0

@sendesara czytam ze zawodnik dał zuelone światło i dostal propozycje wypożyczenia do Valencia ale musi się. wyjaśnić sytuacja szczenego.umowmy się inna pensja bajladniej grająca ekipa na świecie gra w LM a nie 14 miejsce i mozesz mieszkać dalej gdzie mieszkałeś....

0

@sendesara i wielu adeptów z tej akademi trafiało do Barcy.Swoja droga piszesz tak jakby Barcą nie miała nic wspólnego z Katalonią nie zartujmy;) nie ważne wpłacasz klauzulę zawodnik chce transfer jest klub nie ma nic do tego.Barcelonie i Realowi się nie odmawia.Inaczej kończysz jak Williamsa....I ci yamal nie pomoże.

1

@Aragorn33 to nie przyjebana. Stanowskim. Trzaskowski rozegrał Nawrockiego.Wypuscil go aby zobaczyć czego się spodziewać lepiej sie przygotował i zwyczajnie odrobił pracę domową.Mentzen dla swojej parti zrobił coś dobrego.Jeśli odejdzie tusk to trzaskowski przejmie schędę a karol to kim jest? Skończy prezydenturę i jak duda sajonara.
Na dziś konfa to partia recenzentów i dopiero ma możliwość robienia koalicji z pisem która program przeciwny do pisu biznesowe.O czym mówi kaczynski ze to bezduszny program.Dlatego Mentzen zdystansował się do pisu i zlaial kontakt z trzaskowskim.Jeśli będą mieć wspólny pogląd to mogą to razem zrobić.zspowodowal ze ta partia nie jest skazana na pis.A wiadomo jak traktuję orzystawki kaczynski i to że karol nie jest wiarygodny u kłamie nawet notariuszowi.Ten dokument Mentzen może wyrzucić.Jest to tylko karolowi potrzebne.
Mieliśmy dzięki Mentzenowi ciekawa rozmowę bez wrogości na argumenty.Dostaliśmy wiedzę jakimi rzeczami dodatkowo motywuje ze coś jest robione tak czy inaczej.To było super i szkoda ze takie pytania nie padły w drugą stronę aby Mentzen mógł wybronić swoje poglądy.
Problem jest taki ze lider był bardziej dojrzały niż ludzie którzy tego nie widzą.Chcą cały czas konfrontacji która skazuje ich na niewiarygodny pis albo do roli recenzenta.Nie wzięli też lekcji z przegranej pis 1 do 27 .Czy weźmy tu posłankę zajączkowska która obraziła Ursule.Zyskala wewnętrzne zasięgi.Tylko co ona może?Odpowiedź nic.Zadna jej ustawa czy projekt nie przejdzie.A tam chodzi o to aby zjednywac ludzi di swoich projektów i atak na nr1 to kiepski pomysł.To jak w firmie obrazić szefa.Rzeklbym powodzenia.Tu wyborcy konfy atakujący Mentzena strzelają samobuja .Ja go pochwalę za to co zrobił.

0

@sendesara do Espagnolu z Barcy trafił Martin.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Martin_Braithwaite
W drugą stronę jest trudniej bo wymagania są inne..

0

@partymaker Martin przeszedł z Barcelony do Espagnolu .
Jak widać transfery i na tym poziomie są możliwe.Zasko jest opcja aby ktoś przeszedł bi zwyczajnie młodzi utalentowani są podkupywani a na starsi na poziom Potrzeb Barcy za słabi.Co nie oznacza ze nie możliwe jest zrobić transfer.Wystarcxy chęć zawodnika i klauzula.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Martin_Braithwaite

0

@partymaker na poziomie szkółki przeszli kilka chłopaków kluby walczą na poziomie miasta.

0

@sendesara na poziomie szkółki przeszli zawodnicy i ostatnio kilku.Byl nawet artykuł 2- 3 lata temu.

0

@sendesara nie ściągnięto ze szkółki wielu zawodników.

0

@TrzecieOko kwestia konfederacji powinna być oceniona przez komisję do spraw Rosyjskinch dla dobra wszystkich także dobra konfederacji jak i dobra ich wyborców aby nie było nie domowień

Są rzeczy ktore muszą być dokładnie wyjaśnione. Trudno aby takie zdjęcie nie budziło nie pokoju.Nie chcę mieć tutaj żadnych wątpliwości jest wojna z Rosją.
Ja nie znam nikogo kto wali do Moskwy i uśmiechnięty robi sobie zdjęcie z wydalonym przez Polskę agentem.
Albo jedzie do Czech i udziela się w ruskim szpiegowskim portalu internetowym szerzącym narrację Kremla.

Dlatego tym powinna sie zająć komisja dka dobra wszystkich zwłaszcza ze ruskie ingerują wszędzie w wybory a my jesteśmy krajem przyfrontowym .Niczego nie rozstrzygam ale sa wątpliwości.

0

@Karzel raczej nawrockiego bo z nim rywalizuje. Jeśli mentzen by coś chciał to może z trzaskowskim pogadać bez obstrukcji.Wczesniej byłaby lipa.A to trzaskowski przejmie ko.Nie jest już zakładnikiem skazanym na pis I ich przystawką. A wiadomo jak kaczynski traktuję przystawką i co warty jest podpis karola.....To sprytny ruch mentzena.Tylko elektorat nie rozumie ze hak chcą rządzić muszą być otwarci.aalbo coś uzyskać. Zajączkowska na obrażała Ursule ok na mediach społecznościowych zdobędzie zasięgi.ztylko on już w parlamencie nic nie może.....A to nie o to chodzi....w polityce.

1

@gumaz nie do końca
Oczywiście dla Trzaskowskiego to świetny ruch.Ale mentzen pokazał niezależność od pisu.Pokazał ze można normalnie porozmawiać o poglądach.Nie rozegrał Mentzena a nawrockiego bo to z nim rywalizuje.To trzaskowski przejmie ko Lepiej mieć takie znajomości aby coś załatwić niż mieć wyniki jak pis 1 do 27.Miec z tego nic. A Mentzen ma zwolenników pisu i ludzi którzy nie lubią pisu a interesują ich biznes i to dla nich byla ta rozmowa.Bo nawrocki nie ma pojęcia o inflacji bazowej czy całościowej.Ma inne zainteresowania, ustawki sprawa mieszkań ludzi;) najlepiej z kuchnią......;)ostatnio na jakże wciągającej debacie pokazał zainteresowanie dzialką;) w końcu mieszkanie i apartamenty już były;) trzeba się rozwijać;)

0

@Who_you_mam co z Węgrami?
Kandydat Nawrockiego Simon ma zakaz 5 letni wjazdu na ukraine I do Moldawi za kontakty ze służbami Rosyjskimi.Potencjalny agentura Rosyjski .Anty nato jak poprzednik.A tam masz największą bazę nato anty rakiety atomiwa jak radzionkowie i zakup aabramsow f35 I Aoachy.To miało wpaść w ruskie ręce. A poprzednik mial lewe konta jest rosyjskim zwolennikiem anty nato.wygralo bezpieczeństwo.Takiego zwolennika ostatnio przywiózł Morawiecki aby promował nawrockiego .Obecny prezydent yo idpowiedx a nie inicjatywa. Europy.Konta na fb nie należały do sztabu Trzaskowskiego.Odcieto się od tego.znotabena prowadzący nawrockiego Bielan na podstawie badań do spraw wplywow Rosyjskich jego ludzie z budżetu państwa prowadzą sprawę ze przekazali kasę w usa ruskiej firmie prowadzonej przez ruską agenturę która wspiera yrumpa.Nie tak dawno bielan z nawrockim byli w awaszyngtonie a trump zrobił sobie zdjęcie z nawrockim .Zobowiązania to zobowiązania;)
Taka sytuacja.

0

@lukkobe ter stegen miał ciężką kontuzje .Wrócił po kontuzji i zagrał jeden z najlepszych sezonów wraz z kpunde Araujo I Andreasem.Dalnym mu szanse i nie oceniałbym po ostatnim meczu.Ma presezon.Poza tym i martinez i zcubarci w defensywie nawalają są za wolni I jeśli coś schrzanione nie naprawią i są za niscy.Raczej nadają się na niska obronę i nie powinni być razem .Powinni mieć wysokiego zawodnika 190cm koło siebie.Ktiry wrzutki będzie czyścił.

0

@poskus ma dom w Barcelonie zna ludzi i miasto.Transfery z Espagnolu to normalna rzecz .zprzedluzrnie spowoduję ze będzie dla nich mógł grać dalej niż gdzieś odchodzić.

6

Hipokryta Nawrocki mówi " polski rolnik polskie pole polski chleb na polskim stole;)
Pp czym pisowskie firmy ściągało zboże z ukrainy zalewając rynek......zakłamana partia....


https://businessinsider.com.pl/biznes/te-firmy-sprowadzaja-zboze-z-ukrainy-co-je-laczy-z-pis/qeyf03q

0

@arasz1819 to jest nie samowitę że taka prowakacje wypuścili albo go totalnie nie sprawdzili i dziadek miał kaprys aby był a teraz maja problem.Myśkę ze do końca tygodnie dużo wypłynie na karola i jest nawet zapowiedź.sprawa jest dynamiczna.



0

@th@les Barcą bardzo dużo kupiła piłkarzy esoagnolu zwłaszcza młodych to normalne.

4

Najlepiej kupić zostawić na rok czy 2 w espagnolu niech gra .Zostawić Szczęsnego a na rok kontraktu ter stegena ściągnąć go do klubu.Wszyscy szczęśliwi.

0

Cóż za hipokryzja nawrocki powołuje się na komunizm.A do stanowienia prawa i prawo w Polsce w komisji do sprawiedliwości zatrudnił pzpr. Piotrowicza.....Hipokryta jakich mało.....obrzydliwe.
Tutaj na komisji sprawiedliwości komunista nie reaguję na łamanie konstytucji.Gdzie posłanka Pawłowicz wprost mówi ze wie ze łamią konstytucje ale taka jest wola partii.Czytaj Jarka .Obecnie oboje w nagrodę poszli pilnować tego prawa w tk.I oni mają czelność mówienia czegoś o komunizmie....


0

@July_6_BcN nie mam jedno

0

@ToWinaSedziego raczej to nawrocki jedt
Lichwiarzem
Naciagnol starszego człowieka na mieszkanie
Oszukiwal jego sztab że nie podioł się opieki.Okazała się ze ma się opiekować i zapewnić pochówek zapisane jest to w akcie notarialnym.
Oszukał ze ma 1 mieszkanie.
Nie wypełnił swoich zobowiązał bo wyjechał do Warszawy.Kpgo to obchodzi umowa to umowa.To jest oszustwo.
Nie ma dowodu ze zapłacił za to mieszkanie.
Wychodzi na to ze to kradzież.
Naciagnoł nstytut na podróże na Hawaje zaustralie usa , Afrykę, Europę.
Jest kibolem który chodził na ustawki z70 na 70.Byli z nim ludzie którzy siedzą za zabójstwa.To jest grupa przestępcza o hierchicznym harakterze zajmujący sie narkotykami, można tam wejść tylko po znajomości .
Stał na bramce i sam przyznał sie do znajomości z bu.
Do tego dochodzą kompromitujace wypowiedzi ze chiny wydobywają o 30% więcej węgla niż swiat jakby chiny nie tworzyły świata.Czy nie wie kiedy zaczeka się wojna w ukrainie albo ze polaków jest 70mln.Niebma też pojęcia o inflacji czym inflacji bazowej.Dodatkowo wciaga coś podczas debaty.To kompromitacja i nie jest to wymiar prezydenta
Sorry karol nie jest kompletnie wiarygodny coś gada wychodzi coś nowego z samego mieszkania mieliśmy kilka wersji.
Nie tylko ten narodowiec wypowiadał się źle o Nawrockim ale i Nejman stwierdził ze ten wybór to porażka i czemu kaczynski nie wybrał normalnego człowieka. NP on chciał Czarnka.trudno im zarzucić ze sa po innej stronie iceniaja jasno sytuację i znają swiat boksu który miesza się z gangsterką.Karpl w Gdańsku dostał mało głosów.Widać też się poznali na nim.
Nawrockiego nie da się obronić i będą wychodzić nowe rzeczy.Jeśli jest tak jak mówisz oczekuję od nawrockiego pozwania w trybie wyborczym oskarżenie Murawskiego o szerzenie nieprawdy proszę bardzo niech to wyczyści.Jeśli tego nie zrobi to ma za uszami i już ma wystarczająca historie która nie daje mu formatu prezydenckiego.Nie sądzę aby muranski chciał źle dka prawicy to samo Najman.A są to ludzie zwiększanie tego świata boksu.Znaja temat.
Na dziś Karol to jakaś gruba prowokacja albo kompletnie nie odrobiono pracy domowej i nie sprawdzono człowieka.....

0

@Toretto zgadzam się i na temat życia gangsterskiego powoli informacje wychodzą to słowa Muranki który boksował tam gdzie bu i Karol.Jego wypowiedź


0

@kamiVeB
Może ludzie nie chcą aby gangster rządził krajem.A w tym temacie będzie się działo robi się grubo...


0

To sobie posłuchaj co ma do powiedzenia narodowiec.Będzie się działo.....


2

@michal26 mentzen stara się wyjść z niewolnika pisu na którego go skazuje.Potrafi być otwarty na dyskusje.Więcej zalatwi tak działając niż jak pis 1 di 27.Zrobił to jedną rozmową sporo.To była najlepsza rozmowa w tej kampanii gdzie 2 strony bez wrogości rozmawiały. A nie wojenka goni ewentualnym.

0

@ToWinaSedziego co tam ja
Karol Nawrocki buduje codziennie cv na miarę prezydenta;)codziennie coś;)
Co prawda jaś fasola ma lepsze cv niż karol Nawrocki.Ale karol codziennie coś do kładą;) wpierw mieszkanie potem działkę na wciągającej debacie;) a teraz bandyterka;) robi się ciekawie;)

0

@kamiVeB karol nawrocki co dziennie buduje swoje prezydenckie cv ;) codziennie coś;)

0

@don'T.R.I.P.e
Proszę cię z mentzenem mial świetna normalną rozmowę.
Jeśli ktoś ma doświadczenie i kompetencje to trzaskowski

Zobacz Pracował jako tłumacz języka angielskiego, wspierał przebywającego w Polsce przedstawiciela amerykańskiego stanu Michigan, dzięki któremu uzyskał później kilkumiesięczne stypendium, po czym kształcił się w Cranbrook-Kingswood High School w Bloomfield Hills (1990–1991)[4][6][5]. Maturę zdał w 1991[5].

W 1996 został absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW (1996)[6][7] i europeistykę w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1]. Był stypendystą Open Society Institute na Uniwersytecie Oksfordzkim (1995)[8], kształcił się również w Instytucie Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002)[8]. W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej przygotowanej pod kierunkiem profesora Stanisława Parzymiesa[9].

Deklaruje znajomość pięciu języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego[1 to będzie sie dzialo


0

@Baroo66
To jest jeszcze ciekawsze będzie sie działo


0

@Gitarkafcb

Jeszcze dużo nowości o Karolu wyjdzie robi się ciekawie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?