnym gdzie spora część wyznaje że to w niebie bedzie szczęście zaklada pas shachoda i sie wysadza.Nie mam so nich zaufania.Poza tym znuszczenie rakiet balistycznych to pozbawienie dostaw Rosji ktore z tego korzystają. BARDZO DOBRY RUCH ŻYDOW I USA

0

@tbas ale dlaczego miało by być skarzenie.?ran nie zgłosił wirówki najnowszej generacji do wzbogacania uranu i robił lewiznę. To nie jest atak na znuazczenie bomby atomowej tylko atak prewencyjny w ostatniej chwili tuż przed wyprodukowaniem.

0

@tbas ale jeśli zniszczyli ten program nuklearny to akurat bardzo dobrze.Bie na nic gorszego jak bomba atomowa w rękach fundamentalistów...

0

@gusto no pewnie bronisz opcji ludzi którzy na prezydenta wybrali kibola lichwiarza, naciągacza starszego faceta na mieszkania utrzymujący z kontakty z sutenerem wielki bu uczestniczącch w ustawkach podejrzanym o sutenerstwo który nie wyczyścił się z tego ani w procesie 24h ani w wykrywaczu klamstw.
Który podczas debaty bierze ogromne ilości nikotyny aby sobie ulżyć.....zgodzę się ze jesteśmy daleko.Mnie było y wstyd na niego głosować i robić coś takiego Polsce....pozdr ale szanuje idmienność poglądów mimo wszystko.

0

@gusto a myślisz że prezydent to sobie stoi i łamie konstytucje czy ktoś mu te ustawy szykuję do pispisu;)
Banialuki proszę kolego i wiesz świetnie ze pis źle robi.....

0

@gusto dodam tylko ze przewodniczącym komisji do spraw sprawiedliwości byl kożuch Piotrowicz. Nie dziwmy się ze pisowskiemu orawu brakuje praworzadnosci;) i ze mamy oprawny burdel w państwie ;)

0

@gusto swietnie czyli trafnie ocena ze pis złamał konstytucje bravo dokonałeś samozaorania:)
Dodam nie chodzi czy profesor tylko ze to powinni być ludzie ktorzy trzymana dystans bo jest konflikt interesów delikatnie mówiąc;)
Pawłowicz wybrała partię nie konstytucje ;)nie ośmieszaj się:)

0

@gusto prof Matczak pracujący tez ba Oxford również twierdzi że kamano konstytucje.Nie brnij w coś c jest nie do obrony.....Tylko dka tego ze to twoja opcja wyprawiała.....
https://monitorkonstytucyjny.eu/archiwa/15690

0

@gusto nie obecny tk jest kapturowy czystko jako jednostka działająca nie na rzecz polski a parti pis to samo jak uzba badzwtczajna czy szef nbp któremu również grozi tl.ale nawet jak wrócisz do ts to osoba która robić miała ts dwudziestu jest Manowska która jest prywatnie przyjaciolką dudy i mamy konflikt interesów bo on do niej przyjeżdża odwiedza to samo było przy juli orzylebskuej która gotowała kartofle kaczynskuemu a ona miała sprawdź prawo ktore kaczynski wprowadza czy jest zgodne z konstytucją i z prawem ue.
Dalej ludzie którzy łamali konstytucje poszli do tk aby to trefne prawo pilnować.Przykro mi ake sama pisowska prezes Pawłowicz potwierdziła ze świadomie pis kamie konstytucje.Sory ake robisz z siebie idiotę.Sami pisowcy mowia ze łamią konstytucje bo taka jest wola parti.Poza tym że u nas nie ma praworządności stwierdziła nie ue komisja wenecka. Prawnicy komisji ue czy jedt wyrok tsue bo nie mogą dawać kasy gdzie nie ma orawor-adnisci bo nie ma odpowiedzialności za złodziejstwo.Ziobro do szafy schował 100 spraw

0

@Vegeta88 co chcesz odczuć mas dziesiątki projektów kpo w jazdy mieście odzywasz to .Tylko czy o tym wiesz ze ten projekt robiony jest kpo.Wzrost gospodarczy masz 3, 5 %.Jak chcesz idczuc budowanie wojska turbin wiatrowych na morzu ktore beda oddane w 2027r pierwsze beda oddane i obniza ceny dnergii firmom ktore beda produkowały tańszy prąd. Jak chceszodczuć 70% inwestycje w sieci.
.....skoro nie identyfikujesz z tym co robią.Polska fizycznie masę rzeczy id żyje do 2030 r a potem do 2035 w wyniku fizycznej budowy jak lotnisko szybką kolej turbiny program średnich magazynów energii czy budowa elektrowni szczytowo pompowych ma być 5 .Jak masz to w tej chwili idczuc skoro jesteśmy na etapie fizycznych inwestycji...A to nie sa wszystkie inwestycje.Przecietny człowiek tego nie docenia.Psioczy na ue tymczasem taki tunel do Świnoujścia zbudowano z 80% ze środków z ue albo tunel pid Ursynowem w Warszawie czy tunel pod zakopianką, czy tunel w Gdańsku do bałtycki arena.Ty przyjmujesz to jako norma .Tylko gówno byś miał gdybyśw ue nie byli taka jest prawda .Mało doceniamy co mamy.....przykre ze populiści taka mizerię robia ludziom w głowach...

0

@gusto już na pierwszym zdaniu sie wyłożyłeś duda złamał 13 razy konstytucje


No chyba ze jesteś mądrzejszy od Śedziego tk.
Ciężko resoektowac wyroki sędziów tk ktorzy sami łamią świadomie konstytucje i czym schaniebne. Bo tak chciala partia w nagrodę poszla do tk .Nie kpij chłopie bo się pogrążasz.To jest dowód że pis świadomie łamał konstytucje.Na to się umowili.

https://i.pl/krystyna-pawlowicz-glosowala-za-niekonstytucyjnym-przepisem-bo-taka-byla-polityczna-umowa/ar/12727686


https://hfhr.pl/aktualnosci/niepublikowanie-wyrokow-tk-dokumenty-z-sledztwa

Za to duda i szydlo jeśli będzie większość będa mieli ts
Za obecny oprawny burdel w oanstwo odpowiada pis.A Za straty 2 letniego kpo odpowiedzialni powinni dostać 25 lat

Obecnie kpo przynosi 3, 5 wzrostu gospodarczego finansuje projekty w miastach busuje sie turbiny wiatrowe na morzu magazyny energi największy w Europie i gro udzie na zbrojenia. A to pisowcy powinni trafić na wiele lat do pierdla!!!!

0

@Encore na spadek chyba;)

0

@Vegeta88 wiele zrobiono z la republiki raczej Sue nue dowiesz;)

0

@michal26 nieprawidłowości są wykryte i trzeba sprawdzić glosy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?