Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 to Niemcy sa największym płatnikiem w ue a żaden kraj nie musi chcieć płacić ns pełzająca autokracje pisu.
1
@Kgorecki2500 szkoda ze połowa kraju nie szanuje obu a tego nowego to wybitnie....
0
@mekston jak ma z tym problem ,niech biega na jakieś kółko lingwistyczne;)albo napiszę do przyjaciółki;)
1
@GTBTP ie jestem dużo aktywności miałem..A co do wyborów.
To nie specjalnie jest z czego cieszyć.
Nawrocki wygrał z najgorszą przewga
49% uważa że Nawrocki to
Złodziej
Sutener
Kibol i to nie chonorowy bo było ich więcej i ze sprzętem
Lichwiarz
Gość który zdefraudował kasę w ipn
Narkoman
Powiedziałbym że to jest dla nie trudna sytuacja bo to oznacza ze 49% ludzi kompletnie nie będzie cie szanować i identyfikować
Już the Sun napisało że alfons i kibol został w Polsce prezydentem
A alrabija odpowiednik cn te punkty w godzinnym programie pokazała jak się nikotyzuje na debacie.
Krótko mówiąc wstyd.
W tej chwili wybór kaczynskiego doprowadził pplaryzacje w państwie do zenitu.
Nie ma opcji aby te 49% zmieniło zdanie na temat Nawrockiego.
Będzue miała pozostałe 51% za durnie ktorzy sobie na prezydenta wybrali sutenera.......itp
Dla Polski to fatalna wiadomość mówię nie tylko o tym cudownym cv ale przede wszystkim o podziale w narodzie który jeszcze się zwiększył.Bo dla jednych tylko dureń może ns gościa z takim cv było a nawet za dudy tak nie było.
I to jest fatalne dla polski.Podzielone państwo jest słabe.Czy ci co głosowali na nawrockiego zagłosowali to rozumieją. Nie sadze.
0
@July_6_BcN
Nikt nie wygrał
Z surener na orezydenta the Sun juz pisze ze kibol alfons w Polsce prezydentem.Tylko 49% t9 rozumie a reszta jest inna;)
0
Komentarz usunięty
0
@wyrek jestem z wawy ale rozumiem go
0
@DLFCB jest prosty 49 % w kraju nie popiera nowego prezydenta to najgorsze z możliwych zwyciestw.
Połowę głosujących ma go za
Sutenera
Lichwiarza
Złodzieja
Naciagacza starszych panów na mieszkania
Narkomana gościa który deraudiwal środki w ipn
I faceta o kontaktach w świecie przesteoczym
Al arabika zasięg ogolno światowy już cv jego pokazała.
The Sun napisał ze to kibol i Alfons szybko pójdzie chłop będzie miał opinie;)
0
@Bandzior tak ale zarówno Martinez I Cubarci zawalili najważniejszy mecz .Także nie popisali się w klasyku.Nie chciałem ich podkreślać bo poprostu nie sa to zawodnicy na Barce która ma konkretne aspiracje
0
@borys27 ale jeszcze nikt nie postawił na to konto argumentów które by to obaliły daje szansę .Inteligencją ani nie wyskoczysz ani nie dogonisz.Na razie nie dostałem na to odpowiedzi.Raczej widzę sympatię do zawodników i docenienie ich wkładu bo on jest.Ale dostrzegam tez gigantyczny problem jeśli chcemy wygrać Lm
0
@Bandzior
Ol powiem tak za co doceniam inigo
1 Rozegranie w tym długie piłki
2 .przywodctwo np pułapki , motywowanie kolegów , świetny facet
3 charyzma
4 doświadczenie inteligencja boiskowa
Z czym mam problem
Z tym ze ma za słabe parametry na topowe zespoły
Biega do 32 km zawodnicy z poiką mu odchodzą tu mi się czerwona lampka zapala .Mbappe z nami biegał 34 rekord 36.Sory ale żaden z parametrów inigo tego nie zalepi.Bo go zwyczajnie nie dogoni.Inteligencja nie spowoduje ze szybciej pobiegniesz.A Mbappe wypuszcza piłkę i biegnie sajonara.
Wzrost 182 inter ma 3 zawodników 193 to 11cm różnicy no nie nadrobi tego w wieku 33 lat a będzie starszy I wolniejsxy i mniej skoczny.
Jako nie widzę w pojedynku z zdrmbelw w formie albo z Halandem , szybszy wyższy i silniejszy.
A my musimy budować na takich ludzi zespół.
Inogo jest szefem na ludzi o podobnych parametrach. Ale my rozgrywamy kilka męczy ktore są decydujące w kontekście LM.Oni nie są na te zespoly.
Andreas tak 188cm 34km spoko nawet jak jest wyższy to już nie jest źle Araujo w formie tez ma parametry.
Dla mnie inigo i Cubarsi mogli by sie sprawić niskim krucou ustawia pociąg ale musi być ktoś obok nich wysoki inaczej z dosrodkowsń będą bramki.Do tego systemu pasują i wyprowadzą piłkę przy dużym zagęszczeniu a moglo zagra piłkę na kontrę i tak grał z wiliamsami.Na wysoką defensywę sa za wolni.
0
@TAN ale im boiskowa inteligencja nie pomogła inter strzeli im 4 bramki w ciągu 2 pierwszych polowach męczy tam 3 zawodników ma po 193cm oni maja 182 i 184 z czym do ludzi zsorlot 195 na niego tyło zaznaczam Araujo w formie. Bo w formie nie jest.Też inteligencja nie pomoże z Mbappe on z nami biegał 34 a oni do 32kmIefekt 3 bramki.Nauczyl się pułapek.....To są swietni zawodnicy na pewne zespoły ale jeśli przeciwnik ma wysokich zawodników to z różnymi jest problem a jeśli sa szybcy to na wysoką obronę sa bezradni i masz faule na Lautaro Martinezie itp...Oni zaliczają efektowne interwencję z zawodnikami o podobnych parametrach.Oni nie obniżyli w końcówce swoich lotów tylko zagrali z zawodnikami o wyższych parametrach .Tu jest problem. Inteligencja maja i to dobrze działa na pewne zespoły.I tu jest problem.Cubarsi ma problem ale brakuje wzrostu i szybkosći tego live , inter Mbappe bo real jest słaby psg nie wybaczy....Dlatego ich nie promuje .abo nie są to ludzie na finał i półfinał LM.Tam to ich zweryfikowało.I inteligencja nic nie dala zabrakło szybkości wysokości.
0
1.Pedri
2 yamal
3.Raphinia
4 .kounde
5.FDJ
6Olmo
7.Balde
8 lewandowski za bramki
9 ferran Torres za progres
10.lfermin Lopez za końcówkę pokazał swój potencjał
11Casado jak nie był kontuzjowany był świetny
Nikogo bym nie wyróżnił Szczęsny nie pomógł w najważniejszych momentach .Chodź mając Martineza I Cubarsiego którzy tylko tozgrywaja i robią pułapki które nie zawsze wychodzą I są remontady I planu B nie ma.Ta wina się rozkłada na tą 3.
Dlaczego nie wyróżniam Martineza I Cubarsiego bo nawalili w najważniejszych meczach nie są to zawodnicy na Mbappe , Sorlota czy wysikich graczy interu .Taki Dembele by z nich zrobił miazgę.I zwyczajnie psg jest dla nich za szybkie.Cenie za rozegranie ale to są obrońcy a tu jest słabo z drużynami na najwyższym poziomie.Suwit im się kończy.
0
Rozumiem zachwyt nat rozgrywaniem młodego Cubarsiego i inigo niestety obaj sa za niscy i grubo za wolni i z nimi w finale LM z takim Pag nie mamy szans.Porrzebujemy szybkich obrońców z warunkami.I tu Andreas na to jest gotowy a Araujo oby wrócił do formy sprzed kat i liczę tu na dobry presezon.A Martinez bedzie tylko starszy I tez wolniejszy i jemu odchodzą zawodnicy z pilką .Bez obrony nie mamy co marzyć.A my jesteśmy podobni do psg z gorsza obrona środek atak jeśli dojdzie skrzydłowy Gavi dojdzie do formy Bernal dojdzie do formy i na wzrost.to spoko.W obronie na najwyzszy poziom nadaje się Balde , Andreas Araujo podwarunkuem ze się odbuduje i kounde.
Martinez i cubarsi nadają sie do połowy LM i na niektóre zespoły la ligi bo zronaldo strzeli 3 bramki sorlot im strzela bramki i 4 braki kilku pilarzy strzeliło.Albo ktoś ze szkółki albo transfery za tych 2 piłkarzy.Dembeje by z Nartineza miazgę zrobił.....bez obrony możemy zapomnieć o LM.
0
@FCBparasiempre
I tak i nie z Cubarsim i Martinezem obrona nie ma szans bo na szybie psg oni są za wolni. Ale z Andreasem i Araujo który by wrócił do formy sytuacja jest inna.Nie wiem też ile dalby więcej Garcia jakby przyszedł czy ter stegen jeśli wróciłby do najwyżej formy a kiedyś z Araujo po kontuzji z Andreasem kounde i Araujo stracili rekordowo mało bramek.
Nie wiem kto bedzie bronił ale tu jest pole do poprawy.Fermin Lopez nie był w formie z interem teraz jest.Gavi dopiero w ostatnim meczu zlaoal formę tu możemy sie poprawić.Sorawa olmo raz gra lepiej raz gorzej z powodu kontuzji.Jeśli przyjdzie Diaz.To mocno to poprawi drużynę dużo bramek asyst patrząc na jego wyniki.Kolejnym wzmocnieniem to może być Vernal jednak tu nie wiem jak z forma facet ma 193cm wzrostu.Kwestia czy wróci do formy ma presezon.zxobacxymy czy ktoś z młodych nie błyśnie w presezonie.
O ile pamiętam mieliśmy problem z koinde oraz z balde.Kwestia jest taka jaki bedzie stan drużyny jeśli chodzi o kontuzje w tym meczu.Niewatpliwue Flick ma pół roku na zrobienie obrony jeśli do formy wrócą Araujo I Andreas będą w podstawie i Andreasem bedzie rozgrywał sa szybsi do tego i wyżsi.Jesli ktos ma powstrzymać Dembeke to w formie Araujo.
0
@borys27 do 32 km są wolni Martineza to goście z pilką mu odchodzą.
0
@LambiPL sam sobie sprawdz.Niestety fakty sa takie Mbappe strzelił 3 bramki w meczu.Po babol Martineza.Inter strzelił im 4 bramki w 1 połowach 2 meczu.Wnioski nie wyciągnęli.Sorlot to nastrzelał. W lidze im strzeliło 4 zawodnik po 3 bramki to są fakty.A remontad mieliśmy tyle co w kilka lat.....
0
@Barca_bwo przecież Araujo jest po pół różnej kontuzji bez presezonu .Bardzo powoli wracał i akurat trafił na drugą runde.Pptrzebuje presezonu.Zobacz jak było z gavim i ferminem oni wrócili w listopadzie miesiąc przed Araujo.Jak dochodzili do firmy.Fermin wpierw tylko walczył, potem grał na Roberta pojawiły się asysty i nie było to szybko grał w kratkę.Strzelal w bramkarzy i Panu Bogu w okno. I dopiero w ostatnim klasyku z Realem poszedł rajd i strzelił bramkę potem strzelał następne i wrócił do formy.Z gavim dużo walczył ale był trochę bezbarwny w ataku i też 1 raz pokazał się w istatnim meczu.zto czemu iczekujesz ze Araujo który miesiąc później wróci bedzie w formie?
0
Musimy mieć lepsza obronę na takie psg Martinez I Cubarsi sa wolni na to psg.Rozegranie super stoperzy lipa.Chyba ze grać będą Andreas I Araujo który może po presezonie dojdzie do siebie.
0
@LambiPL hak masz z tym problem to idź na grupę lingwistyczną spełnisz się.Albo napisz dyktanda zrobisz sobie dobrze;)
0
@Mario999 ty no Mbappe biega 34 km w meczu z nami oni 32 /31km strzelił im 3 bramki.Jak pułapka im nie wychodzi to masz bramkę albo karny jak z Martinezem.Taki Andreas biega 34 km przy wzroście 188 większy zasięg on by miał szansę dogonić Lautaro.
Wzrost maja 182 i 184 to jak oni maja walczyć z 3 zawodnikami interu 193 albo sorlotem 195.Tk autostrada z rożnych.
To mniej więcej kaczynski że byli się w ustawkach.A widziałeś wielkość Jarosława vs Gierych;) to to wygląda podobnie....zielony szanuję ich talent rozegranie przerzuty.awszystko super.Tylko obronca to tez defensywa.zi oni na orwne zespoły są świetnie.Ale na top zespoły gdzie maja zawodników o wyjątkowej harakterystyce.
Zauważ ze w meczu z interem tracili w pierwszych polowach 4 bramki.Z tych powodów jeśli presezon będzie dobry dla Andreasa i Araujo z uwagi na parametry wzrost siła , szybkość.Z Martinezem będzie coraz wolniejszy.zod niego szybsi są ludzie z pilką.Widzialeś dziś psg wiesz co z nimi zrobią.....A to poziom wyższy od interu.Bez zmian na pozycji stopera bedzie problem. W la lidze da się to zamarkować do półfinałów LM też plus szybki live.Ale tych 2 to nie są ludzie na finał LM a tam aspirujemy.r bramki w półfinale z interem w 1 połowie to porażka....
0
@LambiPL co ty pieorzysz mam słownik
Wiesz obrona to nie tylko rozegranie.
Fakty są takie.
przecież oni w meczach w 1 polowach dostali 4:0 z interem.
Co oni mogą zrobić przy wzroście 182 i 184 vs 3 graczy interu 193;) to autostrada dla rzutuch rożnych.A co oni mogą zrobić z sorlotem 195cm.Co oni mogą zrobić z Mvapoe który nastrzelał im 3 bramki gdzue w meczu z nami biegał 34 km a oni najszybciej biegają31- 32 km to co oni mogą. Taki Dembele by ich wkręcił w ziemię..... Oni sa dobrzy na jakąś część zespół LM i cześć zespołów w la lidze bo i tam 4 razy wpakowali im po 3 bramki.Z tymi obrońcami będziemy mieć non stop remontady.rizegranie ok ale jak Polskę źle zastawia to gol albo karny....jak z lautaro....
0
@tbas przecież oni w meczach w 1 polowach dostali 4:0 z interem.
Co oni mogą zrobić przy wzroście 182 i 184 vs 3 graczy interu 193;) to autostrada dla rzutuch rożnych.A co oni mogą zrobić z sorlotem 195cm.Co oni mogą zrobić z Mvapoe który nastrzelał im 3 bramki gdzue w meczu z nami biegał 34 km a oni najszybciej biegają31- 32 km to co oni mogą. Taki Dembele by ich wkręcił w ziemię..... Oni sa dobrzy na jakąś część zespół LM i cześć zespołów w la lidze bo i tam 4 razy wpakowali im po 3 bramki.Z tymi obrońcami będziemy mieć non stop remontady.rizegranie ok ale jak Polskę źle zastawia to gol albo karny....jak z lautaro....
0
@Mario999 Cubarsi i Msrtinez to nie są piłkarzy na czołowe kluby za niscy i za wolni...
1
Gdybyśmy mieli lepszych obrońców nic Cubarsi i Martinez to wynik byłby taki sam...
0
@Luciano99 jeśli Cuvarsi biega 31km Mbappe 34km w meczu z Barcą to kosztuje nas 3 bramki.Kto ma szanse z nim powalczyć Andreas ktory jest wyższy 188 i szybszy 34km.To samo z Martinezem za wolny.Jemu to potrafią odejść zawodnicy z piłką.Co jest tragiczne.Z Interem 3 zawodników miało 193cm to jak zawodnicy 182, 184 maja bronić różne to autostrada do bramki..to samo oni dwaj vs Sorlot 195cm to im nastrzelał bramek.
Dlatego pomimo rozegrania to nie sa zawodnicy na półfinały LM Real czy niektórych graczy ka ligi.Nadaja Sue na część zespołów la ligi i czesc zespołów LM ponizej pół finałów.plus Liverpool. Bo z Salachem obawiam się tez sobie nie pkradzą.to nie jest tak ze ostatni miesiąc mieli gorszy tylko nie maja parametrów na bajleosze ekipy.Gdyby grali z zespołami na ich rozmiar mieli by dobra końcówkę.Dkateho jeśli Araujo I Andreas złapia formę to oni będą 1 i 2 i to Andreas będzie rozgrywał
0
@draxidox pp prostu nie mam kogoś takiego .To jest jak z naszym sędzią Marciniakiem .Jest Polakiem cieszysz się że poprowadzili jakiś finał ale zdaża się że nawala..... Nie podpiszę się pod nikim....I nie chodzi o ścieków.Nie musi być od razu skrajność.Tylko nie podpisałbym się pod nikim.I tyle.
0
@Pedri16Future z tymi meczami gdzie nie można było na niego liczyć ważne było to że na najwyższy poziom zarówno Martinez jak i Cubrarsi nie maja 2 parametrów na najlepsze kluby .
1 szybkość
2 wzrost
Stąd tyle remintad czy 4 gości strzela po 3 bramki.
Nie maja planu B jak pułapka nie wyjdzie albo karny albo gol.
I jeśli sa napastnicy 190 w wyz jak w Interze to jest to autostrada do bramki.
0
@draxidox i też taka ciekawostka pogrążającą dalej Rymanowskiego który twierdzi że Bu zna powieszchownie z z Nawrockim.Bu był na słynnej ustawce z Lechem i także chodzi ł na inne ustawki.Czyli obaj trenowali i chodzili się napieprzać.I to Nawrocki jego zaprosił z Gdańska do Warszawy.Nie ma mowy o powieschownej znajomości .To jeszcze bardziej pogrąża profesjonalizm Rymanowskiego.Wiadomo ze Nawrocki jest podejrzany o sutenerstwo i bliższe kontakty z sutenerem Bu przy braku pozwu sądowego 24h i braku zgody na wykrywaczu kłamstw podważają Nawrockiego.Gdyby był czysty zrobiłby i to i to szych mat wygrał by prezydenturę.Tylko obie strony wiedzą ze to jest lipa. Także i Mentzen twierdzi ze stawiane podejrzenia raczej są prawdziwe a on o ustawkach wiedział.Nie przypadkiem nie dał mu swojego głosu.Też to nie działa dobrze w kontekście Rymanowskiego że nawet gość z prawicy widzi ze z Nawrockim jest coś nie tak....
0
@draxidox dzięki jestem zdrowy.Nie po prostu nie ma sensu.Ty wymieniłeś dziennikarza szerzącego dezinformację.Są dziennikarzy z byłego pisowskiego tvp którzy wprost szerzyli propagandę i sa w la Republice to nie traktuje ich kompletnie jako dziennikarzy ale wiadomo że i instyt Lecha Kaczyńskiego jest współwłaścicielem a jego jest jaroslaw.zjest to tv propagandy pisu.I ok maja do tego prawo ale nie sa to dziennikarze i w tvp rada językowa paski tvp wprost powiedziała że sa manipulacyjne.ai teksty co możemy zrobić panie prezydencie aby Pan wygrał wybory przejdą do historii i o ile w tvp jest to niedopuszczalne to z la republika nie ma problemu.
Nie wskazuje na żadnego dziennikarza bo każdy dziennikarz ma gorsze momenty.Dlatego nie będę nikogo wskazywał bo sam coś mogę zarzucić jak Romanowskiemu. Znieść wskaże nikogo