Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani i jeszcze jedno zpolska do 2030r będzie musiała naprawić deficyt a ma ogromne wydatki.Potem także bedzie miała bez uregulowania tego parametru nie możemy przyjąć Euro.Za kadencji Trzaskowskiego nie jest możliwe aby to przyjąć.Podnosisz problem który nie istnieje droga wyjścia z deficytu jest ustalona z ue.aa prezydent ma swoja kadencję mamy 2025r;) problem jest fikcyjny podobnie jak z wojskiem w ukrainie bo my będziemy uczestniczyć w tej wojnie ale W Polsce chroniąc granicę ue podobnie jak każdy kraj flanki wsch.
Podnosisz problemy których nie ma..
0
@Metempsychosis
Nie masz żadnej gwarancji ze Karol zrobi to co podpisał
1.karol podpisał dokument u notariuszu dotyczący własności po czym sam stwierdził że to jest nieprawda.Gdyż gdyby całą kwotę pieniędzy Jerzemu to by było to niebezpieczne.
Jak już dostał mieszkanie nie dotrzymał warunków umowy i przestał opiekować się Jerzym. Twierdził ze wyjechał do Warszawy.ztylko kogo to interesuje umowa jest umową.
Nie ma żadnego kwitu ze przekazał kasę Jerzemu.
Sztab PISU Ooszukał gdyż Czarnek stwierdził że nie ma w dokumentach że ma się opiekować Jerzym A miał dostęp do dokumentów też nawrocki podtrzymywał to klamstwo dopiero potem ujawniono dokument obaj wpadli.
Służby ujawniły ze Karol nie może sie wykazać skąd ma 120 tys( zaznaczam ze Karol jest podejrzany o prowadzenie burdelu)a nik wykazał defraudacja na 30 mln i również tam nie pewna jest kwestia apartamentu nie tylko muzeum.
Funkcjonariusze nie dali rekomendacji pisowiec od dudy dał.
Kolej e klamstwo to to ze stwierdził ze z bu zna sie powieschiwniaże 2 razy go spotkał i to Rymanowski też powiedział.Sam Karol się wsypał jak i zromanowskiego bo okazuje się ze razem chodzą do klubu bokserskiego I sparują.Karol powiedział że Bu jest wielkim facetem waży 140 kilo.
Czyli skłamał on ba tej podstawie dezinformował Rymanowski.
Jeśli ktoś uważa że Karol jest wiarygodny i do czegoś się zobowiązał to jest naiwny.Karol podpisał dokument który był kłamstwem. Mentzen potwierdził sam ze jest niewiarygodny i nie powinien być prezydentem.Karol podziękował za poparcie Mentzenowi którego nie dostał mentzen zostawił wolę ludziom ale nie zagłosuję na Trzaskowskiego.Nie ma tu poparcia dla Karola to jest kłamstwo.Dkatego ze ludzie mogą nie iść głosować.
Karol nie ma żadnego problemu aby kłamał zarówno publicznie jak przy podpisywaniu dokumentów.
Karol nic nie gwarantuje
Za walkę z inflacją odpowiada narodowy bank polski.A nie rząd czy Karol.
Ale ustawy mogą być pro inflacyjne albo takie ktore tego nie robią.
Inflacja za pis wynosiła 15% obecnie 5%.
Faktyczną inflacja byla to 25% bo dopłacano do cen energii.Tyle byla na Węgrzech.
Inflacja bazowa czyli to za co odpowiada rząd nie wojna ceny zewnętrzne żywności czy energii byla 11%.podczas gdy w ue była jedno cyfrowa.Obecnie wszyscy maja gorzej i część firm zbankrutowała przez pisowska politykę rządu jak i banku. Prowadzonych orzez pus.Infkacja bazowa obecnie to 3% i za to odpowiada koalicja. Pis zrobił 2 fatalne błędy pieniądze z ets przejadł zamiast obniżać co2 i obniżać ceny energii oraz blokował kpo ktore też obniżać ceny energii z odnawialnych źródeł jak i z obniżenia co2..Nikt w Europie nie narzekam na ets dlatego ze tam każdy ma odpowiedni poziom emisji.Pis zmarnował kasę i nic z tym nie zrobił.Obecnie tusk wstrzymuje wprowadzenie ets 2 co mówił u Romanowskiego.Prawdopodobnie na podstawie tego ze budujemy farmy na morzu plus największy magazyn energii oraz średnie magazyny dka turbin na lądzie co obnizy emisję i obniży ceny energii .
Czego nie gwarantuje Karol naprawy praworządności co już powiedział.zcxyli zagraża kpo z ue i i nam środkom na i feastrukture i broń .bo z kpo kasę mamy także na broń.zobecnie kpo gwarantuje największy wzrost w europe 3, 5% .Daje to regionalne inwestycje pracę oraz wpływy do budżetu wzmacnia wojsko .
Karol jest zagrozeniem a my dróg mamy wybudować drugie tyle dróg 4000tys km dróg.Do tego dochodzą inne wielkie inwestycje.
Dalej Euro i wejście wojsk do ukrainy to wymyślanie problemów ktore nie ma.zmy musimy mieć wojsko na granicy gdzie stworzone sa fortyfikacje gdyż Moskwa może nas zaatakował z morza , Kaliningradu i mamy granicę z Białorusią mamy bazę w radzionkowie do ochrony. Jeśli polska ruszyła by wojska do ukrainy to Moskwa może wejść z tej strony do Europy.zmy odpowiadamy aby tego nie zrobić i muszą to zrobić sojusznicy.adokyryna nato jest jasna ruskie niszczą obrazu jak wejdą wszystko i trzeba bronić granic od razu i nie wpuszczać ich.Nie bronimy polski a ue.Dlatego żaden kraj graniczny nie da wojsk ukrainie mogą to zrobić dalsze kraje za nami.zjest to stworzony problem który nie istnieje.zto tak jak ktos wymysli czy Polska wyślę kobiety na Saturn. To wyszukiwanie problemów których nie ma.Nie mówiąc o tym ze nasza funkcja to opieka nad lotniskoemi hubem.Janclerz niemiec sam sie wypowiedział ze temat polski w ukrainie nie jest kompletnie rozważany nawet.
Kanclerz Niemiec zaprzecza ze nie ma takich rozmów abyPolsja uczestniczyła w takiej koalicji
https://wiadomosci.wp.pl/polskie-wojska-w-ukrainie-kanclerz-niemiec-zabral-glos-7157860518185664a
Zielony lad wszedł w 2019r i wpro
Aw wadził go pis z go z komisarzem współtwórca wojciechowskim.
Tutaj masz spot gdzie wojciechowski chwali zielony lad
Na dodatek pis zablokował porty aby pisowskie firmy rozrzuciły zboże po Polsce zarobiły o załatwiły rolników.
Zielony lad tez swoje plusy .Bo to jest też kpo ktore współtworzy nam 3, 5% gdyż sa to inwestycje miejsca pracy obniżają emisję co obniżać ceny energii.W wawie Zielony lad mocno obniżył smog.Nie w pełni.Ale w 3 stopniowej skali umownej z 3 zeszliśmy na 2 docelowo jest to 1.To budowa ścieżek kilometrowych także na mostach .Ludzie przesiedli się do hulajnogą rowerów.To tez wymiana na czysty transport.Zazielenie pracy tory tramwajowe krore sa bardziej zielone.
W Warszawie miales gigantyczne straty gdyż smog byl na tyle ze trzeba było siedzieć w domu miasto sugerowało przeniesienie się do autobusów pociągów metra tramwajow po to aby w tym dniu zmniejszyć enisje tego dnia.ztych dni jest mało jeden na rok kiedyś było tego więcej.Sytuacja się mega poprawiła w tym temacie a jest to zdrowie rąk ktorego w Polsce nie brakuje..A rąk to sa ogromne koszty leczenia zniszczenie organizmu i ogromny ból.
Jeśli nie przywrócisz sądownictwa to zagrasz kasie dla polski to są mld na drogi i inwestycje samorządowe wojsko.
To miejsca pracy i pkb.Pis blokował przez to kpo I tez na końcu fundusze spójności na drogi a jest to zagrożenie dla firm i mozesz spowodować bankructwa.aW orzypodku polski to było 76 mld.Skad rząd wezmie taka kasę
A podniesie podatki
B dodrukuje pieniędzy
C za pis ceny kredytu dla polski gigantycznie wzrosly
Jeśli przez Karola stracimy pieniądze grozi nam podniesienie podatków albo drukowanie pieniędzy co zwięksxy inflację .zbędzie to wina pisu i karplu bo gdyby był prezydentem to bedzie współrządzi.
No miałeś mowę nienawiści iprxeslsdowanie w internecie tej dziewczyny z hotelu Paradiso co sie z tego powodu powiesiła.Czy za tym jesteś?
Podsumowując Karol niczego z pusem nie gwarantuje bo jest kłamcą.
Pis wiadomo jak przystawki traktuję i tak potraktował bielan mentzena co mu powiedział.
Straty polityki pis dla polski były gigantyczne dopiero w 2027r powstaną farmy ktore obniżać ceny energii wszyscy za to płacimy. Powrót pusu to bardzo kosztowna porażka.
0
@TheKlucha ciężko powiedzieć co będzie.Presezon niech sie pokażą i decyzje
0
Na mój gust to że Cubarci Martinez pod koniec sezonu grali słabiej spowidiwqne jest tym że grali przeciw lepszym zespołom
Oleoszych indywidualnych oarametrzch jak wzrost czy szybkość.Ti jest jedyny powód.Gdyvyśmy grali z zespołami z ka ligi oni byli by dalej bardzo dobrzy.Kounde grał za@dużo i mam wrażenie że był wolny.Na pewno Martinez z dobrymi zespołami nie może grać z Cubarci.Musi być jobok nich jeden stoper wyższy i szybszy.Gdyz obaj tego nie mają.Moze to być Aeaujo po oresezonie albo Andreas który jest najlepszy na dziś naszym obrońcą.On może grać spokojnie z interem , psg szybki wysoki i umie rozgrywać.Jest bardziej kompletnym zawodnikiem niż inigo który jest niski i wolny.Niestety ale z typem przy Cubarsim i Martinezie remontady będą normą.Oczywiście szanuję rozegranie z inigo włącznie z długimi wysokimi piłkami ale to sa obrońcy i tego na poziomie interu czy takiego Mbappe zabrakło. Tu nie chodzi ze grali gorzej tylko zwyczajnie brakuje im szybkości i wysokości.zstad karny na Martinezie z interem.Andreas by dogonić i nie zrobił karnego bo jest szybszy z lepszymi warunkami.Araujo w formie to samo.
0
Szukałbym stopera za Martineza który biega 35km i ma minimum 193cm .Inaczej będą remontadyA bedzie coraz wolniejszy.
0
4 bramkarzem bo Szczesny twierdzi ze zostaje .Marc oewnie też powalczy a widać ewidentnie ze chcą tego bramkarza z Esoagnolu
0
@mekston nie wiem sądzę się mylą .zwłaszcza ze sytuacjs jest teraz kompletnie inna jest 2 kandydatów wszystko idzie na minuty na1hl.Jest na zyketki który wygra ten wygra zobaczymy.
0
@mekston ja nie stawiam na żaden sondaż
0
@mekston zobaczymy co będzie kluczowe
0
@Safrani spoko skoro Karol jest ok To czemu nie oskarży w trybie wyborczym czy nie sprawdzi to na maszynie do mówienia prawdy.
Co ma do ukrycia.
Nawrocki i jego sztab kilka krotnie kłamał:
Nawrocki kłamał notariuszowi w sprawie dokumentu orzejęcia mieszkania czym zajmuje się rada notariuszy.
Sklamal ile ma mieszkań
Skłamał że wokół gumę a była to nikotyna.Zabroniona jest w Polsce produkcja.
Sztab nawrockiego w postaci Czarnka kłamał ze nie ma zapisu że karol ma się opiekować panem Jerzym.
Karol kłamał także ze z wielkim bu to było powieszchowne spotkanie, tam 2 razy się spotkali a okazało się ze obaj chodzą do klubu bokserskiego i sam to opowiadał Karol ze sparował i bu ma 140 kilo.Nie jest powieschowna znajomość jak mówi Karol To kumple z klubu.
Jeśli ktoś tu kręci to Karol.Mentzen w sprawie mieszkania mu nie ufa i nie dostał Karol poparcia.Co też mówi.
0
@Pomimo27
Ten sondaż daje przewagę Trzaskowskiemu
Prawie o 2, %
W najnowszym sondażu United Surveys przeprowadzonym dla Wirtualnej Polski, Rafał Trzaskowski pozostał liderem, uzyskując poparcie na poziomie 47,4 proc. Na drugim miejscu uplasował się Karol Nawrocki z poparciem 45 proc.
0
@RafiVeB nie rozśmieszaj mnie gościu chodzi na napierdalanki z przestępcami z przeszłością kryminakna .Musisz sie wykazać i miedź kogoś kto cię wprowadzi.Jarol musi miedź fajna znajomości i zdobyć autorytet.Calosciowo te grupy obracają 15 tonami narkotyków.Na gov pl prokuratura wobec Arki Gdynia I lechi gdańsk jasno precyzuje to grupa przesteocza.Proces dotyczyl obrotu narkotykami.Polocja rozmach grup ocenia do poziomu grup z wolomina i oruszkowa i wprost mówimy o grupach orzesteoczych więc o czym my tu mówimy.Ale rozumiem jak Jarosław postawi ci kłócą i powie ci ze to twój prezydent to i tak zagłosujesz. A im bardziej śmierdzi tym bardziej na niego zagłosujesz i będziesz go bronił.Normalne dla sekty.
Tylko w tym obłędzie szkoda Polski.zbo stary człowiek nie sprawdził kandydata i postawił ludzi przeciw sobie.....
0
@RafiVeB poczytaj sobie właśnie ukazał się opus grupy przestępczej w której na ustawce był karol i jakimi przestęocami się otaczał.Kto siedzi za co narkotyki wymuszenie udział w grupach orzestęoczych jeden nie żyje cały wachlarz.
https://wiadomosci.wp.pl/karol-nawrocki-i-32-rozbojnikow-wszystkie-przestepstwa-uczestnikow-slynnej-ustawki-oto-z-kim-ramie-w-ramie-bil-sie-kandydat-pis-7161585238543072a
0
@RafiVeB nie powiedział ze jeśli ktos depcze klubowa flagę albo bije kobietę to zareagujeNie mial diczynienia z gangsterami .Ale nie chodzi na ustawki tak jak KarolAby wejść do ustawek jak karol trzeba wejść po znajomości i mieć Urbanie grupy.Ciekawe jak Karol to zrobi.Na gov .pl jasno prokuratorzy mowia grupa przestaocza lechi gdansk i Arki Gdynia I chodziło o proces i sprzedaż narkotyków..Policja tez uważa ze to wszystko są grupy przespcze.Oni obracają 15 tonami narkotyków mówię o wszystkich grupach... bo sa inne grupy jak Lech gdzie oni tez bronia handluja czy Wisła.Tez byla słynna sprawa jak aresztowali przywódcę Wisły przejęła to jego dziewczyną. Musiała uciec albo do Czech albo do Słowacji i ja deportowali.Rozmach niektórych grup porównywalny jest do grup wolomina czy pruszkowa.Dlatego mówi się o Karolu ze był w grupie przestępczej. W tej ustawce co brał karol brał udział morderca skazany potem na wieloletnim więzieniem.Więc jak rozumiesz nie specjalnie Karola traktuję jako faceta który ma wymiar prezydencki.Szkoda Polski.....
1
@SelloutCrowd tak na Machety;)
1
@VamosDeJong nie jest czas na premierę może hakąś ustawkę;)
1
@Rastafarnianin no tak to przestroga jak będzie wyglądało państwo jeśli pisiorki wrócą do wladzy.Zły znak....;)
0
@RafiVeB o tak tusk jak ktoś zrobi przestępstwo użyje narzędzia prawa i wsadzi do pierdla:)
0
@tristan87 ma inne kompetencje to wymiar prezydenta a karol wymiar kibola .m gangstera , sutenera, bramkarza naciągacza starszych panów do czego innego maja kompetencje;)
0
@JordiAlbion nie ma nie wszedł do grupy kiboli trzeba mieć znajomości;) wykazać sie nie wiem prowadzić interes sutenerski wiesz jak jest;)
0
@tristan87 ćwicz dalej trzymam kciuki;)
1
@Konradowskyy tak powiedziała jeszcze ze jest lewicowy a jest centrowy co nawet ma wpisane wikipedii cytując " Polityk o poglądach centrowych".No i slynie że zabiła psa powód był bezużyteczny.....no cóż....z racji tego ze usa to sojusznik daruje sobie dalszy komentarz w tej sprawie.... Mieszkam w Wawie i kurczę jak ja się boję;) Rafał wprowadza tyle strachu matko;)
Można się z pani trochę pośmiać;)
Przygotowała się Jak Jarosław sprawdził swojego kandydata;)
1
@TR3YWAY Nawrocki ma wymiar kibola gangstera i sutenera naciagacza.Trzaskowski ma wymiar prezydenta ,karol do ustawek jest stworzony. Albo aby stanoł na bramce albo pod drzwiami a y przypilnować. Czas klientowi;)To nie są kompetencje Trzaskowskiego.Porownujesz ludzi ,którzy nadają się do różnych rzeczy....
1
O kibole z Chelsea "head hunters robią rozrubę we Wrocławiu czy karol jako ich zwolennik wpadnie na ustawkę;)
0
@OBSERWATOR2021 proszę cię wyjątkowo albo dezinformował albo nie był przygotowany on starał się puścić tezę ze wielki bu spotkał sie orzypadkiem 2 razy i jest to powieszchowna znajomość.Owszem na początku nawrocki też to tak sprzedawał.Jednak kilka dni temu nawrocki przyznał ze zwyczajnie znają sie z klubu bokserskiego ze starują a wielki bu to duży facet ma 140kilo.Krotko mówiąc wprowadził wkład opinie publiczna.
Dalej próbował opowiadać ze nawrockiego sąd nie skazał .Tylko ze Nawrockisam sie przyznał do ustawek za które grozi id 3- 5 lat.Ten sam nawrocki przyznał ze skłamał przy dokumencie notariuszowi.Rada notariuszy ma sie zebrać w tej sprawie.Sam Nawrocki przyznał ze nie dopilnowal umowy z starszym panem gdzue wyjechał do warszawy i przez rok nie wiedział co sie dzieje z Panem Jerzym.Nie opiekował sie nie płacił.Dkatego trzaskowski dal numer konta.To jest oszustwo i nie dotrzymanie warunków umowy która zawarł.Wyjazd do wawy go nie zwalnia.
Nie ma tez żadnego potwierdzenia że zapłacił za mieszkanie.
Są 2 zawiadomienia do prokuratury.
Jednocześnie służby i zwyki funkcjonariusze ustali ze niewiadomo skąd 120 tys karol wziol na mieszkanie.Nie dali mu rekomendacji.Ale kolega z pusu mu dał.
Dalej nik pokazał raport na 30 mln gdzie zdefraudowano 30 mln.
Jak niezależny dziennikarz może forsować tezę ze karol nie popełnia przestępstw skoro sam Karol sie do nich przyznawał a postępowania sa w toku.I ty piszesz ze to najlepszy dziennikarz.Ale dla kogo interesu pisu;)
0
@FCBMati10 to proste sutener , lichwiarz naciagacz starszego pana, szust notariusza,kibola -to nie jest format prezydenta sam powinieneś o tym wiedzieć- powinno to wynikać z ludzkiej przyzwoitości...
0
@FcPortoFan1999 a kto nie robi 80% rzeczy które wyszły podczas kampanii to zrobił to sam karol.Poza nik dotyczących wilków w ipn na 30 mln.
Onetu z burdekem karola.I mentzen go pidoueprzyl z ustawkami.cala resztę sam sie podpueprzyl karol.
0
@RafiVeB też jeszcze inna rzecz co do przejrzystości wyborów ocenia pkw i ona decyduje o subwencji .I o tym że kasę zabierają i PSL nowoczesnej czy koncie itp. W każdych wyborach subwencje sa zabierane jeśli ocenia ze ko wyszła niezgodnie z przeznaczeniem kasę cofną.Szefem jest pisowiec zreszta
0
@RafiVeB nie jest .Przecież simon topodbuzejk putina jego poprzednik mial lewe konta i również pro rosyjski przeciw nato obaj maja zajaz wjazdu do ukrainy inaczej Mołdawię.Tak sa wpływy a i my wspieraliśmy kampanie trumpa z budżetu dlatego ze komisja do spraw Rosyjskich wykazała ze ludzie Bielana finansowali ruska firmę prowadzona przez agenta fsb który promował trumpa.Tu zwyczajnie bielan kupił poparcie trumpa ( zdjecie czy obecnie wypowiedz tej laski ci psa zabiła. Oczywiste jest to ze jest ingerencja
0
@FcPortoFan1999 dlatego ze pis funkcjonuje jak sekta i jest zwykła obrona twierdzy.Gdyby kaczynski postawił kłócą i powiedział im to jest godny ich orezydent i maja zagłosować Zrobią to .A wrasta ze w rostem smrodu kłócą bardziej będą go bronić.To przypadek tragiczny ale prawdziwy.Tak to id kat funkcjonuje.