Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chudini123 nie doszedł na spokojnie gdyby doszedl to by ją przyjął.Za podanie odpowiada podający a to ani do Araujo ani do bramkarza.Obronca wie gdzie jest bramkarz.zkierunowo nie do Araujo a do bramkarza za lekko ani tu a ni tu.A wchodzący podnosi presję.To jest gra na konia jeśli podajesz to precyzyjnie. W takich sytuacjach tu tego nie było jest gol
0
@bartulek98 tak naprawdę to było za lekkie podanie do bramkarza a nie do Araujo ta sytuację ratował.Podajacy wprowadził nie pewność.Albo mocno do bramkarza albo mocno do Araujo.Takie podanie jest do nikogo bo obaj mogli interweniować.W momencie dostania niedokładnego podania w polu karnym podnosisz do zenitu ciśnienie bo widzisz zbliżającego sie atakującego. Araujo stracił czas przy zbliżającym się atakujący za podanie odpowiada podający.Jeśli nie ma podania to sie wybija do przodu.
0
@jeonek za podanie odpowiada podający kierunek byl do bramkarza ale podawał za lekko.To wprowadza zawsze niepewność.. Jeśli mial juz tak podawać to niech sam wybija bo za podanie odpowiada.Araujo musiał do boku się przesować .Błąd pierwszy byl podającego ktory za podanie odpowiada.Wsadzil go na konia.Zwalenie tego na Araujo to nie porozumienie chodź tez mógł zachować sie lepiej.Sytuacje sprowokował podający.
0
@Chudini123 podający nie podał do nogi Araujo stracił czas na przesunięcie.Wsadzono go na konia.a za podanie odpowiada podający.atez kierunkowo było to do bramkarza a nie Araujo.Tylko do bramkarza było to za lekko.Za podanie odpowiada podający.
0
@BIGCULES to nie jest wina Araujo dostał nie dokładne podanie i musiałem stracić czas na orzesuniecie wręcz nie wiem czy to do bramkarza nie było ale też za lekko.Wsadzil podający na konia.Za podanie odpowiada podajacy
0
@AxelF zobacz jakie niedokładne dostał podanie wrzucili go na konia.
0
@Romario87 przecież to było skrajnie nie dokładne podanie na konia.Za podanie odpowiada podający.
0
Przecież on dostał podanie niedokładne na konia .Kierunek podania byl do bramkarza i to bylo za słabe podanie do bramkarza jeśli jużZa podanie odpowiada podający.On musiał stracić czas aby się przesunąć.Podanie było na konia.Nie winiłbym tu Araujo.Przy szybkim ataku jącym to prosi się o bramkę.
0
@mekston
Podpisano w maju umowę na zbadanie dna wokół portu będzie to trwać pół roku dopiero potem potem mogą podpisać umowę na podpisania umowy.Typowa prawicowa strączka.ze nie będa budować.A ty wiesz ze jak w 2015r pis przyszedł do władzy doprowadził do sytuacji w której od przyjścia ko do wladzy trzeba robić wszystko id początku bo pozwolenia wygasło.Wszystko zaczol nie żyjący Szyszko ktory mial tam działkę.To jest skandal i rekord budowlany w Polsce.za ze budowa sie opuźni to rzeklbym norma Tunel w wawie w Ursynowie pis miał opóźnienia o 2 lata....
https://gs24.pl/kolejny-krok-w-kierunku-powstania-terminala-kontenerowego-w-swinoujsciu-podpisano-umowe/ar/c3p2-27567097
0
@Blantozaur ach boże ;)))gwałt;)
0
@Kazragore nie ma praworządności orzeciwz Duda ustawę o tk oddał do tk .Nie zartujmy;) w pierwszym przemówieniu nawrockiego stwierdził że bedzie bronił neosedziow czyli tego burdelu braku oraworzadności.Czyli glosyjac na pis ryzykujesz stratę kasy.Bo dla pis ważne jest koryto plus kosztem kasy z ue co było w przeszłości. Nie pozostaje nic innego jak gratulować myślenia tym co na nawrockiego głosowali.. Rzeklbym liberum Veronica rozbiory są nasza tradycja i za mądrym narodem to my nie jesteśmy.Tylko nasz naród jest wstanie wpuścić sue w położenie ze 49% ludzi uważać będzie nowego orezydenta za Alfonsa.No ake cóż mamy to co mamy.
0
@Blantozaur mądry człowiek wiedziałby kiedy walczyć a kiedy nie. Kiedy nasz doczynienia z dyzlektykiem i jeśli sugestia jest odpuść a ty wałkujesz dalej to stajesz się internetowym prześladowcą.Robiacym sobie dobrze....
0
@Blantozaur nie znasz mnie nie masz pojęcia co zrobiłem w tej sprawie i ile przy tym zrobiłem.Ludzie w internecie lubią dowartościowywać się kosztem innych.No ale jeśli to im pomoże....
0
@wyrek ale ja mówiłem ze pis jest zagrozeniem dla funduszy europejskich a że część narodu jest głupia co poradzić.Bedzie niższe pkb mniej pracy inwestycji .
Zresztą prognoza jest zla
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/skutki-wygranej-karola-nawrockiego-ekonomista-punktuje/3eg1v6d
0
@Blantozaur ale ja mam szacunek do Polskiego języka ale jestem dyslektykiem i tyle napisałem dystans zapewne więcej niż wielu tutaj.a to że w kraju ludzie patrza na prezydenta jak na Alfonsa.A nie potrzebny jest im do pilnowania Alfons to inna sprawa.Dla mnie nie ma wymiaru orezydenckiego i tyle.Ten człowiek nie ma wymiaru prezydenckiego i nie ma poważania wśród 49 % to najgorsza wygrana z możliwych.Ba jak skończy prezydenturę to ci ludzie dalej patrzeć będą na niego w taki sposób. Ajest tak dlatego bo nie wyjaśnił swojej przeszłości jest sąd 24h i urządzenie do weryfikacji czy mowi się prawdę. Nie skorzystał tego .Nie budzi zaufania i jest jak jest.Te wybory zwiększyły jeszcze większy podział.
0
@Kazragore nie po prostu po to łamie się oraworzadnośc aby kraść co robil pis w funduszu sprawiedliwości itp...wiadomo jak było 100 soraw były u Ziobry zwyczajnie zamrożone.
A to Niemcy płacą najwięcej kasę.Nie chcesz dawać jadę gdzie rząd miże to ukraść.Dlatego wstrzymują kasę.
Ja tez bym nie dawał na coś gdzue system nie byłby bezpieczny.
Ci do tańczonego mnie tym nie uderzysz bo dla mnie lgbt to 5% ludzi .Czym ty się zajmujesz .To marginalba sprawa. OK gdyby to było 70% społeczeństwa ale 5% społeczeństwa.Baprawdę jest to powód do obłędu na tym punkcie;)
0
@Encore o już chcą nam zablokować fundusze.A gość jeszcze prezydentury nie powąchał. Rzeklbym szybko poszlo;)
0
@wyrek anie mówiłem ze pis jest zagrozeniem dla kasy a ten gość nawet nie powąchał prezydentury.Ciekaw jestem z czego spłacił obietnice tani prąd;)
0
@OBSERWATOR2021 co ty on oszukał notariusza;) pozaxtym to facet ktory sporo kłamie. Nie ma tu problemu;)
0
@Kgorecki2500 uuups nie mówiłem że wybor nawrockiego nie gwarantuje kasy z ue....mamy mądry naród bravo;)
0
@Barcaa12 to Niemcy sa największym płatnikiem w ue a żaden kraj nie musi chcieć płacić ns pełzająca autokracje pisu.
1
@Kgorecki2500 szkoda ze połowa kraju nie szanuje obu a tego nowego to wybitnie....
0
@mekston jak ma z tym problem ,niech biega na jakieś kółko lingwistyczne;)albo napiszę do przyjaciółki;)
1
@GTBTP ie jestem dużo aktywności miałem..A co do wyborów.
To nie specjalnie jest z czego cieszyć.
Nawrocki wygrał z najgorszą przewga
49% uważa że Nawrocki to
Złodziej
Sutener
Kibol i to nie chonorowy bo było ich więcej i ze sprzętem
Lichwiarz
Gość który zdefraudował kasę w ipn
Narkoman
Powiedziałbym że to jest dla nie trudna sytuacja bo to oznacza ze 49% ludzi kompletnie nie będzie cie szanować i identyfikować
Już the Sun napisało że alfons i kibol został w Polsce prezydentem
A alrabija odpowiednik cn te punkty w godzinnym programie pokazała jak się nikotyzuje na debacie.
Krótko mówiąc wstyd.
W tej chwili wybór kaczynskiego doprowadził pplaryzacje w państwie do zenitu.
Nie ma opcji aby te 49% zmieniło zdanie na temat Nawrockiego.
Będzue miała pozostałe 51% za durnie ktorzy sobie na prezydenta wybrali sutenera.......itp
Dla Polski to fatalna wiadomość mówię nie tylko o tym cudownym cv ale przede wszystkim o podziale w narodzie który jeszcze się zwiększył.Bo dla jednych tylko dureń może ns gościa z takim cv było a nawet za dudy tak nie było.
I to jest fatalne dla polski.Podzielone państwo jest słabe.Czy ci co głosowali na nawrockiego zagłosowali to rozumieją. Nie sadze.
0
@July_6_BcN
Nikt nie wygrał
Z surener na orezydenta the Sun juz pisze ze kibol alfons w Polsce prezydentem.Tylko 49% t9 rozumie a reszta jest inna;)
0
Komentarz usunięty
0
@wyrek jestem z wawy ale rozumiem go
0
@DLFCB jest prosty 49 % w kraju nie popiera nowego prezydenta to najgorsze z możliwych zwyciestw.
Połowę głosujących ma go za
Sutenera
Lichwiarza
Złodzieja
Naciagacza starszych panów na mieszkania
Narkomana gościa który deraudiwal środki w ipn
I faceta o kontaktach w świecie przesteoczym
Al arabika zasięg ogolno światowy już cv jego pokazała.
The Sun napisał ze to kibol i Alfons szybko pójdzie chłop będzie miał opinie;)
0
@Bandzior tak ale zarówno Martinez I Cubarci zawalili najważniejszy mecz .Także nie popisali się w klasyku.Nie chciałem ich podkreślać bo poprostu nie sa to zawodnicy na Barce która ma konkretne aspiracje
0
@borys27 ale jeszcze nikt nie postawił na to konto argumentów które by to obaliły daje szansę .Inteligencją ani nie wyskoczysz ani nie dogonisz.Na razie nie dostałem na to odpowiedzi.Raczej widzę sympatię do zawodników i docenienie ich wkładu bo on jest.Ale dostrzegam tez gigantyczny problem jeśli chcemy wygrać Lm