Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryoumen sztab zawiadomił o ty fb i sie od tego odcięli. Ale większa aferą o czym mało się mówi to jest to co ustaliła komisja do spraw Rosyjskich.Z budżetu państwa ludzie Bielana finansowali w usa .firmę prowadzona przez rosyjskiego agenta wspierającego trumpa.1 miesiąc temu .Bielan poleciał z nawrockim zdjęcie z trumpem.Pidsymowujsc za publiczne pieniądze z pośrednictwem ruski służb kupiono zdjęcie z trumpem i ta dziewczyna co przyleciała poprzeć nawrockiego to splata finansowania firmy prowadzonej przez agenta wspierającej trumpa.
Dalej zsimon to ruski kandydat na prezydenta Rumunii który ma zakaz wjazdu do ukrainy i moldawi za kontakty z ruskimi służbami mieszał na moldawi.I jest przez oba kraje traktowany jako ruski agent.Poprzednik został przez sąd usunięty z powodu lewych kont w internecie powiązanych z Rosją.
Mamy tu stricte ingerencję Rosji w wybory.Mowiac wprost oraz defraudacja kasy z polskiego funduszu aby kupić ingerencję usa w wybory Polskie.
1
@Aragorn33
Trzeba powiedzieć ze władzę ma tez pis i to ogromną i sa to sabotarzyści
1 Duda sabotarzysta tk weta
2 nbp - glapinski stopy % sabotarzysta
3 sad najwyższy izba neosedziowie Manowska pracują dla pis
4 tk - to instytucja pracująca dla pis
5 pkw szefem jest pisowiec
7 krajowa rada radiofoni - szefem jest pisowiec
O cenie połowa władzy jest w rękach pisowcow którzy są hamulcowym.Nie pchają polski do przodu.
0
@D10SLEO w sytuacji kiedy prezydent i oartia chcą łamać 13 razy konstytucje.Umowmy się nie ogłoszono wyroków tk.WProwadzono prawo takie że nie wiadomo czy prezydent bę
dzie uznany.Proba naprawy np tk ze ustawę tk prezydent skierował do tk.
A kto jest w tk komunista Piotrowicz i Pawlowicz którzy oboje świadomie o czym mowi Oawlowicz złamali konstytucje w nagrodę poszli do tk
https://i.pl/krystyna-pawlowicz-glosowala-za-niekonstytucyjnym-przepisem-bo-taka-byla-polityczna-umowa/ar/12727686
Niestety brak naprawy praworządności może skutkować strata fundusza to te dają Polsce najwyższy wzrost w Europie 3, 5% i obecnie ogromnie poszła sprzedaż daje to miejsca pracy inwestycje samorządowe, miejsca pracy oraz inwestycje wojskowe oraz inwestycje w farmy wiatrowe na morzu największy magazyn energii oraz program średnich magazynów energii plus budowa nowych elektrowni szczytowo pompowych ma dać obniżenie ceny energii przy remoncie sieci 70 mln.
Tez za pis na końcu zablokowano fundusz spójności 74 mld na drogi.Gdyby pis blokował z prezydentem praworządność zbankrutowała by dziesiątki firm budujących drogi.
Obecnie trzaskowski gwarantuje naprawę praworządności czyli bezpieczne fundusze.A wydatki sa gigantyczne na najbliższe 10 lat
Pis jeśli straci fundusze to zwiększy się zadłużenie deficyt będzie drukowano plus bedzue wzrost podatków aby zasysać dziurę i ratować przedsiębiorstwa.
Problem jest kiedy partia nastawiona jest na autokracje jak pis.Ale po czy PSL nie wykazali przez 8 lat rządów takich zapędów.Fundusze nie były zagrożone.
Kwestia jest taka czy partia jest demokratyczna czy ma skłonności autokratyczne jak pis.To trzeba podkreślić.l i to jest klucz.
0
Postawiłem na Szczesny- Garcia z oatriotycxnego powodu oraz aby wybrać przyszłość.Nie mam też jasne przekonania że teraz stegen nie wróciłby do formy po kontuzji.Najlepszy wynik uzyskał po kontuzji z Andreasem kounde i Araujo.
Natomiast z wolnym i niskim Martinezem i z Cubarsim remontady będą przydarzać się Barcelonie i może tutaj bramkarz interu czy Realu miałby jakieś lepsze wyniki.Naromiast problem leży trochę po stronie bramkarzy i trochę po stronie Martineza z Cubarsi zwłaszcza z takimi zawodnikami jak Sorlot Mbappe z wysokimi zawodnikami interu, a i Dembele zrobiłby z nimi co chcę o ile miałby dzień.Bo to tez trzeba podkreślić.Nie widzę ich w konfrontacji z Salahem.Martinez to też jest taki ter stegen.
Z jednej strony wspaniałe rozgrywa gra długie piłki jest liderem przy pułapkach świetnym motywatorem w szatni.Przykładem dla młodych i to jest super ale obronca to bronienie a w najważniejszych meczach gdzie byliśmy się o wszystko zawiedli.W klasyku Mbappe 3 bramki wsadził z interem w pierwszych polowach inter vs cubarsi Martinez 4:0.Tajze w sezonie 4 graczy strzeliło im po 3 bramki. Zawodnicy pokroju Sorlot sa poza zasięgi z uwagii na wzrost i siłę.Martinezowi gracze z piłką uciekają co jest sygnałem czas się rozstać.
Natomiast co do pary Szczesny Garcia to wciągu 2 lat trzeba albo poszukać w szkółce albo kupić kolejnego bramkarza.Decydowanie tego Garcie bym kupił.
0
@mekston ja powiem tak jest tak na żyletki ze trzeba je zostawić to kwestia statystyczna.zwszystkue inne sadaży z dzisiejszymi oprócz tego są za trzaskowski i jest faworytem bukmacherów. Dla mnie trzeba je zostawić bo walka jest zbyt wyrównana.Wygrana nie będzie bo jakiś sondaż przewidział tylko taki bedzie moment itp.Wygrać może każdy.Przy takich różnicach przestaje patrzeć
1
@Barca_Big_Moment nie konfederacji się opłaca aby pis zniknął, aby rządzić na prawicy.Kaczyński jest stary a Ziobry,Morawieckiego Szydło, błaszczaki rzuca się do gardeł.
Pis z perspektywy rządzenia ma przeciwny program do konfederacji o czym mowil sam kaczynski.
Są kompletnie niewiarygodni i to co podpisał Karol mentzenowi to kompletnie nie masz pewności ze on to zrobi.
1 .Karol podpisał z notariuszem dokument a potem sam przyznał że to klamstwo.
2Danie Jerzemu całej gotówki byłoby dka niego niebezpieczne
B.Karol skłamał ci do liczby mieszkań
3.karol skłamał co do kontaktów z bu.
Wpierw stwierdził ze znaja sie powieszchownie ze 2 razy się widzili.Pp czym sam Karol potwierdził ze znaja się z klubu gdzie sparowali.Wielki mu to duży mężczyzna który waży 140 kilo.
4.Karol oszukał także że na ustawka to szlachetny sport. Niestety i tu skłamał dziennikarze doszli ze przy ustawce kibiców było więcej niż umówionych i byli uzbrojeni w kastty itp.Nie było 1 garnituru lecha chidź był ich szef który z dużymi obrażeniami trafił jak i wielu innych do szpitali.
5.arakze sztab wyborczy skłamał Czarnek i to dość szokującej sprawie ze nue ma żadnej umowy na to ze Karol ma się opiekować Panem Jerzym dziennikarze dotarli do dokumentów jest zobowiązanie do opieki i opłata za pogrzeb.
6 Karol Nawrocki stwierdził ze wplacił pieniądze na konto niestety Karol nie ma konta
7.Karol Nawocki stwierdził że wpłacił w małych ratach niestety nie ma żadnych dokumentów na to.
8 Służby specjalne na poziomie funkcjonariuszy nie przyznały mu dostępu do tajnych treści zrobił to obecny doradca dudy.Turaj masz aferę kolesiostwa i braku wiarygodności Karola
9.Jednym z powodów jest brak wykazania skąd Karol zdobył 120 tys.Przyppminam jednym z zarzutów jest sutenerstwo.
10.karol twierdzi ze z apartamentem nie ma nic wspólnego tymczasem nik o to samo stawia zarzut w przypadku ipn czyli nie tylko muzeum.
11.łNik aczna liczbę nieprawidłowości to 30 mln ,na tyle karol zdefraudował kasę..W tym znęcanie kontraktów kumplom jak szefowi klubowi bokserskiemu
12.kolejnym kłamstwem Karola to stwierdzenie że wziol gumę.Nie Karol podczas senat brał snus który ma większą zawartość nikotyny niż kilka papierosów.W Polsce zajazana jest produkcja.
13 kolejne kłamstwo Jarosława kaczynskiego to Lech Kaczyński biorący udział w ustawkach oczywiście liczba memow ze Lech był strazakiem, bojownikiem o Westerplatte założył solidarność itp.tym razem kaczyński wymyślił ze walczył w ustawkach.Tu można wziąć zdjęcie samego Jarosława i Giertycha spojrzeć na nich i każdy wie że Lech ustawki by nie przeżył;)
To tak z głowy przypomina mi się jaką mają wiarygodność podpisany dokument przed Karolem to można sobie w toalecie wykorzystać.Będzie miał praktyczne przełożenie.
Plusem małym jest to ze przyznał że to rząd Morawieckiego wprowadził zielony ład z Wojciechowskim.zi miał o to spr z morawieckim.ztu się generalnie nie popisał .Myślę ze Mentzen zarzuca brak lotności Karolowi bo Karol głównie sam się wkopywał.w wielu sprawach. W zasadzie to nik mu udowodniła defraudacja, onet sutenerstwo i dziennikarze lichwę i tu tez skłamał że pomagał bez interesownie.Co do reszty sam sie wkopywal
Ale co obaj liderzy mówią o swoich programach.
Jaroslaw kaczyński o programie konfederacji program bezduszny anty ludzki nie można ich do władzy dopuścić.
Ci mówi mentzen- Karol nawrocki nigdy nie powinien zostać prezydentem
To mało lotnym osiłek.Nie znający ekonomii.zfaktycznie pojęcia nie ms co to inflacja a o inflacji bazowej nie wspomnę.Czyli prezydent nie będzie rozumiał ekonomicznej sytuacji.
Stwierdził też ze Karolprawdopodobnie zrobił to i czym mówia media a skąd może to wiedzieć maja też wspólne znajomości to mentzen wykrył ze Karol brał udział w ustawkach.
Dlatego Mentzen nie popiera Karola bo to to jemu przeszkadza bo jest niewiarygodnyPatrząc na to wszystko ciężko jest sie z Mentzenem nuezgodzić .Problem to brak wiarygodności nie tylko Karola ale sztabu i pisu jako takiego co nie wróży dobrej koalicji.
Co do słabego rozumienia ekonomii Karola i tu obserwując Karola pewne rzeczy wylążą
a przez inflację za pis 17% faktycznej 25% i bazowej 11% czyli dokładnie to za co odpowiada rzad pis przy jednocyfrowej średniej całkowitej inflacji w ue.Jest I kompromitacja i spowodowało to że Polacy mogą mniej i żyje im się dziś trudniej a brak zmian energii powoduje ze firmy wytwarzają na drogiej energii.ztu Karol nie rozumie ze turbiny wiatrowe największy magazyny energi także średnie plus elektrownie szczytowo pompowe ma być 5 obniza emisję I będziemy płacić mniej .Karol chce wzrostu emisji czyli droższej energii.Czyli zjsrol nie rozumie jak działa rynek energi nie mówiąc o kosztach dodatkowych węgla ktore sa ogromne z uwagii na smog i życie ludzkie ratownik czy zabitych orzez metan czy kosztów w służbie zdrowia ludzi chorujących na zawały udar i rąk.To kosztuje brak pracy itp.O czyszczeniu infrastruktury orzez smog nue wspomnę.Cxy miasto nie pracuje bo miasto zaleca nie wychodzenie z domu i hazde komunikacja miejska. Tak jest czasem WWawie i to sa gigantyczne straty.
A farmy będą w 2027- 2030r i tak długo będziemy narażeni na droga energię .Chodź teraz placówkom szkolnym obniżono ceny energii.
Karol nie ma o tym zielonego pojęcia.
Dlatego najlepsza rzeczą jest upadek pisu a i kaczyński jedt stary i w zasadzie cała 1 linia za coś powinna trafić do pierdla.Pr@y porządnym rozliczeniu ta partia powinna upaść wtedy konfederacja rządzi na prawicy i ma perspektywę na 30% głosów.
1
@Alex1995 na sutenera nie zagłosuję.
On po prawej stronie i nie zdobył poparcia od mentzena.Ktoty mówi ze on nigdy nie powinien być prezydentem, ze to jest mało lotny osiłek, nie zna się na ekonomi i jest niewiarygodny....Na dodatek wiedział o jego ustawkach .I wierzy ze to co o nim mówią to raczej prawda.Chlop powiedział ze maja wspólnych znajomych więc on wie .Dlatego go nie popiera....
1
@arasz1819 on studiował prawo ,no ale te 13 razy złamał konstytucje. Ułaskawił jak ktoś nie musiałbym ułaskawiony.Ko.promitowal urząd nie raz.
Myślę że to go dobrze podsumowuję;)
0
@jacobFCB tusk powiedział jasno bronił flagi ale nie walczył z gangsterami jak nawrocki.Nie miał z tym nic wspólnego .
0
@Metempsychosis czy ty nie rozumiesz banalnej rzeczy że jak ruszysz wojska z granic.Bialprusi Kaliningradu I morza gdzie mamy 1 stara łódź podwodną więc bronimy sie rakietami i wojskiem na lądzie. I jeśli ruszysz te wojsko to ruskie mogą zrobić desant i zatakować Polska i Niemcy i na odejście z granic Polski nie zgodzą się Niemcy bo oni będą zwyczajnie kolejnym celem.
https://wiadomosci.wp.pl/polskie-wojska-w-ukrainie-kanclerz-niemiec-zabral-glos-7157860518185664a
I kanclerz mówi ze nie ma takiej rozmowy .
My w tym uczestniczymy zabezpieczajac granice i dalej dostarczając broń ukrainie oraz jeśli potrzeba koalicji.Albo inne rzeczy ktore potrzebuje Ukraina.Żadne wojska czy to Finlandia Litwa lotka estonia Szwecja Polska , Słowacja Węgry Rumunia Bułgaria nie rusza pilnować ukrainy po to aby ruskie nie weszli do przez granice w europe.I niezależnie od tego czy pójdą pilnować czy walczyć.Granica wschd musi być pilnowana .za my nie mamy potrzebnego uzbrojenia.2028rBędziemy w miarę uzbrojeni.znie mamy armi na pilnowanie tu i walkę np z 50 tys armia .Mamy o połowę mniej wojska.A taki jest nowy pobór.Nikt z flanki wschd się stąd nie ryszy bo jest to w interesie Francji i niemiec.Nie ma takiej opcji.Jedyny polityk który chciał wysłać to z jaroslaw kaczynski.Jest to problem mentzena. Chodź nikt z władz czy zachodnich koalicjantów o tym nie mówi.Oprocz jednej wypowiedzi usa od trumpa która została natychmiastmiast wyjaśniona.Jedyny człowiek który ch ial wysłać i walczyć był to jaroslawNikt oprócz konfederacji i pisu nie grzeje tego tematu powód wybory.
0
@SelloutCrowd wchodzi w stan zrobię wszystko byle wladze odzyskać majabreska.Ale kosztem brata bo robi z niego kibola....
1
Jarosław Kaczyński twierdzi ze Lech chodził na ustawki.Patrzę na zdjęcie z mównicy Jarosława i Giertycha różnica pół metra;)
Mam nieodparte wrażenie że Jarosław kłamie;)on by nie przeżył tego;)
0
@Metempsychosis Nie rozumiesz.
1 .po pierwsze my i za pis jak i teraz aktywnie działamy w tej operacji i w jazdej chwili ruskie miga na nas naoaśc z kalingradu.To nie jest cis nowego tylko kontynlacja tęgi co jest w tej chwili.My idpowuadsmy za hub który bedzie i cały czas dostarczany jest zirzet i trudno aby ktoś z nami nie rozmawiał jeśli chce mieć dalej sprzęt.
Strategia jest prosta u stara jak swiat.Jeśli rycerze idą za zamek walczyć to część wojska zostaje bronić zamku.To my jesteśmy tym wojskiem które pilnuje zamku.A dlaczego tak jest.Bo jesteśmy krajem przyfrontowym .Znamy najlepiej tarcze nawsch która budujemy i naturalne ze będziemy bronić.A musimy bronić morza Kaliningradu Białorusi i być może kiedy ukrainy aby nie weszli do Europy to samo tyczy sie wszystkich na wschd Flance.Czysta strategiajak najbardziej logiczna zwłaszcza ze my nie mamy całego sprzętu i dopiero uczymy sie obsługiwać to co przyszło Nie mamy na tyle sprzętu aby bronić całej granicy Sprzęt bedzie przychodził do 2035r jak np program orka.Cześc sprzętu nie jest jeszcze zamówienie jak f35 jedna eskadra czy f15 e Musimy wpierw zgromadzić broń na to co mamy chronić.Nie ma żadnych rezerw aby dać coś na ukraine jeszcze.Opowieści ze mamy dać żołnierzy do ukrainy to mrzonki i brak inteligencji i nie rozumienie o co tu chodzi.
0
@Dari0G za dużo nawrockiego oglądasz. Bo potem zaczynasz pierdl;) i słyszeć glosy;)
1
O Karol już głos traci.....no ale jak się krzyczy......I krzyczy....
0
@KamQiX no nie księża starają się ustawiać nad ludźmi mówiąc proszę do mnie mówić ksiądz. Tak starają się wywrzeć presję nad drugą osobą I mieć za sobą instytucje kościoła gdzie od kościoła dla prostych ludzi oznacza wejść do nieba bądź nie.To zabieg czysto socjotechniczny nic więcej.Gdyby nie podpierał się kościołem to jako Janek .On liczy z góry na przewagę.....Standardowo tak robią.....natomiast są tacy co nadużywają i przekraczają granicę i jest przekroczona granicą bezczelności.Jeśki spotkam takiego księdza to powiem mu do słuchu.Niektorymsie w dupie poprzewracało.A im się miesza ksiadz- z Bogiem.....
0
@KamQiX on mówi ze wypowiada się jako katolik ksiądz. Żaden obywatel tylkourzednik kościelny.Sam to pisze.Gdyby był obywatelem to by nie nie pisał o katolikach czy księże.
0
@SzepTun oe on się wypowiedział jako katolik ksiądz nic nie mówi o o tym ze jest obywatelem.Szuka prestiżu w kościele. Gdyby napisał.imie i nazwisko i napisał o co chodzi to ok.Ale on tak nie pisze.
0
@GTBTP dlatego aby wygrać LM po kontuzji należy go w presezonie przygotować to samo z Andreasem.Maja lepsze warunki od 2 pozostałych stoperów i za Martineza szukać wysokiego i szybkiego stopera.zchodź bernal podniesie wzrost drużynę .No Martinez jest wolny i niski
0
@Gall nie on jest po kontuzjach i to nie jednych dlatego mu dawkuje. Zresztą zanim dostał szanse na grę to nabawię też posiedział Flick jest znany z rotacji
0
@Gall tam jest rotacja i Flick nie wprowadza zawodników po kontuzjach tak aby grali co 3 dni bo skończy się to kontuzją.On jest w trakcie odbudowy. Fizycznej.Nie wiem czego iczekujesz.Andreas gra świetnie ale tez jest oszczędzany aby spokojnie wszedł do ekipy.
0
@Metempsychosis a to jest prosta a przez jaki hub dostarczana jest broń i cała logistyka ? Poza tym my bierzemy w operacji udział pod kontem wojskowym tylko inne mamy zadania. Bronimy granic ue.Co jest w interesie Niemiec czy Francji.Dkatego nie ma nacisku na Polskę w ukrainie.Jesli wyprowadzisz Polskę to Niemcy będą musiały się z nimi tłuc.Oni zwyczajnie będą przeciw takiemu rozwiązaniu bo będą mieć nasze wojsko jako zaporę.Poza tym mamy swietne znajomości z usa mamy irezydenche w ue.atusk ma z nimi dobre relacje
Oczywiste jest ze będziemy z nimi rozmawiać. I jesteśmy uczestnikiem ale zadania mamy inne.To nie jest tak ze my w tym nie uczestniczymy.Oni chronią ukrainy my ue.
0
@Gall klub w niego wierzy i tu sie z nimi zgadzam .Martinez z młodym to przepuszcza na remontady z najlepszymi zespołami....
0
@Stinger_ trzeba byłoby to sprawdzić bo to jeszcze nie była Liga mistrzów tylko puchar Europy o ile pamiętam. Trochę nie ta ranga.Co dziwne we Włoszech to Juventus uznany jest za międzynarodowy klub a nie Milan. To Juventus lepiej zniósł kryzys.zja widzę bardzo zbliżone do siebie drużyny.Mam do obu drużyn szacunek za to co zrobiły. Przyznam ze mam gruba zagwozdkę także pod kontem kto grał tu i tu.Bo w obu przypadkach to historia....
0
@Metempsychosis nie wiesz, ko rządzi rok nie wprowadza wojsk do ukrainy a buduje fortyfikacje na granicy z miejscami gdzie wojsko ma tam być wzdłuż granicy.Po co robić takie rzeczy jak mieli by dać ludzi na ukrainę;) nie na to sensu o Euro nikt nie mowi.A pytanie jest bzdurne bo technicznie przez deficyt nie jest to mozliwe.Więc albo nie jesteś zorientowany skoro zadajesz fikcyjne pytania bo kadencja trwa tyle ile trwa;)
Po co zadałeś pytanie dezinformuje które z przyczyn technicznych jest niemożliwe do realizacji? Dezinformujesz.
Jeśli chodzi o zielony lad to jest wprowadzony od 6 lat poza rolnictwem daje nam korzyści i pkb.Bo z zielonym lądem jest tak ze ma złe strony spieprzone przez pus ale i dobre strony.zjak turbiny wiatrowe na morzu , magazyny energii ktore obniza ceny energii.Czysty transport inwestycje w zazielenianie placy czy drogi rowerowe czy inwestycje w elektrownie szczytowo pompowe 5 takich projektów robimy.Czy budowa zbiorników retencyjnych a mamy suszę.Czy budowa spalarni ekologicznych tają jest w wawie obecnie rozbudowana.
Wszystko to są swietne projekty.Na plus zmieniły wawe bo nie robimy elektrowni szczytowo pompowej. Tym zielonym lądem jest tak trzeba realizować to co jest dobre.W wawie te rzeczy świetnie działają.
Te pytania sa dziwne nie trzymają sie rzeczywistości.
0
@Uven ale co będzie szybszy jest naszym najwolniejszym obrońcą Martinez będzie starszy i wolniejszy.Obrona się zmieniła i jest bardziej fizyczna więcej ludzi gra w polu karnym itp nie porównuj starych czasów bo to kompletnie różne dyscypliny.Czay kiedy grał xavi iniesta i Messi to pod kontem obrony potrącania itp to inne czasy.My gramy wysoka obroną i jak spieprzysz pułapkę to musisz wrócić to ci zrobi Andreas i Araujo na dziś jest to poza zasięgiem Martineza I cubarsiego to sa fakty.ztyle remontad to nie pamiętam aby Barcą miała. Za to odpowiedzialni sa ci 2 panowie.Co do Araujo on mial kontuzje nie ma rytmu fizycznie musi orzeoracowac nie mial presezonu a trafił na 2 rundę.Co ty oceniasz;)teraz przejdzie iresezon i go przygotują. Zauważ ze gawi który po kontuzji wrócił poza staraniem się był słaby.Ostatni mecz był lepszy. Fermin Lopez wrócił po kontuzji przed Araujo 1 miesiąc wcześniej.Był także przeźroczysty starał się ale dopiero niedawno pojawiły się podania do Roberta i gole.I od Realu zaczął strzelać bramki I pojawiły się gole.Dkaczego Araujo ktory po kontuzji wrócił potem miałby być w formie.Jedyny który z mostu wrócił to zandreas ake to doświadczony zawodnik.
0
@Roobo większą afera jest to ze ludzie Bielana z budżetu państwa zapłacili w usa firmie która prowadził ruski agent.Firma promowała trumpa.A potem ten sam bielan prowadził nawrockiego i załatwił mu wejście na imprezę i zdjęcie z trumpem .To jest kupowanie poparcia prezydenta inne kraju za osnstwowa kasę w tym współpraca z agentem ianstwa ktore jest nam wrogiem.Obrcnie łaska która zabiła psa przyjechała dalej spłacać poparcie finansowe dka kampanię trympa.kwestia płacenie na tą firmę ustaliła komisja do spraw Rosyjskich.
0
@GTBTP tylko widzisz komisja do spraw Rosyjskich.Wykazala ze ludzie Bielana który opiekował się Nawockim w usa opłacali z budżetu państwa firmę w usa której szefem był agent Rosyjski popierających Trump.Niedawno nastąpiła splata długo kiedy trump zrobił zdjęcie z nawrockim i amerykanka co zabiła swoje psa poparla nawrockiego .
Kolejna rzecz niejaki Simon zarówno przez ukraine jak i Mołdawię jest mó.Mial kontakty z Ruskimi slużbami wiąc wprost uznany został za ruskiego agenta który mieszał w Moldawi ma zakaz wjazdu na ukraine I do Moldawi.Jego promuje Morawiecki do Polski orzyjechal 2 razy.Więc mieszanie się innych w wybory jest po obu stronach.To co musi zrobić pkw to to iocenić przy wypłacie za wybory.
0
@RoberDzik można się zgodzić chodź Juventus to nie jest gorszy klub od Milanu dużo więcej zdobył mistrzostw kraju niż Ac Milan chodź na Europejskiej polu lepszy jest Milan.To jest ten sam poziom.Juventus miał kilku generalny zawodników tworzących historię futbolu
Baggio, Zidan, Platini, Buffon.del pierro,inzaghi ,Tardeli, Conte. , Boniek Ibrachimovic Nedved ,tak Davids, deshamps, Cannavaro, Paulo Rossi król strzelców z 1982rVieri,Andreas Muller, Peruzzi świetny brakarz genialny Vialli.Oczywiście Milan tez takich posiada jak Pirlo czy słynna trójka czy Maldini ale nie dałbym Juventus niżej od Ac Milan.Zrobili kawał historii piłki.
No i Szczeęny;)
0
@Gall 1 wyborem bedzie Araujo a drugim dunczyk który będzie rozgrywał.Martinez I mlody choć zdolny to nie jest stoper na klubu z czołówki światowej na kluby la ligi I część klubów z ligi mistrzów tak.Ale zmbappe wsadził 3 bramki także po lipie Martineza, Sorlot to zawodnik nie do orzykrycua dla nich wzrost nie ten i siła.Takze ci co po 3 bramki w la lidze im strzeli nie wspomnę.Takze inter live psg z Dembele których z nich miazgę zrobi.Bo sa za wol i i za niscy.3 zawodników interu miało 193 cm Martinez 182 a mlody 184cm z czym do ludzi;) Mbappe w meczu z Barcą wyciągnęła 34km ci biegaja 31 , 32 sa a fizycznego punktu widzenia poza zasięgiem.Karny na zmartinezie byl dlatego ze mlody jest wolny.Andreas i w formie Araujo by to zatrzymali.Zobaczysz ze Andreas będzie podstawowym stoperem a Araujo po presezonie jak formę osiągnie formę również. Liczba remontad spadnie bo mają plan B i są wstanie jak spieprzą pułapkę wrócić za atakujący.Martinez i młody nie.Spieorza jest gol.Araujo z Andreasem to będzie 1 czy 2