1

@Metempsychosis sad powinien przerwać wybory do czasu wyjaśni kwestii mieszkania z czego miał kasę bo karol nie może wykazać skąd mial na to pieniądze.
Dokładnie prześwietlić jak wszedł do grupy kiboli i kwestie ustawek.Kwestie sutenerstwa.Jeśli się z tego wytłumaczyć to zostaje.Kaczyński robi debili p z jego wyborcow. cCce aby oddali głos a potem wyjdzie że jest sutenerem.Kazdy z nich będzie odpowiedzialny ze zrobili z gościa który prowadził birdel prezydenta.Patriotycxnue rzekłbym..

0

@Yoshi94 i taki drobiazg.Czemu boisz się sprawdzenia karola przez sąd czy jest sutenerem.A jeśli będziesz głosował na bawrockiego nie sprawdzając czy jest sutenerem.To kaczyński zrobi z Ciebie Debila.To w twoim interesie jest aby to sprawdzić zwłaszcza ze karol przyznawał sie do łamanua prawa.Nie jest wiarygodny.Co do Tuska to nie on oskarża nawrockiego roni to onet Murąnski i jeszcze jeden gość. Tusk akurat nie ma z tym nic wspólnego. Jedyne co mówi aby karpl się oczyscił z zarzutów. Asa podstawy bo z mieszkania też sie nie oczyścił.Ma 2 sprawy założone .

0

@Inko może Ci sie coś tam gotuje ochloń;)

0

@priest9999 nie wiem nic o Węgrzech swoja droga nik też jeszcze bardziej upieprzyć Romanowskiego w sprawie profesor.Proponuje zaznajomić się z tym procederem;)

0

@priest9999 rymanowski się nie przygotował nie wie ze bu ma bliższe kontakty.Na dodatek stara się stworzyć wizerunek gdzie karol trzyma się prawa.
Tymczasem abw stwierdza ze karol nie potrafi stwierdzić skąd ma 120tys na kawalerkę.
Sam karol potwierdził ze notariusza oszukał .
Kiedy dostał mieszkanie prawnie mial się opiekować I zrobić mu pogrzeb jak u rze.Dostał mieszkanie to go olał go na rok nie wiedział co się z nim dzieje.
Chodzil na ustawki co sam potwierdził za to jest 3- 5 kat
Obecnie nik potwierdza nieprawidłowości w ipn na 30 mln. Zawiadomienie pójdzie do prokuratury.
A w sprawie mieszkania poszły 2 zawiadomienia.
Jeśli Rymanowski buduje wizerunek niewinności nawrockiego to jest to nie rzetelność dziennikarska.Gośc sam się przyznawał do kilkukrotnego łamania prawa a podejrzenie jest o sutenerstwo.....
Słabe przygotowanie Rymanowskiego.....


0

@Yoshi94 nie tusk coś powiedział tylko karol powiedział ze sparował z wielkim bu w klubie to nie jest znajomość ze 2 razy sie spotkali nie żartujmy tak.Nie mam wątpliwości niezależnie od Tuska jak przeczytałem ze to jest cywilny tryb ze koleś ucieka id weryfikacji zostanie lrezydentem i sie wycisza.to samo zrobił trump.A przegrana w sądzie to koniec szans na prezydenturę.Dla mnie jarol kłamie mówiąc wprost.Dalej abw nie wie skąd gość ma q20 tys a wiadomo o jaki priceder jest podejrzany.... śmierdzi Ti na kilometr

0

Słuchałem Romanowskiego z Tuskiem który sugerował ze oni 2 razy się widzieli z bu.To żarty chłop się nie przygotował do zajęć , karol nawrocki owszem tak to przedstawiał na początku ,ale potem przyznał ze to nie do końca prawda I sparował w klubie bokserkim i z wielkim Bu.Powiedział też że wiellkii bu to gość który waży 140 kilo.Niech Romanowski nie robi z ludzi idiotów ze ci goście się nie znają;) bo jak widać kwestia kontaktów z bu się rozwija. Karol na tyle się wciagnol w klub że dzis ujawniono ze zlecal jako szef ipn klubowi zlecenia na 30 mln.Czeka zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.Mowi ze Karola nie skazano.Ale Karol sam się przyznał ze popełnił przestępstwa i brał udział w ustawkach a to jest 3- 5 lat.Także i pisowski funkcjonariusz abw obecny doradca prezydenta dal mu dostęp do poufnych danych mimo negatywnych rekomendacji skąd np Karol ma kawalerkę. A Wiadomo o jaki proceder jest Karol zamieszany.
Zdecydowanie Karol powinien zaskarżyć onet , Murawskiego i jeszcze jednego gościa którzy go oskarzaja i różne rzeczy. Bo to jest kot w worku i nie wiadomo na kogo głosujesz.
Bo na razie to jak widzę to jego kwalifikacje są nie prezydenckie i nie do tego aby być szefem ipn co wyszło.On ma kwalifikacje...

0

@Yoshi94 tylko ze centra abyś do twojej informacji nie sa dla imigrsntow którzy maja przyjść z Niemiec tylko dla tych co sa jak ukraince itp.Czy wiesz ile zysku do budżetu przynoszą ukraince.
Nie prawda ze karol jedt uczciwy oszukał całe pis z mieszkaniem wszystkich wyborcow.I nie słyszałem aby karolnwyszedl na mównicę i powiedział
Słuchajcie chce być prezydentem ale mam kilka wad
Jestem lichwiarzem na %
Oszukuje notariuszy i starszych ludzi
Jestem Złodziejem bo nie dotrzymałem warunków umowy i nie mam kwitów ze zapłaciłem za mieszkanieze jestem kibolem cytując policję w grupie orzesteoczek która byla sjazywsna za handel narkotykami
Ze bylem sutenerem
Ze bylem niegospodarność w IPN na 30 mln
Ze naciągałem na podróże ba Hawaje Australię Afrykę, usa i Erope
Ze wykorzystywałem apartamenty i w muzeum i w IPN
Że abw wydało mi negatywną rekomendacje ale zgodzono sie mnie dopuścić do danych i zrobił to gość który potem był doradca dudy.

Sorry nie chwalił sie tym karol w przemowieniu wstępnym a jest o czym

Z kamienicą:) poczytaj to .Karol Nawrocki chciała aby sie z tamtąd nie wyprowadzali .Tak!!! No cóż kamienica byla zagrożona zawalaleniem.Powiedz mi czemu karol chciał uśmiercic tyle ludzi.Dalej zaproponowano lokale zastępcze.Dalej rodzina na którą sie powoływał pis nie spełniała żadnych kryteriów.Umowa byla z babcią która umarła. Rodzina po niej nie miała umowy nie byla wstanie przedstawić rachunków ze zarabiają przez 11 miesięcy. Czemu rzadasz od ratusza aby łamał prawo!!!! Rownie dobrze mógłby przyjść bezdomny i powiedzieć to moje mieszkanie.Dalej gdyby ta kamienica nie groziła zawaleniem to można było dać wynajem innej równie potrzebującej rodzinie która spełniałaby warunki.
Tusk wczoraj zdementował nie chodził na ustawki.Nie był w grupie przestępczej.Tez jestem z wawy kibicowałem legii ale nie chodziłem na żyletę. Obecnie oglądam barce w tv i im kibicuje id czasów kiedy grał Romario

0

@Yoshi94 no ale twój mentzen mówi że karol bawrocki nigdy nie powinien zostać prezydentem bo był nieuczciwy z mieszkaniem.A potem nazwał go mało lotnym karkiem i za wybór tego kandydata i to wszystko odpowiada pis konkretnie jarek.Mentzen przywitał wstając z szacunkiem trzaskowskuego a na siedząco karola.Patrxac co wyłazi to sie nie dziwie

A teraz fakty pakt migracyjny wynegocjował Morawiecki i otworzyli centra dla imigrantów.Na wpuszczali imigrantow którzy pojechali do Niemiec i zgodnie z prawem Niemcy nam ich zwracają bo u nas orzekrocxyki granice i są zarejestrowani.Przypomnę ze obecnie od początku roku 3 tys imigrantow w tym Gruzini zostali deportowani.Obecny rząd wstrzymał prawo azylowe aby nie wpuszczać emigrantow i buduje zaporę wojskową przeciw imigrantow.Wynik ponad 90% zablokowana granicą.zza pus słynny plot gdzie zarobiły pisowskie firmy przechodziło 700 emigrantow tyg.Przypomne aferę wizową i sprzeawanie wiz ba bazarach.Sciagneli też Białorusinów i informatyków Rosji czytaj agentów....Bo trzeba być pieprznięta aby to zrobić jak rosja w 2014 zaatakowała ukraine.
Zielony lad wprowadzono w 2019r negocjował i wprowadził to morawiecki a komisarz pisowski Wojciechowski przygotował część rolniczą uderzającą w naszych rolników.
O swym pseudo sukcesu chwalił sie w tv w reklamie.



Co ty się chlopie orzypieorzasz do ko ja to wprowadziło pis.

P.s pisowskie firmy sprowadziły zboże z ukrainy zarobili na tym demolując polski rynek.Zablokowali węglem porty .A zarabiali też na drewnie.Nie mogli wysłać tego zboża więc rzucili na polski rynek.zapowodowali burdel przez swoja niekompetencje.Więc proszę pretensje mieć do pisu.Bo oni za tym stoją!!!!!!

0

@CLS63AMG chlopiev ingerencję zagraniczne sa nie id dziś.Wlasnie do Karola przyjeżdża rosyjski namiestnik który ma zakaz wjazdu na ukraine I do Moldawi.Za kontakty z Rosyjskimi służbami jako potencjalny agent Rosyjski.Jego poprzednik nagle zdobył poparcie z fikcyjnych kont....Nie lubi nato i ue.Jest pro rosyjski to samo zajaz wjazdu.
Dalej według komisji do spraw Rosyjskich ludzie Bielana z pieniędzy publicznych przekazali kasę firmie w Ameryce której szefem był ruski agent wspierający kampanie trumpa.Teraz ten ze nawrocki i bielan pojechali do Trumpado usa zrobić sobie wyborcze zdjęcie.Trump musiał dług splacić;) szkoda ze kampanie wyborcza robiono za pieniądze podatnika - sprawa w toku....Tak więc wpływy zagraniczne na Polskie wybory sa wszech obecne po obu stronach.

0

@Comentateiro niestety

0

@Yoshi94 chyba cie pogięło ja wybierałem tego dyzme.To prezes wam podsumowanie smierdzocw jajo......Czepiacie się mentzena służb wszystkich a to kaczor wybrał tą porażkę....nikt inny zaksięgowaniu się do niego:)i przyjmicie to na klatę .

1

@Comentateiro zobaczymy nasze społeczeństwo jest jakie jest.Jeśli Karol by zabił la republika by powiedziała owszem zabił ape w dobrej wierze.Glosukmy na niego.Ci by zagłosowali....

0

@BezglutenowyPedri
Żeby coś wyszło to musi coś wpierw wyjść.Poza tym większość ujawnił sam karol albo mentzen.:) zapewne stąd Mentzen stwierdził ze to mało lotny kark.
Sam mentzen ujawnił ze on jedt kibolem i sie przyznał.Tez karol przyznał ze zna wielkiego bu.Ze był bramkarzem tak naprawdę w większości karol sam się przyznał.
Onet to jest to jedt portal zbadał sprawę sutenerstwa która krążyła od jakiegoś czasu i te osoby trzeba było znaleźć a zauważ ze niedawno dowiedzieliśmy że karol ma być orezydentemA muranski działa na wlasny rachunek.Ujawnil wtedy kiedy karol poszedł w sondarzach.
Pretensje mniej do kaczynskiego.To on go wybrał a noe obwiniać Mentzena opozycję służby i nie wiadomo kogo.To Jaczyński tego dyzmę wybrał.A żeby mieć co ujawniać to trzeba to wpierw zrobić.za to już jest odpowiedzialność Karola który oszukał sztab i nie powiedział o przeszłości.

2

@maroon może zostanie może nie.Tak czy siak jak zostanie to będzie porażka na świecie.Film o Dyzmie zysja prawdziwy wymiar.Tylko szkoda Polski....

0

@BezglutenowyPedri nie tusk zaprzeczył ze bił sie w ustawkach.Nawrocki brał nikotynę która jest mocniejszą niż papieros.Produkcja tego w Polsce jest zakazana robil to podczas debat i wywiadach.Trzaskowski tego nie robił z jakiej racji ma się badać.To idwrucenie kota ogonem.
Przedewszystkim to Karol oszukał pis nie mówiąc o swojej przeszłości. Adam sie wpieprza zapominając liczne mieszkań.Oszukal sztab który twierdził ze nie ma dokumentu potwierdzającego ze na się opiekowac( powiedział to Czarnek a w dokumencie był.Nawrocki oszukał urzędnika notariusza mówiąc że to co u niego złożył jedt nieprawdziwe.Zajmuję sie tym rada notariuszy.Nie ma żadnych dowodow wpłaty ze za mieszkanie zapłacono. I Karol powiedział skłamał notariuszowi bo przekazanie całej kwoty Panu Jerzemu groziło mu życiem.karol sam się wpieprzył żadne służby.Takze sam karol wpueorzyl się ze przez rok nie opiekował sie panem Jerzym bo wyprowadził się di warszawy.Cxyli dostał własność mieszkania i Gówno go obchodziło co sie z nim dzieje.
Tylko kogo interesuję ze sie wyprowadził umowa to umowa.Dlatego trzaskowski wysłał nr konta dos aby nawrocki zapłacił za do tego co sie zobowiązał bo chodzi tu o kasę.I tak naprawdę jest to kradzież jak umowy nie wypełniasz.To tak jak kupujesz samochód za 100 tys a spłacasz 700 tys i resztę cie nie interesuje bo ktoś Ci dał umowę i dowód.Tajze nie ma dowodow wpłaty.ztu Karpl sam sie spieprzył.Mentzen go uwalił ze chodzi na ustawki 3- 5 lat więzienia. Gzie policja traktuję ta grupę jako grupę przestęoczą a na gov.pl można poczytać o wyrokach za handel narkotykami.Grupa o charakterze hierrarchicznym wejść można po znajomości.Pytanie czym Karol siię wykazał aby go przyjęli?
I tu też sam się wpieprza bo podpuścił go mentzen.O wielkim bu sam mówił zdjęcia sa.O sutenerstwie mówiło się dawno.i 16% ktore dostał w Gdańsku to jest wymowne.Ludzie go znają.

Dziś nik wykazał niegospodarność karola w IPN na 30 mln i wykorzystanie kolejnego apartamentu.
Jedyna pretensje jaja powinieneś mieć to pretensje do Kaczyńskiego ze takie dyzmę wybrał....Oskarżacie wszystkich obok z mentzenem włącznie a winny jest kaczynski który wzioł nie sprawdzonego karka .Cytując Mentzena mało lotnego....

2

Nik wykazał na 30 mln w IPN zarzucając niegospodarność Karolowi Nawrockiemu.
Do tego dawał kontrakty znajomym w tym bokserskuemu klubowi który
jego kumpel prowadzi.Czyli codziennie coś .Karol Dyzna trzyma wysokie tempo;)

Swoją drogą niebywałe jak Karol oszukał pis.
Jaka amatorka jest w Pisie ze go nie zweryfikowali.Porażka roku....

1

@turhiay o sutenerstwie karola mówiło się wcześniej.16% ludzi zaglosiwali na karola, w Gdańsku bo wiedzą kim był.Jarol boi sie oskarżenia onetu w trybie wyborczy bo wie ze to prawda.
Każdy pisior to powinien mieć pretensje tylko di Jarosława bo to on wybrał Dyzmę na prezydenta.zdzis nik mu wyjoł 30 mln niegospodarność w IPN i zlecenie kontraktom znajomym w tym klubowi bokserskiemu gdzie trenuję karol.Czyli codziennie coś wyłazi.Na mój gust karol oszukał pis I nie powiedział zwyczajnie i swojej przeszłości. Przyznam ze jeszcze nie widziałem takiej amatorki aby nie sprawdzić kandydata na prezydenta.Ppstawili cię w gównianej sytuacji zagłosujesz na niego przegra protest i wyjdzie że jest sutenerem.Ba do tego czasu zagranicą będzie sie z niego nabijać.E karol załatw na wieczór blondynę z biustem.E karol pożyczysz kasę na lichwę.Jarol będziesz dzisiaj na spotkaniu prezydentów czy wolisz iść na ustawkę;)bo chyba sie nudzisz z nami;)

0

@BorzyKrzys masz chlopie stare info dziś nik wyjęły Nawrockiemu niegospodarność na 30 mln.Zlecane kontrakty przyjacielowi właścicielowi klubu bokserskiego.Karol trzyma tempo - codziennie coś;)

0

@Axoon no właśnie w tym rzecz też o tym pomyślałem. I do tego nawrocki ma ma kwalifikacje.Na prezydenta to jest Dyzma. Zresztą Mentzen go nie raz podsumował....

1

@PatrychoO przykro mi .Mają za mało głosów.Czyli publikacji ich nie chcę.

2

@don'T.R.I.P.e
Już zaczynają
Wybrali wykonawcę i jest pozwolenie na budowę
Łódzki tunel CPK drążony tarczą zmechanizowaną TBM będzie miał średnicę ok. 14 metrów i ok. 4,6 km długości. Wewnątrz znajdą się dwa tory umożliwiające jazdę pociągów w obu kierunkach z prędkością do 160 km/h.

0

@ProMILs ty nie powinieneś mieć pretensji do mnie .Powiem ci to samo co Mentzen i Nejman.Pretensje powinieneś mieć do tych co wybrali tego kandydata czyli mówiąc wprost Jarosława.

0

@RafiVeB
Jeszcze jeden to czy policja traktuję kiboli jako grupy przesteocze tak i ro w stosunku do Wisły czy lecha Poznań czy Lechi.Sa normalnie procesy w obrocie choćby narkotyków.
To z gov.pl na temat procesów
Kolejne zatrzymania i zarzuty w sprawie obrotu narkotykami przez osoby powiązane ze środowiskami klubów piłkarskich Lechii Gdańsk oraz Arki Gdynia
14.11.2024

Na polecenie prokuratora z lubelskiego pionu PZ PK w dniach 5-7 listopada 2024 roku funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali na terenie Gdańska, Gdyni, Wejherowa i Malborka 5 osób należących do zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Chcę tu jasno powiedzieć żewobec tych grup stosowane jest nazewnictwo grupy przestępczej.To nie tyczy się tylko lechi.
Niedawno miałeś też sytuację gdzie na orlik przyszła zamaskowani młodzi kibolem z maczetami i przepytali młodych ludzi którzy przyszli grać i im zwyczajnie grozili.
Nie ma tu żadnych pomówień.Za branie udział w ustawkach to jest wyrok 3- 5 lat.To jest łamanie prawa.....Karol w tym środowisku funkcjonował.Bo tam możesz wejść z polecenia.A co to oznacza - musisz być wiarygodny......już samo to go pogrąża.......

0

@RafiVeB
Tu nie jest kwestia moja
Jego oskarża onet i muranski
Ma zaluszami inne rzeczy i boi sie w trybie sądowym wyborczym wyjaśnić sprawę.Czyli ludzie dostają kota w worku.Jest niewiarygodny.
W kwestii kibolstwa sam się przyznał ,
W kwesti mieszkania sam się pogroził i ze sztabem kręcił w kwesti wielkiego bu sam sie przyznał i i są zdjęcia.O czym ty do mnie mówisz.Na dziś Karol nie chce w trybie wyborczym wyjaśnić oskarżenia z onetem i muranskim.Czyli ludzie przed wyborami kupuja kota w worku to pis proponuję.Co do oszustwa notariusza karol sam w wywiadzie stwierdził ze to co zeznał jest nieprawdą.Bo jak karol dostałby kasę cała byłoby to nie bezpieczne .Też powiedział ze nie ma kwitów na to ze zapłacił cała kwotę.Sam powiedział ze nie pomagał Jerzemu bo wyjechał do wawy.On sam sie pogrąża bo kogo to interesuje. Zobowiązał się do umowy.Dlatego dostał od trzaskowskiego numer konta dos bo to sa pieniądze.A on przez rok nie wiedział ze jest w dos.Klamał czarnej ze nie ma zapisane karol mu ma pomagać i okazało sie to kłamstwem bo gazeta wyciągnęła akt notarialny gdzie to było.tez po tych doniesieniach na karola sa 2 doniesienia.
Sory jak ludzie maja tu wierzyć Karolowi.To jest kupowanie kota w worka.A ja nie mówię nic by nie było powszechnie dostępne i sam sie Karol w wielu sprawach upieprza..Natomiast Karol nie chce w trybie wyborczym wyjaśnic sprawy .Czyli ludzie mają kupować kota w worku.

0

@Pedri16Future przykro mi ale na dziś to karol kłamał ze ma 1 mieszkanie oszukał notariusza mial kilka wersji ma kontakty z wielkim bu i chodzil na ustawki.Takze naciągał instytut na wyjazdy na Hawaje do usa do Europy do Afryki i do australi także nik wykazał ogromne finansowe nie prawidłowości.

Karol jest kompletnie nie wiarygodny i tym sie powinien zająć sa w trybie wyborczym.Sa zdjęcia z wielkim Bu i sam sie do tego przyznał. Aponiewaz obaj sa niewiarygodni ale jest jeszcze sprawa onetu.Obie te sprawy powinny być wyjaśnione przed sądem. Nie ma znaczenia kto tu skorzysta tylko aby wyborcy byli pewni ze karol jest w tych sprawach czyści .Tak to nawrocki pokazuje ze boi sie ze tryb wyborczy wykaże ze jest winny i jest po kampanii. Winny jest w tym wszystkim kaczyński ze swoim sztabem i jego wiń.Też nawrocki u siebie dostał 16% co też jest wymowne.Sprawy powinny yc wyjaśnione a nie aby dawać ludziom kota w worku.Na dziś boi się wyjaśnienia.Takie są fakty.A też tak naprawdę w umowie zobowiązał sie opieka nad tym Jerzym wziol mieszkanie i nie opiekował sie czyli nie dotrzymał warunków umowy.zjest to tak naprawdę złodziejstwo bo opieka to tez kasa aby zapłacić na to czy na to.Tez nie ma żadnych dowodów ze kupił mieszkanie.
Ja się nie dziwie ze w sopocie na festiwalu gość wali dowcip.zze sąsiad postawił jeden krzyżyk a zagłosował na4 osoby.Ppwinno ordynacje zgłosić.
Sutenera
Złodzieja
Kibola
Naciągacza
Fakty sa takie ze boi sie wyjaśnić sprawy z onetem i Muranskim.Nie jedt to jedna sprawy.Jest to wymowne.

0

@BorzyKrzys to w czym problem jeśli muranski jest niewiarygodny chodź dziennikarz to weryfikuje niech zaloży w trybie wyborczym sprawę Muranskiemu.Kandydat nie może mieć za uszami nie wyjaśnionej sprawy.Do tego jeszcze jest sprawa onetu kłamstwa naweockiego z mieszkaniem oszukanie urzędnika notariusza i inne rzeczy. Niech założy sprawę w trybie wyborczym bo na dziś wygląda że to jednak prawda bo boi sie złożyć pozwu w trybie wyborczym.I to w obu sprawach.

0

@olejtm tym bardziej nawrocki powinien założyć sprawę w trybie wyborczym.Nie robi tego wobec onetu i Murawskiego.Dlaczego bo wie ze to prawda i przerżnie....

0

@RafiVeB to już w programie który był specjaliści mówią jasno batyr może w trybie wyborczym zgłosić sprawę. Nie robi tego bo wie ze to prawda I boi się ze byłby to koniec.Jest wielu sprawach nie wiarygodny a ta jest kolejna.

1

@Toretto sprawa jest prosta batyr boi się prawdy i ze przegra.zto prosty temat inaczej by siŵ oczyścił. Jest niewiarygodny jak i w innych tłumaczeniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?