0

@Kgorecki2500 tylko ta wirowka jest po to aby mieć bombę atomowa i mogą strzelać do izraela i do usa przez europe konkretnie przez rumunie I Polskę.Ti i czym się mowi ze część rakiet nue dolatuje.Nie chcę aby cis spadło w Polsce a nie ufam fundamentalistom.

0

@Kgorecki2500 iran też nie zglosił nowej wirówki tez na to w dupie.Jakoś mi ich nie żal

0

@ViscaelBarca2007 tylko nico jeszcze może się rozwinąć.Taki junior strzelał Panu Bogu w okno.jeden ma 22 lata drugi 28.....

0

@BORO_12 do rotacji.Po prostu tych 2 sa i szybsi i wyższy I silniejsi.A Andreas dobrze ruzgrywa

0

@BORO_12 jeśli zostanie Andreas I Araujo I nie będzie kontuzji to będą głównymi stoperami po presezonie.

0

@messi33 nie z interem naszych 2 podstawowych zawodników miało kontuzje i wracali po nich mowa o Aeaujo i Andreasie z nimi przed kontuzjami byśmy to wygrali. Inter zresztą to co mial to strzelił zabrakło kilka minut di awansu

1

@bezalkoholowy
Wystarczy ze wyjdziesz z poza zasięgu lustra;)
Ale widzę ze wyparcie i ciebie jest jak w kiblu;)
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/gigantyczny-przetarg-wiadomo-kto-dostarczy-40-samolotow-polskiemu-lot-owi/wednk4d

0

@beter2 no chyba nie ,wydano 800mln na różne projekty, jest decyzja środowiskowa czyli najważniejszy dokument, jest pozwolenie na budowę dróg dojazdowych oraz na budowę tunelu szybkich kolei w Łodzi.Obecnie trwa wykup gruntów. Nie wiem o jakim Niemcu mówisz ale to pis część lotniska chciał oddać w zagraniczne ręce .Teraz masz podziekabe na 2 cz .Wpierw budujesz lotnisko na tyle i na pewno będziesz miał klientów a potem je rozbudowujesz. WSZYSTKO JEST W RĘKACH POLSKI nie Niemieckich;)Pis chciał robić największe lotnisko bez samolotów i liczył na 40 - 69 mln;)

1

Kupujemy 40 samoloty airbusa z opcją dokupienia kolejnych 44.Dla cpk.
Więc jak ktoś twierdzi że chcą zaorać CPK.
To zwyczajnie jest w błędzie.
Pis nie planował kupienia floty.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/gigantyczny-przetarg-wiadomo-kto-dostarczy-40-samolotow-polskiemu-lot-owi/wednk4d

0

@Roobo bombowy kanał;)

0

@fenix1983 to zobaczysz ze jeśli nie udejdą albo nie złapią kontuzji .To po oresezonie to Andreas I Araujo będą podstawowymi stoperami.

0

@messi33 gdzie masz krótką lawkę.Mysmy mieli ko tyzhe wszystkich zawodnikow oprócz Wojtka a zdobyliśmy mistrzostwo o jakiej krótkiej ławce mówisz;)

0

@Rupert_Haubica fajny ale jeśli zostanie Andreas I do firmy dojdzie Araujo to będą grać w podstawie.

0

@MessiForeverTheBest a jeśli ter stegen by został nie preferowałbym nikogo niech gra najlepszy nawet Wojtek powinien walczyć

0

@gumaz jaś fasola też tak robił i był to okaz sympatii;)

0

@MesQueUnClub_87 na Czarneckiego poleciała.....

0

@Ojciec5tkidzieci jak ktoś leci na Czarneckiego to chyba to słaba oferta.......

2

Ale z drugiej strony to klub pilkarski i zadaniem każdego jest walczyć o miejsce w składzie

0

@Filipem nie ma szans w grę wchodzi nico albo Diaz .

0

@Criss18Barca czyli nie spełnimy kamieni molowych i straci mld z ue na ten moment.Kladyczny strzał w stopę.Co or?t deficycie to mądry ruch;)))

0

@BorzyKrzys przykro mi podaje fakty populiści to prawica

0

@bezalkoholowy a ty nie bierz za rzeczy o ltorych nie masz pojecia

0

@Kgorecki2500 sprawa jest prosta iran musi wirówkę zgłosić do monitoringu nie zrobił wiadomo po co...

0

@BorzyKrzys zandberg to gość który gada nic nie robi.....powinien założyć kanał na YouTubie i tyle ...skoro się tym zajmuje.

0

@Kgorecki2500 iran dostarcza broń ruskim.Dostarcza jemenowi rakiety i strzelana do statków na morzu czerwonym.qaby pływały wpkólmafryki .Cena idzie w górę....

0

@Kgorecki2500 zgadzam się w 100% z atakiem na iran .Nie zgłosił 3 wirówki a powinni.Nawet jak strzelają tymi rakietami to podróże one spadają. Jssli będą strzelać w usa to przez Rumunię i Polskę gdzie usa maja swoje bazy u nas w Radzionkowie.Popieram tu izrael

0

@Recha_0684 proszę cię czytam twoje posty nue id dzuś;)

0

Z tych zawodnik na zewnątrz to spora kwota się uzbiera:)

0

@RosjaninBut budowano jakiś mur bo jak dla mnie to zbudowano plot orzez ktory przechodzilo 700 emigrantow tyg.
Emigranci zawracanie do Polski do są pisowcy emigranci którzy dostali Azyl zgodnie z prawem powinni być u nas.Tusk wprowadził zawieszenie prawa do Azylu i już 1 miesiąc temu deportowane 3 tys osób depiotacje trwają.Obecnie trwa w krajach egzotycznych kampania ze nie ma w Polsce orzyznawanego Azylu.A to co zbudowano na granicy blokuje w 94% wejscie emigrantow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?