Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 kwestia dowodów o sutenerstwo nawrockiego mówiło Sue dawno .Trudno Murawskiego podejrzewać ze przeszedł na drugą stronę to narodowiec.Tak czy siak jego dowody zweryfikują dziennikarze. To nie ma znaczenia czy to od niego tylko będzie weryfikacja dziennikarzy.Tu widać że nie gra z 2 źródeł.
0
@Kgorecki2500 niech inne kraje jest umowa z ue .Polska chce To ze igrupiwanie jest przeciwne nie jest równoznaczne ze większość chcę.Wypowuadaj się o ugrupowaniu.Dalej pis wprowadzając prawo złamał 13 razy konstytucje i nie opublikowała wyroków TK.Bo nie miał większości aby zmienić konstytucje.Cytując nie zdobył woli większości Polaków.W sporze pisu z ue nie mówię Polska vs ue .Tylko pis vs ye bo nie miał większości konstytucyjnej .Ich stanowisko nie jest głosem Polski.Gdyby trzymali się konstytucji on ale nie trzymali się.
Sama Pawłowicz w komisji sprawiedliwości gdzie przewodniczący byl komunista Piotrowicz.
Powiedziała wie że ten przepis jest niekonstytucyjny ale głosuje za nim bo taka jest wola partia .Chodź jest to skrajnie złe.W nagrodę z Piotrowiczem poszli bronić niekonstytucyjnego krawa w tk.Dkatego wsporze z ue to nie był interes Polski a pisu.Gdyby mieli większość konstytucyjną ok.Ale chcieli pozamiatać państwo jak Orban.....
https://www.polsatnews.pl/wideo/krystyna-pawlowicz-przyznaje-ze-zapis-z-ustawy-narusza-konstytucje-ale-go-poprze_6497005/
0
@Kgorecki2500 ciekaw jestem czy religijny wierzący Bosak dalej będzie popierał Jarosław sutenera Karola.
Dojdą jeszcze dowody od Murawskiego który z wielkim Bu się świetnie znał.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/karol-nawrocki-zamieszany-w-sutenerstwo-w-sieci-wrze-gwozdz-do-trumny-kampanii/gb0q4w9,79cfc278
0
@Kgorecki2500 nie oddaje ue wszystkie kompetencje tyle co inne kraje problem z tym mają autokracji pokroju Kaczyński czy orban którzy chcą kraj pozamiatać....
0
@Kgorecki2500 nie piszę o konfederacji piszę o pisie.A powtarzam nie jest się żadnym patriotą kiedy rozwalasz prawo aby kraść to nie ma mowy o żadnym patriotyźmie.Patriotyzm to miłość do swojego kraju jeśli ktoś organizuje system aby kraść to nie ma mowy o oatriotyźmie.To sie wyklucza i nie ma nic wspólnego z miłością. To samo tyczy się tych wyborcow pisu którzy kradli z nimi a tych co sa zmanipulowani ale kochają kraj.zto ci tak są patriotami.Z tymi ludźmi można iść.Naromiast patriotyzm w wykonaniu parti pis to i instrument aby można było bezkarnie dalej kraść i o tym piszę.I ich obecnie na marszu to kuriozum .Z ich powodów dla tego że pis tak postępował nie poszedł bym w tym marszu.Tylko z tego powodu bo to instrument a nie szczery przejaw patriotyzmu. O koncie nic nie piszę.
4
No to teraz Tomaszewski da mu do wiwatu.;)
0
@Kgorecki2500 i całym szacunkiem
Ale partia pis zadni patrioci. Nie możesz niszczyć praworządność aby kraść blokować świadomie mld na rozwój pkb na obniżenie ceny energii i opowiadać ze jest się patriotą. Patriotą kocha swój kraj i tego nie zrobi.....Patriotyzm i historia to instrument do utrzymania wkadzy aby kraść.Inna sprawa to wyborcy pisu część w to wierzy ale kocha kraj.Część podchodzi cynicznie biznesowe.To nie są patrioci.Obecność polityków pisu na marszu obniża rangę tego marszu.ludzi to zakwżt czy skorzystali uczciwie czy nie.Kwestia tutaj indywidualna bo część to patrioci zmanipulowani przez republikę byłą tvp.
0
@Kgorecki2500 sory chcesz mi powiedzieć że 1 marsz decydować ma o wszystkim;) no cóż;)
0
@Kgorecki2500 no nie wiem Giertych przyłaczyl się do koalicji po.Ma się dobrze.A Lepper nie żyje. PSL rządził I z lewicą.Hołownia sam się trochę spalił na własne życzenie.A wynik wyborczy mieli większy bo część osób zagłosowała aby 3 droga byla nad progiem.Oni jak weszli do koalicji to mieli mniej niż faktycznie by diatali.Wiekszy problem jest w koalicji między orawica a lewica niż pomiędzy ko a 3 droga i PSL. Tu jest kłopot .Poza tym PSL traci z uwagi na struktury pisowskie na wsi .Oni nie tracą przez ko tylko przez silny populizm pisu na wsi.
2
@CLS63AMG zagłosuję na Rafała który ma formatu prezydencki.A nijakiegoś karka z grupy gansgsterkiej chidzacy do lasu prac sie po mordach który oszukał starsza osobę oszukał notariusza naciągał na wyjazdy zagraniczne i jeszcze idurza się na debatach.Jeśli ma jakiś wymiar to nie orezydencki a na bramkarza w restauracji u Mentzena co najwyżej......
0
@Kgorecki2500 mądry w tym jest mentzen .Wiadomo jak krzystawki traktuje pis.To co podpisał nawrocki można się tym podeprzeć.Nawrocki sklamał notariuszowi czy w sorawie mieszkań.Jego szefem jest kaczyński który jak dostanie co chcę to będzie miał gdzieś....
Co do konfederacji to jest brak możliwości koalicyjnych oprócz pis I jest to uzależnienie. Nawrocki dla mentzena to kark.Ktofy pójdzie w nie pamięć. Trzaskowski to wykształcony doświadczony prezydent który przejmie dużą partię.Jak odejdzie tusk to z nim może się dogadywać np. Przy jakiś historiach ekonomicznych.Więc nie ustawia w roli przystawki pisowskiej. Tu trzeba pochwalić za ten ruch.Bosak przegrywa pozycje negocjacyjna z pis przy ewentualnej koalicji. ZAchowuje się jak nawrocki i u Mentzena .Za to Mentzen jest tu inteligentniejszy......
3
Zapewne jest szansa ze w grudniu złapie formę.Gavi I fermin wrócili w listopadzie i Fermin złapał formę na klasyku a Gavi wczoraj niezły mecz rozegrał..Trochę czasu będzie potrzebował.
0
@Meskalina ja myślę że mamy w środku kilku dobrych zawodników o trochę po co innego .Olmo daje nieszablomowe rozwiązania w polu karnym.Fermin walkę asysty i bramki bo strzał to on posiada.Pedri odbiór rozegranie czasem bramkę.A gavi na razie krótkie podania i odbiór I presję.Dopiero ostatni mecz pokazuje że zbudowanie formy jest blisko i powinniśmy mieć duże z niego wzmocnienie ale tych 4 to będą wszyscy mocnymi zawodnikami zwyczajnie do rotacji poza Pedri który jest mózgiem ekipy.Na pewno powrót Araujo Gaviego , Bernala to że Martin .m Fort Balde mogą zrobić progres to może być to spore wzmocnienie dla zespołu.
0
@kejdzi też nie bo operacji jak był Andreas , kounde i Araujo gdzie Araujo na zmianę z kpunde grali na prawej obronie Barcą pobiło rekord w najmniej straconych bramek było to po rocznej kontuzji.A Mats bronił niemożliwe piłki i wyjmował bramki.Nie podpiszę się pod tym ze to jest nie możliwe aby wrócił do formy.Wieksxy mamy problem z cubarsim i Martinezem za mali i za wolni na zespoły gdzie sa szybcy zawodnicy albo wysocy niedowozą.i tych remonrad było za dużo.Tu widzę problem
0
@partymaker ile gadał nawrocki i co z tego było prawdą.On nawet notariuszowi skłamał!!!!Nyl w grupie przestępczej o harakterze przestępczej hierarchocznej ktora zajmowała się narkotykami a za ustawki powinni dostać od 3 do 5 lat.zw tej grupie sa goście mordercy którzy zabili i ucinali ręce.Taoze kontakty z sutenerem.Nawrocki jak opracował w IPN to chodzil na ustawki.już wcześniej pojawiały sie głosy że był sutenerem.Mamy sytuacje z nim że codziennie coś wyłazi.W tym momencie kociąt nie jestem fanem jego to rozumiem ze nawet taki gość jak ten bokser może być też patriotą bo robi sobie wrogów w tej chwili i to we własnym środowisku.To nie jest facet który przeszedł na drugą stronę.Tylko jestem wstanie zrozumieć ze nie chce prezydenta który uczestniczył w lewych akcjach czy był sutenerem......Gdyby nie ukazała się przeszłość karola z naciąganiem na apartamenty ,dalekie podróże ,mieszkanie , oszustwo notariusza, brak pamięci ile ma się mieszkania niedotrzymanie umowy kupna mieszkania brak opieki( oszustwo) brak dowodów na kupno mieszkania czyli prawdopodobne złodziejstwo.Bo opieki też nie było....Widać tu nie uczciwość plus oszukanie notariusza.Do tego kompletny brak wyczucia ze podczas debat nie zużywają sie substancji odurzajacych plus ten gość idzie do lasu rozbiera sie aby napierdalać z innymi karkami.....delikatnie mówiąc nie budzi to kompletnie żadnego zaufania a śmierdzi na km
Znajomość i to dobra patrząc na wspólne zdjęcia z sutenerem porywaczem kobiety....ktora gnębił....I jest zatrzymany obecnie.Powoduje kompletny brak zaufania do karola.
Zostawiam sprawę dziennikarzowi niech to sprawdzi. Jeśli to ujawni będzie znaczyło ze Bokser mówi prawdę.Też Nejman który bronił nawrockiego to w zasadzie po ustawkach jest to dla niego ciężkie a po narkotyzowaniu czy odurzeniu się na debatach bo przynajmniej 3 razy go kamery na różnych debatach i wywiadach złapali. Ma pretensje do Kaczyńskiego czemu nie wybrał normalnego człowieka.Np Czarnka cytując go.Masz kolejnego zwolennika pisu który mówi co widzi.Pamiętaj że jeśli przyjedzie prezydent to on dostanie cv takiego nawrockiego i co in dostanie na dziś
Bramkarz
Oszust urzędnika
Oszukał co do mieszkań
Był w grupie przestępczej której uczestnicy to zabójcy
Jest kibolem chodził na ustawki
ma znajomości w grupie przestępczej
Oszukał starsza osobę na mieszkanie
Nie dopełnił warunków umowy o mieszkanie prawdopodobna kradzież.Chodź w zasadzie nie dopełnienie opieki to jest już kradzieżą tak naprawdę.Kqit miał to skończyła się opieka
Naciągacz na mieszkania apartamenty
Kontakty z grupą przestęocza sutenerów możliwe haki na niego.
Bramkarz.
Czy to jest dobre cv prezydenta?
Czy to jest format prezydencki?
Ja nie potrzebuje więcej jeśli mam faceta po Oxfordzie studiach francuskich .Współpracować z senatorami w kongresie usa.
Zna 5 języków
był europarlamentarzystą zna środowisko z ktorego wywodzą się prezydenci
Ma doświadczenie z 2 kadencji prezydenta i zna problemy na poziomie samorządowym czyli rozumiem problemy na samym dole.
Współpracował z wszystkimi prezydentami stolic w Europie bo mają swoją grupę wymieniających się doświadczeniami.Ci ludzie zostają prezydentami.
Czytam jednego cv i drugiego I tylko Trzaskowski ma format prezydencki a tamten profil ga gangstera.....
Nie kieruję się tu złośliwością tylko faktami.Tak to wygląda.
Nie dziwię się ze Mentzen do karola nie wstał się przywitać a do Trzaskowskiego tak.Róx̌nica w cv jest ogromna.Kaczyński nie sprawdził kandydata i przyznam w debilnej sytuacji postawił własnych wyborców.Jeśli maja takie cv i głosują na gangstera wpychanie są w sektę która i tak zagłosuję pomimo takich rzeczy ewidentnych jakich na karku na Karol.Wiadomo ze facet ma za uszami więcej....Nie ma co do tego watpliwości...
0
@Armintrance1 jeśli ter stegen będzie w formie to ma 4 lata gry.Jesli kupisz bramkarza to nie wstawisz go na 4 lata na ławę. Wtedy Barcą go do tej Walencji wypożyczyć a drugim bramkarzem będzie Szczęsny albo Pena.Nie jest pewne czy Szczęsny będzie sam chciał zostać wtedy mogą rozmawiać z Pena o możliwości bycia 2 bramkarzem..
0
@dafik85 nie sądzę abyśmy mieli wąską kadrę bo do formy dojdzie gavi , Araujo i Andreas po kontuzjach. Młodzi będą rok starsi i będą mieć większe doświadczenie postęp zrobi Fort który się pokazał,dojdzie Bernal który pewnie do grudnia będzie po kontuzji w gorszej formie.Gavi wrócił w listopadzie dopiero teraz forma się klaruje a Fermin od Klasyku zlapał po kontuzji formę.Araujo wczoraj zagrał dobry mecz.Ale ma rezerwę na mój gust po presezonie będzie lepszy.Masz Bernala jednego zawodnika więcej.Pewnie dojdzie 2 zawodników ze szkółki. Będą grać część w 1 zespole część w 2.
Trzeba powiedzieć że obecną kadra powoduje że na ławce siedzą Pablo torre,Pau torres i Ansu Fati mniej gra Fort.Wnosek jest taki że jest dużo zawodników w formacjach atak , pomoc i obrona.Nawet gdyby Eric złapał kontuzje to Araujo może grać na prawej stronie..a dalej na stoperze zagra Martin Cubarci Andreas FDJ
Robi się sytuacja że na defensywnym może grać
Fdj
Casado
Bernal
Gavi
Andreas
Eric
Gavi może grać wyżej iFdj także
Pozycja bardzo mocno obsadzona
Za kounde będziesz miał Erica
Za Balde Martina i zawodnika ze szkółki
To są transfery bez kupienia kogokolwiek.O ile Pau Torres odejdzie to raczej Pablo Torre czuje że zostanie.Jego mogą wypożyczyć aby grał nie rozstana się definitywnie.
To kogo brakuje to nowy bramkarz i może kupią ale jeśli zostanie Pena albo Szczęsny to wypożyczą do końca kontraktu Marca chyba że odejdzie wcześniej.
Raczej lewy skrzydłowy by się przydał chodź tu mamy olmo Raphinie a jak Martin gra na obronie to Balde może być skrzydłowym.
I tu zespół ma opcje.Ale kupią skrzydłowego na mój gust
Czy kupią napastnika.Na pewno to opcja konieczna w przyszłym roku.Tu jest lewy olmo i ferran.
Błąd który zrobiono to nie sprzedano wolnego i niskiego Martineza a nie ściągnięto szybkiego wysokiego taha i to byłby dobry transfer na 4 lata.Być może jest ktoś w szkółce a są w 4 lidze to będą awansowali zdolnych do 1 składu.Jeśli nie teraz to za rok.Podejrzewam że w ciągu 2 lat w 1 zespole pojawi się Żuk. Rok w Athletil może 2 i wejście do 1 składu.Wydaje się że zastąpienie lewego będzie problemem za rok.Zobaczymy czy przedłuży kontrakt z Andreasem i zobaczymy co Raphinią ma kontrakt do 2028r.My nie potrzebujemy rewolucji a góra 2 zawodników.Plus napastnik przyszły rok i bramkarz za około 3 lata .
Kolejne wzmocnienia ponad to to jak trafi się mega okazja jest duży stadion i kibice i ktoś wyjątkowy się pojawi.
W ciągu 5 lat do odejścia
Ter Stegen
Lewy
Andreas
Martinez
Może Raphinia chodź pewnie go przedłużą.
Tak to wygląda.Real ma gigantyczne braki a i tak główny problem jak gwiazdy w stylu vini Mbappe, belingham zrodrigo zmusić do biegania. To jest ich największy brak to połowa zawodnika.
1
Jeśli Szczęsny zdecydowałby się odejść.A kupili bramkarza z Espagnolu na wypożyczenie .To być może inaki mógłby zostać Flick nie potwierdził odejścia.
0
@partymaker facet oddał dowody do dziennikarza śledczego. Jeśli się to potwierdzi a już wcześniej pojawiały się doniesienia że był i sutenerem......itp.będzie ciekawie:)
1
@norbi77 może noe wiem ale dramat jakiś.
0
@norbi77 marko co to było;) chyba brała to co Karol;)
0
@Alistar74 nie riżśmieszaj mnie koleś jak w IPN pracował to szedł z kibolami do lasu i napierdalać.z innymi.....to grupa przestępcza gdzie za ustawki idzie się szuedzueć na 3- 5 kat.to grupa o charakterze hierarchiczny w grę wchodzi heroiną.
Koleś oszukał ludzi na debacie ze ma 1 mieszkanie
Oszukał notariusza
Nie dotrzymywał warunków umowy opolskie nad starsza osobą .
Jest też lichwiarzem
Nie ma dowodów ze kupił mieszkanie.
Jest to naciągnięcie na mieszkanie.
NAciagnol instytut na wyjazd na Hawaje, Usa Afryka , Australia i Europa
Nie ma pojęcia o liczbach twierdzi że różnica między 300 ty a 300 = 1 tys;)
Uważa ze polakow jest 70mln
Chiny według niego wydobywają o 30 % więcej niż swiat.Jakby chiny nie należały do świata;) 2x to powtórzył.
Twierdzi że są 2 pucie I zawsze były.Co ciekawe do żony mówi pucia. Czyli co ma babę na mieście skoro są 2? A która byłaby 1 a która 2 pucia...
Do tego Muran przekazał dziennikarzom śledczym o powiązaniach z wielkim bu.Ppznali się nie pod trzepakiem a na jakieś lewej akcji w 2007.Obecnie dziennikarz to weryfikuje.
Dlatego nie żartujmy ze nawrocki przegrałby przez piwo.Jego energia to nie to co ma środku tylko nikotyna.....A bierze bo bez tego jest kwadratowy.....tylko nasoawany funkcjonuje w trudnych momentach... On sam się upieprza....A pis go nie sprawdził.Ba własne życzenie mogą to przegrać.
0
Kilka dni temu napisałem o tym .Tylko chciałem aby został w espagnolu i nie musiał się przenosić.Tylko kibice musieli by mu to wybaczyć.
0
@partymaker
Muran który trenowal z bu I nawrockim ma informacji od bu I ma dowody.Jest oprócz tego drugi film gdziecmowi ze dowody przekazał dziennikarzowi śledczemu który teraz weryfikuje i w tym tygodniu to ma się ukazać.
0
@pax
To zaraz się ukarze Muran przekazali wszystkie dane dziennikarzowi śledczemu który to weryfikuje i ma sie to w tym tyg.pokazać .Jest dzisiejsza wypowiedź Murana oprócz tej gdzie o tym mówi.
0
@sendesara czytam ze zawodnik dał zuelone światło i dostal propozycje wypożyczenia do Valencia ale musi się. wyjaśnić sytuacja szczenego.umowmy się inna pensja bajladniej grająca ekipa na świecie gra w LM a nie 14 miejsce i mozesz mieszkać dalej gdzie mieszkałeś....
0
@sendesara i wielu adeptów z tej akademi trafiało do Barcy.Swoja droga piszesz tak jakby Barcą nie miała nic wspólnego z Katalonią nie zartujmy;) nie ważne wpłacasz klauzulę zawodnik chce transfer jest klub nie ma nic do tego.Barcelonie i Realowi się nie odmawia.Inaczej kończysz jak Williamsa....I ci yamal nie pomoże.
1
@Aragorn33 to nie przyjebana. Stanowskim. Trzaskowski rozegrał Nawrockiego.Wypuscil go aby zobaczyć czego się spodziewać lepiej sie przygotował i zwyczajnie odrobił pracę domową.Mentzen dla swojej parti zrobił coś dobrego.Jeśli odejdzie tusk to trzaskowski przejmie schędę a karol to kim jest? Skończy prezydenturę i jak duda sajonara.
Na dziś konfa to partia recenzentów i dopiero ma możliwość robienia koalicji z pisem która program przeciwny do pisu biznesowe.O czym mówi kaczynski ze to bezduszny program.Dlatego Mentzen zdystansował się do pisu i zlaial kontakt z trzaskowskim.Jeśli będą mieć wspólny pogląd to mogą to razem zrobić.zspowodowal ze ta partia nie jest skazana na pis.A wiadomo jak traktuję orzystawki kaczynski i to że karol nie jest wiarygodny u kłamie nawet notariuszowi.Ten dokument Mentzen może wyrzucić.Jest to tylko karolowi potrzebne.
Mieliśmy dzięki Mentzenowi ciekawa rozmowę bez wrogości na argumenty.Dostaliśmy wiedzę jakimi rzeczami dodatkowo motywuje ze coś jest robione tak czy inaczej.To było super i szkoda ze takie pytania nie padły w drugą stronę aby Mentzen mógł wybronić swoje poglądy.
Problem jest taki ze lider był bardziej dojrzały niż ludzie którzy tego nie widzą.Chcą cały czas konfrontacji która skazuje ich na niewiarygodny pis albo do roli recenzenta.Nie wzięli też lekcji z przegranej pis 1 do 27 .Czy weźmy tu posłankę zajączkowska która obraziła Ursule.Zyskala wewnętrzne zasięgi.Tylko co ona może?Odpowiedź nic.Zadna jej ustawa czy projekt nie przejdzie.A tam chodzi o to aby zjednywac ludzi di swoich projektów i atak na nr1 to kiepski pomysł.To jak w firmie obrazić szefa.Rzeklbym powodzenia.Tu wyborcy konfy atakujący Mentzena strzelają samobuja .Ja go pochwalę za to co zrobił.
0
@sendesara do Espagnolu z Barcy trafił Martin.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Martin_Braithwaite
W drugą stronę jest trudniej bo wymagania są inne..
0
@partymaker Martin przeszedł z Barcelony do Espagnolu .
Jak widać transfery i na tym poziomie są możliwe.Zasko jest opcja aby ktoś przeszedł bi zwyczajnie młodzi utalentowani są podkupywani a na starsi na poziom Potrzeb Barcy za słabi.Co nie oznacza ze nie możliwe jest zrobić transfer.Wystarcxy chęć zawodnika i klauzula.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Martin_Braithwaite